Οδηγίες βίντεο.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666

Cbison

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Nov 29, 2023
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας Heisenberg
Σέβομαι και εκτιμώ αυτό που κάνετε. Έχω κάποιες ερωτήσεις στις οποίες ελπίζω να με βοηθήσεις με απαντήσεις.

Οι ερωτήσεις μου είναι οι εξής
1. Θα κρυσταλλωθεί η μη διαλυμένη μεθαμφεταμίνη
2. Μήπως οι κρύσταλλοι της μη διαλυμένης μεθαμφεταμίνης προκαλούν φαγούρα ή πνίγουν το λαιμό όταν καπνίζεται

Ένας φίλος πήρε λίγο λάδι μεθαμφεταμίνης δεν είμαι σίγουρος πού το βρήκε, ξέρω ότι δεν συντέθηκε με ψευδοεφεδρίνη. Δεν ξέρω αν έγινε ανάλυση αλλά αυτό που ξέρω είναι ότι η κρυσταλλωμένη μεθαμφεταμίνη προκαλεί φαγούρα/πνίγει το λαιμό όταν καπνίζεται.

Υπάρχει κάτι που μπορώ να κάνω για να σταματήσει η φαγούρα/το τσούξιμο. Έχω ξεπλύνει τους κρυστάλλους με ασετόν και έχω κάνει εκχύλιση με οξύ/βάση, αλλά και πάλι δεν σταματάει η φαγούρα/το τσούξιμο όταν καπνίζεται.

Θα εκτιμήσω τη βοήθειά σας
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Τα βίντεο είναι πραγματικά κάτι που κάνει το φόρουμ BB πολύ πιο καινοτόμο σε σύγκριση με τα ήδη υπάρχοντα φόρουμ του παρελθόντος. Συνηθίζαμε να βλέπουμε τις εικόνες χαμηλής ανάλυσης ως κάτι δροσερό. Τότε ήρθαν τα βίντεο της ΒΒ και όχι μόνο ήταν διαφορετικής μορφής αλλά δεν υστερούν και σε ποιότητα.

Είναι σαφές ότι η βελτιστοποίηση της στοχομετρίας έγινε πριν από τη μαγνητοσκόπηση των βίντεο. Ειλικρινά εκπλήσσομαι που το φόρουμ είναι ακόμα ζωντανό μέχρι σήμερα. Η ομάδα σαφώς και το φροντίζει πολύ καλά.

Ξεκαρδιστικό το πώς το YouTube άρχισε να διαγράφει τα βίντεο και έτσι στραφήκατε σε βίντεο μικρής διάρκειας που αναφέρονται στο πραγματικό φόρουμ 😆. Το αστείο μέρος είναι οι τίτλοι που κυριολεκτικά μόνο άνθρωποι που ξέρουν τι ψάχνουν θα μπορούσαν ποτέ να ψάξουν :cool:
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Ειλικρινά εκπλήσσομαι που το youtube άργησε τόσο πολύ να το κάνει. Υποθέτω ότι η διασφάλιση ότι όλο το περιεχόμενό τους ευθυγραμμίζεται με την επίσημη εγκεκριμένη από την κυβέρνηση σκέψη απαιτεί πολλή δουλειά.

Με κάθε σοβαρότητα όμως, νομίζω ότι είναι μια ενδιαφέρουσα απόφαση. Υπάρχουν και άλλοι με βίντεο για την παρασκευή ναρκωτικών, εκρηκτικών και λοιπά, αλλά αυτά που έχω δει εξηγούν πώς να κάνεις πράγματα, δεν τα κάνουν στην πραγματικότητα. Είναι κάτι σαν το "πώς να κάνεις doggy style" των Monty Python- επιτρέπεται να το εξηγήσεις στην τηλεόραση, αλλά δεν επιτρέπεται να το δείξεις στην τηλεόραση.

Τι γίνεται με την ανάρτηση στο Rumble; Προωθούνται ως η εναλλακτική λύση στη λογοκρισία του youtube.
 
View previous replies…

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Αστεία αγόρασα ένα βιβλίο Uncle Fester από έναν τύπο στο Etsy, μου υπέδειξε ένα από τα βίντεο στο YouTube, και έτσι βρήκα το BBGate. (Ήταν έρωτας με την πρώτη ματιά 💕)
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Ωραίος τρόπος για να ανακαλύψετε ένα τόσο καταπληκτικό φόρουμ!
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Θα ήθελα να δω 4 ACO DMT, DMT και MDMA/MDA από την PMK Ethyl Glycidate. Οι συνθέσεις MDA και MDMA είναι πολύ εκπαιδευτικές για αρχάριους, ειδικά όταν εξηγείτε *τις διαφορετικές διαδρομές*--- Αναγωγική αμίνωση, μέσω στρυενίου, μέσω οξίμου, υψηλής πίεσης, ηλεκτροχημικά. Ω... να μια καλή οδός: χημεία υποβοηθούμενη από μικροκύματα (λιγότερος χρόνος και διαλύτες). Ένα εκατομμύριο τρόποι για να ψήσεις ένα κέικ.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Pmk glycidato
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
έχουμε ένα βίντεο με τη σύνθεση του γλυκιδικού οξέος BMK. Η PMK παρασκευάζεται ομοίως από την πιπερονάλη ως πρόδρομη ουσία
 
  • Like
Reactions: auc

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Θα σας ενδιέφερε να δείτε πόσο OTC θα μπορούσε να είναι η σύνθεση της βενζυλοπιπεραζίνης;
 

bonotuto

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 7, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Ουάου... χαίρομαι που το ακούω αυτό
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
287
Reaction score
82
Points
28
MDA-form helional
2c-b μορφή 2c-h
 
Top