Οδηγίες βίντεο.

mrdobolina

Don't buy from me
New Member
Joined
May 29, 2022
Messages
1
Reaction score
4
Points
3
ουάου! σίγουρα το καλό παλιό rp / i / e .. και όλα (προφανώς!) άλλα.
 

Johnny_Hammersticks

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 8, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Σίγουρα αυτό!!!! καθώς και η προετοιμασία του RP από σπιρτόκουτα, αφού από εκεί θα προμηθεύονταν οι περισσότεροι παράνομοι χημικοί τα δικά τους και ο πιο οικονομικός τρόπος για την απόκτηση καθαρών I2 crysrals. το οποίο υποθέτω ότι με φέρνει στη nect πρότασή μου που κάποιος άλλος πρότεινε ήδη : σύνθεση πρόδρομων ουσιών με τη διαδρομή που είναι πιο κοντά σε αυτό που ο μέσος οικιακός χημικός θα ήταν ικανός να κάνει.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Νομίζω ότι πολλοί θα επωφεληθούν από τη σύνθεση DOM (STP), DMT (από τρυπταμίνη) ή DXM.
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Μπα, το PMK και το BMK ethyl glycidate ή τα νεότερα θα ωφελούσαν πολλούς χρήστες εδώ, έτσι πολλοί άνθρωποι που έχουν προβλήματα με τη μετατροπή τους και όλες οι αντικρουόμενες πληροφορίες στα νήματα θα επιλυθούν επίσης
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
2C-B από νιτροστυρένιο με χρήση καταλυτών NaBH4 & Cu ή Al & Cu
2C-E
Dmt από τρυπταμίνη ή τρυπταθόλη
DOB
STP
n, alpha DEPEA
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Υπάρχει ήδη ένα βίντεο που δημιουργήθηκε από την ομάδα BB στο DOB.
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Α, και φυσικά MXE
 

PHD888

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
PMK γλυκιδικό αιθυλεστέρα! Αυτό είναι οποιαδήποτε οργανική ένωση, έχουν λιπαρά οξέα. Αυτή η απαίτηση υψηλή θερμοκρασία τήξης στάδιο για να διατηρηθεί αυτό το λιπαρά οξέα σε υγρό τύπο. Είναι μια μελέτη για το φαρμακευτικό προϊόν, είναι η καλύτερη ποιότητα αφού είναι το τελικό προϊόν. Παρακαλώ σταματήστε να δημοσιεύετε αγγελίες ή ερωτήσεις χωρίς νόημα. Εάν δεν είστε BioTech ή διδακτορικό δίπλωμα στη μελέτη της βιομηχανίας. Από ό, τι μπορεί να είναι έξω από την τύχη προσπαθεί να κάνει MDMA, να καθαρίσει σε ένα άλλο στάδιο ως κρυσταλλοποίηση θα χάσετε σε απόδοση, καθώς και.
 

Attachments

  • 9aFdnPQwJV.jpeg
    9aFdnPQwJV.jpeg
    193 KB · Views: 263

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Γεια σας κύριε καθηγητά,

μην με παρεξηγήσετε, αλλά ένα τόσο αλαζονικό μήνυμα δεν μπορώ να αντισταθώ να απαντήσω. Δηλαδή ισχυρίζεστε ότι μόνο καλά μορφωμένοι με καθολικό πτυχίο οντότητες έχουν το προνόμιο να προσπαθούν να συνθέσουν mdma.

Ελπίζω να σας παρεξηγήσω και να είμαι απλά ένας παρορμητικός μαλάκας που δεν αξίζει καν να προσπαθήσω και να αρχίσω να πειραματίζομαι και θα πρέπει να χαίρομαι που μπορώ να ξοδέψω τα χρήματα που κέρδισα και για τα οποία έδωσα σκληρή δουλειά.
Αν όχι .. θα ήθελα να πω ...

Ποιος στο διάολο νομίζεις ότι είσαι; Και τι στο διάολο παράγεις φίλε μου; Αυτό είναι το καλύτερο που μπορείς να κάνεις; Και είσαι τόσο χαρούμενος που νιώθεις την ανάγκη να περάσεις τη σκατένια ουσία σου και να πεις στον κόσμο πώς λειτουργεί και ποιος μπορεί να κάνει τι και ποιος όχι;
Νομίζω ότι δεν έχεις απολύτως ιδέα ποια είναι η όλη ιδέα πίσω από μια τέτοια πλατφόρμα ... αυτό συμβαίνει επειδή περνάς όλη σου τη ζωή στο δωμάτιό σου μελετώντας, βαδίζοντας στη γραμμή και ζώντας μια καταπληκτική υποκριτική ζωή.

Φίλε μου, πριν από 3 μήνες ήξερα μόνο h20 P και Au... τώρα είμαι αρκετά σίγουρος ότι βρήκα μια άμεση διαδρομή από το γλυκιδικό στο γυάλινο κρύσταλλο mdma. Πιθανώς, όπως όλοι οι άνθρωποι με κάποιες βασικές γνώσεις δεν θα με πιστέψεις. Αυτό είναι εντάξει, καθώς δεν με νοιάζει.
Η διασκέδαση που παίρνω από ηλίθιους σαν εσάς αξίζει πολύ περισσότερο από το εύκολο χρήμα ή τον ισχυρισμό ότι είμαι ο νέος παντοδύναμος συνθέτης mdma...

και πάλι ελπίζω να είμαι πολύ παρορμητικός, αλλά κατά κάποιο τρόπο νομίζω ότι δεν είμαι...

Ελπίζω να αισθάνεστε καλά όταν αρχίσετε να μαλακίζεστε όταν βλέπετε τον εαυτό σας στον καθρέφτη 🪞

αηδιαστικός 🤢 τρόπος σκέψης που έχετε bleh

να προσέχετε
 

Attachments

  • y1V9RvOhIb.jpeg
    y1V9RvOhIb.jpeg
    614.5 KB · Views: 273

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Τι στο διάολο; Νομίζω ότι χάθηκες φίλε. Η βιβλιοθήκη του πανεπιστημίου βρίσκεται δίπλα. Πήγαινε να διαβάσεις το διδακτορικό σου και μη μιλάς. Θυμήσου, είναι η βιβλιοθήκη... Δεν μιλάς σε μια βιβλιοθήκη.

Όχι, αλλά σοβαρά, αν είσαι εξυπνότερος από όλους μας εδώ, γιατί δεν το κάνεις μόνος σου; Γιατί διάβασες αυτές τις αναρτήσεις αφού μπορείς να το κάνεις μια χαρά μόνος σου;

Να σου πω ένα μυστικό για τη χημεία. Στην πραγματικότητα δεν έχει να κάνει τόσο με τα βιβλία που διαβάζεις όσο με την πρακτική εμπειρία που έχεις στο εργαστήριο. Το να διαβάζεις για μια διαδικασία δεν σε κάνει ικανό να την εκτελέσεις σε πραγματικό περιβάλλον. Αρνούμαι αυτές τις μαλακίες. Ένας κρυφός χημικός που χρηματοδοτεί το δικό του εργαστήριο μπορεί να γνωρίζει χημεία πολύ καλύτερα για τον απλούστατο λόγο ότι έχει κάνει πολύ περισσότερες διαδικασίες που βοηθούν ενεργά τη γνώση από τους φοιτητές χημείας που μπαίνουν ελάχιστα στο πραγματικό εργαστήριο (μιλάω από εμπειρία).

Το σημείο που με εξοργίζει δεν είναι ότι αποκαλείς ένα κακό προϊόν αλλά ότι αποκαλείς ανθρώπους που δεν έχουν σπουδάσει χημεία. Ξέρεις ότι η χημεία είναι μια επιστήμη της φύσης. Ο καθένας μπορεί να γίνει χημικός αρκεί να καταλάβει τους νόμους και να τους εφαρμόσει σωστά στην πράξη.

Δεν είπα στη μητέρα σου ότι δεν μπορεί να κάνει παιδιά επειδή δεν είναι αρκετά έξυπνη για να το κάνει "σωστά".

Το καλύτερο είναι ότι δεν είμαι καν "εγκατάλειψη" ως άτομο με βάση τον εγωισμό μου όπως θα το έλεγες εσύ, παρόλα αυτά ακόμα και τώρα που παίζεις το χαρτί του ήρωα μου ακούγεται σούπερ αλαζονικό για κάποιο λόγο... 🤩
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Είμαι μάλλον ο τελευταίος που παρατήρησε ότι το phd είναι στην πραγματικότητα όνομα χρήστη.

Η μυστική χημεία είναι σαν τη μηχανική των κοκκινολαίμηδων. Πρέπει να κάνουν τα πάντα DIY, ώστε να καταλαβαίνουν πώς λειτουργούν τα πράγματα. Έχουν μια βαθύτερη κατανόηση του εξοπλισμού, και έναν ανησυχητικό βαθμό πίστης σε επαναχρησιμοποιημένα σκεύη κουζίνας, σφιγκτήρες και μονωτική ταινία. Οι περισσότερες από τις πρόδρομες ουσίες που χρειάζονται είναι εξίσου παράνομες με τα τελικά τους προϊόντα, οπότε πρέπει να συνθέσουν τα δικά τους αντιδραστήρια από ό,τι είναι νόμιμα διαθέσιμο. Για να γίνει αυτό απαιτείται βαθιά κατανόηση του τρόπου χειρισμού των οργανικών δομών και πολλή δημιουργικότητα στις μεθόδους τους.

Είναι σαν τη διαφορά μεταξύ του να είσαι καθηγητής βιολογίας σε ένα πανεπιστήμιο ή να είσαι ερευνητής που εργάζεται από μια σκηνή στη μέση του τροπικού δάσους του Αμαζονίου.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Και με την ιστορία σας σχετικά με το γλυκιδικό ... κατά λάθος ο προμηθευτής μου μου έστειλε pmk αντί για δείγμα bmk ... αυτό ήταν πριν από 3 μήνες, γι' αυτό άρχισα να κάνω όλη αυτή την περιπέτεια από το μηδέν!
Το κερί στερεοποιείται πολύ γρήγορα σε σύγκριση με το γλυκιδικό bmk που παραμένει υγρό... την 1η φορά χρησιμοποίησα έναν ηλεκτρικό μεταλλοκόπτη για να ξεκοιλιάσω τη συσκευασία και να χωρίσω το κερί....μόνο αν παραμείνεις ήρεμος, πράγμα δύσκολο για μένα, η ιδέα θα έρθει. Έτσι, απλά βάλτε το μπουκάλι σε ζεστό νερό ή στο φούρνο μικροκυμάτων πριν ξεκινήσετε το μαγείρεμα και το χρειάζεστε σε υγρή μορφή..

Σας ευχαριστώ πολύ.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Αυτή τη στιγμή επεξεργαζόμαστε ένα βίντεο για τη λήψη φαινυλακετόνης από γλυκιδικό BMK.

Στο εργαστήριο, επεξεργαζόμαστε τις βέλτιστες επιλογές για τη μείωση της φαινυλακετόνης, ο καλύτερος τρόπος θα κινηματογραφηθεί για ένα βίντεο κλιπ.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Θα ήταν υπέροχο να παρέχετε ένα βίντεο σχετικά με τη σύνθεση της P2P από βενζαλδεΰδη
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Τα βίντεο είναι πραγματικά κάτι που κάνει το φόρουμ BB πολύ πιο καινοτόμο σε σύγκριση με τα ήδη υπάρχοντα φόρουμ του παρελθόντος. Συνηθίζαμε να βλέπουμε τις εικόνες χαμηλής ανάλυσης ως κάτι δροσερό. Τότε ήρθαν τα βίντεο της ΒΒ και όχι μόνο ήταν διαφορετικής μορφής αλλά δεν υστερούν και σε ποιότητα.

Είναι σαφές ότι η βελτιστοποίηση της στοχομετρίας έγινε πριν από τη μαγνητοσκόπηση των βίντεο. Ειλικρινά εκπλήσσομαι που το φόρουμ είναι ακόμα ζωντανό μέχρι σήμερα. Η ομάδα σαφώς και το φροντίζει πολύ καλά.

Ξεκαρδιστικό το πώς το YouTube άρχισε να διαγράφει τα βίντεο και έτσι στραφήκατε σε βίντεο μικρής διάρκειας που αναφέρονται στο πραγματικό φόρουμ 😆. Το αστείο μέρος είναι οι τίτλοι που κυριολεκτικά μόνο άνθρωποι που ξέρουν τι ψάχνουν θα μπορούσαν ποτέ να ψάξουν :cool:
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Ειλικρινά εκπλήσσομαι που το youtube άργησε τόσο πολύ να το κάνει. Υποθέτω ότι η διασφάλιση ότι όλο το περιεχόμενό τους ευθυγραμμίζεται με την επίσημη εγκεκριμένη από την κυβέρνηση σκέψη απαιτεί πολλή δουλειά.

Με κάθε σοβαρότητα όμως, νομίζω ότι είναι μια ενδιαφέρουσα απόφαση. Υπάρχουν και άλλοι με βίντεο για την παρασκευή ναρκωτικών, εκρηκτικών και λοιπά, αλλά αυτά που έχω δει εξηγούν πώς να κάνεις πράγματα, δεν τα κάνουν στην πραγματικότητα. Είναι κάτι σαν το "πώς να κάνεις doggy style" των Monty Python- επιτρέπεται να το εξηγήσεις στην τηλεόραση, αλλά δεν επιτρέπεται να το δείξεις στην τηλεόραση.

Τι γίνεται με την ανάρτηση στο Rumble; Προωθούνται ως η εναλλακτική λύση στη λογοκρισία του youtube.
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Διαθέτουμε κανάλια σε όλους τους εναλλακτικούς ιστότοπους φιλοξενίας βίντεο. Αλλά δεν έχω ακούσει για το rumble, ας το κάνουμε.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Αστεία αγόρασα ένα βιβλίο Uncle Fester από έναν τύπο στο Etsy, μου υπέδειξε ένα από τα βίντεο στο YouTube, και έτσι βρήκα το BBGate. (Ήταν έρωτας με την πρώτη ματιά 💕)
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Ωραίος τρόπος για να ανακαλύψετε ένα τόσο καταπληκτικό φόρουμ!
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
🧑‍🏫 😛Καθηγητής ... χαχαχα ...
 
Last edited:
Top