1-fenüül-2-propanooni (P2P) Leuckarti aminatsioon amfetamiiniks ja metamfetamiiniks. Smale skaala.

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Amfetamiin
Reagendid:
  • 1-fenüül-2-propanoon (P2P) 0,827 g, 6,2 mmol.
  • Formamiid 3,5 ml.
  • Vesinikperoksiid (H2O2) 5 ml 30%.
  • Benseen 50 ml.
  • Magneesiumsulfaat (MgSO4).
  • Metanool 5 ml (MeOH).
  • Soolhape (15 % aq HCl) 5 ml.
  • Destilleeritud vesi 25 ml.
  • diklorometaan (DCM) 90 ml.
  • Naatriumhüdroksiidi (NaOH) graanulid.
  • Väävelhape.
  • Atsetoon.
Seadmed ja klaastooted:
YrE8sW0dQo
1. 1-fenüül-2-propanooni (P2P) 0,827 g, 6,2 mmol ja formamiidi 3,5 ml segu kuumutatakse 160-170 ℃ juures 16 h jooksul 10 ml pirnikujulises kolvis koos tagasivoolukondensaatoriga.
2
. Eemaldatakse1 fenüül-2-propanooni (P2P) 0,827 g, 6,2 mmol ja formamiidi 3,5 ml . Segu jahutatakse toatemperatuurini, lisatakse vesinikperoksiidi 5 ml 30% (H2O2). Segu segatakse 15 minutit.
3. Reaktsioonisegu
ekstraheeritakse benseeniga (2x25 ml) eraldussahtel. Ekstrakt kuivatatakse magneesiumsulfaadi (MgSO4) kohal ja filtreeritakse. Pärast benseeni aurustamist saadakse ühendatud ekstraktist tumedat õli.
4. Seejärel saadakse segu. Tumedat õli lahustatakse 5 ml metanooli (MeOH) ja 5 ml soolhappe (15% HCl) segus ning seda refluksitakse pideva segamise korral 2 tundi.
5. Lahendatakse tume õli. Reaktsioonisegu aurustatakse vähendatud rõhu all. Seejärel lahustatakse järelejäänud toode 25 ml destilleeritud vees ja ekstraheeritakse diklorometaaniga (DCM) CH2Cl2 (2x20 ml).
6. Reaktsioonilahus leotatakse. Vesilahus leelestatakse pH-ni 10, lisades naatriumhüdroksiidi (NaOH) graanuleid ja ekstraheeritakse DCM-iga (2x25 ml).
7. Lahendust ekstraheeritakse DCM-iga (2x25 ml). Ühendatud DCM ekstraktid aurustatakse. Amfetamiinivaba alus saadakse kollase õlina.
8. Amfetamiinsulfaat
valmistatakse väävelhappe lisamise teel kuiva atsetooni mahusuhtes 1:10 pH-ni 6. Toode filtreeritakse Buchneri kolvis ja nõelas, pestakse väikese koguse kuiva külma atsetooniga ja kuivatatakse õhu käes ( kuivatamise kiiruse suurendamiseks on parem kasutada vaakumeksikaatorit ).


Metamfetamiin
...
Reagendid.
  • 1-fenüül-2-propanoon (P2P) 5,4 ml, 40,2 mmol.
  • N-metüülformamiid 13,4 ml, 229 mmol.
  • magneesiumsulfaat (MgSO4).
  • Soolhape (36-37% vesinikkloriidhape) 10,7 ml, 0,004 mmol.
  • Tolueen 60 ml.
  • Naatriumhüdroksiid (NaOH).
  • Destilleeritud vesi.
  • Atsetoon.
  • Vesinikkloriidgaas (HCl).
Seadmed ja klaastooted.
J2stEP04YF
1. N-metüülformamiid 13,4 ml, 229 mmol, 5,7 ekvivalenti lisatakse 1-fenüül-2-propanoonile (P2P) 5,4 ml, 40,2 mmol pideva segamise korral 50 ml pirnikujulises kolvis koos tagasilöögikondensaatoriga.
2
. LisatakseN-metüülformamiid 13,4 ml, 229 mmol, 5,7 ekvivalenti . Reaktsiooni temperatuur tõstetakse järk-järgult 165-170 °C-ni ja seda hoitakse 24-36 tundi.
3. Reaktsioonisegu jahutatakse toatemperatuurini. Lisatakse naatriumhüdroksiidi (10 M NaOH aq) lahus 24 ml, 0,24 mmol, ja reaktsioonisegu tagasilöögitakse 2 h.
4. Reaktsioonisegule lisatakse naatriumhüdroksiid (10 M NaOH aq). Reaktsioonisegu jahutatakse toatemperatuurini ja eraldatakse eri kihtideks. Veepealne kiht jäetakse kõrvale. Punasele orgaanilisele kihile lisatakse soolhapet (36-37% aq HCl) 10,7 ml, 0,004 mmol.
5. Lisatakse soolhapet. Orgaanilist
segurefluksitakse 2 h. Seejärel jahutatakse lahus toatemperatuurini. Aeglaselt lisatakse naatriumhüdroksiidi (8,3 M aq NaOH) lahus 16,0 ml, 0,13 mmol. Toores metamfetamiinivaba alus ekstraheeritakse tolueeniga (3 × 20 mL).
6. Kombineeritud orgaanilised kihid
kuivatatakse MgSO4 kohal ja lahusti aurustatakse vaakumis. Toores metamfetamiinivaba alus saadakse pruuni õlina.
7. Toores metamfetamiinivaba alus destilleeritakse vaakumis (2 mbar, 60-100 °C) Kugelrohri destillatsiooniseadme abil (valikuline), et saada metamfetamiini selge kuni kahvatukollase õlina (2,5 g, 42 %)
.


Metamfetamiinvesinikkloriidi kristallisatsioon
1. Vaba alus lahustatakse tolueenis 50 ml ja veevaba vesinikkloriidigaasi (HCl) mullitatakse läbi lahuse, kuni valge sademete moodustumine on lõppenud (pH 6).
2
. Lahus lahustatakse.Saadud valge sade filtreeritakse Buchneri kolvi ja lehtersopi abil, pestakse väikese koguse tolueeniga ja kuivatatakse vaakumis, et saada metamfetamiinvesinikkloriidi valge soolana 2,0 g, 27%.
 
Last edited by a moderator:

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
134g/m p2p 45g/m forma nii ma arvutasin :100
1,34g 0,5g X22
Mul on 30 g p2p nii X 22 ja ma sain
30g p2p forma 11gx 5 lugesin, et reaktsioonisuhe oli parim 1:5 ja katalüsaatoriks sipelghape

ja järgmine ma kasutan hcl Hydrolise kuid mul oli ainult 50% saagis kuid mul oli liiga palju vett ammooniumformiaat / formamiid mul oli toodetud.
Nüüd kuumutasin lahuse formaat/formamiid 175-ni, nii et ma loodan, et see aitab...

Mis on siis selle meetodi saagis ?
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
saagis on suurem veenduge, et p2p on puhastatud ja kuivatatud, kui te segate formamiidi ja p2p see peaks segunema ilma kihtideta. ja formamiidi/formiidi valmistamine kuumutage seda kuni 180 lühikeseks ja seejärel alandage seda kuni 170, kuni vesi/hape ei destilleeru ja lihtsalt oodake veel natuke. kui lõpetate kuumutamise, pange klaasnõule kork peale, et see oleks õhukindel.
sel moel oli mul p2p õlist a- 100ml umbes 70ml aga pärast vaakumdestillatsiooni nii et ma raiskasin natuke a pumbas ja alguses ja lõpus oli mul 60ml täiesti selge a õli.
tahaks kirjutada kui palju pulbrit ma sain 10ml a aphosfate ja sulfaati.

kui täiesti puhas 10ml 9,4g d/l amfetamiini alus on segatud happega (väävel98), milline peaks olema pulbri kaal ja milline peaks olema täpne kaal happes, et saavutada ph?
nüüd mitte ise tehtud õliga on 1ml hape 10 grammi A õli 10 grammi pulbrile. reaktsioon on suitsemine rohkem kui ei ole segamiseks kasutatud alkoholi.
peaks see olema puhtam ilma eeter-happe baasil pesta ja teostada auru destilleerida roostevabast terasest konteinerist aurutatud tõsi jahuti. ( kui õli ei sisalda p2p) mis lisanditega tuleb.
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Swim sai küsimuse seoses selle meetodi erineva variatsiooniga:

Pärast esimest etappi (keetmine koos sipelghappe ja formamiidiga) keedetakse nüüd orgaanilist faasi uuesti vee ja NaOH-ga, selle asemel, et uuesti keeta HCl-ga.

Kas keegi oskab mulle selgitada selle erineva teise etapi metoodikat? Swim ei ole seda kunagi nii teinud, kuid tundub, et see säästab palju aega võrreldes vanakooli meetodiga HCl tagasivooluga.

Millise tugevusega leeliselisand/vesi ja kui palju viiakse reaktorisse ühe L toote kohta?
Kui kaua peaks seda reaktsioonisegu keema ja millisel temperatuuril?
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Miks nii madal saagis selle jaoks, kas kellelgi on metamfetamiini jaoks suurem saagise meetod?
 

KornerStore

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 24, 2022
Messages
10
Reaction score
1
Points
1
Ei ole ekspert, kuid on palju kõrgema saagikusega meetodeid. Elavhõbeamalgaam või boorhüdriidi redutseerimine on kõige levinumad meetodid väljaspool leuckart.

Leuckart on lihtsalt madala saagisega, midagi ei saa teha.selle vastu. Aga reaktiivid on lihtsad ja odavad, protsess on lihtne ja n metüülformamiidi võib asendada ka sipelghappe ja metüülamiiniga. Nii et sellel on mõningaid plusse ja miinuseid.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Metamfetamiini saagis on 27% ja amfetamiini?

Mõned uuringud said Leuckarti marsruudi puhul hea saagise,
nagu selles teemas http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...-bmk-5449-12-7-to-free-base-a-oil.2906/page-4
1) Võetakse 2L ümarpõhjaline kolb ja lisatakse 433g sipelghapet. Lisage aeglaselt ja väikestes kogustes 360g ammooniumkarbonaati. Oodake lisamiste vahel, kuni CO2 pritsimine lakkab. Kui sellest ei peeta kinni, on oht ülevoolu tekkeks.
2) Valmistatud lahusele lisatakse 100mL P2P.
3) Ühendatakse tagasilöögi korraliku segamise all.
4) Hoida temperatuuril 160-165 °C 24 tundi. Seda võib teha näiteks mitme 6-tunnise sessioonina.
N-formüülamfetamiin on toode, mille saagis on kuni 78%.

Im uudishimulik selle marsruudi suhtes, sest võimalik teha keskmises või suures mastaabis ja lähteained on väga odavad.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

mis ei ole õige vale info, et lõputöö mees teeb suuri vigu

ammooniumkarbonaati ei kasutata kunagi otse p2p.
Kõigepealt tehakse ammooniumformiaati.
Ammooniumformaati saab kergesti valmistada ammooniumkarbonaadi ja sipelghappe kaudu. Tiitritakse
mõnusalt pH 7-ni ja eemaldage vesi.
Alles siis saab seda kasutada koos p2p-ga.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Seega jõuan nüüd taas punktini, kus HCI tuleb mängu.
eile, minu p2p boild 14 tundi ammoonium formaat ph7
see näeb välja , väga hea

Ma vihkan HCI
Ma ei talu seda, ei tea mis see on aga ma ei taha seda enam kasutada .
see sitt tapab mind ja kõik mu elektrilised asjad .

kas ei ole mingit muud võimalust selle viimase sammu jaoks ?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Kas te kasutate reflukskondensaatorit ja suitsutuskappi?
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
G.Patton: Sir, kas ma võin amfetamiini sünteesis kasutada DCMi asemel etüülatsetaati? Või peaksin ma selle asemel kasutama ksüleeni? Ma mõtlen, kui ma olen teinud hüdrolüüsi.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Palun vaadake läbi spetsiaalne teema ja küsige seal. Mitte siin.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

jah, ma tean, kuid ma saan seda taluda ainult HCIga mul on see probleem
 

Sonnettales

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
kahjuks, kui nad ütlevad, et gaasiga, peate te midagi gaasima. Ma olen eelnevalt gaasitanud dioksaani, et mul oleks see käepärast. lõpuks pean seda tegema ainult 1-2 korda kuus. 99% isopropüüli võib ka kasutada
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28
Kas kellelgi on mõned tõelised edulood BIG skaalal selle Leuckarti reaktsiooniga, kui kasutatakse p2p/formamiid/amortoonhapet, et moodustada a-õli?
Kas keegi, kellel on reaalsed kogemused, võib oma tulemusi postitada, sest see on tõesti pettumust tekitav.
Hollandis on palju suuri laboreid, mis pumpavad a-õli välja ja keegi peab seda protsessi tõesti tundma.
Nii et palun keegi, kes seda loeb ja teab midagi, palun postitage oma kogemusi.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

nad ei jaga seda mu sõber ainult räägib nagu nad juhivad ajaloo suurimat laborit
iam ootab 3 kuud selle sünteesi viimast sammu.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Mida te ootate?
 

sponsor

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 23, 2022
Messages
16
Reaction score
8
Points
3

kas te olete siin ikka veel aktiivne sir ?
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
jah, mul on kahju, et ma viga kõik see mul oli mõned probleemid,
see ei ole minu kodumaal vali, mida ma siin arutasin.
ja elavhõbedatasemed maksavad mulle 16.000, nii et ma tootsin suures mahus (nali)
 

ossi

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 15, 2022
Messages
69
Reaction score
29
Points
18
tere,

see tähendab, et ma vajan 1000g P2P jaoks rohkem kui 50 liitrit benseeni ja rohkem kui 90 liitrit DCM-i?
või on suurte koguste puhul vaja vähem?

thx
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Aastaid tagasi töötasin ma Leuckarti reaktsiooniga. Olen tuletanud ideaalsed proportsioonid formüülderivaadi saamiseks ja toote lõplikuks hüdrolüüsiks. Võin öelda vaid seda, et reaktsiooni aktiveerimiseks on vaja võtta sipelghappe katalüsaatorit. Tõstan temperatuuri väga aeglaselt, kasutades täpset temperatuuriregulaatorit, et vesi aeglaselt ära ajada. Pärast 48 tundi+ on minu formüülderivaadi saagis peaaegu 95%+
Formüülderivaat tuleb ideaalselt pesta veega!

Peamised kaod reaktsioonis on tavaliselt seotud hüdrolüüsiga. Happeline hüdrolüüs annab amiinide puhul saagise mitte rohkem kui 30-50%. On olemas paremaid hüdrolüüsi meetodeid. Hüdrolüüs peab toimuma metanoolis ja KOH või NaOH juuresolekul.
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Tahan ka teile meeldida, leukarti saab valmistada mõne minutiga, piisab, kui osta spetsiaalne keemiline mikrolaineahi ja kiiritada formamiidketooni ja katalüsaatori segu etapiviisiliselt.
Formüülderivaadi saagis on üle 95%.
See on väga hea ja korduvalt uuritud tehnoloogia.

Õigetes kätes annab see teadmine teile suurepärase väljapääsu.
Kui teete hüdrolüüsi õigesti, saate saagise üle 90%!!!
Inimese käes, kes teab, mida ta teeb, saadakse 1 kg asendamata ketoonist 810-830 ML vaba aluse amiini, mis on puhastatud vaakumfraktsionaalse destillatsiooni teel. Pärast neutraliseerimist (pH 6,5-7) ja filtreerimist tsentrifuugil saame toote, mis täidetakse veevaba atsetooniga ja segatakse homogeenseks massiks ning filtreeritakse uuesti tsentrifuugil. Saame 1020 - 1045 g lumivalget amfetamiinsulfaati, millel ei ole ainsatki amiinilõhna.
AEnjrhBxKk
 
Last edited:

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Reaalses maailmas töötavad modifitseeritud mikrolained on olemas!
 

Attachments

  • 9TeVMpJhnO.jpg
    9TeVMpJhnO.jpg
    665.2 KB · Views: 436
  • vKyNsmM6D2.jpg
    vKyNsmM6D2.jpg
    253.7 KB · Views: 415
  • AEnhxJwSbZ.jpg
    AEnhxJwSbZ.jpg
    510.1 KB · Views: 416

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Jagan teiega tabelit.
Khi3lZJupI
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Võib-olla on lihtsalt õiglane lisada, et temperatuurid üle 180 °C, nagu nimetatud 200 ja 210 °C, hävitavad kindlasti täielikult P2P ja isegi formamiidi, tekkivad aurud ja gaasid on väga mürgised. Ventileerige kõike, mis tuleb ülaltpoolt kondensaatorist väljapoole! Tõsiselt!
Hoidke seda alla 180, parem alla 175 °C ja kalibreerige infrapunatermomeeter kasutatava kolvi/seadistuse järgi, muidu ei saa te kunagi täpselt teada, kui kuum see on.

Palju õnne!
 
View previous replies…

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
36
Points
18
Formüülamiidi hüdrolüüsiga nendes mõõtmistes.
NMF - 130ml
P2P - 100ml
Formüülhape - 84ml
Kui palju naoh lahust vajate ja kui palju HCI? Kas 35% laboratoorne lahus on piisav?
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Vastav paber isomeeride eraldamise kohta
 

Attachments

  • JuqFbr0xSp.jpg
    JuqFbr0xSp.jpg
    1.6 MB · Views: 8

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Ja kui tasuta teenus teie poolt, siis suhtarvud P2P jaoks:

Formamiid 50 ml 1,5 mol
sipelghape 56 ml 1,5 mol
P2P 66 ml 0,5 mol
 
View previous replies…

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Jah, ma olen mitu korda märganud, et ma ostan palju lahusteid ja kasutan neid, et mitte midagi saada. Ja jälle ja jälle. Aga see on nii huvitav, et ma ei anna kunagi alla!
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Te ei saanud aru, mida ma ütlesin, ja ma tean, sest ma ei saanud nüüd aru, mida ma kirjutasin... :) Ma pidasin silmas neid, kes on laisad ja tahavad saada lusikaga õigeid molaarsuhteid ja kõike seda jne... ... ja ei viitsi lugeda mingeid raamatuid või tekste ühendite valmistamise kohta. See on minu jaoks ärevusttekitav.
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Palun kontrollige oma PM
 

jokerr

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 25, 2022
Messages
15
Reaction score
13
Points
3
meistrid ;

@Hank Schrader, kas te saate sünteesida amfetamiini teie mainitud meetodil?
Või saate avada teema ja selgitada meile seda sünteesi üksikasjalikult?
Me oleksime algajatele väga abiks.

p2p - amfetamiini 90% tõhusus on väga hea näitaja.

@G.Patton
Kas sa võiksid teha üksikasjaliku teema või video selle sünteesi kohta?
 
Top