1-fenüül-2-propanooni (P2P) Leuckarti aminatsioon amfetamiiniks ja metamfetamiiniks. Smale skaala.

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Kas te kasutate reflukskondensaatorit ja suitsutuskappi?
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
G.Patton: Sir, kas ma võin amfetamiini sünteesis kasutada DCMi asemel etüülatsetaati? Või peaksin ma selle asemel kasutama ksüleeni? Ma mõtlen, kui ma olen teinud hüdrolüüsi.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Palun vaadake läbi spetsiaalne teema ja küsige seal. Mitte siin.
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Jagan teiega tabelit.
Khi3lZJupI
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Võib-olla on lihtsalt õiglane lisada, et temperatuurid üle 180 °C, nagu nimetatud 200 ja 210 °C, hävitavad kindlasti täielikult P2P ja isegi formamiidi, tekkivad aurud ja gaasid on väga mürgised. Ventileerige kõike, mis tuleb ülaltpoolt kondensaatorist väljapoole! Tõsiselt!
Hoidke seda alla 180, parem alla 175 °C ja kalibreerige infrapunatermomeeter kasutatava kolvi/seadistuse järgi, muidu ei saa te kunagi täpselt teada, kui kuum see on.

Palju õnne!
 
View previous replies…

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Vastav paber isomeeride eraldamise kohta
 

Attachments

  • JuqFbr0xSp.jpg
    JuqFbr0xSp.jpg
    1.6 MB · Views: 8

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Ja kui tasuta teenus teie poolt, siis suhtarvud P2P jaoks:

Formamiid 50 ml 1,5 mol
sipelghape 56 ml 1,5 mol
P2P 66 ml 0,5 mol
 
View previous replies…

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Jällegi, ma tõesti ei saa sellest aru. Ma ei mõista seda kunagi. Miks inimesed tahavad sünteesida amfetamiine ja ebaõnnestuvad, isegi kui keegi annab õiged molaarsuhted, ja siis kurdavad, et nad on teinud kõik nii, nagu protseduuris öeldud, ja ebaõnnestuvad ikka ja jälle. Isegi kui antakse õiged molaarsuhted, on nii palju, mida peab teadma. Või mõnikord isegi väga vähe, aga see vähene info on enamasti ülioluline info, et asi toimiks. Nagu mitu korda üleliigset üks neist reaktiividest õiges molaarses vahekorras PEAB olema reaktsioonikolvis, et asjad toimiksid. Kui te olete liiga laisk, et lugeda kasvõi ühtki otsekoheselt head kokaraamatut, või te lihtsalt ei ole piisavalt huvitatud, et leida ja lugeda kasvõi ühtki amfetamiini kokaraamatut, miks te ei osta lihtsalt seda ühendit? Siin foorumites näen siin selliseid inimesi, keda ma pole kunagi nii palju näinud, mitte kusagil. Jah, on väga hea õpetada natuke ja anda häid nõuandeid, ja ma ei ole ise Einstein, aga ma olen kõik oma reaktsioonid internetist õppinud. Foorumi sünteesid, lugenud hunnik raamatuid ja patente, reaktsioone erinevatel saitidel. Laadinud palju põhilisi orgaanilise keemia raamatuid jne. Koolis olin kehvakeemias, sest kool ise ei huvitanud mind. Mitte üldse. Aga kui ma hakkasin umbes 8 aastat tagasi keemiat õppima, olen konksus uute sünteeside proovimisele, mitte enam narkootikumidele. Aga see olen lihtsalt mina, kõik on erinevad, aga vahel mind see nii häirib, et pean midagi ütlema. Ja rahu! Vabandan pika teksti eest.

P.S See tekst ei olnud teile OrgUnikum, vaid .. teate, need tekstis.

TheNut.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Tundub, et ma olin natuke liiga väsinud, mis puudutab minu viimast pikka postitust! :)
 

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
45
Points
18
Lugupidamine, mitte just minu idee, kuid siiski
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
mõned inimesed tahavad teha ravimeid ja mõned tahavad teha raha, see on peamine erinevus. Ma võin aktsepteerida mõlemat lähenemist, kui kvaliteet ei ole kahjustatud. Kahjuks mõlema lähenemise puhul on see tavaliselt nii ja see on siis, kui ma olen väljas, ma ei ole delkivering kõige kiiremini odavaim viis midagi, mida saab müüa narkootikumina tavalisele mahajäänud uimastitarbijale.
Vabandust.
Kvaliteet on palju palju raskem kui lihtsalt keetmine midagi, mis on pauguga mingi.
Kõigepealt püüad lihtsalt saada kasutuskõlblikku tulemust.
Siis püüad seda iga kord saada.
Siis hakkate püüdlema parema saagise poole
Ja juba siis, kui sul on kasutatav tulemus, panustad suure osa sellest oma töötlus/puhastusoskuste lihvimisse. Olge teadlik, et see on alguses raske tee, nii et kasutage alati ainult osa sellest, mis teil on selleks, sest sagedamini kui mitte kraam lihtsalt kaob kuidagi õhku ja sittagi lahusteid. Ärge püüdke taastuda, see ei ole seda väärt. Kasutage ainult osa ja naerake see ära ja proovige uuesti. On mõttekam.
palju õnne!
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Jah, ma olen mitu korda märganud, et ma ostan palju lahusteid ja kasutan neid, et mitte midagi saada. Ja jälle ja jälle. Aga see on nii huvitav, et ma ei anna kunagi alla!
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Te ei saanud aru, mida ma ütlesin, ja ma tean, sest ma ei saanud nüüd aru, mida ma kirjutasin... :) Ma pidasin silmas neid, kes on laisad ja tahavad saada lusikaga õigeid molaarsuhteid ja kõike seda jne... ... ja ei viitsi lugeda mingeid raamatuid või tekste ühendite valmistamise kohta. See on minu jaoks ärevusttekitav.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Nüüd, kui ma olen kuumutamisega (amfetamiin) valmis, teen formüülhüdrogeenimist alusega, siis kas ma ikka panen H2O2 (30%) esimesena viimastes reaktsioonietappides? Milline on H2O2 roll siinkohal?
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Noh, ma otsisin ise infot. H2O2 roll on üsna oluline, arvestades saagist... H2O2 on oksüdeerija, kuid seoses selle molekulaarse vormiga olen alati arvanud, et see võib kergesti toimida ka redutseerijana. Päris põnev ühend!
 
View previous replies…

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Kuid ma olen ka ise endiselt skeptiline, sest ma sain selle info H2O2 kasutamise kohta AI-roboti keemiaassistendilt ja see on kõige halvem koht, kust keemiat puudutavat infot saada. Olen ka märganud, et keegi ei kasuta H2O2-d mitte kusagil sellistes sünteesides. Nii et kui ma nüüd selles sünteesis samas kohas olen, siis ma arvan, et kasutan lihtsalt puhast vett, kui keegi, kellel on teadmisi, võiks mind sellega valgustada. Kas ma peaksin siis selles etapis tegema 30% H2O2 või kasutama lihtsalt puhast vett?
 

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
45
Points
18
Kas ma võin lihtsalt kahekordistada h2o2 kogust, kui minu peroksiid on veidi üle 15 +%, selle bitch leida tugevam minu koht, või maby mõni muu ühend asendada?
 
View previous replies…

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Üks kord tegin oma 12% H2O2-st umbes 25% H2O2 (valed arvutused) ja see töötas ikkagi minu peräädikhappe jaoks!
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
edy's: Saate arvutada, kui palju te peate sellest 15% H2O2-st aurustama, et saada 35%, ja siis saate teha head perahapet. See oli esimene kord, kui ma sain 40 g MPB-st ---> 35,60 g atsetoksüfenüülpropeeni. Nii et wow. Ja ma tegin 12% H2O2-st 30% H2O2, et arvutada, kui palju vett ma pean ettevaatliku aurustamisega eemaldama, ja perahape töötas nii hästi! Aga kui täpne olla, siis panen perahappe kõrvale 3-4 päeva koos H2SO4 katalüsaatoriga, et see toimiks.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Ma tegin oma tugevamad vesinikperoksiidid 12% H2O2-st. Ma lihtsalt aurustasin sellest ettevaatlikult vett.
Küsisin arvutusi AI-roboti assistendilt keemias. See on arvutustes hea, aga ärge oodake, et saate õigeid vastuseid
halogeenidest vms ...
 
Last edited:

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Ma veel havent proovinud reaktsiooni, kuid hea hüdrolüüsi KOH ja siis HCL see shoud anda kõrge saagise, ja im kardan töö h2o2 dont moodustada mingeid plahvatusohtlik peroksiidide ja pärast destilatsiooni dont plahvatada
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Kui seda tehakse väga hoolikalt ja korralikult (mitte keetmine, nagu mõned teevad) ja ilma destillatsioonita (ma olen ka mures nende peroksiidide / plahvatuste pärast), olen teinud 35% H2O2, (see valgendab sõrmed väikeste tilkadega), et teha tõesti töötavat peräädikhapet oma valmistatud H2SO4-katalüsaatoriga (umbes 75%). Hoian lahust 3-4 päeva kapis ja see on kasutusvalmis.
 
Top