1-fenüül-2-propanooni (P2P) Leuckarti aminatsioon amfetamiiniks ja metamfetamiiniks. Smale skaala.

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

jah, ma tean, kuid ma saan seda taluda ainult HCIga mul on see probleem
 

Sonnettales

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
kahjuks, kui nad ütlevad, et gaasiga, peate te midagi gaasima. Ma olen eelnevalt gaasitanud dioksaani, et mul oleks see käepärast. lõpuks pean seda tegema ainult 1-2 korda kuus. 99% isopropüüli võib ka kasutada
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Jagan teiega tabelit.
Khi3lZJupI
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Ja kui tasuta teenus teie poolt, siis suhtarvud P2P jaoks:

Formamiid 50 ml 1,5 mol
sipelghape 56 ml 1,5 mol
P2P 66 ml 0,5 mol
 
View previous replies…

Skinny_Pete

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 15, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hei @OrgUnikum

Kui kasutate N-metüülformamiidi asemel formamiidi, siis kas teil on ikkagi vaja võrdset osa sipelghapet?

Tänud ette
 

BamBam

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 10, 2023
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
7. Toores metamfetamiini vaba alus destilleeritakse vaakumis (2 mbar, 60-100 °C) Kugelrohri destillatsiooniseadme abil (valikuline ), et saada metamfetamiini selge kuni kahvatukollase õlina (2,5 g, 42%).

Mis on teine võimalus? Lihtne, fraktsionaalne või aurudestillatsioon? Kui ei ole Kugelrohri destilleerimisaparaati?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Hiljuti hakkasin vaheldumisi kasutama Leuckarti marsruuti ja NaBH4 marsruuti D-Methi ja
Mul oli kaks korda kummaline olukord Leuckarti marsruudil.
Pärast viinhappe isomeeri eraldamist, kui ma keeran tahke osa leelist uuesti eraldamiseks, läheb vababaas alumisele kihile.
See juhtus ainult Leuckarti marsruudil saadud L-methi freebaasiga, enne eraldamist, kui selle raseemiline osa on leeliselises keskkonnas ülemine kiht, vedel osa pärast isomeeri eraldamist (D-methi freebaas), kui selle leelis on samuti ülemine kiht, nagu see peaks olema, kuid Lmethi freebaas ei ole.
On kummaline ja mul ei ole seletust, ma ei tea, kas kellelgi on sama olukord või tean, miks see juhtub.
Tänud.
 

Attachments

  • AvRK9J4GiN.jpg
    AvRK9J4GiN.jpg
    4 MB · Views: 271

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Isegi värvus esimesel fotol ütleb, et teil on määrdunud õli olulise lisandiga, kas te destilleerisite amiini pärast Leuckart-Wallachi? Leuckart annab teadaolevalt erinevate sekundaarsete/tertsiaarsete amiinide segu, võib-olla ka muid lisandeid. Hank Schrader postitas väljavõtte uuringust, milles käsitletakse täpsemalt lisandite teket Leuckart-Wallachi reaktsioonis.
Samuti ei saanud isomeeride eraldamine olla rahuldav amiini vaba aluse vähese puhtuse tõttu.
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ei, ma ei destilleerinud seda enne isomeeride eraldamist.
Mul ei ole mingit probleemi eraldusprotsessiga lihtsalt oli kummaline, et leidsin lisandit ainult siis, kui ma pesin L freebase Leuckarti marsruudilt.
Ma jätsin aurudestillatsiooni juba ammu suurte koguste jaoks, on õudusunenägu ja igavene isegi suure auruti abil.
Mul on täpselt sama lõppkogus happelise aluse pesemisega ja ümberkristalliseerimisega pärast atsetoonkristalliseerimist.
Ma tean, mida teooria ja kirjandus ütleb selle kohta, kuid see on fakt, mida olen ise sadu kordi tõestanud.
Pöördenurga kohta on sul õigus, ma ei kontrollinud seda, kuid minu kliendid ja mõned neist on vanad metamfetamiini kasutajad ütlevad mulle, kui võimas on ja rassemiline ei ole nii võimas kui see.
See pilt on umbes väike partii kristalliseerumine mõned väikesed tellimused, kuid nüüd Im töötab suures partiis ja ma näitan teile, kui läbipaistev ja suur võiks olla killud.
Ma oleksin väga tänulik, kui te selgitate mulle, kuidas te saate suuri ja läbipaistvaid kristalle racemic freebase'ist, ma lugesin, et midagi sellist nagu keskmise suurusega on võimalik, kuid ausalt öeldes ei ole ma seda kunagi näinud.
Ma mõtlen ettepaneku teile väike väljakutse ja ütle mulle, mida te arvate.
Ma võin saata teile proovi minu D-methist ja proovi minu rassemilisest MDMA-st.
Teete kõik vajalikud testid, viige need usaldusväärsesse laborisse, andke need kogenud kasutajatele... mida soovite.
Tulemustega käes, kui saate tõestada mulle, et teie kraam destilleeritud freebase on puhtam või parem kui minu mitte destilleerida ma saadan teile 250gr mõlemat toodet tasuta, kui te ei saa ma tahan ainult, et te ütlete, et te eksite siin foorumis.
Ma arvan, et see on hea tehing ei?
Mis sa arvad?
Tänan.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ma tean, et see kõlab minu poolt ahnelt, kuid ma tahan lihtsalt näidata, et vähemalt Meth ja MDMA puhul võiks vältida aurudestillatsiooni ja saada niikuinii kõige puhtama toote.
Ma leidsin selle tee pärast paljusid katseid, sest aurudestillatsioon oli minu meelest kohutav õudusunenägu, uskuge mind.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
1. Aurudestillatsioon eraldab amiinisegu väga halvasti, vaakumdestillatsioon on parim lahendus ja on tugeva vaakumi olemasolul üsna kiire.
2. Ma kardan valetada, kuid minu mäletamist mööda on pärast ühekordset isomeeride eraldamist "tartraadi d-isomeeri" lõplik koostis umbes 80-90 protsenti d-isomeeri ja ülejäänud on l-isomeer.
3. Tegin alkoholi ja vähese vee + lisakomponentide segust klaasi ilma isomeeride eraldamiseta, sain klaasist monoliitse massi, täieliku kuivamise korral tekkisid praod, eriti kui kristalle pesta atsetooniga (ärge korrake minu viga), kuid mass jäi läbipaistvaks. Minu puhul ma ei kasutanud kristalliseerumise ja muude nüansside jaoks klaastaara, kasutasin 2-3 kuud tehnika valikul.
Enne seda meetodit proovisin teha soolasulast, sain monoliitseid tükke, kuid mitte läbipaistvaid, vaid ainult läbipaistvate kristallide laigud. Tekkis mõte teha midagi tsoonisulatamise sarnast.

Miks ma pean teile midagi tõestama? Ma jagasin oma kogemust, kui teid see ei huvita, on see teie isiklik asi. Kas sa tõesti arvad, et mul on sinu 250 grammi vaja, see ei ole mulle üldse tähtis, ma ei hakka tühipalgeliste asjadega jamama. Tarbijad ei anna objektiivset hinnangut ainete puhtusele, piisab, kui küsida neilt, mis on parem mefedroonipulber või suur kristall, arvake, mida nad vastavad ... Pool narkootikumide (stimulantide kindlasti) mõjust on nende välimus))))

Peaaegu unustasin, kui plaanite vaakumis destilleerida, siis on kindlasti vaja mööda ämblikut, kuna seal on kergelt keevitavaid fraktsioone prügi, ämbliku abil saab vahetada vastuvõtukolbi ilma amiini destilleerimist peatamata, sarnaselt revolvrile, aga padrunite asemel kolvid.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Tootja peamine reegel, ärge kunagi võtke teiste inimeste ravimeid või hind on liiga kõrge.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Sul on täiesti õigus oli loll idee ja ma vabandan selle kohta Im tõesti sorry.
Puhtuse kohta on mul laboriaruanded 93 ja 95% Im ei põhine ainult klientide arvamustel.
Umbes punkt 2 jah selle õige on umbes see %
Um punkt 3 Ma oleksin väga huvitatud üksikasjalik protsess võite PM, kui soovite.
Ma puhastasin liitri metafreebase, et näidata teile, kuidas näeb välja pärast puhastamist.
Ma tegin varem vaakumdestillatsiooni ja isegi aeglasem kui auru :-(
Tänan ja vabandust veelkord eilse sõnumi eest :-(
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Pics
 

Attachments

  • ratSxbuWiI.jpg
    ratSxbuWiI.jpg
    3.1 MB · Views: 233
  • gZI6jrkLOX.jpg
    gZI6jrkLOX.jpg
    3.6 MB · Views: 236

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Seekord tegin puhastusprotsessi üle kogu ratseemilise freebase ja kui ma eraldasin isomeerid ja saan freebase uuesti selle puhtamaks ei ole muud võimalust, et kasutada rohkem reagente :-(
LFtY3x79ey
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
see on lisanditega õli, mis on vaakumis fraktsioonide kaupa destilleeritud, täiesti värvitu õli, ilma kollaste varjunditeta.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
see on lisanditega õli, mis on vaakumis fraktsioonide kaupa destilleeritud, täiesti värvitu õli, ilma kollase varjundita.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Võin saata teile privaatsõnumites foto määrdunud amiiniõlist saadud klaasist. Uurisin võimalust saada suuri klaasitükke ilma vaakumdestillatsioonita, samuti ei toimunud eraldamist isomeerideks.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ma tean, kuidas puhas meth freebase näeb välja, nagu ma kasutasin aurudestillatsiooni ja tegin ka vaakumi te peate arvama, et freebase pic ikka tuleb ekstraheerida ja kuivatada, kuid nagu ma selgitasin, ma olen võimeline saama täpselt sama puhas ja tugev lõpptoode sellest freebase, vältides destillatsioone, kui destilleeritud, te ei erista neid tegelikult keegi ütles mulle midagi mingit erinevust toote ja ma muutsin protsessi kaua aega tagasi ilma ütlemata ja laboraruanded näitavad täpselt sama puhtuse %
Hea meelega saavad pildid tänu.
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇳🇱
Joined
Sep 3, 2023
Messages
67
Reaction score
24
Points
8

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tere, millest te ei saa aru? Seda protseduuri on kirjeldatud teistes amfetamiini sünteesi videotes. Manipulatsioonid on samad. Vaadake videolõiku.
 

situ1984

Don't buy from me
Member
Joined
May 14, 2023
Messages
17
Reaction score
0
Points
1
Kas metamfetamiini vaba baasi õli kujul saab otseselt muuta dekstrorotatsiooniks?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tere, nagu ma tean, on ainult üks viis - tavapärane isomeeride eraldamine tartaakhappega (või mõne muu karboksüülhappega)
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
offcource thats the point off freebase
 
Top