1-fenüül-2-propanooni (P2P) Leuckarti aminatsioon amfetamiiniks ja metamfetamiiniks. Smale skaala.

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Jagan teiega tabelit.
Khi3lZJupI
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Võib-olla on lihtsalt õiglane lisada, et temperatuurid üle 180 °C, nagu nimetatud 200 ja 210 °C, hävitavad kindlasti täielikult P2P ja isegi formamiidi, tekkivad aurud ja gaasid on väga mürgised. Ventileerige kõike, mis tuleb ülaltpoolt kondensaatorist väljapoole! Tõsiselt!
Hoidke seda alla 180, parem alla 175 °C ja kalibreerige infrapunatermomeeter kasutatava kolvi/seadistuse järgi, muidu ei saa te kunagi täpselt teada, kui kuum see on.

Palju õnne!
 
View previous replies…

ZACARIASKLK123

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Aga mitu minutit, 30 minutit, nagu on kirjas, või 10 minutit, mis on jagatud kolmeks osaks 60w juures? 150 - 160C?

  • 15minutit kokku?, sest ma olen lugenud, et mõned tegid seda.

Ma tahan seda sünteesi proovida, kuna mul on kolleeg, kellel juhtub olema mikrolaineahjureaktor

@G.Patton @William Dampier Iga sisend selle kohta?

  • Või äkki Reaktsiooni lõpp määratakse siis, kui gaasid enam ei eraldu?
 
Last edited:

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Lisan artikli ja saate ise vaadata. Ma nägin mujal postitust, kus keegi väidab head saagist nagu 80% modifitseeritud koduses mikrolaineahjus (auk kondensaatori jaoks) temperatuuriga mitte üle 175°C, et vältida Formamiidi lagunemist. Täpsemaid üksikasju selle kohta ei antud.
 

Attachments

  • O8W2pFPLM1.pdf
    175.9 KB · Views: 873

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Meile meeldib toote puhtus.
Olen proovinud mitmeid võimalusi dekstrometamfetamiini sünteesimiseks.
Leuckart, amalgaam, elektrolüüsi meetod, reaktor, boorhüdriid.
Samuti katsetati meetodit metamfetamiini saamiseks sünteesitud efedriinist.
Efedriini saadi erinevatel viisidel.
Minu tarbijate jaoks leidsin parima toote, millel on kõrge aktiivsus ja kristalliline puhtus.
1 kg dekstrometamfetamiini saamise maksumus on ainult ~220-250 eurot.
 

Attachments

  • UacHJ0KtAB.jpg
    6.8 MB · Views: 1,146
  • r5F9paNthy.jpg
    6.7 MB · Views: 988
  • geyYESWZL8.jpg
    6.6 MB · Views: 948
  • PWu7vlHX2N.jpg
    6.5 MB · Views: 893
  • wDvh5KHcB1.jpg
    7.1 MB · Views: 891
  • nmfH5sBWSe.jpg
    6.9 MB · Views: 875
  • zGmyXEgN4D.jpg
    7.3 MB · Views: 954
View previous replies…

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Kas efedriini süntees hõlmab ehk α-metüülaminopropiofenoonhüdrokloriidi & nabh4?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Kui palju N-Iso oli vaja selleks, et ratseemiline Meth moodustaks need kenad kristallid?
 

BamBam

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 10, 2023
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
7. Toores metamfetamiini vaba alus destilleeritakse vaakumis (2 mbar, 60-100 °C) Kugelrohri destillatsiooniseadme abil (valikuline ), et saada metamfetamiini selge kuni kahvatukollase õlina (2,5 g, 42%).

Mis on teine võimalus? Lihtne, fraktsionaalne või aurudestillatsioon? Kui ei ole Kugelrohri destilleerimisaparaati?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Teie segul on kergesti eraldatavad komponendid, mille bp'd on väga suures vahemikus, seega on fraktsioneerimine välistatud.
Teie toode laguneb enne bp saavutamist, isegi rohkem kui primaarne amiini derivaat, seega ka tavaline destillatsioon välja.
Auru on parim viis, eelistatavalt 35%-lise NaOH leeliselise lahuse abil, et vältida leeliselist hüdrolüüsi.

Kui mingil juhul eelistate seda, võite ka lihtsalt teha lahustiekstraktsiooni aluselisest sol. kasutades midagi nagu tolueen, eemaldage orgaaniline kiht ja acidfiy kuni ph 2-3, millele järgneb vesi. Seejärel eraldatakse see lisatud vesi ja orgaaniline fraktsioon visatakse ära. hoitakse aq kiht aluseliselt ja ekstraheeritakse uuesti puhta lahustiga.
 

BamBam

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 10, 2023
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Tänan, sõber, väga teretulnud
 

BamBam

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 10, 2023
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Kas te võiksite anda mulle veidi rohkem teavet leeliselise hüdrolüüsi vältimise kohta.
Kuna ma olen teinud reaktsiooni ja nüüd on toodetud nagu tume õli tolueenis.
kas ma võin lihtsalt auruga destilleerida, lisades vett Rm või parem lisada aq Noah lahust?
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
101
Reaction score
4
Points
18
Tere härra, kui ma tahan järgida teie koostisosa. Kas ma pean alustama bmk omakorda p2p esimene. Siis p2p omakorda amfetamiini? Viimane amfetamiin omakorda metamfetamiiniks?
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Miks amfetamiin -> metamfetamiin?

Võite minna otse amfetamiini P2P-ga.
 

masterpell

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Kas benseeni saab asendada teiste materjalidega? Kas veevaba atsetooni saab asendada ipa-ga?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Tere, jah. Benseeni asemel võite kasutada DCM-i, eetrit, tolueeni või ksüleeni. Ja jah, atsetooni võib asendada IPAga.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Hiljuti hakkasin vaheldumisi kasutama Leuckarti marsruuti ja NaBH4 marsruuti D-Methi ja
Mul oli kaks korda kummaline olukord Leuckarti marsruudil.
Pärast viinhappe isomeeri eraldamist, kui ma keeran tahke osa leelist uuesti eraldamiseks, läheb vababaas alumisele kihile.
See juhtus ainult Leuckarti marsruudil saadud L-methi freebaasiga, enne eraldamist, kui selle raseemiline osa on leeliselises keskkonnas ülemine kiht, vedel osa pärast isomeeri eraldamist (D-methi freebaas), kui selle leelis on samuti ülemine kiht, nagu see peaks olema, kuid Lmethi freebaas ei ole.
On kummaline ja mul ei ole seletust, ma ei tea, kas kellelgi on sama olukord või tean, miks see juhtub.
Tänud.
 

Attachments

  • AvRK9J4GiN.jpg
    AvRK9J4GiN.jpg
    4 MB · Views: 271

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ok ma tegin happe-baasi pesu ja happelises faasis ilmus kuradi lisand, mis ei lahustu lahustis nagu ülejäänud lisandid ja ei jää vette koos vababaasiga lihtsalt läheb põhja.
Võimalik, et ma tegin Leuckart procesos viga palju asju korraga hahah
Mistery nüüd on, miks ainult ilmub pärast isomeeri eraldamine ja ainult Lmeth pool, sest ma tegin sama pesu Dmeth freebase ja see ei ilmunud, tundub kummaline vähemalt
Pilt on ácid faasi lahusti ülemine kiht vesi freebase médium kiht ja tundmatu kleepuv lisand alumine kiht.
NoPYqsBchy
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Isegi värvus esimesel fotol ütleb, et teil on määrdunud õli olulise lisandiga, kas te destilleerisite amiini pärast Leuckart-Wallachi? Leuckart annab teadaolevalt erinevate sekundaarsete/tertsiaarsete amiinide segu, võib-olla ka muid lisandeid. Hank Schrader postitas väljavõtte uuringust, milles käsitletakse täpsemalt lisandite teket Leuckart-Wallachi reaktsioonis.
Samuti ei saanud isomeeride eraldamine olla rahuldav amiini vaba aluse vähese puhtuse tõttu.
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Tänan teid vastuse eest.
Ma pesen ja puhastan freebase alati pärast isomeeride eraldamist, olenemata sellest, millist marsruuti ma kasutan.
On lihtsalt majanduslik asi suures mastaabis.
Te ei kasuta sama palju reagente kogu ratseemilise freebaasi puhastamiseks kui ainult eraldatud osa.
Ma ei tea, kus te näete pildil freebaasi, kui te loete seda hoolikalt, siis näete, et seda ei ole võimalik näha, sest see on veekihis.
"Määrdunud" freebase'i eraldamise kohta (selle ekstraheeritud ja kuivatatud) võin teile öelda, et see töötab korralikult, tõendiks on saadud lõplik kraam (lisatud pilt) ja ka ma saan vähem D freebase'i iga kord, kui ma uuesti teen protsessi L freebase'ile, nii et see töötab selle fakt.
Ma isoleerisin selle "lisandi" ja see lahustub DCM-is, kuid mitte heksaanis ja nüüd on see dilemma, ma ei tea, kas heksaan ei ole piisavalt hea lahusti sellistele toodetele või kas DCM lahustab mõned orgaanilised lisandid :-(
Tänud
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Küsimus oli: kas te puhastasite amiini vaba aluse enne isomeeride eraldamist? Leuckarti lisandid on sekundaarsed/tertsiaarsed amiinid ja neid saab eemaldada ainult amiini vaba aluse destilleerimisega.
Küsimus oli: kas te puhastasite amiini vaba aluse enne isomeeride eraldamist? Leuckarti lisandid on sekundaarsed/tertsiaarsed amiinid ja neid saab eemaldada ainult amiini vaba aluse destilleerimisega. Ma küsisin, kuidas te puhastasite vaba aluse enne isomeerumist, mitte pärast isomeerumist.
Destilleeritud õliga ei ole mul kunagi olnud probleeme isomeeride eraldamisega, ja pole vahet, kas tegemist on p2p met või amp või p2np amp.
D-viinhappe L-isomeeri soola isoleerimisel (alkoholi destilleerimisel) jäi mul järele tihe, kleepuv, kergelt kollaka värvusega õli.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
kristalli saab ka D- ja L-isomeeride metamfetamiini segust, mina isiklikult tegin seda. Te ei mõõtnud pöördenurka.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Võin saata teile privaatsõnumites foto määrdunud amiiniõlist saadud klaasist. Uurisin võimalust saada suuri klaasitükke ilma vaakumdestillatsioonita, samuti ei toimunud eraldamist isomeerideks.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ma tean, kuidas puhas meth freebase näeb välja, nagu ma kasutasin aurudestillatsiooni ja tegin ka vaakumi te peate arvama, et freebase pic ikka tuleb ekstraheerida ja kuivatada, kuid nagu ma selgitasin, ma olen võimeline saama täpselt sama puhas ja tugev lõpptoode sellest freebase, vältides destillatsioone, kui destilleeritud, te ei erista neid tegelikult keegi ütles mulle midagi mingit erinevust toote ja ma muutsin protsessi kaua aega tagasi ilma ütlemata ja laboraruanded näitavad täpselt sama puhtuse %
Hea meelega saavad pildid tänu.
 
Top