4-MMC (mefedroon) süntees. Täielik videoõpetus.

BHBlueberry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
20
Reaction score
11
Points
3
Awesome and fully professional :)

Mul on ainult 1 väike parandus sellele tööle: Lõpuks, kui te pesete oma soola atsetooniga - ma teeksin seda teisiti. Ma sulgeksin valamu, valaksin sinna atsetooni ja segaksin segu vähemalt 5-10 minutit, et atsetoon lahustaks lisandeid. Ma tean, kuidas see amfetamiiniga käib - segu vajab aega, eriti kui sa hapet üle doseerid. Teie lõpptoode on põhimõtteliselt selge, kuid mõned roosad jäägid on veel näha :) Hea töö, väga elegantne :)
 

Jacka

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 27, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
BRILLIANTNE!!! Kust leiate videod MDMA ja metülooni sünteesi kohta? :)
 

WundaBearz41

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 29, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Millist klaasitehnikat see proovitükk vajab? Kas on mingeid nimekirju? Tänud!
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
2L [3 kaela] kolb , kondensaator tagasivoolu jaoks, 250ml konstantse rõhu ballooni eraldussahtel, termomeetri adapter. ( kõik ühesuguse suurusega liitmikud või kontrollige kaks korda, et ostate ühilduvad liitmikud ) + 1000ml kolbiga eraldussahtel + mõned laiad keeduklaasid + büünerite kolb koos vaakumkolbiga ( või büünerite kolb koos voolikuadapteriga ja tavalise kolbiga) .
Retordistendid, kuumutusplaat/mantel koos magnetilise segajaga, vaakumpump, klaasist vardad, ph-ribad, filtrimembraanid.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
no worries! kogu klaasi saab osta üsna odavalt, võite ka vaadata destillatsiooniseadme jaoks vajalikke lisaosi. Lihtsa destillatsiooniseadme jaoks on vaja vaid 90-kraadist küünarnukki, veel ühte 90-kraadist küünarnukki koos voolikuadapteriga ja veel ühte kolbi, samuti hankige fraktsionaalse kolvi, kui ya seda teha.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
itd olla kõik alla 300 $, välja arvatud kuumutusplaat/ mantel.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
tere;
kui palju 2-Bromo-4-Metüülpropiofenooni peame kasutama, et järgida selle sünteesi ülejäänud osa ?
 

papaji

Don't buy from me
New Member
Joined
May 29, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Olen proovinud seda retsepti vormi vedel 4 metüülpropiofenooni ja ma succeded mõlemas etapis kihi eraldamine, kuid kristallid ei moodustunud, mida teha edasi keegi on siin, et aidata asap. Viimane samm
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63

Kas te jõudsite mefedrooni vabale alusele, hapestasite seda, kuid sadet ei tekkinud?
Ma vajan rohkem üksikasju.
Kas te kasutasite hapestamisel atsetooni?
Ma saadan teile PM-i.
 

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2022
Messages
40
Reaction score
3
Points
8
Ma olen leidnud 2-Bromo-4-Methylpropiophenone vedeliku tarnija, kuid ma ei tea, kuidas sellest alustada ja kui palju vedelikku peaksin kasutama, et teha 100g 4mmc. ma vajan mõningaid nõuandeid.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
2-Bromo-4-metüülpropiofenoon, aine kristallide kujul. Küsige müüjalt, mis põhjusel on see vedel? Võib-olla soovitab ta 4-metüülprofülüfenooni
 
Last edited by a moderator:

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2022
Messages
40
Reaction score
3
Points
8
H
Kuidas abaout Kui mul on 100g 2-bromo-4 metüülprpiofenooni pulbrit, pean ma seda segama 300ml benseeniga, et alustada sünteesi sellest punktist?reageerida, kui palju aega ja soojust on. vaja?
 

jessepinkman1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 5, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
hi kas teil on mingeid juhiseid, kuidas sünteesida 4-metüülpropiofenooni oleks väga tänulik, kui saaksite aidata. Samuti, kas ma võin kasutada metüülamiini asemel dimetüülamiini, kui mitte, kas te teate mingit meetodit, kus ma saaksin esimest teisendada viimaseks. tänan teid nii ülevaatliku ja informatiivse video eest btw!
 

papaji

Don't buy from me
New Member
Joined
May 29, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Olen proovinud seda protsessi ja maded kristallid kuid atsetoon oli kristallid saab väike ja lahustunud atsetooni ja ilma pestud kristallid on suu põletav maitse ... Kas on keegi siin midagi soovitada, mida teha edasi ????
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Ei ole kvalitatiivselt puhastatud või vähe aega reaktsiooni jaoks. Vaja on rohkem üksikasju.
 

papaji

Don't buy from me
New Member
Joined
May 29, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Olen proovinud mefedrooni sünteesi 4 metüülpropiofenoonist vastavalt videole, mis on üles laaditud saidile ja teinud protsessi nmp-ga, kuid kristalliseerumisprotsessis lisati hcl, kuid kristallid ei ilmunud pärast külmutamist kristallid ilmusid, kuid peamine probleem, millega ma praegu silmitsi seisan, on atsetooni pesemine, kui ma olin need kristallid jääkülma atsetooniga, kristallid lahustuvad atsetoonis ja pärast kuivatamist ilmusid kristallid uuesti, kuid ilma atsetooni pesemiseta on kristallidel põletav maitse ja kemikaalide halb lõhn.... Soovitage mulle, mida teha edasi ?
 
Top