5-MeO-trüptamiini süntees melatoniinist

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Keegi peaks astuma selle täiendava sammu ja lisama dimetüleerimise enne hapestamist või selle asemel hapestamise jaoks

5-meo-dmt....(?)
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Esimeses etapis võib atsetüülrühma hüdrolüüsi (N-kaitsmine) teha nii happega kui ka alusega (mida ma valiksin), kuid see ei ole ilmselt see, mida te happesuse all silmas pidasite, ja see annab primaarse amiini (R-NH2) mehhamiini, mida saab edasi dialüüsida (dimetüül on lihtsalt populaarne valik paljude seas) ja preparatiivse mõistusega lihtne meetod N-i isoleerimiseks ja puhastamiseks,N-dialküül-5-MeO-triptamiini on hüdrokloriidsoola moodustamine HCl-ga, mistõttu saadakse stabiilne valge (hüdrokloriid-meksamiini puhul) tahke aine, mitte pruunikas tahke aine, mida on parem säilitada sügavkülmikus vabal alusel.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ma mõtlesin 5-meo-dmt, ja see oli minu loomulik mõte, sest see on sellisel kujul suitsetatav ja see on looduslik vorm, mis esineb taimedes ja Colorado jõe kärnkonnade eritises. vit on ka kergesti valmistatav dimetüülimise teel, kui monamiini lõppasendis etaani osa. Sellel on palju tõestatud kasulikke mõjusid, mida ei ole näidatud dialküül-sordi ja 30 mg annuse läbimurde kogemuse jaoks
 

SonOfJessieBerg

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
kõik need materjalid on minu jaoks seaduslikult kättesaadavad. ive luges kommentaarid läbi ja nägi, et see ei ole aktiivne ja on teiste 5meo keemiate lähteaine. Kas see on lihtne teha 5 meo mipt, see on ainus chem im huvitatud triptamiinide. dipt töötaks ka.
 
Last edited:

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Noh melatoniin on saadaval lahtiselt suhteliselt madala hinnaga ja melamiini on sellest lihtne saada korraliku saagisega, 5-MeO-trüpamiini müüvad mõned ka siin foorumis (vaadake nimekirju). Kommertslikust mehhamiinist (5-MeO-trüptamiin) on parem, kuna võib eeldada, et selle puhtus on suurem. Alkülimisreaktsioon toimub tavapäraselt formaldehüüdi ja STAB-ga (Na triatsetoksüborohüdriid), saagis on parem, kui kasutada formaldehüüdi bisulfit-lisandiühendit, kuid ka lihtne sobib, samuti NaBH4 STAB-i asemel. 1,2-dikloroetaan näib olevat ühel või teisel põhjusel valitud lahusti. Tervist!
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Sümmeetrilisi tooteid on lihtsam valmistada, näiteks DMT, DET, DPT ja DIPT, millel on kummaline mõju diisopropüültrüptamiinile (ilma 5MeO-ta) mõju on 100%auditoorne. 5-MeO-MIPT on lahe, kuid keerulisem valmistada ka mehhamiinist.
 

SonOfJessieBerg

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Tänan teid väga vastuse eest. Im tegelikult uus kõik see ja ive lugeda põhjalikult kemikaalide ma saan valmistada kaudu seadusliku tee. 5-meo-trüptamiin on ainus lähteaine, mida ma saan valmistada, sest kõik selleks vajalikud reaktiivid ja kemikaalid on minu riigis seaduslikud ja üsna odavad, välja arvatud melatoniin. Ülejäänud kemikaalid vajavad vähemalt 1 ebaseaduslikku lähteainet. Nii et ma valin praegu 5-meo. Mul on küsimus - ma olen teinud põhilist DMT ekstraheerimist MHRB-st. Ma tean, et see on väga lihtne võrreldes siin arutatavate kemide sünteesiga, kuid ma olen hea juhiste järgija. Kas te arvate, et täieliku uustulnukana saan ma järgida juhiseid ja sünteesida 5 meo mipt või vähemalt mõnda muud keemi peale mipt. ? see põhineb puhtalt minu uudishimu ja mul ei ole kavatsust suurendada ja müüa. Ja ma tõesti ei taha osta halli legaalset chems väljastpoolt. kuigi meil ei ole ühtegi analoogset seadust ma ikka ei taha riskida tellida trüptamiini lähteaineid. 100 $ ma saan kõik selles postituses mainitud kemikaalid. ja veel 100 $ klaastarvikute kohta im hea minna. mida te soovitate?
 

SonOfJessieBerg

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
kas sa mõtled, et ma saan valmistada DMT,DET,DPT triptamiini lähteainega ja on lihtsam kui 5-meo-mipt triptamiini lähteainest? sorry loll küsimus im uus siin ja üritab õppida nii palju kui võimalik kõiki keemilisi terminoloogiaid.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Melatoniinist saab 5MeODMT, 5MeODET ja só on. Selliste lihtsate puhul nagu DMT, DET ja só on alustate trüptamiinist.
 

SonOfJessieBerg

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
kas trüptamiinist oleks lihtne mipt valmistada? Kui ma järgin juhiseid õigesti? Või on see keerulisem kui antud juhised
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Hea küsimus, lämmastiku alküülimine toimub imiini ajutise moodustumise kaudu (lämmastikuga kaksiksidemetega süsinik), mida redutseerib STAB, mis on kõige selektiivsem imiini redutseerimiseks. Kui soovite, et lämmastiku mõlemad substituem-nod oleksid identsed, on see palju lihtsam, lisades metüülile stoechiomeetrilise koguse näiteks formaldehüüdi. Mipt jaoks tuleb trüptamiini (koos või ilma MeO-ga 5) vist kõigepealt töödelda atsetooniga, seejärel redutseerida imiin RHN-iPr-ks, millele järgneb töötlemine formaldehüüdiga ja redutseerimine. Alküülhalogeniidid moodustavad teatavasti halogeeni kvaternaarset ammooniumsoola, nii et MeI on välistatud. Teine aine on dimetüülsulfaat, kuid see on tõsiselt ohtlik. Atsetooni imiin, seejärel redutseerimine, millele järgneb minu arvates töötlemine Me2SO4-ga.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Samuti võib olla tõenäoline, et melatoniini hüdrolüüs oleks lihtsam ja suurema saagikusega kui trüptofaani dekarboksüülimine. Samuti on hinnalõhe... seoses trüptofaaniga peaksite teadma, et LD (racêmic) on sama hea kui optiliselt puhas L-Trp lihtsalt juhul, kui see on odavam. Olen näinud melatoniini super soodsalt kuni kilo kogustes, kui ostad nagu veerand kilo või rohkem ... 15-25g oleksin ka tänulik. Mul on nagu 5g ja ma peaksin seda hüdrolüüsima, mul oli edu metanoolse KOH-ga.
 

SonOfJessieBerg

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
tõesti hindan teie üksikasjalikku vastust. Ive kontrollinud teemat, kus kasutaja on edukalt teinud mipt. Kas sa arvad, et ma peaksin seda proovima ? im täiesti algaja ma saan järgida juhiseid hästi. whats teie mõte on täiesti algaja sünteesida trüptamiini ja seejärel mipt sellest?
 

SonOfJessieBerg

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
minu kodumaal maksab kg melatoniini eest 200$. aga 20$ eest saan 100G melatoniini. ülejäänud kemikaalid on alla 10$.
 

SonOfJessieBerg

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
ka im üldse ei soovi seda üles ehitada ja müüa. see põhineb puhtalt minu uudishimul proovida selle aine valmistamist ja ainult isiklikuks tarbimiseks. nii et isegi kui mul on 2G iga kemikaali im rohkem kui õnnelik! haha!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Mul on hea meel, et te ei mõtle keemiat tehes rahalisele kasule. Tunne, mida saad, kui võtad midagi, mida sa ise tegid või said kelleltki, kellest sa arvasid, et preparatiivsed tumedad kunstid. Sel hetkel naudin ma mõnda D-ampi sõbrast, kes sai minu ettepanekul keemiainseneriks. Teie melatoniini hind on väga hea, ma soovin, et ma saaksin seda nii odavalt, kuid siis jälle on mul ainult väike osa oma endisest laborist ja mõned olulised puuduolevad esemed tuleb osta. Ma töötasin trüptamiiniga nii oma kodulaboris kui ka akadeemilises keskkonnas ja soovitan teha vähemalt kaks sümmeetrilist toodet dimehyjl ja diisopropüül, siis võite teada oma teed mipt teha. Kuna teie melatoniin on nii taskukohane, ei näe ma mõtet harjutada asendamata trüptamiiniga. Olge ettevaatlik 5MeO-de tarbimise või juhusliku koostoimega, nad on tugevad ja eelistatakse võtta vabatahtlikult õigel hetkel. Ma tegin melatoniini hüdrolüüsi ja mingi juhus viis mind avastama mõnusat viisi, kuidas seda hästi puhastada, kuid see märkmik on kadunud.
 

SonOfJessieBerg

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
ei saa oodata, et alustada reisi. kemikaalid on siin odavad, kuid mul ei ole kogemusi nende ostmisega, nii et ma pean enne ostmist palju uurima. Ill kindlasti proovida kõigepealt lihtsamaid aineid, mida te mainisite. Jah need 5 meo on aktiivsed mg. ill kindlasti olla ettevaatlik. aitäh abi eest :D
 

Brinda

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 6, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Suurepärane süntees :)
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ma olen põhimõtteliselt samas olukorras kui OP ainult iv proovinud ketoonkatalüüsi oof trüptofaani trüptamiiniks kasutades tsükloheksanooni.
Iv proovinud seda kolm korda vastavalt roodium kirjanduse ja kaks korda triptofaan ei lahustunud isegi mitte, see kõik muutus lihtsalt tumedaks (lahusti) pruuniks ja lima (mis ma eeldan, et oli konverteerimata triptofaan) oli kollane.
Teisel katsel mõtlesin, et fuck it ja lisasin palju rohkem tsükloheksanooni ja see lahustas trüptofaani.
Seejärel segasin seda DCM-i või metüleenkloriidiga ja nüüd pean ostma söögisoodat või naatriumbikarbonaati, et seda pesta.
Jälgin siis, mis juhtub - võib-olla pean selle sügavkülma panema, et trüptamiin välja kukkuda - kui seda seal tõesti on!
Mis puutub kollasesse lima, iv teinud sama. Ma ekstraheerin seda DCM-iga ja siis pesen seda - asi, mis mind heidutab, on see, et see ei ole kunagi lakanud olemast pulber kolvi põhjas. See vabastas küll hulga mulli, aga seda teeb ta niikuinii tagasivoolamisel🤣
ma ütleksin - ka täiesti algajana on see päris raske reaktsioon, mida on raske õigesti saada.
iv proovinud ka piparmündi või piparmündi muundamise meetodit ilma eduta.
Tbh, ma mõtlen nüüd lihtsalt kasutada tsükloheksanooni teise reaktsiooni jaoks mingi piprast ekstraheeritud ja tehtud ainega. Ma olin üllatunud, kui lihtne see tundub tbh.
Ma soovin, et keegi lihtsalt kirjutaks sünteesid õigesti välja (kui see ei ole ainult mina).
Pean TLC-d natuke rohkem uurima - mul on selleks silikaplaadid ja pisikesed klaasist torud.
Ma arvan, et YouTube on vaja, et puhastada musta pipra ekstrakti, mis mul on, piperiiniks ja siis piperidiiniks.
sealt ma TEAN, et tsükloheksanoon võib olla äärmiselt kasulik PCC tootmiseks.
veelkord, ma ei soovi suurendada või müüa - need päevad on ammu möödas. Ma tegin oma venituse müümiseks ja nüüd jään endale.
Ma arvan, et isegi kui ma saan muuta grammi trüptofaani trüptamiiniks - minu jaoks on see seda väärt.
Ma olen põhimõtteliselt andnud endale aasta aega, et toota DMT, DET, DPT, selle asemel, et lihtsalt ekstraheerida juurdekoori, kui ma saan aru, et ma võiksin teha piisavalt DMT-d enda jaoks kogu eluks...🤷‍♂️🤔👍
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Te ei pruugi olla märganud, et tsükloheksanoon on karbonüül ja veevabades tingimustes valmis reageerima amiiniga, et moodustada tsükloheksüülimiini, see võib olla lihtsalt vähem kohaldatav antud juhul. Ma lugesin tihkal aastaid, enne kui sain aru, et oksalüülkloriid võib reageerida kahe molaarse indooli ekvivalendiga ja seda partiid jäädavalt segi ajada. Ma teadsin kindlalt, et trüptamiinid vajavad rohkem kogemusi ja hoolikaid töötluse üksikasju, nagu laboritemperatuur, ümbritseva keskkonna niiskus ja inertne gaas. On tõsi, et LAH on vananenud ja tuleks hankida sellist kraami nagu Red-Al, et indool-3-üülglüoksüülamiide ohutult ja tuleohutult trüptamiinideks redutseerida.
 
Top