5-MeO-trüptamiini süntees melatoniinist

Plantguy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 22, 2023
Messages
14
Reaction score
0
Points
1
Kas midagi muud kui n butanool võib toimida
 

Raspberry2-3-4

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Kas tsirkoonium(II)hüdriidi on võimalik kasutada hüdriidi redutseerimiseks NaBH4 asemel tsirkoonium(II)hüdriidi?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
kõlab eksootiliselt, mistõttu mul ei ole aimugi, kuid te peaksite kontrollima sarnast menetlust teadaoleva Na borohüdriidi valmistamiseks, seejärel võrdlema tingimusi, et saada ettekujutus vajalikest andmetest, et läheneda sellele
 

Raspberry2-3-4

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Ma tegin suure vea. Arvasin, et kasutan butanooli, kuid lõpuks kasutasin hoopis metanooli. Ma mõistsin oma viga pärast seda, kui olin 2 tundi kuumutanud ja seganud, ning kui ma jätsin selle jahtuma, tahkestus see geelilaadseks konsistentsiks. Lisasin metanooli, segasin, kontsentreerisin sama protseduuri kasutades nagu butanooli kasutamisel ja pärast jahutamist kristalliseerus. Saagis on kehv.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
see on see, kuidas me õpime ja rakendame teadmisi... asjad ei tööta tavaliselt esimesest katsest, võttes see töötab, kuid väga ebaefektiivne on see, mida te tavaliselt saate enne reaktsiooni uurimist. Ma tunnen, et olen valmis proovima IPAga butanooli asemel (teadlik segunevusest), olen mõnevõrra hämmastunud ditioniti kasutamisest (algses roodiumi kirjutises) ja kavatsen lisada veidi NaBH4i, et hoida segu redutseerivas keskkonnas.
 

Raspberry2-3-4

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Kas järgmises meetodis on midagi valesti genereeritud 5meo-T vooluga?
Siin on ekstraheerimise sammud.


1:
4,7 grammi 5Mmeo-T lahustati 100 ml metanoolis,
mis jahutati jää-soolavannis 0 °C-ni.

2:
Segatud metanoolile lisati 3,70 ml atsetooni, 15 minuti pärast lisati aeglaselt 1,45 g NaBH4, et hoida lahust alla 5°C. Seda segati jäävannis 60 minutit.

3:
Pärast 60 minutit segati seda 35 °C veevannis, et NaBH4 kustutada.

4:
Jahutati metanool tagasi 0 °C-ni, lisati 0,75 g para-formaldehüüdi lahust. Pärast 15 minutit lisati aeglaselt 0,65 g NaBH4. Pärast 60 minutit segati 35 °C veevannil, et jahutada NaBH4

5:
Pärast lisamist segati toatemperatuuril 48 tundi.
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
nii et alustuseks, miks atsetoon?
teiseks ma ei usu, et paraformaldehüüd töötaks.
ka wtf miks teete seda nii keeruliseks, miks samm 3??????????.
selgelt, kui ur kustutamist see lõpuks, miks oleks u vaja kustutada seda enne u teha aru, et külm temperatuur on osaliselt seal, et muuta see vähem suhelda formaliiniga ka mitte mainida, sest kui ei soojuse kustutamine NaBH4 u didnt lisada mingit warter või midagi, et ma näen, et see võiks reageerida koos.
oh ka teine asi ma kahtlen jääsoola vann oleks teha tööd, kuna u vaja alla -15
lihtsalt mine järgi seda meetodit https://bbgate.com/threads/synthesis-5-meo-dmt-from-5-meo-tryptamine.294/
ur lihtsalt raiskab chemikals sellega.
Oh ka teine asi ma kahtlen jääsoola vann teeks tööd, kuna u vaja alla -15.
 

Raspberry2-3-4

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Ma ei ole veel välja töötanud protsessi üksikasju pärast reaktsiooni lõppu, kuid ma mõtlen seda järgmiselt.

1:
Lisage HCl, kuni segu pH on umbes 3, ja aurustage metanool (eelistatavalt vaakumis).

2:
Seejärel pestakse järelejäänud segu 3 korda 50 mL DCM-iga ja DCM visatakse/kasvatatakse uuesti.

3:
Seejärel lisatakse vesilahusele NaOH, kuni pH on ligikaudu 10, ja lahust pestakse uuesti 3 korda 50 mL DCMiga, kogutakse ja säilitatakse. DCM kuivatatakse MgSO 4 abil ja DCM aurustatakse.
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
lihtsalt järgida eelnevalt valmistatud meetodit, kui u tahavad mingit saagist ma võin öelda u puudub expirience "disainida" sünteesi nii lihtsalt järgida protseduurid .
 
Top