5cl sünteesi komplektid Hiina

zarathustra

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 3, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Kas

(2-Bromoetüül)benseeni CAS: 103-63-9 kasutada 5-Bromo-1-penteeni asemel ?

 

zarathustra

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 3, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Kas u tähendab, et

2-Bromoetüül)benseen CAS: 103-63-9

võib samuti kasutada, kuid oleks veidi nõrgem? Või palju nõrgem? Aitäh u
 

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8

Keegi ei tea, ma arvan, et 10-50% võimsus emaühendist. Proovige leida 5Cl derivaatide originaalpaber, võib-olla testiti fenüüleetüülderivaati.
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
keegi kinnitab, et see on peamine ingridient?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Jah, kuid teil on aine madal potentsile.
 

khundongdong

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
nii et selle 4 materjali/koostisosa puhul.
see meetod töötaks 5cladb valmistamiseks?
 

BackstagePanther

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
10
Reaction score
8
Points
3
Tere, pärast suurt õnnetust oleme jälle tagasi. Mõeldes ostu tegemisele, et proovida täpselt seda teed/retsepti , mõtlesin, kas 5-bromo-1-fluoropentaan (cas nr 407-97-6) võiks asendada 5-bromo-1-penteeni (cas 1119-51-3). Ty eelnevalt vastuse eest.
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
i wpuld öelda ge
jwh18 ja ur144 valmistamiseks vajalike kemikaalide hankimine on palju lihtsam.
 

BackstagePanther

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
10
Reaction score
8
Points
3
Aga , kas need jwh18 ja ur144 on tugevamad kui 6cl-adb-a või isegi 5cl-adb-a ?
 

BackstagePanther

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
10
Reaction score
8
Points
3

Täpselt, minu 7-8-aastase kogemuse kohaselt oli kuningas 5F-SGT-151. Super keeruline süntees. 5F-ADB ja 5F-MDMB-2201 olid veidi madalamal tasemel, kuid siiski ülivõimsad. Ja viimasel aastal turule tulnud noididest on 6cl-adb-a kõige tugevam ja siis 5cl-adb-a. Siiski ei ole mõlemad sellised nagu kuningas 5F-SGT-151 (5F-CUMYL-PEGACLONE). Traditsioonilise 10-aastase noidisuitsetaja jaoks on see ADB-Butinaca, mida kõik praegu müüvad, väga väga mahe ja madala potentsusega, ja nad ei tule selle pärast tagasi, nagu nad tuleksid 6cl-adb-a pärast. Sa pead kahekordistama koguse kohaldamise butinaca oma "vahenditele", et saada poole 6cl-adb-a mõju. Me püüame praegu leida seda eelkäijat cas. 1971007-89-2 - IUPAC - Methyl (S)-2-(1H-indasool-3-karboksamido)-3,3-dimetüülbutanoaat, et proovida praegust sealad retsepti , kas 1-bromo-5-penteeniga (tulemuseks tõenäoliselt 5cl-adb-a) või 1-bromo-5-fluoropentaaniga (tulemuseks tõenäoliselt midagi tugevamat). Me leiame kõik koostisosad kodumaalt (EL), kuid mingil põhjusel, kui isegi fluoropentaan on normaalne hind (kallis nagu molekul, kuid normaalne, ma arvan, et see on "rasvane vedelik"), siis penteen on super kallis. Meid lihtsalt peteti jälle eelkirjeldatud lähteainega. Ja kuigi me tellisime mõned materjalid kodumaalt, hakkasime jälle prekursorit otsima. Ja vabandust, kui ma rikun reegleid "hankimise" kohta , kuid ma olen nii fruhstrated...
 

BackstagePanther

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
10
Reaction score
8
Points
3
Ma tegin vea seoses cas, ma pidasin silmas artikli numbrit 27248 caymani
 

Lordseeds

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 19, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
öncelikle bu hizmetlerden çok teşekkür ederim.
Kogusin kõik esemed kokku. Aga ma ei leidnud peamist koostisosa. Kas see on okei, kui ma kasutan seda anna koostisosa indoolina? või vajan ma veel mingit teavet põhiartikli kohta. Kas peamiste esemete kassinumber on olemas?
 

BackstagePanther

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
10
Reaction score
8
Points
3
Ma ei ole leidnud ühegi lähteaine jaoks ühtegi kassifikaadi numbrit. Isegi mõned hiinlased, kes müüvad kogu komplekti või ainult lähteainet, näivad olevat jaemüüjad ja nad ei anna teile isegi IUPACi. Või , nad ei tea ka seda. Clearnetis caymanchem on toode/artikkel 27248
 
Top