5cl sünteesi komplektid Hiina

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
5c材料

①. Peamine koostisosa, 1kg
②. dmf, 2,5-3 liitrit (68-12-2)
③. Kaaliumkarbonaat, 700g (584-08-7)
④. 5-Brom-1-penteen , 514 g (1119-51-3)

Etapp:
Lisatakse ①②③ reaktsioonikolbi, segatakse, kuumutatakse 60-70 kraadini,
Lisatakse aeglaselt ④, reageeritakse 2-3 tundi, jahutatakse toatemperatuurini.

Kuidas saada valmis toode:
1. Lisage reaktsioonilahus segades jäävette ja lisage seda aeglaselt. Saadud pulber on valmistoode.

2. Reaktsioonilahus ekstraheeriti kaks korda diklorometaani ja veega, kontsentreeriti kuivaks, lisati 1,5 kg etanooli, pandi 1-2 päevaks külmkappi ja saadi kristalliline pulber, mis on valmistoode.

Esimene liiki valmistoode ei ole nii hea kui teine liiki hea.

seadmed:
①. 50-liitrine reaktor,
②. 20-liitrine pöörlev aurusti,
③. sügavkülmik,
④. Imufilter (tsentrifuug),
⑤. Ekstraheerimis- ja kristallisatsioonitünnid 60 liitrit, 4 tükki,
 

dirtred

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
kas pöörlev aurusti või destillaator on raskesti kasutatav
 

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2022
Messages
40
Reaction score
3
Points
8
Kas teil on sellega õnne? Kas olete leidnud tarnija?
 

Taimo

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 13, 2022
Messages
7
Reaction score
9
Points
3

Attachments

  • NvBYngr6Fw.jpeg
    NvBYngr6Fw.jpeg
    331.7 KB · Views: 569

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
Olen täpselt nõus sellega, mida te ütlete. Ma usun, et mul on olemas lähteaine, millest te räägite, ja mulle tundub, et see on sama, mis 5cl. Teil on õigus, et selle reageerimisel 5-bromo-1-penteeniga saadakse 5cl, mida on võimatu kristalliseerida, ja ma olen teatanud, et olen reageerinud sama lähteainet 1-bromo-5-fluoropentaaniga ja saanud tugevama toote, ja ma oletan, et see on 1971007-89-2, S-isomeer (või võib-olla raseemiline segu, cas 1715016-75-3?). Pärast mõningaid katseid võisin täheldada suurenenud saagist nii kuivatatud kui ka värskelt destilleeritud DMF-i, värskelt kuivatatud karbonaadi ja argoonivoolu all veetud. Ma ei saa kindlaks teha, kui palju täpselt, kuid traditsiooniline noidianalüüsi masin trükib välja tulemused vaieldamatute andmetega, nagu "DUUUUUUUDE I CANT MOVE", millele järgneb tüüpiline voog mälu dump, mis näitab vähemalt umbes 21,75% saagise suurenemist*.
Veel üks kommentaar ja küsimus, tundub, et MDMB-5br-inaca käib ringi eelkäijana, võib-olla määrustest kõrvalehoidmiseks. Välimus tundub olevat teistsugune, tugev kollane. Keegi on sellest kuulnud või teab? Kas on soovitusi praktilise testi või meetodi kohta, kuidas seda Br olemasolu kindlaks teha? Praktilise all pean ma silmas seda, et FTIR, HPLC-MS, NMR vms ei ole garaažis treipingi kõrval, kus peaks olema auto.

* see dokument on ainult meelelahutuseks, mingit teavet ei tohiks tõsiselt võtta, kui te ei ole idioot**.
** kui te olete idioot, ärge võtke seda dokumenti tõsiselt.
 

BackstagePanther

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
10
Reaction score
8
Points
3
Tere sõber ja tänan teid vastuse ja aja eest. Mul on see eelkäija. 5BR-INACA (ADB-INACA) ja ma ootan alkühalogeeni, et alustada eksperimente. (Nii raske leida). I ll definatelly hoida seda teemat uuendatud mis tahes katsete ja tulemuste kohta selle eelkursoriga. Ma lisan selle nomenklatuuri. Aga... Ma olen natuke skeptiline selle bromi aatomi suhtes, mis on seal 5. positsioonis. Segu kuumutamine 70° - 75° C juures kindlasti EI lõhu seda süsinik - bromi sidet. Nii et mul on väike idee , kuigi 5-brom-1-fluoropenteen või pentaan või bromobutaan muudab vesiniku, mis on seotud lämmastikuga ringil, ikkagi jääb lõpptootes see bromi aatom sinna alles. Sõltumata nimest, mis võib olla midagi sellist nagu 5BR-ADB-5FLUORO...(midagi), võib see bromi aatom seal vähendada tugevust. Ma arvan, et me näeme. Mul on ka see 5br inaca (või adb-incaca) lähteaine 2 erinevast partiist ja mul on juurdepääs NMR-le. Nii et kõik nii lähteained kui ka saadud kristall või tahke aine (kui mul muidugi õnnestub) selgitatakse üksikasjalikult kas siin või kas vidis.
 

Attachments

  • 5WIFec1EC6.png
    5WIFec1EC6.png
    13.3 KB · Views: 342

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Ma just sattusin tarnijale, kes tahtis mulle müüa 5cl-i peamist eellast ja ülejäänud kemikaale, kuid ma olen veidi skeptiline. Kelmuse oht on liiga suur...!
 

sirmtr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 12, 2022
Messages
23
Reaction score
10
Points
8
jah, retsept on õige, kuid milline lõpptoode tuleb reaktsioonist välja? Kas keegi teab, kas seda analüüsiti laboris?
 

sirmtr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 12, 2022
Messages
23
Reaction score
10
Points
8
milline aine tekib ülaltoodud reaktsioonist?
 

sirmtr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 12, 2022
Messages
23
Reaction score
10
Points
8
Kas keegi teab, milline aine tuleb välja ülaltoodud retseptist ja nende sünteesist. analüüsitakse laboris?


Kas keegi teab lõpptoote keemilist valemit või nime?
 

sgbaker

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 9, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Olen seda sünteesi hiljuti proovinud, kuigi toode oli aktiivne, märkasin, et pärast 5-tunnist segamist jäi palju toorainet üle. Kas need jäid reageerimata? Ma ei tea.
Kui nad olid, tundub, et see mõjutaks toote tugevust.

On mingeid näpunäiteid, poisid?
 

Mr.Ben

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 21, 2022
Messages
14
Reaction score
11
Points
3
Deals
2
5cl Precursor ,eks?
 

ging6910

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 30, 2022
Messages
13
Reaction score
4
Points
3
Ma ostsin komplekti ja mul on õline toode, millel ei ole tahkeid annuseid keegi teab sai selle valmis tooteks saada
 

Albert A

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 6, 2022
Messages
17
Reaction score
3
Points
3
Tere kõigile,
On huvitav teada, kas kellelgi on õnnestunud eespool loetletud lihtsa sünteesi saada MDMB-INACA-st
MDMB-4en-PINACA lõpptoode ?
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Jah
 

Albert A

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 6, 2022
Messages
17
Reaction score
3
Points
3
kas piisab lähteaine kuumutamisest DMF-is koos 5-brom-1-penteeni ja kaaliumkarbonaadiga 3 tundi 60-70 kraadi juures, nagu teema alguses on kirjutatud, või on sünteesi käigus vaja teha täiendavaid samme?
 

Iris HeScam

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 7, 2023
Messages
28
Reaction score
18
Points
8
Deals
8
kuuma müügi kohta kogu komplekti, teretulnud päringule!
 
Top