aaronstevens (valentino kartell)

Status
Not open for further replies.

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
ma tõesti soovin, et asi ei oleks nii kaugele jõudnud, aga ma olen oma kannatuse kaotanud.

viimase paari kuu jooksul olen teinud äri aaronstevensiga.
tegelikult oli aaronstevens esimene online-müüja, kellega ma kunagi äri tegin.
ja me oleme teinud päris palju edukaid tehinguid.
isegi kui tooted ei tulnud kohale, saatis ta need kõhklematult uuesti.

kuid...
paar nädalat tagasi tegin tellimuse 1kg speed koos track&trace saatmisega.
ma ei saanud track&race'i ja ainult pool tootest ilmus kohale.
kaebasin talle ja me leppisime kokku, et saadame puuduolevad 500g uuesti.
reedel (29. september) tegin tellimuse täiendava kg speed paste'i kohta, mis pidi olema saadetud koos puuduva 500g-ga.
kui tegin makse, ei kuulnud ma temast midagi ja püüdsin temaga mitmel platvormil ühendust võtta.

mulle teatati, et ta oli postitanud paar päeva tagasi.
Nii et ma võtsin temaga ühendust tema uuel proton maili kontol täna hommikul ja sain vastuse, kuid see oli lühike vestlus ja ma ei ole sellest ajast alates temast midagi kuulnud.

ma soovitan kõigile, et nad ei teeks esialgu ühtegi tellimust.
ma loodan, et see kõik on üks suur viga ja me leiame sellele lahenduse.
sest mul on olnud suurepärane kogemus aaronstevensiga... kuni praeguseni.

ma hoian teid kõiki kursis
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Sõber palun saatke meile veel üks e-kiri, meil on olnud suur uute e-kirjade voog pärast seda, kui üks meie liikmetest arreteeriti, palun olge kannatlik, me vastame teile niipea kui võimalik. Täname mõistmise eest.

VC
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
minu tellimus umbes 5 nädalat tagasi on ikka veel puudu ei taha kedagi süüdistada või nii veel, kuid hiljutised sündmused on väga kummalised, samuti on pikema aja tagused tellimused ikka veel suur "?"
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
@aaronstevens Nagu ma kuulsin, arreteeriti konto aaronstevens taga olev põhikasutaja, miks ei ole selle kohta veel ühtegi teadet? Ma arvan, et teie kogukond peaks teadma või äkki soovite tõega välja tulla, et kõik saaksid lõpetada arvamise.

Te olete hoiatanud oma e-posti nimekirja, et teie vana e-posti on kompromiteeritud veel BB te ei öelnud midagi selle asjaolu kohta. Kas olete märganud, et te doxxed kõik oma kliendid üksteisele, saates e-kirja välja kõigile saajatele korraga?? Vähemalt nende meiliaadressid. Paistab tõesti halb, kuidas te käitute oma klientide tundlike andmetega.

Ma ei usu, et ebakindlus aitab sellistele olukordadele positiivselt kaasa. Tulge välja ja tehke selgeks, mis toimub.

BB peaks selliste olukordade jaoks kehtestama kauplemiskeelu, kuni aaron asjad selgeks teeb!!! Kuigi tehingud on olnud väljaspool escrow'd selle konto peamine omanik väidetavalt arreteeritud on olukord, millega ei tohi mängida ümberringi
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Ma olen uudishimulik, millist suurt lugu me seekord ausalt öeldes kuuleme, muutub inimtühjaks ja valusaks vaadata, kuidas see mees jätkuvalt oma kogukonnale valetab!
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
suur nii, tema on arreteeritud. loodame, et tema ei suuda kõike paljastada, WTF. Gone 4 nädalat 25 sitt happelabid hiljem, ei saa minu pea üle selle! Ikka vaja cid müüja, kes ei rebi mind! DM ONLY Please
 

J03703

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Ootan oma 4 nädalat ja mitte midagi, olin mõelnud, kas ma olen ainuke. Arvan, et ei ole.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
üle 5 nädala minu jaoks... ta saatis mulle isegi pildi pakist, millel on jälgimisnumber...
 

mjsunsay23

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
kena idioot võtab tehinguid vastu, kui ta teab, et ta ei suuda pakkuda
vähemalt ma tegin escrow ja sain oma raha tagasi miinus tasu
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Kirjutasin administraatorile sõnumi ja ütlesin, et kõik vanad tellimused tuleb tühistada.
 

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
kus on minu tellimus? tellisin 100g kokaiini sain ainult 98,5g tellisin heroiini valentino kartellist ja ikka veel ei ole saanud, et veel????? olnud sõnumid talle istungil. läbi e-kirjade ei ole vastust !
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Peaksime nüüdseks koostama nimekirja kogu tema petetud raha kohta... Im sorry vend
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
See niit on hea näide sellest, miks sunnitud eskroov on platvormide jaoks ülioluline, et kaitsta oma kasutajaid :) XMR teeks kahtlused ohustatud privaatsuse suhtes iganenuks.

Lihtne on öelda, et no escrow no responsibility, kuid aeg näitab ikka ja jälle, et inimesed kasutavad kogukondi ja platvorme ära, kui nad saavad!
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Siin on jutuajamine levitajaga ja minuga. Ta võib seda ka kinnitada, kui tal on konto
RSJeTIgs7p
JbeFHW3zrX
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Kui te lisate laboritesti, kas te saate lisada ka tellimuse tõestuse? Nii et ekraanipilt sellest, kuidas te seda otse aaronilt tellite (TXID, rahakoti aadress)
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
See oli viga pakendamismeeskonna poolel, me vabandame selle eest, kuid inimesed teevad mõnikord vigu. H saadeti siiski tundub, et see on kinni peetud, me vastasime teie e-kirjale ja ütlesime teile, et saame pakkuda teile 50% uuesti saatmist, te ei ole vastanud. Loodan, et see leiab teid hästi.

VC
 

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
@HEISENBERG
ma saan aru @aaronstevens aga mulle lubati jälgimise ma ei saanud seda kunagi. ma küsisin iga päev sain lihtsalt ütlesid il saada seda täna õhtul 1 nädal järjest. siis koks tuli lühike ma sõnumit teile selle kohta nd sa ütlesid selle osa stealth meetodi ja siis 3 päeva hiljem sain 7g ja ma sõnumit teile jälle selle lühike sa siis dint vastata paar päeva ja sa ütlesid "nii selle 3,5g alla" pärast seda ma ei saanud kunagi vastust tagasi. ma pidevalt küsisin teid shipping track number jaoks H sa ignoreerisid seda küsimust . 50% reship ?? sain ütles 50% tagasimakse või 100% reship kui see ei jõua.. minu esimene kord, kui ma sinuga tegelema panin usaldust u. kui me saame lahendada probleemi, siis ma ei pahanda proovida teise katse. nagu sa ütlesid, et oleme inimesed me teeme vigu. ma olen saatnud teile e-posti tagasi.
 

MadRabbit

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 2, 2022
Messages
13
Reaction score
8
Points
8
2 oz d met ei näidanud kunagi inimesed oli jaoks hästi laseb panna
see vähim, mis juhtub, on saada minu pea tüvi halvemini
saada tappa mind, .2cartel mail bs tuleb kohe tagasi kui mittetoimetaja
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Saatke mulle siin privaatsõnum, kui e-post ei tööta, märkides kõik oma probleemid
 

bulltime

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
minu ilmus NZ tellitud oz md 4. september , see saabus 8. oktoober see on minu 2. tellimus ja kõik saabus ,kui ma kaalusin see oli 30 grms..nii et ei ole kaebusi siin, lihtsalt pikk aeg võtab. aga see juhtub, kui sa elad maailma põhjas................ tänud aaron VC,fuck on ta tõesti arreteeritud,vaadates panna rohkem tellimusi..ma ei märganud hi proton mail tulla tagasi kui on kompromiteeritud
 

bulltime

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Kas aaron ei müü nüüd isegi siin ?,ei leia teda lol
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/members/aaronstevens.2059/

Tema nimekirjad ja niit kustutati hiljutiste kahtlustuste tõttu, kuid tema konto on endiselt keelustamata
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top