aaronstevens (valentino kartell)

Status
Not open for further replies.

mjsunsay23

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
kena idioot võtab tehinguid vastu, kui ta teab, et ta ei suuda pakkuda
vähemalt ma tegin escrow ja sain oma raha tagasi miinus tasu
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Kirjutasin administraatorile sõnumi ja ütlesin, et kõik vanad tellimused tuleb tühistada.
 

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
kus on minu tellimus? tellisin 100g kokaiini sain ainult 98,5g tellisin heroiini valentino kartellist ja ikka veel ei ole saanud, et veel????? olnud sõnumid talle istungil. läbi e-kirjade ei ole vastust !
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
See oli viga pakendamismeeskonna poolel, me vabandame selle eest, kuid inimesed teevad mõnikord vigu. H saadeti siiski tundub, et see on kinni peetud, me vastasime teie e-kirjale ja ütlesime teile, et saame pakkuda teile 50% uuesti saatmist, te ei ole vastanud. Loodan, et see leiab teid hästi.

VC
 

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
@HEISENBERG
ma saan aru @aaronstevens aga mulle lubati jälgimise ma ei saanud seda kunagi. ma küsisin iga päev sain lihtsalt ütlesid il saada seda täna õhtul 1 nädal järjest. siis koks tuli lühike ma sõnumit teile selle kohta nd sa ütlesid selle osa stealth meetodi ja siis 3 päeva hiljem sain 7g ja ma sõnumit teile jälle selle lühike sa siis dint vastata paar päeva ja sa ütlesid "nii selle 3,5g alla" pärast seda ma ei saanud kunagi vastust tagasi. ma pidevalt küsisin teid shipping track number jaoks H sa ignoreerisid seda küsimust . 50% reship ?? sain ütles 50% tagasimakse või 100% reship kui see ei jõua.. minu esimene kord, kui ma sinuga tegelema panin usaldust u. kui me saame lahendada probleemi, siis ma ei pahanda proovida teise katse. nagu sa ütlesid, et oleme inimesed me teeme vigu. ma olen saatnud teile e-posti tagasi.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Peaksime nüüdseks koostama nimekirja kogu tema petetud raha kohta... Im sorry vend
 
View previous replies…

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Kui me tahaksime oma kliente ära kasutada, ei vastaks me neile nüüd, kui nad küsivad oma saadetise seisu kohta. Te olete kliendid, kellega me ei soovi äri teha, olen selgitanud meie organisatsiooni olukorda, oleme ka selgelt öelnud, et .2 e-kiri on ainus viis meiega edaspidi ühendust võtta. Palun ärge visake süüdistusi, et me oleme petturid, kui me oleme teinud minevikus lugematuid tehinguid. Praeguse seisuga on nende takistuste ületamine 1. meie ülesannete nimekirjas, kuidas me saame tooteid uuesti saata, kui meie laod on suletud ja ohustatud. Kõigile klientidele palume olla kannatlik.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Te ei pea mulle midagi põhjendama, kutt, ma ei usu teie valesid :D Nii palju raha kaotasid inimesed, kes tegelesid millegi teie nimega seotud asjaga. Ärge olge nüüd siin, rääkides uuesti saatmisest, kui see vajas kuradi avalikku postitust, et sa pärast oma väidetavalt "armastatud" klientide nädalate jooksul kummitama tulnud mees. Kustuta oma konto juba, saada sellega üle.
 

MadRabbit

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 2, 2022
Messages
13
Reaction score
8
Points
8
2 oz d met ei näidanud kunagi inimesed oli jaoks hästi laseb panna
see vähim, mis juhtub, on saada minu pea tüvi halvemini
saada tappa mind, .2cartel mail bs tuleb kohe tagasi kui mittetoimetaja
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Saatke mulle siin privaatsõnum, kui e-post ei tööta, märkides kõik oma probleemid
 

bulltime

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
minu ilmus NZ tellitud oz md 4. september , see saabus 8. oktoober see on minu 2. tellimus ja kõik saabus ,kui ma kaalusin see oli 30 grms..nii et ei ole kaebusi siin, lihtsalt pikk aeg võtab. aga see juhtub, kui sa elad maailma põhjas................ tänud aaron VC,fuck on ta tõesti arreteeritud,vaadates panna rohkem tellimusi..ma ei märganud hi proton mail tulla tagasi kui on kompromiteeritud
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Omg kui keegi on piisavalt rumal, et osta sellelt mehelt, siis väärite, et teid riisutakse. Ta arvab, et ta on kaval oma "tellisin 100 g ja sain ainult 98,5" võltskaebustega. On nii lihtne näha, et ta kasutab mitu kontot.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
See on olnud mulle algusest peale ilmselge, ometi pani ta enamuse oma valedele alluma. Ta on ka siin teiste "müüjate" profiili taga varjatud ja mulle on näha, kes on need profiilid, mida tegelikult haldab täpselt sama isik.
 

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
na bro legitally ma tellisin 100g ma sain 91,5g ma siis ütlesin talle sellest ja ta ütles, et ta uuesti saata ülejäänud välja. 2 päeva hiljem sain 7g läbi posti, nii et ma sõnumit talle öelda oma 1,5g puudu ta neever gt tagasi mulle.
tellitud 100g H see ei ole kunagi saabunud. pidi olema jälgitav ma ei ole kunagi saanud jälgimist. iv pidevalt sõnumeid talle ei vastata. ma ei taha kõlada nagu pask, kuid jah kokku koksi oli 1,5g puudu kõlab nagu võlts kaebus, kuid see on tõde. ma olen saanud e-kirju täna valentino cartel kuid im tahavad tagasimakset tagasi. nad valmis tegema 50% reship kuid im ei seisa selle eest. ei ole garantee, kui uuesti laeva saabub. see on minu esimene kord teha äri temaga. minu konto tundub võltsitud, sest im uus siin. ma ei usu, et ma osta neid, kui ta lahendab probleemi ja kui nad teevad siis miks mitte proovida uuesti nendega ? vigu juhtub ma saan aru, et. sa ei saa usaldada dark net kuigi keegi võib olla taga ekraani.
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
70
Reaction score
24
Points
8
Tema H-i pildid nägid väga head välja, kuid õnneks lõpetas ta mulle vastamise
FQB5cF0UvK
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Inimene, kes teisi petab, on lihtsalt halvem saast, mis on olemas. Minge välja ja teenige oma raha ausa tööga. Sellised inimesed on nartsissistlikud ja nad ei tunne isegi kahetsust selle üle, mida nad teevad... nagu oleks maailm neile midagi võlgu. Või nad on maailma peale vihased, sest nende elu on sitt. See on sinu OMA VÄGA, et su elu on sitt, sa kuradi luuser.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Oleme sellega täiesti nõus, me püüame kõigi oma ressursside abil kõige rohkem, et neid probleeme parandada, hoolitse vennas.
 
View previous replies…

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
See on minu tellimuse kohta, mis oli pitsitatud... Minu ja tema kliendi edasised tõestused saadetakse homme, kuna kõik magavad.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Te ei küsi seda ju tegelikult retoorilise küsimusena? Blotterpaber ei saa midagi halba teha, ükskõik, mida te sellele panete?!
 

bulltime

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
oh shit ok, i repled to the proton email poisid ja see ütles ,öelda, kes sa oled ja mis oli tellimusi sain ,.....that kõlas dodgy nagu nii ma olin sealt välja!!!
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Me nägime seda e-kirja, ma arvasin, et te küsisite oma vanade tellimuste staatust. Minu vabandan, kui teid raputati.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Palun olge kannatlik, me püüame kõigile tagasi saada, oleme LE tõttu kaotanud suure osa oma ärisektorist, paljud pakid on kinni peetud ja me püüame anda endast parima, et kõigile tagasi saada ja lahendada probleem, kus mõlemad pooled on rahul. Oleme teinud äri üle 10 aasta ja siin alates 2022. aastast, oleme teinud palju tehinguid ja tehinguid, mis on kõik läinud suurepäraselt. Me ei ole petturid, meil on lihtsalt olnud mõned tõsised tagasilöögid. Kui me võlgneme teile saadetisi, palun saatke e-kiri aadressile [email protected], lisage oma e-kirjale, millist toodet me võlgneme, kui palju, millele järgneb tehingu tõend ja prev sõnumi ajalugu. Täname kõiki mõistmise eest. Inimestele, kes tunnevad end reedetuna, loodan, et saame kokkuleppele jõuda. Jääge turvaliselt jääda kõrge.

VC
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
KÕIGILE, KES ARVAVAD, ET MEIE ORGANISATSIOON ON PETTURID

See on kogu organisatsiooni boss, kes räägib

Esiteks id tahaksin öelda aitäh kõigile, kes on näidanud Valentino Cartel Support ajal see raske lõik ja me tahtsime teile teada anda, et teie toetus ei jää märkamatuks, me tõesti hindame igaüht teist.

Hiljuti oleme näinud mõned vihased, negatiivsed kommentaarid meie organisatsiooni kohta, mis häirib meid näha, me mõistame kõiki teie pettumusi, kuid see ei ole meeldiv näha meie lojaalseid kliente, kes pöörduvad meie vastu pärast ühte valet tegu.

Et asjad selgeks teha, liige, kes juhtis seda ärisektorit, on arreteeritud ja tema seanss, prototnmail ja telegram on kõik kompromiteeritud. Andmed tema seadmes on krüpteeritud, nii et ärge kartke, et te ei ole ohus, aga edasi liikudes tunneme, et on parem kasutada teist e-posti aadressi. Sõnumiteenuste kadumise tõttu ei ole uuel liikmel, kes on määratud selle sektoriga tegelema, varasemat teavet, nii et kõik, mida ta nüüd teeb, on talle uus. See tähendab, et ta ei tea ühtegi vana klienti ega nende tellimusi, mistõttu ta küsib inimestelt tõendeid maksete ja sõnumite ajaloo kohta vana liikmega. Igale tellinud isikule anti tellimuse number, mis oli tema telefonis registreeritud. Sel viisil, kui ta rääkis pakendamismeeskonnaga, võisid nad vastavalt anda välja jälgimisnumbreid. Pärast selle liikme vahistamist oleme kaotanud kohutavalt palju teavet ja praegu püüame koguda nii palju kui võimalik, et saaksime probleemid parandada. Teine probleem on konfiskeerimised, paljud meie välja saadetud pakid on hiljuti konfiskeeritud ja meie peamised laod Prantsusmaal ja Saksamaal on suletud, mis veelgi enam takistab meie organisatsiooni. Need viimased kolm nädalat on olnud äärmiselt perses, kui ma olen teiega aus, poisid.

Paljud teist on teinud kommentaare, et me oleme petturid, mistõttu ma olen teiega läbipaistev. Kõik kliendid, kes aitavad seda uut liiget tööd oma teed ümber selle saidi on tohutult hinnatud. Kuigi ma olen just näinud, et meilt on võetud meie müügiõigused, mida on kahju näha. Palun kirjutage meile kõik päringud. Kõige tähtsam on taastada usaldus, mis oli enne seda üles ehitatud. Meie eesmärk on teha, andes kõigile maksimaalselt 75% reship sõltuvalt nende olukorrast. Palun saatke meile e-kiri koos tõendiga tehingu kohta, oma algse tellimuse, kui palju, kui see jõudis ja teie tarneaadressi. Ootame kõiki uusi ärivõimalusi, mis tulevad meie teed.

Info 25. sept - 2. oktoober vahel tehtud tellimuste kohta on määramata ajaks kadunud. Kõik uued tellimused, mis on tehtud alates 5. kuupäevast, kui me taasalustasime äri, on töödeldud, välja arvatud juhul, kui need on tehtud bbgate'i saidi kaudu. Täname teid mõistmise eest. Jääge turvaliselt minu inimesed.

Boss
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Teie ja 5 muud kontot, mida te kasutate kirjavahetuse võltsimiseks
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top