aaronstevens (valentino kartell)

Status
Not open for further replies.

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
@aaronstevens Nagu ma kuulsin, arreteeriti konto aaronstevens taga olev põhikasutaja, miks ei ole selle kohta veel ühtegi teadet? Ma arvan, et teie kogukond peaks teadma või äkki soovite tõega välja tulla, et kõik saaksid lõpetada arvamise.

Te olete hoiatanud oma e-posti nimekirja, et teie vana e-posti on kompromiteeritud veel BB te ei öelnud midagi selle asjaolu kohta. Kas olete märganud, et te doxxed kõik oma kliendid üksteisele, saates e-kirja välja kõigile saajatele korraga?? Vähemalt nende meiliaadressid. Paistab tõesti halb, kuidas te käitute oma klientide tundlike andmetega.

Ma ei usu, et ebakindlus aitab sellistele olukordadele positiivselt kaasa. Tulge välja ja tehke selgeks, mis toimub.

BB peaks selliste olukordade jaoks kehtestama kauplemiskeelu, kuni aaron asjad selgeks teeb!!! Kuigi tehingud on olnud väljaspool escrow'd selle konto peamine omanik väidetavalt arreteeritud on olukord, millega ei tohi mängida ümberringi
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
suur nii, tema on arreteeritud. loodame, et tema ei suuda kõike paljastada, WTF. Gone 4 nädalat 25 sitt happelabid hiljem, ei saa minu pea üle selle! Ikka vaja cid müüja, kes ei rebi mind! DM ONLY Please
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Omg kui keegi on piisavalt rumal, et osta sellelt mehelt, siis väärite, et teid riisutakse. Ta arvab, et ta on kaval oma "tellisin 100 g ja sain ainult 98,5" võltskaebustega. On nii lihtne näha, et ta kasutab mitu kontot.
 

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
na bro legitally ma tellisin 100g ma sain 91,5g ma siis ütlesin talle sellest ja ta ütles, et ta uuesti saata ülejäänud välja. 2 päeva hiljem sain 7g läbi posti, nii et ma sõnumit talle öelda oma 1,5g puudu ta neever gt tagasi mulle.
tellitud 100g H see ei ole kunagi saabunud. pidi olema jälgitav ma ei ole kunagi saanud jälgimist. iv pidevalt sõnumeid talle ei vastata. ma ei taha kõlada nagu pask, kuid jah kokku koksi oli 1,5g puudu kõlab nagu võlts kaebus, kuid see on tõde. ma olen saanud e-kirju täna valentino cartel kuid im tahavad tagasimakset tagasi. nad valmis tegema 50% reship kuid im ei seisa selle eest. ei ole garantee, kui uuesti laeva saabub. see on minu esimene kord teha äri temaga. minu konto tundub võltsitud, sest im uus siin. ma ei usu, et ma osta neid, kui ta lahendab probleemi ja kui nad teevad siis miks mitte proovida uuesti nendega ? vigu juhtub ma saan aru, et. sa ei saa usaldada dark net kuigi keegi võib olla taga ekraani.
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇳🇱
Joined
Sep 3, 2023
Messages
67
Reaction score
24
Points
8
Tema H-i pildid nägid väga head välja, kuid õnneks lõpetas ta mulle vastamise
FQB5cF0UvK
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Tahan järeldada, et need olukorrad on "totaalne jama"!". Ma olen seda käitumist varem näinud ja mulle on seda ka tehtud, nii et ma saan isegi ostjana aru. Mõnikord on teil parasiidid & lahtised kruvid/kruvid lahti. Selle kohustus ostja & kogukond võtta initsiatiivi märgata, & lõpuks teatada, kui see jätkub, moes. Mitte iga olukorda ei tohiks arvesse võtta, vaadatud kanalite kaudu mõned juhid, siis vajadusel saab seda eskaleerida admin. Selleks, et tegeleda asjadega, mis vajavad parandamist, või püüda nagu scammer, peate arvestama arusaamatusi, pahandust & takistusi. Ma isiklikult ei tea siin ühtegi petturit, vähemalt mitte platvormi töötajaid.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
No see seletab, et mulle saadeti sitt hape välja, Bro (Aaron) WTF
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
Pidage end "õnnelikuks", et üks teine kutt saadeti haiglasse pitsitatud LSD tõttu
 
View previous replies…

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Bro WTF tõsiselt? Ma testisin oma enne, nii et teadsin, et see oli LSD, mitte draakonitõbi B.S. Poisid ärritasid palju inimesi postitustest, mida ma olen lugenud. Arvan, et ta peab kõike minimaalselt seletama!.

Kas kutt oli ok pitsitatud happest?
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Minu kliendi klient ei olnud võimeline aitama rohkem kui sellega, mis on ekraanipiltidel "ohver" oli inimene, kellele see sai peol müüdud. nad testisid nagu need põhilised testid ja see ei tulnud välja kui LSD see muutis värvi veidralt, kuid 25E või sarnase suunas. ei kulutanud rohkem aega sellele, kuna ohvrile on hea ja aaron on keelatud
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Bro sa pead lõpetama lil Bi*tch, 25 tabloo jama. Kui keegi, kes seda loeb, saadab tegelikku 225mic tabs või tugevam välja, DM, petturid ja kõik, kes alluvad ainult ESCROW tellimustele. Fucking uus olin teinud üle ja scammed! Ütlesin talle, et ärge kuradi happega, ei ole üldse lahe. Ma söön 8 tema 225mic tabs nagu candy!!!!!.
 

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
Ma tellisin 0,5 g DMT aaronilt 5 nädalat tagasi, kuid siis oli sõnum stollen seansi konto kohta ja ma kirjutasin uue ta ütles, et ta saadab selle ja umbes 2 nädala jooksul saan seda. Ma ootasin 3 nädalat ja otsustasin, et text teda ta ei vastanud kunagi tagasi ja ei ole DMT oodata, et on shipping aadress ma andsin talle näitas politsei 2 korda. Aga ma arvan, et teisel korral tuli politsei Gordoni MDMA tasuta proovide jaoks. Ja Im ei ole kindel, kas see on bcs minu riigi politsei saada tõsisemalt, kuid asjaolu, et ma nägin siin selles teemas ta oli arested... Ma tellisin MDMA ja DMT erineva nimega, kuid saatmise aadress oli 1m kaugusel üksteisest. See on hea, et mul ei ole enam ligipääsu nendele saatmisaadressidele.
 

Amsterdam Business

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 19, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
ta poisid,

Kui soovite ausat äri ja ei taha, et teid petetakse. Laseme teha äri koos Mul on parimad tooted minu maakonnast, A õli, mdma ja muud tooted laos.
Ma olen väga avatud võimalustele, lihtsalt sõnum mulle.
 

Andersdagaz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Kas keegi on hiljuti midagi saanud? Ta ütles, et nädal aega ja mul on jälgimine. Siis ütles ta, et "nad ei anna jälgimist nii väikese paki puhul". Ja ma olen USA idarannikul btw. See on pärit 7. oktoobrist. Ma imestan, et miks ta jätkas meilidele vastamist natuke aega.
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Kas aaron teeb praegu ikka veel tehinguid ja vastab inimestele kohe?
 
View previous replies…

Andersdagaz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Ei ole vastanud alates 17. OCT-st. Tahtsin saata uue e-kirja. Võib-olla isegi teiselt aadressilt. Aga mida see aitab, kui tegemist on tõesti pettusega.
 

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
Mis annab teile mõista, et ma räägin teie kohta?
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top