Amfetamiini süntees P2NP-st Al/Hg abil (video)

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
See pandi sügavkülma ja see muutus selliseks, kas see on kasulik või on see kahjustatud?
 

Attachments

  • eDdy36CqfB.jpeg
    eDdy36CqfB.jpeg
    413 KB · Views: 381
  • 3neaqLW1fI.jpeg
    3neaqLW1fI.jpeg
    2.6 MB · Views: 414

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Mul on selline kondensaator ja kolb, kas see sobib selle sünteesiprotsessi jaoks?
 

Attachments

  • CfzsEmUTOi.jpeg
    CfzsEmUTOi.jpeg
    53.8 KB · Views: 363

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Sellega ei saa tõesti refluksida. Mul oli varem sarnane kolb/kondensaator ja see oli samuti üsna pisike, nii et kui see on sama suur, siis peaksite üsna palju vähendama. Kas sul on ka muid kolbisid?
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Kas olete proovinud ümberkristalliseerimist? Te lahustate selle peaaegu keevas IPA-s (kasutades just nii palju kuuma IPA-d, et see lahustuks - see on väga oluline), siis lasete sellel aeglaselt jahtuda ja kui kristallid tulevad välja, filtreerite selle. Pattonil on teema üksikasjalike juhistega.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Minu mõte oli, et HgNO3 kogus on erinev videos (kus kasutatakse pulbrilist vormi) ja HgNO3 videos, kus seda valmistatakse värskelt Hg-st ja lämmastikhappest. Viimases kasutatakse 5ml, mis on umbes veerand Hg termomeetrist, seega palju rohkem kui 0,1g puhast elavhõbedanitraati (mis sisaldab 0,062g elementaarset elavhõbedat). Ma ei tea, miks see erinevus.
 

Louis Pasteur

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 17, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
Tere.

Mul on probleem selle reaktsiooniga. Ma proovisin seda kaks korda läbi viia. Ma kasutan laboratoorsed reaktiivid ja laboratoorsed klaastarbed. Ma vähendasin reaktiivid proportsionaalselt, sest kasutan 1l kolbi. Probleem ilmneb, kui ma püüan vähendada P2NP-d alumiiniumamalgaami abil.

Valmistan P2NP lahuse, kuumutades seda just niipalju, et kristallid lahustuksid.

Kasutan kohviveskit, et jahvatada alumiinium väikesteks tükikesteks - nagu on kirjutatud kokkuvõttes Alumiiniumamalgaami (Al/Hg) kohta.
Pärast HgCl2 lisamist valan juurde 0,5 l külma destilleeritud vett. 10 minutit hiljem algab reaktsioon.

Esimesel korral ootasin, kuni ei teki enam väikseid mullikaid ja kogu alumiinium hõljus, vesi - hägune hall. Loputasin kaks korda vähese külma destilleeritud veega, nõrutasin põhjalikult. Lisasin P2NP lahust, reaktsiooni ei toimunud. Märkasin, et P2NP kristalliseerus osaliselt. Proovisin käivitada reaktsiooni kuumusega, kuid tulutult.

Teistkord tühjendasin vee amalgaamist, kui ilmus palju väikseid mullikaid ja enamik alumiiniumist oli pinnale tulnud, vesi oli hägune hall. Veel kord - loputasin seda kaks korda vähese külma destilleeritud veega, tühjendasin põhjalikult. Pärast P2NP lisamist oli tulemus sama, mis esimesel katsel. Segu kuumutamine ei aidanud.

Mida ma teen valesti? Mida peaksin muutma? Kas teil on mingeid soovitusi?
Igasugune abi on väga teretulnud. :)
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Võib-olla on põhjus, miks te seda kuivatasite. Õppige seda meetodit.
 

habacha

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 19, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Jah selle kasulik
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Tere,

Mul on sama probleem, ainult et ma olen proovinud vähemalt 6 korda. Ei mingit reaktsiooni. Kui ma lasen nii kaua, kui on mingi aktiivsus, siis muutub Al mustaks ja selle maht väheneb oluliselt, pärast P2NP/GAC/IPA lisamist `jäätub` mingi kollakasvalge sademega. Soojendamine, isegi keemise lähedal ei aita. Kui ma lasen amalgaami joosta, kuni kõik ujub ja suurem osa mullimisest vaibub, siis ei teki üldse mingit reaktsiooni. Nüüd on mul palju P2NP-d ümberkristalliseeruda. Äkki kasutame vale fooliumi?
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
5gm P2nP Can mode
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Kui amalgaami loputamiseks kulub liiga palju aega ja see on täielikult välja reageerinud, võib reaktsiooni tõukejõud lihtsalt puududa. Muutus tuleks teha suhteliselt kiiresti. Alguses jätsin veega loputamise ära ja suutsin iga kord reaktsiooni saada. Teoreetiliselt võib alumiiniumfooliumile lisada P2NP lahust ja seejärel elavhõbedasoola, täiesti ilma vett eelnevalt kasutamata. See reaktsioon õnnestub alati, kuid suuremate koguste puhul tuleb väga ettevaatlikult kasutada, sest reaktsiooni ei saa enam jahutada, et seda kontrollida. Samuti on saagis puhtalt õnne küsimus. Siin ei teki redutseerimiseks korralikku amalgaami, tegelikult moodustub nii mürgine, söövitav ja kuum vulkaan. Aga pigem hoiatatakse inimesi, enne kui nad ise lähevad täiesti teadmatusse asja suhtes.
 

Louis Pasteur

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 17, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
Tere.

Ma teostasin reaktsiooni väiksemas mastaabis - 1g P2NP.

Kui alumiinium hakkas väiksemateks tükkideks lagunema(segamise tõttu), siis tühjendasin selle, seejärel jätkasin 2ml külma destilleeritud vee lisamist. P2NP lahus lisandus. Reaktsioon algas koheselt. Rohkem probleeme ei tekkinud. Lõpptoode tuli välja suurepärase välimusega.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
See kõlab hästi, see on lihtsalt ajastuse küsimus, te ei saa kunagi täiuslikku amalgaami või saavutada P2NP täiuslikku rakendamist. Võite ka P2NP lahust kuumutada 50°C-ni, et kristallid ei sadestuks nii kiiresti (see takistab reduktsiooni koos amalgaamiga), samuti peaks väike kogus elavhõbedasoola suutma kaudselt reaktsiooni uuesti käivitada, kui lahuses on veel alumiiniumit alles.

Muidu harjutage ja harjutage veel kord, kuni oskate seda teha, see ei ole tõesti raske.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
P2NP kipub lagunema valguse, kuumuse ja hapniku mõjul. See muutub pruuniks/punaseks. Parim ladustamine on umbes 5 °C pimedas ja hästi suletud mahutis. Siin on võimalik ainult ümberkristalliseerumine, millega kaasneb P2NP märkimisväärne kadu.
Väga väikeses mahus oleks see võimalik jah.
Ma arvan, et 5g P2NP ja 6g Alu fooliumi, 50ml IPA ja 25 ml jäääädikhapet on 250ml kolbi jaoks liiga palju, proovige 500-1000ml või väiksema 1g P2NP skaalaga.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
1) Veenduge, et kasutate alumiiniumfooliumi, milles ei ole muid elemente.
2) Katsetage, kuidas teie foolium reageerib elavhõbedaga, kuni see täielikult kaob. Hinnake visuaalselt amalgaamireaktsiooni etappe ja pidage meeles, millisel hetkel tuleb seda veega pesta.
3) Tehke üks redutseerimisreaktsioon ilma fooliumi pesemata ja registreerige tulemused võrdluseks.
4) Liiga väikesed fooliumi tükid soodustavad väga ägedat Al+H2O reaktsiooni ja teil ei pruugi olla aega P2PN redutseerimisreaktsiooni läbiviimiseks. Seega proovige suurendada fooliumitükkide suurust.
5) Kui olete fooliumi liiga kaua pesnud, võib alumiinium olla deaktiveerunud ja uuesti oksiidikilega kaetud. Sellisel juhul peate lisama osa elavhõbedanitraati ja teostama amalgaamimise uuesti. Mõned keemikud, nähes, et redutseerimisreaktsioon on peatunud ja suurem osa fooliumist jääb reageerimata, lisavad kolbi, kuhu on lisatud kõik reaktiivid, sealhulgas P2NP lahus, näpuotsaga elavhõbedanitraati ja seega läheb amalgaamimisreaktsioon otse koos redutseerimisreaktsiooniga.
 
Last edited by a moderator:

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Milline on õige viis p2np ümberkristalliseerimiseks ?
 
Top