Amfetamiini süntees P2NP-st Al/Hg abil (video)

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Ok ipa/H₂SO₄ kuivatamine MgSO₄-ga? Ma arvan, et see, mida ma saan, on 92-96% h2s04
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
. Kui vähendada p2np kogust 5g. Millised on teiste reagentide õiged proportsioonid.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Nad skaleeruvad lineaarselt, nii et pool kõigest. refluks ei ole kohustuslik, et reaktsioon toimuks, kui sa kontrollid reaktsiooni korralikult sobivas kolvis koos lihase kondensaatoriga, siis ei jõua refluks isegi, eriti aith 5g. kui sa reaktsioon ei käivitu üldse aga oma propeeni lisamisega, siis ma ehk kontrolliksin : kas amalagam on tehtud õigesti, minu toorainete (eriti propeeni) puhtust. ja ffs kasuta destilleeritud.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Tavaliselt ei kuivatata kontsentreeritud väävelhapet üldse, vaid kasutatakse seda ise kuivatamiseks.

Kui ma segan tiitrimiseks 1 ml H2SO4 96% ja 5 ml kuiva IPA, siis on mul lahuses umbes 0,04 ml vett. Sellise konstillatsiooni puhul ei ole minu arvates põhjust kasutada kuivatusainet.
Kahju see kindlasti ei tee, aga kas see töötab, on küsitav.
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18

Kui see ei hakka kobrutama ja fooliumiga kuumutama, siis sum-ting-wong
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Mul on olnud probleeme PMK kõik/hg reduktsiooniga, mul on suur kogus reageerimata alumiiniumi jäänud pärast 240g ketooni rxn. Anum kuumutati iseseisvalt tagasivooluga umbes 65c ja langes 90mins jooksul 40c-ni. Seejärel kuumutati, et viia see 3-4 tunniks 50-60c-ni.

Kasutati pirukapannusid ja lõigati 1 cm pikkusteks väikesteks ribadeks ning 10% üleliigset osmiumi kirjutati. Pärast baasistamist vähendati ai. Seejärel ekstraheeriti kaup tolueeniga ja pesti naohilahusega. Loodan vähemalt 100g yeildi. Kui mitte siis olen perses ja pean säästma veel raha teise rxn jaoks ja lihtsalt kasutasin fooliumi, nii et see saab söödud.

Ma mäletan, et seal oli võib-olla 50% ai jäänud. See oli 100% alumiiniumist ühekordsed küpsetuspannid. Ma ootasin umbes 45-60mins, et amalgamatsioon algaks ja ainult mõned tükid ujusid, ma eeldasin sellepärast, et selle paksem ai..kuid seal oli mullimine toimub lahus oli hõbedane välimus... See tundus valmis olevat. Ja rxn kuumutati 65c omal käel, nii et ma olen kindel, et see oli valmis...võibolla ma lihtsalt pean gaas ja vaata yeild...mul on tunne, et see läheb halvasti lol. D
o kas osmium juba lisab lisaalumiiniumi? Võib-olla lisasin liigset üleliigset lol. Igatahes ma arvan, et paks foolium oleks OK 200-300g vähendamiseks. Ma soovin, et ma oleksin seda mõistnud ja jäänud fooliumiga nendele suurematele rxns...aga nii ma õpin. Kui reaktsioon läks 65c Al pannidega siis fooliumiga võib olla liiga eksotermiline, eks? Nii et minu Al paksus võib olla paigas ja äkki pean laskma amalgaamida kauem, kuni kõik tükid hõljuvad? mulle tundus, et läheb ja eksotermiline reaktsioon käivitub.

Kui on raisata üsna palju materjali ja aega üritab skaala üles ja iga kord ma mängin ümber paksem Al, kui ma arvan, et ma peaksin jääda võib-olla paksem foolium, nii see kõik saab tarbida ja temp võib minna kuni nagu 75c kuid saab jahutada seda hoida alla 70 ei ole probleemi. Kui ma teadsin NMF-i marsruudist enne osmiumi marsruudi ettevalmistamist, siis kasutaksin NMF-i ja ma arvan, et mul oleks vähem probleeme.
Ma teatan tagasi yeildiga pirukapannu jooksu kohta.
 
Last edited:

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Toode tuli minuga niimoodi välja nagu juuksed!
 

Attachments

  • kJhpaUsmFy.jpeg
    kJhpaUsmFy.jpeg
    717.7 KB · Views: 423

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Vabandust, mida tähendab sum-ting-wong
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Milline on alumiiniumfooliumi sobiv paksus?
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
IMO on iga Al paks foolium hea, sõltuvalt teie skaalast. Poest ostetud paks foolium väikeste ja isegi suuremate reaktsioonide tegemiseks, kuid All graanulid või Al peen CNC laastud näevad kenasti välja.

Ma olen.ei ole tuttav amfetamiiniga, kuid see võiks olla teie kuivatusaineks võimalik. Kui selle teie pärmi kui see tundub mulle OK.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Kas ma kasutasin selles sünteesis mingeid kondensaatoreid või on olemas konkreetsed kondensaatorid? Tänan teid
 

AstekPL

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
süntees viidi läbi nagu filmis, ei ole tootel võimu. Mida teha?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Kas toode on soolase või mõru maitsega?
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Kui te alguses toodet maitsete, siis maitseb see väga soolase maitsega ja lõpuks ilmneb amfetamiini maitse
 

Catweazle

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tere
Kas dcm või kloroform oleks sobiv lahusti.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Isopropanool on ok ma eeldan ?
me loputame ballooni ja paneme tulemuse peensõelale minekuks koos ülejäänud enne leeliselisatsiooni ?
ei ole vaja isopropanooli aurustada või midagi sellist ? :) (mingi ettekujutus maksimaalsest isopropanooli kogusest, mida me võime kasutada loputamiseks?)
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
See võib olla naatriumsulfaat... Teie reaktsioon ei pruugi olla läbitud. Mul oli alguses sama probleem, oli ka Na2SO4 ja teised. Lahendus oli see, et amalgaami ei loputata (lihtsalt vett ära lasta) ja ka minu reegel valmisolekuks on see, kui kogu Al tuleb pinnale ja kuuleb ka särisevat heli. Samuti tekivad väikesed mullid. See on siis, kui ma pean seda amalgaami valmis ja see lahendas reaktsiooni puudumise probleemi. Minu saagis varieerub tavaliselt ainult umbes 50%, kuid sellest ajast alates ei ole kunagi olnud mittereageerivat amalgaami.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Vabandage mind . Aga me ei kasutanud selles sünteesis naatriumsulfaati. Milline on selle seos teemaga? Kui lubate, palun selgitage mulle lähemalt. Ma ei saanud sellest aru. Tänan teid.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Tere, ma ei ole sugugi ekspert, nii et teised võivad seda kinnitada või parandada, aga kui te lisate väävelhapet (H2SO4) segule, kui seal ei ole amfetamiini aluseid (st redutseerimist ei toimunud), siis võib SO4 moodustada naatriumiga (Na) soola. Naatrium on lahuses olemas varem lisatud NaOH-st.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Ekspertidele: Mis juhtub, kui me kasutame reaktsioonis rohkem Al-fooliumi? Kas see võib suurendada saagist?
 
Top