Amfetamiini süntees P2NP-st Al/Hg abil (video)

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Jah, see töötab alati õigesti, kuid te ei saa kunagi regulaarselt sama saagist, sest see on õnnemäng, kui teil ei ole korralikku amalgaami. Lõppude lõpuks on mul sama probleem. Optimaalne reaktsioon oleks alumiiniumi täielik muundamine amalgaamiks, st lisada täpselt õige kogus elavhõbedasoola ja siis pärast redutseerimist ei jää kolbi tahket alumiiniumi/amalgaami, sest nii on kõik muundatud P2NP-ga.
Lihtsalt on mõistlikum oodata esimest korda pärast elavhõbedasoola lisamist, kuni see on täielikult reageerinud, st ei teki enam mingeid mullikaid, ja siis alustada P2NP redutseerimist uue elavhõbedasoolaga ja alumiiniumijääkidega, mis on kindlasti veel kolvis. Kui redutseerimine peatub ja kolvis on veel alumiiniumi, on vaja uuesti elavhõbedasoola lisada, et need jäägid P2NP-ga ümber muundada.
Ma arvan, et see on see tee, mida me peaksime tegema, pärast kõike, mida ma olen siin õppinud.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Parandage mind, kui ma eksin, kuid me ei saa oodata, kuni reaktsioon on lõppenud, sest siis on kogu alumiinium ära kasutatud ja konverteeritakse Al-iks:

{\displaystyle {\ce {2Al + 3Hg^2+ + 6H2O -> 2Al(OH)3 + 6H+ +3Hg}}}

{\displaystyle {\ce {Hg + Al -> Hg*Al}}}

{\displaystyle {\ce {2 Hg*Al + 6 H2O -> 2 Al(OH)3 + 2 Hg + 3 H2}}}

Peab olema "ideaalne hetk", kui suurem osa Alist on HgAl-vormis, mis on vorm, mis on võimeline P2NP-d redutseerima amfetamiini aluseks. See on H2 tekkimine, mis põhjustab mullid ja see on olemas, kuni kogu Al on muundunud 2Al(OH)3 -ks, muutes Ali mitteaktiivseks.

Võib-olla tuleb HgNO3 (või HgCl2) algkogus hoolikalt valida nii, et Hg oleks piisav, et ühel hetkel oleks maksimaalne kogus HgAl. Kui P2NP redutseerimise lõpuks ei jää üldse fooliumi, siis on oht, et P2NP jääb reageerimata.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Ma arvan, et niipea, kui alumiiniumi ligipääsetav osa on reageerinud, ei teki enam mulli, vees ei hõlju molekule, alumiinium on metall, mida tuleb piltlikult öeldes kihtide kaupa eemaldada. See tähendab, et kihi all on veel piisavalt konverteeritavat alumiiniumi, et reageerida HgAl ja seejärel vähendada P2NP, st ahelreaktsioon lõpeb kohe, kui fooliumi pind on kriimustatud. Seejärel voolab vesi ära ja amalgaam moodustab koos õhuhapnikuga oksiidikihi, mis muudab amalgaami taas mittereaktiivseks. Lisatakse meie P2NP lahus ja meil ei ole reaktiivset amalgaami, seega lisame jälle palju elavhõbedasoola, mis käivitab reaktsiooni ja reduktsiooni, mis on nähtav paljude väikeste mullide järgi, mis tekivad kuni P2NP reageerimiseni.
Tavaliselt on meil seal liigne kogus fooliumi, et teisendada kogu P2NP, kuid kui lõpuks on palju alumiiniumi alles, siis ei ole redutseerimine täielik ja kogu P2NP ei ole teisendatud, mis tähendab väiksemat saagist ja see tähendab, et me ei ole moodustanud piisavalt amalgaami, et seda kõike teisendada. Mida me teeme, kui me ei oota, kuni amalgaamimise käigus ei tõuse enam mullid.
Minu arvamus, ma ei tea seda.
Pole alumiiniumi ja poleks teostatav P2NP oleks teoreetiline optimaalne, mida ei saavutata kunagi.
 

BlueSolomon

Don't buy from me
New Member
Joined
May 9, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hei, sõber tänan teid väga palju selle vid, tõesti hämmastav, ma ei ole keemik, nii et mul on ton kahtlusi kõige olulisem on: Ma ei taha lõpptootele alumiiniumiga ja veel vähem elavhõbedasooladega, seega minu küsimus: kui selle mõte on teha redutseerimine vaba vesiniku abil, miks mitte kasutada vesinikusilindrit ja laadida vesinik isopropanool + p2np lahuse peale. Ma tean, et see küsimus peab olema super rumal, kuid nagu ma ütlesin teile, et ma ei ole keemik ja ma tahaksin vältida amalgaami asja tegemist, lõpmatu tänu kõigile teile siin foorumis ja eriti sellele poisile, kes laadis üles vid + juhised.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Vesinikgaas on BAAD, mmkey? Läheb väga kergesti plahvatusohtlikuks. Ja asi ei ole mitte vesinikgaasis, vaid redutseerimises. Vesinikgaas tekib selle reaktsiooni kõrvalproduktina.
On veel üks tee, kus kasutatakse naatriumborhüdriidi ja vaskkloriidi. Sobib väiksemate partiide jaoks.
SIIN ON
Ei mingit elavhõbedat, ei mingit alumiiniumi.

Aga see on kõige lihtsam viis. Mis on teie probleem alumiiniumiga? See ei ole mürgine.
Elavhõbedanitraat on vastik, kindlasti, aga kui sa loputad ja rekristalliseerid oma lõpptoote hästi, siis ei tohiks jääda piisavalt jääke, et kedagi mürgitada isegi i.v. kasutamisel.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Elavhõbedanitraat lahustub atsetoonis, seega peaks lõpus toimuv atsetoonpesu kõrvaldama ülejäänud osa. Samuti on see alkoholites lahustumatu, nii et lõpptootes ei tohiks seda niikuinii palju olla.
 

aladdin_2

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
ma tahan ka teavet selle kohta, millised selle menetluse sammu(d) takistavad elavhõbeda saastumist lõpptootes ja milliseid edasisi samme saab teha võimaliku saastumise vältimiseks? kõik sarnaste al/hg reduktsioonide kirjutised rõhutavad alati vees lahustuvate elavhõbedasoolade käitlemise ohtu, kuid peaaegu mitte kunagi ei käsitleta võimalikku saastumist... miks?

kindlasti, kuid kas ma eksin ja arvan, et elavhõbedanitraat ei regenereeru reduktsiooni lõpus? see peaks olema elavhõbedasool, mis jääb alles pärast kogu alumiiniumi tarbimist ja muundamist Al(OH)3 -ks. eeldades, et alguses valmistatud amalgaami pestakse hästi, et eemaldada elavhõbedasool, oleksid võimalikud elavhõbedasaaste allikad (1) reaktsiooni lõpus olev elavhõbedasool ja (2) reageerimata jäänud amalgaamitud elavhõbe.

arvestades selle menetluse üldlevinud levikut ja seda, et uudistes ei ole olnud elavhõbedamürgistuse juhtumeid, mis on seotud selle meetodi abil valmistatud ainete kasutamisega, tundub, et menetlus on lõpptootes oleva elavhõbedasaaste suhtes üsna kindel, kuid kas keegi oskab selgitada, miks? ma saan aru, et elementaarne elavhõbe on suhteliselt kergesti eemaldatav, arvestades selle tihedust vedelikuna, kuid kuidas on võimalik, et reageerimata amalgaamitud elavhõbedat ei ole võimalik eemaldada?
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Sest mürgistusoht on sünteesi käigus mürgiste elavhõbedasoolade käsitsemisel palju suurem kui lõpptoote tarbimisel. Alumiiniumamalgaam on väga reaktiivne ja muutub juba sünteesi lõpus elavhõbedaks. Elementaarne elavhõbe ei ole suukaudselt sisse võttes liiga mürgine, palju hullem on selle aurude sissehingamine.

Iga kord, kui ma proovisin amalgaami pesta (kasvõi üks kord, rääkimata X3-st), reaktsioon lakkas, võib-olla ma ei vali ikka õiget hetke ja võiks olla punkt, kus amalgaam isegi pesemise üle elaks (oleks äärmiselt kasulik ja väga teretulnud, kui keegi kogenum postitaks pilte või lühikest videot, mis näitaks selle ideaalse hetke võtted).

Teisest küljest näen ma väga väikest võimalust, et elavhõbedasool satub lõpptootesse. See ei lahustu IPA-s ja siis on veel atsetoon. Tavaliselt pesen ma filtreerimise käigus kaks korda. Saastumise võimalus on väga väike.

Kaks sellega seotud küsimust ekspertidele/kellegi, kes teab vastust:

1. Kas on olemas kättesaadav analüütiline meetod, et kvantiteerida saastumist kas proovist või plasmast?
2. Kas keegi teab, kuidas filtreeritud vedelikku "desarmeerida"? Ma ei tunne end mugavalt, kui võtan ühendust mõne organisatsiooniga, sest nii satuksime mõnda nimekirja ja järelevalve alla. Kas keegi teeb kodus elavhõbeda kõrvaldamist?
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Härra Patton, kui te seda kuulete, siis palun öelge meile, kas Ramaniga saaks lõpptootest tuvastada elavhõbedanitraati?
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Mul on aegunud elavhõbedanitraat, kas see mõjutab sünteesi kvaliteeti?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Tere, sõltub laseri võimsusest. Minu arvates on parem lahendada oma toode vees ja maksta veeanalüüsi eest Hg-metallile. See on kõige lihtsam ja šikkam viis. Keegi ei kontrolliks teie vett orgaaniliste ainete suhtes, kui te maksate ainult metalli eest.

P.S. Vastake mulle kommentaarides või helistage mulle @ kaudu, ma näen seda kiiremini.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Amalgaami reaktsioon nitropropeeniga toimib esimesed 5 minutit ja seejärel ei toimu mingit reaktsiooni, mis on selle põhjus?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
tere ma kasutan väävelhapet 96% puhtana
kas see on sama, mida see mees kasutab ?
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Ma ei tea, mida ta kasutab, kuid 96% on hea, lihtsalt olge ettevaatlik, kui lisate seda lahustisse, see pritsib kokkupuutel.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Kas olete kunagi kuulnud, et sool asub 7 miljonit aastat maa sees, siis kaevandatakse see välja ja selle säilivusaeg on ainult 2 aastat?
Tavaliselt on see ahelreaktsioon, mis peatub alles siis, kui üks aine ei ole enam kättesaadav, ma ütleksin, et amalgaam puudub, sest see on liiga halvasti valmistatud või kuna oksiidikiht katab amalgaami uuesti, see võiks olla näiteks võimalus. Kas sa oled proovinud elavhõbedasoolaga uuesti redutseerimist alustada?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Lisage rohkem elavhõbedat ja aega, kuni propeeni lisatakse. Veenduge, et segus on piisavalt vett või hapet, et tekiks vesinik
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Reaktsioon on ägedam ainult veega? Või ei ole vahet?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Ma kasutan seda ka A-õliga, kuid mitte kunagi puhtalt ma tegin 100ml õli 10 gr 96% ja 17gr vett see on ikka palju parem kui 37% leiad igaware
reaktsioon on palju parem, kui sa segad seda vahetult enne kasutamist .
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Kas te sadestate veega? Sulfaatvorm on vees lahustuv. minu arusaamist mööda tuleks kasutada veevaba või peaaegu veevaba lahustit.
Kuidas on teie saagis?
 
Top