Amfetamiini süntees P2NP-st Al/Hg abil (video)

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Videosünteesi puhul kasutatakseamfetamiini reagente:
  • 10 g 1-fenüül-2-nitropeeni (P2NP);
  • 100 ml isopropüülalkoholi (IPA);
  • 50 ml jäääädikhapet (AcOH);
  • 50 g naatriumhüdroksiidi (NaOH);
  • 12 g alumiiniumi (viilutatud majapidamisfooliumi kujul);
  • 0,1 g elavhõbe(II)nitraat (Hg(NO3)2);
  • 2 ml väävelhapet (H2SO4);
  • 50 ml atsetooni;
  • Destilleeritud vesi;
Seadmed ja klaastooted:

7sbroyikpe

Amfetamiini sünteesi video kirjeldus.
Enne sünteesi algust valmistatakse 1-fenüül-2-nitropeeni 10 g lahus 100 ml isopropüülalkoholi ja 50 ml äädikhappe lahus. Samuti lõigatakse alumiiniumfoolium 12 g alumiiniumamalgaami valmistamiseks paberilõikuriga väikesteks tükkideks . Seda võib lõigata kääridega või rebida kätega (kinnastega).

0:04-0:40 - preparaadi vesialuselise leelise lahus. See lahus valmistati eelnevalt nii, et lahus on toatemperatuuril põhireaktsioonisegu leelestamise ajaks selles videos. Leelestamine toimub spontaanse kuumutamisega. Kui kasutatakse värsket kuuma aq leeliselahust, siis tõuseb temperatuur kõrgemale ja vajalik on reaktsioonimassi sundjahutamine.

0:46-2:36 - Amalgaam elavhõbedanitraadiga. Amalgaamitud alumiinium redutseerib
1-fenüül-2-nitropeeniamfetamiiniks. Amalgaamimisreaktsiooni käigus eraldub väike kogus gaasi, moodustub hall sade. Oluline on, et alumiiniumamalgaami valmimise hetk ei jääks vahele. Seda hetke saab kindlaks teha halli sette tekkimise ja suurenenud gaasievolutsiooni järgi. See juhtub 10-15 minuti jooksul alates reaktsiooni algusest.

Vesi lastakse ära ilma marli eemaldamata, amalgaamitud alumiinium pestakse kahe portsjoni külma destilleeritud veega. Tähelepanu tasub pöörata gaasimullide vabanemisele. On märgata, et mullid on väiksemad ja vedeliku värvus on tumedam "õiges" amalgaamis. Kui reaktsioon on äge, mullid on suured ja värvus on hele, on amalgaam "vale". See on peaaegu kindlasti tingitud elavhõbedasoola puudumisest. Pange tähele, et elavhõbedasoolad on mürgised.

2:37-4:28 - Protsessi kõige olulisem osa on 1-fenüül-2-nitropropeeni redutseerimine alumiiniumamalgaami abil. Reaktsioon on eksotermiline ja toimub rohke soojuse eraldumisega. Protseduuri käigus tuleb temperatuuri hoolikalt kontrollida. Ülekuumenemise korral jahutatakse reaktsioonikolbi jäävannis. Kolbi lubatakse lisada külma vett. Mõnikord ei käivitata reaktsiooni, tuleb reaktsioonimassi põhjalikult soojendada ja reaktsioon käivitada (korralikult ettevalmistatud amalgaamiga). Reaktsiooni ajal eraldub keeva alkoholi ja äädikhappe lõhn.
Allihn tagasivoolukondensaatorit kasutatakse aurude püüdmiseks. Allihn reflukskondensaatori tõhusust saab suurendada külma vee jooksmisega, mille võib ühendada sellega.

5:04 - Reaktsioonikolbi võib loputada väikese koguse alkoholiga ja sellega võib loputada ka reageerimata alumiiniumi, et koguda jääke ja suurendada saagist.

5:13 - Reageerimata alumiiniumi peaks jääma vähe. Reageerinud 1-fenüül-2-nitropeeni kogust saab määrata jääkide järgi.

5:16-6:13 - Alkaliseerimine. Reaktsioon viiakse läbi soojuse vabastamisega. Redutseerimata alumiiniumi jäägid reageerivad täiendavalt leelisega ja kuumutavad segu ning tekitavad kõrvalsaadusi.
30 minuti jooksul pärast leelistamist toimub eraldumine nähtavateks kihtideks.
Ülemise kihi pH peaks olema 11-12.

6:18-7:23 -
Dekanteerimine. Koguda ülemine kiht koos amfetamiini alusega alkoholis. Seda võib kuivatada väikese koguse veevaba magneesiumsulfaadiga. Kihti võib ekstraheerida mittepolaarse lahustiga (eeter, benseen, tolueen), seejärel aurustatakse lahusti.

7:24-8:50 - Väävelhappe lahuse valmistamine atsetoonis. See lahus on vajalik sujuvamaks hapestamiseks. Kui kasutatakse kontsentreeritud väävelhapet, toimub toote kohalik ülehapestumine. Seetõttu väheneb saagis.

8:51-10:53 - Toote hapestamine ja amfetamiinsulfaadi saamine. Eelmises etapis kogutud ülemisele kollasele kihile lisatakse tilkhaaval ettevalmistatud väävelhappe lahust. Iga happelahuse tilgaga moodustuvad soola helbed. See etapp on väga oluline, pH-d tuleb hoolikalt kontrollida, et vältida ülehapestumist. Hapestamist jätkatakse, kuni
pH on 5,5-6. Ülehapestatud toode on roosa värvi. Täieliku ülehapestamise korral toode rikneb.

10:55-11:38 - amfetamiinsulfaadi
filtreerimine lahustitest Buchneri nõelas vaakumis. Selles etapis võib toodet täiendavalt loputada külma atsetooniga, valades selle koos amfetamiinsulfaadi koogiga läbi Buchneri lehtri.

11:41-12:28 - Filtreerimine improviseeritud vahenditega. Filtrina võib kasutada mis tahes paksu kangast. Saadud toode kuivatatakse kuivas ja soojas kohas mitu tundi, et eemaldada lahusti jäägid. Soovitatav on säilitada seda vaakumpakendis.

Saagis on 60-70%
.
 
Last edited by a moderator:
View previous replies…

flyhigh

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
17
Reaction score
8
Points
3
sorry im a noob siin üritab undestand, mida sa mõtled yeild on 60-70% ? on see 60% 10g p2np mis on 6 grammi või (12al+10p2p=22grm) 60% 22 grammi = 13,2 grammi ?
 

deto8810

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Lihtsalt, et olla kindel, kuna Im super uus kõik see, esimene video (ja järgmine kirjeldus) on retsept teha speed/pep/amphetamine, mitte "met "amfetamiini. Kas keegi võib mind selles osas parandada?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Jah, ma ei usu, et P2NP-st metamfetamiinini saab minna 1 etapis. kuid pärast soovitud õli saamist sellest reaktsioonist saate selle eraldamiseks teha lahustiekstraktsiooni ja mida iganes, millele järgneb teine identne Al/Hg-reaktsioon, mis seekord moodustab amfetamiini ja formaldehüüdi vahel imiini, mis redutseeritakse sihtmärgiks olevaks sekundaarseks amiiniks.On olemas ka võimalus teha fenüülatsetooni P2NP-st, seal on video meetodi postitatud, selle marsruudi metüülamiin ja fenüülatsetoon moodustavad vaheühendi, mis seejärel redutseeritakse kas Al/Hg, NaBH4 jne. abil.
 

deto8810

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Hea teada, teine video on, kuidas teha "Alphamethylphenethylamine", nii et ma olin segaduses, kui video kirjeldus on tegelikult, kuidas teha metatamiini kaudu Al/Hg. Tänud kiire vastuse eest ja vabandust algaja küsimuse eest ^^
 

JohnWebb

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
39
Reaction score
45
Points
18
Poisid, kas ma võin küsida, kas see on normaalne?
Pärast leelistamist on mul 3 kihti. Varasemates katsetes on mul alati olnud ainult 2 kihti

HsXu9jDfmz
 
Last edited:

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
103
Reaction score
64
Points
28
Ülemine kiht on soovitud kiht... bro...
 

learnerrr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 12, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Tere, ma vajan abi amfetamiini freebaasi konverteerimisel sulfaadiks. Kasutan 1 osa amfetamiini baasi 1,7 osa metanooli massi kohta, seega 1 kg baasi ja 1,7 kg metanooli. Asi on selles, et mul on 2 väävelhapet, üks on kanalisatsioonipuhasti 96% väävelhapet ja 4% inhibiitoreid ja teine peaks olema 100% puhas hape. Mingil põhjusel, kui kasutan äravoolupuhastit, tekitab see väga ägedat eksotermilist reaktsiooni, kui lisan metanooli ja aluse segule, nagu kui ma lisan hapet veele, kuumutades segu kiiresti, samas kui kasutan puhast hapet, ei tekita see reaktsiooni, kas keegi saab mind aidata, mis toimub? aitäh?
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Kas te lahjendasite oma väävelhapet veevaba atsetooniga?
 

learnerrr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 12, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
ei ole. Alus on juba lahustiga lahjendatud, nii et ma ei vala hapet otse sisse
 

EileiterBurner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 1, 2023
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Palun ärge kasutage äravoolupuhastusvahendit, toode sisaldab tõenäoliselt pindaktiivseid aineid
 

ActionAyi

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 20, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Ma arvan, et HgNO3 asemel võime kasutada ka HgCl2 ja minu küsimus on, kas see töötab, et saada elavhõbedasoola HgS-st aqua regis, kuid rohkem lämmastikhapet?

3 HgS+8 HNO3+6 HCl
reageerivad
3 HgCl2(s) + 3 H2SO4 +4H2O + 8 NO(g)

Ma tean, et 8 mooli NO on palju gaasi areng ^^
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
võib kasutada mis tahes vees lahustuvat elavhõbedasoola
 

ActionAyi

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 20, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Jah bros Muidugi, kuid see ei olnud täpselt minu küsimus ^^
 

ActionAyi

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 20, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
26
Points
18
Kui kontsentreeritud peaks ammoniaak olema? Või peaks see olema veevaba ammoniaak? Kuidas on ka väävelhappega? Selle raske mõista neid muutujaid, kuidagi mõista ilma küsimata?
 

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
26
Points
18
Minu viga, ma pidasin silmas atsetooni. Kas see peab olema kuiv atsetoon või tavaline atsetoon töötaks samuti. Kas atsetoonile on mingeid alternatiive?
 
View previous replies…

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
26
Points
18
Mis kasu on atsetooni kasutamisest, kui seda ei ole vaja?
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Atsetoon ehk isopropüülalkohol toimib lahustina
Teil on isopropüülalkoholis lahustatud amfetamiini alus, mida soovite muuta sulfaadiks või fosfaadiks
Valmistage kontsentreeritud väävelhappe lahus ja lahjendage seda atsetooni või IpAga
pH täpseks kontrollimiseks annab see lahusti funktsioon teile võimaluse kontrollida pH5,5.
 
Top