Amfetamiini süntees P2NP-st Al/Hg abil (video)

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Videojuhised on väga mugavad neile, kes alles teevad esimesi samme. Kogenumate keemikute jaoks piisab lihtsatest juhistest. Selle video saate alla laadida.
 

spongebomb

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Nov 8, 2023
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
aastaid tagasi oleksid sellised videod aidanud mind nii palju, et ma ei oleks pidanud kõiki oma teadmisi maalikuna kuskil pooletoobiste vahel otsima ja kombineerima. Pluss sageli vale tõlge ... ei olnud kõik tollal paremaks tehtud ;)
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Võite kasutada lahjendatud äädikhapet. Liigne hape ei häiri redutseerimist, kuid seda tuleb kustutada sobiva koguse leelisega, mis toob kaasa suurema reaktiivide ja aja kulu, kuna happe ja leelise koostoimel eraldub rohkem soojust. Kirjeldatud tehnikas viiakse samaaegselt läbi amalgaamimine elavhõbedasoolaga ja redutseerimisreaktsioon. Minu tehnikas töödeldakse fooliumi kõigepealt elavhõbedasoola vesilahusega, mis seejärel nõrutatakse, mis muudab toote puhtamaks.
 

TIMBER12

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 21, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Kas mul on kõik korras, kui kasutan %94 äädikhapet?
 

ENZO

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 18, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
36% hcl-ga on võimalik sadestada (kui võimalik, siis kujutan ette, et see sadestub hüdrokloriidina). Ma ei saa hõlpsasti väävelhappegaasi
 

ju3

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 8, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Kas me saame vahetada isopropüülalkoholi whit metanooli või etanooli?
 

flyhigh2

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 8, 2023
Messages
0
Reaction score
0
Points
1
Deleted

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
26
Points
18
Reaktsioonisegu refluksitakse 2 tundi pärast selle reageerimist hg-ga.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Isopropüüli saab soolata oma kihiks välja põhistatud reaktsioonisegust. Muul juhul kasutage DCM-i, petrooleetrit või naftat.
Kui te ei saa kontsentreeritud H2SO4, kasutage fosforhapet. Võite kasutada HCl, kuid see on tõesti viimane abinõu.
 

voiden

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 12, 2023
Messages
1
Reaction score
3
Points
1
Mul õnnestus esmakordselt edukalt ise amfetamiini valmistada.
Kurat ma armastan puhta aine lõhna ja maitset ! .

Shout out minu "ex" diiler, et ta lükkas mind selles suunas.
Ma olin tõesti vihane ja tüdinenud tema ebajärjekindla kvaliteediga kiirusest.

Nüüd on mul hea kraam ja ma ei ole kunagi sõltuvuses ahne edasimüüjad.

Siin mõned pildid
 

Attachments

  • 6YbMBv4ZnH.PNG
    6YbMBv4ZnH.PNG
    1.6 MB · Views: 208
  • c2iH4A8sV5.PNG
    c2iH4A8sV5.PNG
    490.1 KB · Views: 207
  • 8exYhcSHtu.PNG
    8exYhcSHtu.PNG
    684.9 KB · Views: 189
  • cZPGDaW8vC.PNG
    cZPGDaW8vC.PNG
    1 MB · Views: 206
  • Os0r1VNTS7.PNG
    Os0r1VNTS7.PNG
    520.2 KB · Views: 203

Toribius

Don't buy from me
Member
Joined
May 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
A-õli aurudestillatsiooni saab teha nagu p2p aurudestillatsiooni videos?
See aurudestillatsioon pärast lahustite vaakumdestillatsiooni, eks?
 

drjesus1

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 24, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
olen kuulnud, et väävelhappe asemel võib kasutada äädikhapet, kas see vastab tõele?
 

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
26
Points
18
Mitte hapestamiseks. Proovige otsida sellega kanalisatsioonipuhastit või kontsentreeritud akuhapet või ostke seda lihtsalt internetist
 

drjesus1

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 24, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Kas hapestamine ja ja ph reguleerimine ei ole sama asi? Thats mida ma mõtlesin, et seda võib asendada mis tahes happega ph reguleerimiseks.
 

TheCook

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2024
Messages
17
Reaction score
18
Points
3
Hapestamine ja pH reguleerimine ei ole üks ja sama asi, sest pH reguleerimine võib tähendada ka aluseerimist.

Kuna erinevatel sooladel on erinevad füüsikalised, keemilised ja farmatseutilised omadused, on parem valida sobiv sool.
Amfetamiiniatsetaadil ei ole praktilist tähtsust (välja arvatud näiteks redutseerimine Al/Hg kaudu).

Kuid võite seda proovida ja sellest teatada.
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Otsisin mõnda aega amfetamiinisoolade erinevuse kohta farmaatsiatoodete omaduste osas, kuid ei leidnud mingit kasulikku teavet.

Kui teil on teavet või viiteid, palun saatke need mulle
Tänan teid juba ette
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Ma tahan selle kohta küsida!
Seoses selle lähenemisviisi teostatavuse ja korrektsusega.

Olen proovinud videos esitatud protsessi ja siin on näha, kuidas ma seda tegin. Ma ei tea, miks lõpptulemus ei ole sama, mis video kogus.

Kõigepealt kasuta IPA 100ml+H2O 50ml+P2NP 10g. Pärast kuumutamist ja lahustamist lase jahtuda, kuni tekivad kristallid.

Valmistage 12g alumiiniumhelbeid + 2g HgCL2 (kuna ma ei saa elavhõbedanitraati ja saan alumiiniumamalgaami valmistamiseks kasutada ainult elavhõbedakloriidi), pange see kolbi ja reageerige umbes 30-40 minutit ning ühendage kondensaatoritoru

Jahutatud ja kristalliseerunud P2NP lisatakse lihtsalt 50ml jäääädikhappesse ja kuumutatakse, et see lahustuks.

Alumiiniumhelvestest eemaldatakse hall must vesi ja pestakse neid kaks korda puhta veega

Seejärel lisatakse P2NP lahus alumiiniumkolbi (sel ajal toimub suur reaktsioon ja temperatuur tõuseb kiiresti. Kasutage temperatuuri jahutamiseks külma vanni ja raputage kolbi protsessi ajal regulaarselt). Reaktsiooniprotsess kestab umbes 30~40 minutit.

Võtke lahus kolvist välja ja seal on hall vedelik ja väike kogus alumiiniumhelbeid.

Eelnevalt valmistatud 50g NaOH + 70ml H2O lahust, lisage naatriumhüdroksiidi lahus hallile vedelikule, et viia vedeliku pH 11-ni.

Reaktsioon kestab umbes 30 minutit
Tekib kollane vedelik. Võtke see vedelik välja (halli ainet ei ekstraheerita) ja pange see 1 tunniks külmkappi.

Pärast jahutamist lisatakse see helekollane vedelik IPA-le 1:1 ja segatakse.
Lisage kontsentreeritud väävelhapet ja tilgutage väike kogus. Sel ajal tekivad valged objektid, mis muudavad vedeliku piimjasvalgeks koos settega.
Viige pH 5,5ni.

Pärast vedeliku 24-tunnist jahutamist filtreerige ja kuivatage valge toode (kas toode on sel ajal õige? Ja nõutav lõplik P2P).

Selle osa puhul on minu lõpptoode ainult umbes 1~2g, mis ei tundu õige.
Ma olen püüdnud kõvasti leida vastust, kuid ma ei ole ikka veel õiget ideed saanud. Kas te palun annaksite mulle õigeid juhiseid?

Millised tegurid mõjutavad saagist (video lõpptoode tundub olevat palju rohkem kui minu katsete arv).

Ma ootan inimesi, kes on selle meetodi abil õnnestunud ja saagikus on umbes 70~80%, et juhendada mind.
palun


Alumiiniumfooliumist ja alumiiniumhelvestest tehakse alumiiniumamalgaam ja seejärel lisatakse naatriumhüdroksiidi lahus. Miks on alumiiniumhelbed kergelt kollakas vedelik, kuid alumiiniumfoolium on valge vedelik?
Alumiiniumfoolium, mida ma kasutan, on köögis kasutatav majapidamises kasutatav alumiiniumfoolium. Kas seda võib kasutada?
 

TheCook

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2024
Messages
17
Reaction score
18
Points
3

Kuidas te eemaldasite ülemise kihi? Kui te valasite selle maha või korjasite selle süstlaga üles, kaotate palju toodet.
Parem on kasutada eralduslehtrit (vähemalt 500 ml, soovitavalt 1000 ml). See peaks olema piisavalt suur, et mahutada kogu reaktsioonisegu ja selle ülaosas peaks olema veel 1/4 ruumi. Seejärel lisage 25 ml dietüüleetrit (või parem MTBE, sest see ei moodusta peroksiide) ja sulgege korkiga. Kui olete veendunud, et eraldussahtel on täiesti tihedalt kinni, keerake seda tagurpidi, kuni kraani kohal ei ole enam vedelikku, ja avage see lühidalt, et rõhk vabaneks. Sulgege see uuesti, raputage uuesti lühidalt ja avage uuesti. Tehke seda seni, kuni rõhk ei pääse enam välja.
Seejärel raputage seda 3 minutit tugevalt, kinnitage see alusele ja oodake, kuni faasid on eraldunud. Alumine faas valatakse koos alumiiniumhüdroksiidiga välja (ärge unustage kõigepealt eraldussahvrist korki eemaldada!) Kui eraldussahvrit tühjendamise ajal veidi kallutada, ei jää alumiinium klaasi külge kinni. Seejärel kallake ülemine faas (eraldussahvri ülaosast!) keeduklaasi. Korrake protsessi 3 korda, valades alumiiniumilahuse koos 25 ml värske eetriga tagasi eraldussahtrisse.
Lõpuks ühendatakse eetrifaasid ja pestakse neid eraldussahtris 3 korda 0,01N NaOH-ga.
Pärast seda kuivatatakse eeter veevaba magneesiumsulfaadi kohal üle öö ja jätkatakse soovitud amfetamiinisoola sadestamist.
 

bobbrown1488

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
kas see on paks foolium ? ma lugesin siin, et foolium peaks olema 3 või 4 kihti paks , kas teil oleks siin nõuandeid ?
Tänan teid
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Ärge võtke paksu fooliumi, see reageerib pikka aega. Peale selle ärge voltige seda kihtidena.
 
Top