Kas teil on küsimusi?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Me kavatseme teenida raha DNMi ja keemiliste reaktiivide reklaamiga.

Rahaliste vahendite laekumisega meie eelarvesse muutume veelgi paremaks. Me plaanime luua:
- ainete keemilised ja farmakoloogilised uuringud.
- laboriseadmete ülevaated.
- ainete sünteesi videojuhiseid.
- reaktiivide testimise teenus (tegeleme reaktiivide ostmise ja testimisega).
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Tore näha, et teil on vähemalt plaan olemas. Enamik selliseid foorumeid on lihtsalt olemas, et hiljem ilma rahastuseta kaduda. Eriti meeldib mulle reaktiivide testimise idee. Enamik inimesi ei saa osta spektromeetrid ja ei suuda ette kujutada, et nad saadavad oma proovid avalikku laborisse. Ma mõtlen, et mis siis, kui nad avastavad, et tegemist on narkootikumidega, eks?
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Mina saadan oma Solaris analüütilise.
Ta teeb oma tööd ja see maksab ainult 40$. Ma lihtsalt saadan sularaha ja mida te kahtlustate proovi on häälestada tema spec. Lihtsalt saatke talle e-kiri ja küsige, kuhu saata proovi. Pärast postitamist paar mgs lihtsalt viisakalt paluda tal palun teatada järeldused oma e-posti... nii et lihtsalt vaja e-posti kirjavahetuse. Mitte midagi enamat.
Ei ole kindel, kui ta hindab mind panna teda siin, kuid tema töö ta oli hästi soovitada tema puudumine eelarvamuste. See on tema töö. Ta teeb testimist ja minu teada on ainus viis, kuidas teid tagasi lükatakse, kui te olete loll. Ta ei mõista kohut ja tundub, et ta on valmis vastama küsimustele. Niikaua kui te ei pane teda rivisse. Tuli. Nii et olge lugupidav ja tähelepanelik, et inimesed.
 

Darknet princess

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
kui ma tahan saata oma aine CW leian % puhtuse ja muu info välja
im otsib laboratooriumi, mis teeb teste coc, china white, crystal meth või midagi sarnast fent palun saatke info ja juhised ja kas ma saan temaga suhelda enne proovi saatmist.
 

IcarusProjectNL

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tere kõigile, ma olen selles foorumis uus ja ma mõtlesin, kas keegi võiks mind aidata vedela PMK sünteesi (cas 28578-16-7)
 

Stefanie22

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Tere, milline on parim viis MDMA-kristallide tarbimiseks, et tekiks kohene mõju. Mis on annuse kohta?
 

Evilcarrot2

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 15, 2022
Messages
32
Reaction score
15
Points
8
Ma kavatsesin alustada uut teemat, kuid mõtlesin, et alustan siit 1.
Kuidas valmistada atsetooni enolaati atsetoonist + K tert-butoksiidist on see lihtsalt ekvimolaarsetes kogustes veevabalt reageeritud?
 

david arrow

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 2, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Kas keegi oskab mulle öelda, milline Indias saadaolev efedriini sisaldav tablett on saadaval
 

cockysavage

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
kuidas teha metüülamiini lahust metüülamiini hcl-ist ?kui ma lihtsalt lahustaksin seda vees?.
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Tere. Ei leidnud mingit teavet 3,4,5-trimetoksü-fenüül-nitrostüreeni kohta, kas saate täpsemalt selgitada?
3,4,5-trimetoksü-fenüül-nitrostüreen on:

3,4,5-trimetoksü-beta-nitrostüreen või 3,4,5-trimetoksü-beta-nitrostüreen.
3,4,5-trimetoksüfenüül-2-nitroetaan.
Tänu 🙂
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
CASi nr. 6316-70-7 Keemiline nimetus: 1-(3,4,5-TRIMETOKSÜFENÜÜL)-2-NITROETSEEN
Sünonüümid:
3,4,5-TRIMETOKSÜNITROSTÜREEN;
β-Nitro-3,4,5-trimetoksüstüreen;
BEETA-NITRO-3,4,5-TRIMETOKSÜSTÜREEN;
3,4,5-trimetüül-.beeta-nitrostüreen;
1,2,3-trimetoksü-5-(2-nitrovinüül)benseen;
1-(3,4,5-TRIMETOKSÜFENÜÜL)-2-NITROETSEEN;
3,4,5-TRIMETOKSÜ-BETA-NITROSTÜREEN;
1,2,3-trimetoksü-5-(2-nitroetüleenüül)benseen; 1,2,3-trimetoksü-5-(2-nitroetüleen)-benseen.
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
hea asi! suur tänu!
 

Wasel

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Tere, ma nägin, et te postitasite palju videoid avalikus YouTube'is ,- kas teil on mures, et avalikud youtube'i videod toovad sellele saidile tähelepanu ja õõnestavad turvalisuse terviklikkust ?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Meie eesmärk on just juhtida tähelepanu sellele saidile
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Olen varem kogenud sellist purustavat pettumust, kui mul on olnud õnne leida koht, mis on isegi 1/2 nii hea kui see, edukalt omandada ilusaid puhtaid ravimeid ja siis valitsus sulgeb selle. Halvimal juhul, kui bbgate.com kaob lõpuks valitsuse sekkumise tõttu, kas meil on mingi lollikindel plaan, kuidas üksteist uuesti leida? Ma loen siin kõike nii kiiresti kui võimalik, sest mulle tundub, et sellel heal õnnel on aegumistähtaeg.
 
  • Like
Reactions: vis

micheldctor

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 4, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Kuidas me kõik saame jääda ühtseks, kui valitsus sulgeb bb?
 

CrystalBee

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 30, 2022
Messages
9
Reaction score
7
Points
3
Mul on üks küsimus,kuidas saata pakke euroopas,anonüümselt,ilma kulleriga kohtumata?
 

pseudorando

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Kas postituste redigeerimise ja/või kustutamise võimalus on saadaval liikmelisuse suurendamise kaudu?
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Kuidas te haldate veebisaidi majutamist? Veebisaidi clearnet-versioonil on .com-domeen. Kõlab nagu tülikas tegelemine õiguskaitseorganitega, mis sulgevad selliseid foorumeid iga päevaga. Vaadake, kuidas Rhodium läks "hostinguprobleemide" (jah õige) tõttu välja. Muide tore, et foorumil on ka .onion domeen.

Kas teil on plaanis teha foorumi versioon, mis ei nõua JavaScripti? Tor brauseris skriptide käivitamist võivad õiguskaitseorganid kasutada Tor kasutajate jälgimiseks.
 

Jox

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Kas te võiksite teha mõne toreda postituse morfiini ekstraheerimise kohta mooni õlgedest? Teeks kindlasti toreda infovideo.
 

Heisenberg5994

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 4, 2023
Messages
17
Reaction score
7
Points
3
Ma otsin ostu ja uus siin, suunake mind õiges suunas?
 
Top