Kas teil on küsimusi?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Me kavatseme teenida raha DNMi ja keemiliste reaktiivide reklaamiga.

Rahaliste vahendite laekumisega meie eelarvesse muutume veelgi paremaks. Me plaanime luua:
- ainete keemilised ja farmakoloogilised uuringud.
- laboriseadmete ülevaated.
- ainete sünteesi videojuhiseid.
- reaktiivide testimise teenus (tegeleme reaktiivide ostmise ja testimisega).
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Tore näha, et teil on vähemalt plaan olemas. Enamik selliseid foorumeid on lihtsalt olemas, et hiljem ilma rahastuseta kaduda. Eriti meeldib mulle reaktiivide testimise idee. Enamik inimesi ei saa osta spektromeetrid ja ei suuda ette kujutada, et nad saadavad oma proovid avalikku laborisse. Ma mõtlen, et mis siis, kui nad avastavad, et tegemist on narkootikumidega, eks?
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Mina saadan oma Solaris analüütilise.
Ta teeb oma tööd ja see maksab ainult 40$. Ma lihtsalt saadan sularaha ja mida te kahtlustate proovi on häälestada tema spec. Lihtsalt saatke talle e-kiri ja küsige, kuhu saata proovi. Pärast postitamist paar mgs lihtsalt viisakalt paluda tal palun teatada järeldused oma e-posti... nii et lihtsalt vaja e-posti kirjavahetuse. Mitte midagi enamat.
Ei ole kindel, kui ta hindab mind panna teda siin, kuid tema töö ta oli hästi soovitada tema puudumine eelarvamuste. See on tema töö. Ta teeb testimist ja minu teada on ainus viis, kuidas teid tagasi lükatakse, kui te olete loll. Ta ei mõista kohut ja tundub, et ta on valmis vastama küsimustele. Niikaua kui te ei pane teda rivisse. Tuli. Nii et olge lugupidav ja tähelepanelik, et inimesed.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Ma usun, et see oli meie elukohajärgne pettur, ma arvan ka, et kõik, keda ta siin kohtuvad, lukustatakse sarnaselt, et nad ei saaks rääkida sellest, kuidas ta neid petis
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tahaksin näha teemat, mis on pühendatud otc lähteainetele ja lahustitele. Vaatasin varem epoksüvaigu kõvendeid ja mitmed neist kõlasid nagu lähteained. Oleks tore, kui oleks nimekiri
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Oma videotes ütlete, et teil on litsents narkootiliste ainete ja lähteainete valmistamiseks, mida te avaldate. Millega täpselt te elatist teenite? Milline litsents teil on? Ja miks teete kõike nii suures mahus? (Ärge saage minust valesti aru, mulle meeldib suures mahus süntesaator, see paneb mind lihtsalt imestama, milleks jumala nimel teil seda nii palju vaja on).
 

Agilent1100DAD

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
30
Reaction score
74
Points
18
Okei mul on kaks küsimust seoses fisher indool rxn DMT vs 5-meo-DMT. Üks küsimus seoses maskeeritud aldehüüdidega, mis on kaitstud dietüülatsetaali derivaatidena, ja teine küsimus seoses orgaanilise lahustiga, mida kasutatakse vaba aluse ekstraheerimiseks happelisest aq. solnist.

Küsimus 1: kas mõlemas indooli rnxs kasutatavad kaitstud aldehüüdid on samad (DMT vs 5-meo-dmt)?

1. 5-MEO-DMT (see info on võetud @William Dampier(http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...synthesis-of-5-meo-dmt-via-fischer-indole.11/) poolt loodud teemast.

Selles rxn-s kasutatakse 4,4-dietoksü-N,N-dimetüülbutan-1-amiini (CAS number: 1116-77-4 ) ja 4-metoksüfenüülhüdrasiinhüdrokloriidi.

2. DMT (see info on võetud @halohydrin loodud teemast (xmrhfasfg5suueegrnc4gsgyi2tyclcy5oz7f5drnrodmdtob6t2ioyd.onion/)

Selles rxn kasutavad nad (N,N-dimetüülamino)butanaaldietüülatsetaali (CASi number: 1116-77-4)

Nüüd... tundub, nagu oleks nende kahe kaluri indooli (DMT vs 5-MEO-DMT) ainsad erinevused on kasutatud fenüülhüdrasiini tüübid. Seega eeldan, et CAS-numbrit 1116-77-4 saab kasutada mõlema puhul? Ma arvan, et ma just vastasin oma küsimusele, kuid vajan lihtsalt kinnitust. Ma tellisin kogemata CAS-numbri: 1116-77-4 lähedase sugulase, 4-(N,N-dimetüülamino)butanaali dimetüülatsetaali (CAS 19718-92-4).

Küsimus 2: Trüptamiini ekstraheerimisel kasutatavad lahustid.
5-meo-dmt menetlusest ,

"13. Suspensioon ekstraheeriti 2-MeTHF-iga (3x1,45 L, 10,0 vol); pärast iga ekstraheerimist lasti kihtidel 15 minutit settida, alumine leeliseline veekiht eraldati trumlisse ja ülemine orgaaniline kiht koguti.
14. Alumine vesikiht visati ära ja ühendatud orgaanilised 2-MeTHF-kihid viidi üle 20 L kolbi.
15. Lahus kontsentreeriti vaakumis kuni õlise merevaigukollase jäägini.
16. Jääkvesi eemaldati aseotroopselt, lahustades jääk uuesti värske 2-MeTHFiga (1,45 L, 10 vol) ja korrates kontsentreerimisetappi.
17. See õline jääk kuivatati rotaatoriga aurustamisel vaakumis (10-20 mbar) 1 h jooksul 40-45 *C juures, et saada 117,68 g (64,9 % teoreetiline saagis) toorest 5-MeO-DMT vababaasi."

DMT menetlusest:


"9. Suspensioon ekstraheeritakse 3*1,45 l 2-Me-THFiga, mida võib asendada isopropüülatsetaadi või DCMiga.
10, Orgaanilised kihid ar ühendatakse ja lahusti eemaldatakse destilleerimise teel. Allesjäänud õline jääk lahustatakse uuesti lahustis ja rekontsentreeritakse (veeaseotroobi eemaldamiseks)."

Kas seda sama asendust saab rakendada 5-meo-dmt vababaasi ekstraheerimisel ja kas on olemas lahusteid, mida saab kasutada (ma tean, et teatud lahustid võivad tegelikult moodustada soovimatuid vaheühendeid).

-ei taha kasutada 2-me-thf, kuna see on kallis (kuigi ma kasutasin seda 5-meo-dmt vababaasi ekstraheerimise protseduuriks, kuid sain lõpuks paksu õli, mis aurustumisel oli kindlasti 5-meo-dmt
-Ma proovisin kasutada isopropüülatsetaati DMT vaba baasi jaoks, kuid jumala pärast võtab selle aurustumine AGES!!! Ma jätsin selle vaakumahju 30-40 mbarr juures 24 tunniks ja 75% sellest aurustus. Panin selle isegi roto vapi 1MPa juures 40C juures 3 tunniks... see aurustub natuke. Siis ütlesin, et fuck it ja keerasin veevanni 86C-ni ja see ei aurustunud ikka veel!!!

Mõned lahendused:

ekstraheerige DMT freebase isopropüülatsetaadi lahuses (eeldades, et ma ei aurustanud ülejäänud DMT freebase lol) DCM isopropüülatsetaadi lahusest) DCM-ga. Ma peaksin võrdlema jaotumistegureid kahe lahustiga DMT suhtes.

Alustage uuesti ja kasutage ekstraheerimiseks DCMi.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Jah, sama.
Kas olete proovinud ainult THF-i? Ma ei ole proovinud, lihtsalt mõtteid.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
andestage mulle, ei ole tegelikult seotud foorumiga,kuid ma ei tea seda.kes või mis on selle taga, et youtube'is on videod kättesaamatuks tehtud?ei viita bb videotele,kuid ma märkan,et teistel keemia kanalitel, mida ma kasutan õppimiseks, on videod kättesaamatuks muutunud.kas seda põhjustavad vaatajate aruanded?või youtube admin.ise?thanku....
 

JIW_LWB

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Tere 👋... mis on PMK Ph ... mitte glütsidaat, vaid tavaline PMK...
tänu ✌️
 

Panda

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Kuidas lõigata kiirust (amfetamiini) kõige tõhusamalt ja kuidas tarnida siseriiklikult ja rahvusvaheliselt kõige ohutumalt?
 

Thomas

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 18, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Tere. Kõigepealt suured tänud teie töö eest. Kas te võiksite selgitada tootmist 3cmc?
. Mul on reaktiivid:
2b3ch
m40%
dcm
Tänan teid eelnevalt teie abi eest ja parimate soovidega
 

BadBoy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Ei ole sama nagu mmc u tehtud
 
View previous replies…

Thomas

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 18, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Ilmselt ei ole see lihtsalt sama. Olen siin foorumis palju lugenud ja seal on erinevaid arvamusi
 

BadBoy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Made u näeb mitte ainult u proovida.
Im saada nagu see kuu aega minna.
Ma ei olnud raske tehtud, kuid ma olen lõpetada chemisty kooli ja minu jaoks on palju rohkem Simple tehtud nagu inimesed, kuidas kunagi töötada kemikaalidega
 

Attachments

  • 35zd0PpvTH.jpeg
    35zd0PpvTH.jpeg
    770.5 KB · Views: 309
  • ySCB4v26Dp.jpeg
    ySCB4v26Dp.jpeg
    721.3 KB · Views: 313

Thomas

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 18, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
😁Lugupidamine. Näeb väga kena välja. Kas te võiksite mulle mõned näpunäited anda? Kui saate kirjutada PM
 

Thomas

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 18, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
😁Lugupidamine. Näeb väga kena välja. Kas te võiksite mulle mõned näpunäited anda? Kui saate kirjutada PM
 

Problem child

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 3, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Kas te oskate mulle öelda, kuidas teha mdma moon rock kristallid palun
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Uurige foorumit. Kui te veidi vaeva näete, leiate tõenäoliselt oma küsimusele lahenduse.
 

Problem child

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 3, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Okei, mul on kahju, et ma ei oska sellel saidil navigeerida, aga ma annan endast parima, aitäh teile
 
Top