Kas teil on küsimusi?

eurodisneyspacestation

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Hei Hoe ma olen uus foorum, kuid mitte BB üldiselt muidu. Love oma tööd, kuid kuidas ma saan olla kasulik kasutaja palun "Howdy doody do yor kohustus?" lol ya saada mind star? M.L (palju armastust) x
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Sir
Miks ma saan siia pilti üles laadida, kuid kui ma üritan turunimekirjades pilti üles laadida, et lisada toode, siis olenemata sellest, millise suurusega pi on, lükatakse see tagasi kui liiga suur. Kas te saaksite palun selles küsimuses aidata.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Looge oma kuulutus ja saatke mulle privaatsõnum koos fotodega ning ma püüan need teie jaoks üles laadida
 

bbpablo

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
põhimõtteliselt on mul rohkem kui üks küsimus, kuid ma küsin aja möödudes
nii et ma nägin esimest korda seda foorumit, mida reklaamitakse DREADis ja nüüd ei ole Dread enam ma arvan, et te kavatsete Dreadi asendada ja/või teha midagi optimistlikumat kui DREAD,

minu küsimus on, kuidas te kavatsete hoida seda foorumit elus ja turvaline kõigile kasutajatele kogu oma keskendunud ja kaasamine DNM seotud ärimudel, kuid töötab clear-net ?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
clearneti sait on ümber suunatud läbi TORi.
Ja dread on endiselt 24/7 trough i2p, nagu kõik suured turudki.
 

bbpablo

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
kas te saate mind aidata õiget peeglit, et pääseda DREADile ip2 kaudu ligi ?
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
kas keegi on teadlik, kas pvp sünteesi videod youtube'ist liiguvad mingil ajal foorumisse?aitäh.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
kõik ja isegi rohkem videos saadaval youtube on juba olemas selle foorumi vasakul pool minna videod (meedia) lõik ja leheküljel 2 saate sünteesi a-PVP.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Jah ma olin sellest teadlik thanku.the "pvp" videod, mis hiljuti utube'ile lisati, on see, mida ma tahtsin. mul ei ole vahendeid utube'ist videote allalaadimiseks ja põletamiseks. sellepärast ma küsisin, kas need liigutatakse mingil hetkel siia. ma saan selle platvormi kaudu alla laadida. thanku!
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
palun kontrollige selgelt, et iga video all on allalaadimisnupp [Märkus: videote suurus on tohutu (~475M) ja kiirus on aeglane].
 

flux

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 26, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Tore kohtuda! Kas minu sõnum elavhõbedanitraadi valmistamise kohta termomeetritest kuulub kategooriasse "mürgid"? Minu acc keelati selle eest
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Tere, härra,

Lihtsalt imestades klikkides läbi turu... Ma ei tea ja ma loodan, et on valesti tõlgendada, kuid nagu ma näen hetkel on tehtud vähem kui 5 tehinguid kokku läbi turu? ........
Kas inimesed müüvad midagi läbi turu?

Tänud!

BB
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Hetkel on aktiivses etapis 10 tehingut. Hiljem lisame foorumi avalikku statistikasse teavet aktiivsete ja lõpetatud tehingute kohta
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Tere, ma olen USAs. Tellisin mõned lähteained Euroopast jaanuari keskel. Müüja reklaamib siin loetelus. Ma sain jälgimisnumbri, kui see saadeti, ja sain seda jälgida päritoluriigi kaudu. 31. jaanuaril näitas see, et see on ikka veel päritoluriigis ja ei paista, et see on sellest ajast alates liikunud. Uus teade jälgimise (USPS) lehel umbes 7. veebruarist, mis ütleb:

Me oleme saanud teate, et päritolupost valmistub selle postisaadetise saatmiseks.
ja
Saadetise saatmiseelne
Päritolupost valmistab saatmist ette

Seda on öeldud juba 3 nädalat. On kellelgi veel selline kogemus? Kas see on normaalne? Kui kaua võtab Euroopast USAsse saatmine tavaliselt aega?

Tänan vastuste eest!
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
To:
By bmkadbbsupplier
01. märts
Lisa järjehoidja
#156
plancklong, Tavaliselt kulub DHL-i teel saabumiseks nädal aega.

See oleks hea. Kus sa asud?

To:
By bmkadbbsupplier
01 märts
Lisa järjehoidja
#157
plancklong Millise eelkursori sa ostsid?Pakume ka mõned eeldused, noides bmk pmk jne.

2-bromo-4'-metüülpropiofenoon, P2NP, bensaldehüüd ja metüülamiin 40% vees.
Kas teil on neid kaasas?

Vabandust, et pidin kopeerima ja kleepima, liides ei lase mul teie vastustele otse vastata.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Tere härra...

mõnikord ei leia teemasid või tohutuid meetodeid postitatud, kui näiteks anda sisse: 5MEO, DMT, BDO GBL, BDO to GBL jne.

7gSGBVbFcH
tänu.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
on piirang, et silt peaks olema vähemalt 4 tähega.

sa pead minema tagasi foorumisse ja siis uuesti proovida. see peaks olema hea, seal on aja jooksul, kui te kirjutate vastuse või luua teema ühendus taastub ise pead kopeerida sõnum ja refresf ja siis kleepida ja postitada uuesti. Ma küsisin selle kohta, kuid ma arvan, et xenforo parandab selle mõnes järgmises uuenduses oma php repo.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
lihtsalt lisage, mida soovite võtmetööst nagu 5meo süntees, 5meo mõju, 5meo müüja või midagi sellist.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
ma alati arvan, et vähendab minu tulemusi, kuna on tospecific ja või valesti kirjutatud jne.. ei stressi õnnestub ma eeldan, et tänan!
 
Top