Kas teil on küsimusi?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Me kavatseme teenida raha DNMi ja keemiliste reaktiivide reklaamiga.

Rahaliste vahendite laekumisega meie eelarvesse muutume veelgi paremaks. Me plaanime luua:
- ainete keemilised ja farmakoloogilised uuringud.
- laboriseadmete ülevaated.
- ainete sünteesi videojuhiseid.
- reaktiivide testimise teenus (tegeleme reaktiivide ostmise ja testimisega).
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Tore näha, et teil on vähemalt plaan olemas. Enamik selliseid foorumeid on lihtsalt olemas, et hiljem ilma rahastuseta kaduda. Eriti meeldib mulle reaktiivide testimise idee. Enamik inimesi ei saa osta spektromeetrid ja ei suuda ette kujutada, et nad saadavad oma proovid avalikku laborisse. Ma mõtlen, et mis siis, kui nad avastavad, et tegemist on narkootikumidega, eks?
 

Darknet princess

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
kui ma tahan saata oma aine CW leian % puhtuse ja muu info välja
im otsib laboratooriumi, mis teeb teste coc, china white, crystal meth või midagi sarnast fent palun saatke info ja juhised ja kas ma saan temaga suhelda enne proovi saatmist.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Tere härra...

mõnikord ei leia teemasid või tohutuid meetodeid postitatud, kui näiteks anda sisse: 5MEO, DMT, BDO GBL, BDO to GBL jne.

7gSGBVbFcH
tänu.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
on piirang, et silt peaks olema vähemalt 4 tähega.

sa pead minema tagasi foorumisse ja siis uuesti proovida. see peaks olema hea, seal on aja jooksul, kui te kirjutate vastuse või luua teema ühendus taastub ise pead kopeerida sõnum ja refresf ja siis kleepida ja postitada uuesti. Ma küsisin selle kohta, kuid ma arvan, et xenforo parandab selle mõnes järgmises uuenduses oma php repo.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
lihtsalt lisage, mida soovite võtmetööst nagu 5meo süntees, 5meo mõju, 5meo müüja või midagi sellist.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
ma alati arvan, et vähendab minu tulemusi, kuna on tospecific ja või valesti kirjutatud jne.. ei stressi õnnestub ma eeldan, et tänan!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Te peaksite kindlasti tegema kohapealseid katsereaktiive. Väävelhape ja formaldehüüd teevad Marquis't, koraalhüdraat ja jood meltzer'ile. Paljud neist on lihtsad. Need lähevad 15-20 $ / 10 ml tilgake. See on 14,50-$19,50 dollarit kasumit. Ma võtan Merke/Marquis'i sinu käest ära. Alternatiivselt viskad 8 neist 4 dollari suurusesse püügikasti koos lakmuspaberi ja mõndade süvenditega ja see on 150 dollari suurune komplekt.
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Mul on probleeme müüjate sõnumite dekrüpteerimisega. Ma olen toodete eest maksnud, kuid ma pean suutma dekrüpteerida müüja PGP-sõnumeid, et saada oma asju.

Ma kasutan Kleopatrat.
Mul on müüja PGP avaliku võtme plokk.
Mul on toote PGP sõnum

Ma tean, et saan kuidagi luua võtme müüja PGP Public Key Blocki abil ja kasutada seda võtit toote PGP-sõnumi dekrüpteerimiseks. HELP!!!
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
kasutage gpg4win-i. Ma arvan, et see on kõige lihtsam.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ma toetan mõtet, et teemavälise arutelu jaoks võiks olla foorum. Täna oleksin vajanud kohta, kus saaksin mõned asjad välja ajada ja teema ei olnud midagi, mida ma saaksin oma sotsiaalmeedias postitada. See ei olnud küll keemiaga seotud, kuid see oli narkootikumidega seotud. 2 inimest tuli täna minu koju, et mulle midagi müüa. Nad kohtusid, nüüd on tal perevägivalla süüdistus ja pahkluu käepael. Ta oli olukorra suhtes vaenulik ja ma pidin teda sundima lahkuma. Tavaliselt minu sõber.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Saate luua rühma. Või saate blogi omaenda profiilis. Või pakkuda välja lahendus, mis sobib kõigile
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Okei, aitäh, ma mõtlesin, et pean olema toetaja, et alustada rühma. Ma kavatsen peagi niikuinii selleks saada. Ma ei ole veel põhjalikult uurinud kõiki aspekte. Tänan nõuannete eest. Mis puudutab kõigile sobivat lahendust, siis mõtlesin umbes nii. The Hive oli "diivan The Shroomery on "off topic diskussioon" Võib-olla nimi koht, mis on kohalik baar või hang out of Jessie ja kohordid telesaates. Koht asjadele, mis ei ole narkootikumide keemia.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Võite liituda mis tahes olemasoleva rühmaga.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Kui ma üritan teha rühma, siis öeldakse: "Ups, teil ei ole lubatud seda lehekülge vaadata või seda toimingut sooritada"? Lehekülg, mida ma loodan teha, on "Keemia 101, asjad, mida oleksite pidanud keemiaklassis õppima".
GWOqr4U6xH
 

Darknet princess

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
tropane on u mod ja õpetaja selle uue grupi õnnitlused kui jah ja muide järgmine kord keegi tuleb oma maja kus u magama ja tegutseb foll haarata purk paljas mase ja anda neile kena shot ja varsti everone teab ei häiri tropane ma tahan liituda selle grupi ja õppida
 
  • Like
Reactions: vis

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ma olen administraator ja loodan värvata abi. Ma näen sellise rühma kasulikkust ja vajadust, kuigi ma olen selleks tööks lootusetult alakvalifitseeritud. just sel hetkel segavad inimesed oma letil olevas purgis võimsat kemikaali teise võimsa kemikaaliga. Nad ei ole isegi mõelnud, mis juhtub järgmisena. See võib üle keema minna ja perekonna koera maimeerida või tulekahju süüdata või neid pimestada. Sellel saidil on inimesi ja postitusi, kes on oma otsingutes (mida iganes nad otsivad) unustanud loogika ja kavatsevad võtta "fuck around and find out" lähenemisviisi millegi suhtes, mis võib lõpetada Thier vabaduse või Thier elu. Kui neil on õnne, siis ei juhtu üldse midagi. Nad ei järginud retsepti piisavalt täpselt. Nad lisasid reaktante vales järjekorras. Võib-olla nad chota retsept, mis ei tööta, sest see oli palju lihtsam kui üks, mis toimiks, või sest kellelgi oli puudulik mälu millestki, mida neile öeldi või mida nad nägid. Inimene, kes tahab põrgulikult narkootikume valmistada, ilma et ta kõigepealt mõistaks põhikeemia mehaanikat, on tõsine oht, mida saab vältida
 

Sir_Smokealot

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Kas rc-müüjate vahendamine on lubatud ka siis, kui nad ei ole sponsorid?

Mulle meeldib see foorum, kuid ma olen sünteesi valdkonnas veel üsna algaja, seega tahaksin pakkuda rc-müüjate vahendamist, sest ma tunnen rc-skene äärmiselt hästi ja seega võiksin osa tagasi anda.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Mida tähendab vahendamine?
 

Sir_Smokealot

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Keegi otsib midagi ja ma annan talle olemasolevad pakkujad, kellel on maine selle kohta, mida ta otsib, kui neid on olemas. (Ei mingeid lisakulusid, vaid lihtsalt link või nimi pakkujale)
 
Top