Kas teil on küsimusi?

Sir_Smokealot

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Kas rc-müüjate vahendamine on lubatud ka siis, kui nad ei ole sponsorid?

Mulle meeldib see foorum, kuid ma olen sünteesi valdkonnas veel üsna algaja, seega tahaksin pakkuda rc-müüjate vahendamist, sest ma tunnen rc-skene äärmiselt hästi ja seega võiksin osa tagasi anda.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Mida tähendab vahendamine?
 

Sir_Smokealot

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Keegi otsib midagi ja ma annan talle olemasolevad pakkujad, kellel on maine selle kohta, mida ta otsib, kui neid on olemas. (Ei mingeid lisakulusid, vaid lihtsalt link või nimi pakkujale)
 

Jeff_Benzoz

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2023
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Navigating_BB küsimus: w {VPN&Opera} kõik töötab, kuid w {TorOnion App} themostI can't do is send and receive mesages and few other. Kas see on tavaline?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
See on veebilehitseja poolne probleem, mitte meie poolne.
 

GermanWhite

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 22, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Tere,
Kas keegi saab mind aidata. Mul on MDMA kivid, mida ma tahan muuta vedelikuks ja siis ReRock neid Moulds varjatuks. Kas keegi teab protseduuri või kus ma leian foorumil protseduuri, et muuta MDMA kivid vedelikuks ja tagasi 1 tahke MDMA objektiks.
 

sm0ker

Don't buy from me
Resident
Joined
May 12, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Küsin seda kolmandat korda. Mul on üsna hea kogumik MA süntesaatorite kohta (PDF), kuhu ma saan selle postitada? Kõik teemad selle küsimusega kustutati...
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Ma ei saa vastata sõnumitele, ainult mulle või ei ole võimalik kasutada tor brauseri vastamisnuppu?
 

stoneda$$a$$in

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 15, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Pärast tundide ja tundide kruiisimist lõpuks liige, kas on võimalik reklaamida, mida otsite... näiteks ; metakvaloon, "714", quualudes. Ei leia veebist kontrollitud müüjat. Tänan teid
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
Ma tean, et ostja ohutuse kohta ei ole mingit 100-protsendilist garantiid, kuid kas selle foorumi eskrovisüsteemi kaudu ostmine tõrjub oluliselt välja võimalikud po-po'd?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
@HEISENBERG, kas ma peaksin nendele küsimustele vastama, kui ma arvan, et ma tean ( näiteks mees, kes küsib oma sünteetiliste PDFide kohta, kus postitada, raamatukogu [minu vastus]) või on see administratiivseks vastuseks?
 

lacusht91

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 14, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Hy. Ma tahan teha oma esimesed ostud turul. mida peaksin jälgima ? Kõik turu müüja on juba ok ?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Vaadake midagi, mida soovite osta?🤷🤔 see on midagi, mida peate ise õppima. Kui see on liiga lihtne, siis te ei õpi. Kogu vajalik info on siin. Tõmmake tool ja alustage lugemist
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Vaadake midagi, mida soovite osta?🤷🤔 see on midagi, mida peate ise õppima. Kui see on liiga lihtne, siis te ei õpi. Kogu vajalik info on siin. Tõmmake tool ja alustage lugemist . Ei, CAVEAT EMPTOR
 

SasquatchMonero

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
28
Reaction score
10
Points
3
Miks on konto uuendamise maksed bitcoini abil? Btc on jälgitav kui fvck. Miks mitte kasutada seal maksete tegemiseks Monero?
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
paljastades minu täielikku teadmatust siin, kuid BTC on jälgitav? Kas te oskate maakeeli selgitada, kuidas Monero erineb BTC-st ja on seetõttu vähem jälgitav?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Btc on igavesti jälgitav. Monero on viis päeva
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Tere. Palun andke link kolvi temperatuuri mõõtmise juhistele.
p/s
kolb 5000ml, termomeeter peab olema pikk, et jõuda vedelikuni? kaaluda elavhõbeda mudelit? aitäh.
 
Top