Keemiline partiireaktor

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
PNMWYvtrTz

Sissejuhatus

Batch-reaktor on üldnimetus keemiatööstuses laialdaselt kasutatava anumatüübi kohta. Selle nimi on omamoodi eksitav, sest seda tüüpi anumaid kasutatakse mitmesuguste protsessitoimingute jaoks, näiteks tahkete ainete lahustamiseks, toodete segamiseks, keemilisteks reaktsioonideks, partiidistillatsiooniks, kristallisatsiooniks, vedeliku/vedeliku ekstraheerimiseks ja polümerisatsiooniks. Käesolevas teemas käsitleme ainult partiireaktorit, kuna seda tüüpi reaktorit kasutatakse psühhoaktiivsete ainete tootmiseks.

Tüüpiline partiireaktor koosneb mahutist koos segisti ja integreeritud kütte-/jahutussüsteemiga. Nende mahutite suurus võib varieeruda vähem kui 1 liitrist kuni üle 15 000 liitrini. Tavaliselt valmistatakse need terasest, roostevabast terasest, klaasvooderdatud terasest, klaasist või eksootilisest sulamist. Vedelikud ja tahked ained täidetakse tavaliselt reaktori ülemise katte ühenduste kaudu. Aurud ja gaasid väljuvad samuti ülemises osas olevate ühenduste või kondensaatori kaudu. Vedelikud väljuvad tavaliselt põhjast. Batch-reaktori eelised seisnevad selle mitmekülgsuses. Ühes mahutis saab teostada mitmeid erinevaid toiminguid, ilma et oleks vaja katkestada kaitsekambrit. See on eriti kasulik mürgiste või väga tugevate ühendite töötlemisel.

Partiireaktoreid kasutatakse enamiku laboris toimuvate reaktsioonide puhul. Reaktandid pannakse katseklaasi, kolbi või keeduklaasi. Need segatakse kokku, sageli kuumutatakse neid reaktsiooni toimumiseks ja seejärel jahutatakse. Tooted valatakse välja ja vajaduse korral puhastatakse. Seda menetlust viiakse läbi ka tööstuses, kusjuures peamine erinevus seisneb reaktori suuruses ja reaktantide kogustes
.
U3FwGimhYQ
BZOfCesjSQ

Batch-reaktori skeemid

Kasutamine ravimite tootmisel

Narkootiliste ja tugevate ainete valmistamiseks on vaja sünteesi. Väikeste koguste puhul piisab väikeste reaktsioonianumate (pirnikujulised või väikesed kahe-/kolmekandilised kolvid) kasutamisest. Tootmise suurendamisel seisab keemik silmitsi mitmete probleemidega, nagu näiteks reaktsioonimassi mahu suurendamine, soojusülekande ja segamise parandamine, reaktiivide mugav laadimine / mahalaadimine, segamise kontroll jne. Kõik need probleemid lahendatakse sobiva Batch-reaktori valimise ja ostmisega. Selles teemas olen püüdnud võimalikult lihtsalt selgitada, mis on see seade, kuidas seda kasutada, hooldada ja osta.

Tüüpilise partiireaktori komponendid

Batch-reaktorid koosnevad erinevatest osadest, mis täidavad erinevaid funktsioone:

Mahuti

Paak on keemilise reaktori peamine osa, kus toimuvad kõik keemilised reaktsioonid. See on koht, kus kõik reageerijad kohtuvad ja segunevad teist tüüpi reageerijatega, et toota lõpptoodet.
0VdxliLTta
Segaja
See on pideva segamispaagireaktori osa, mis vastutab kõigi reaktantide ladustamise ja homogeense segamise
eest.
M2KDrEaBhl
Soojusvaheti
Soojusvaheti sõltub sellest, kas ta annab keemiliste reaktsioonide toimumiseks vajalikku soojust või jahutab. Üks kõige raskemini lahendatav probleem on temperatuuri reguleerimine. Partiireaktori hea temperatuuri reguleerimine peab arvestama kahte tegurit. Esiteks peab temperatuuriregulaator suutma hoida lahtise toote temperatuuri soovitud tasemel ja reageerima õigeaegselt kütte- või jahutuskoormuse muutustele. Teiseks peab reaktori seina temperatuuri hoidma tasemel, mis ei kahjusta toodet. Tavalise partiireaktori tüüpiline kütte- ja jahutussüsteem on näidatud alljärgneval joonisel. Reaktori korpus on ümbritsetud välisvanniga, mille kaudu tsirkuleerib soojusvahetusvedelik. Suuremate anumate puhul kasutatakse mitut sissepritsepunkti, et parandada soojusülekande vedeliku jaotumist ümbrise sees
.
TNj3QphUXS
Sisse- ja väljavoolutorud
Sissevoolutorude abil lisate mahutisse rohkem reaktante, samal ajal kui väljavoolutorud vabastavad lõppprodukti
.
QYWIyFX9EJ
CXAskYNbRm
Juhtimissüsteem
Kasutate juhtimissüsteemi, et seadistada, kontrollida ja jälgida reaktsioonide pöörlemiskiirust, temperatuuri ja aega keemilistes reaktorites.

Lisaseadmed
Lisaseadmed koosnevad tagasivoolukondensaatorist, täiendavast lehterist, adapteritest, gaasitorudest, kogumiskolvist
jne.
GDOUltqp0I

Kuidas toimivad partiireaktorid

Esimene etapp: ettevalmistusetapp

Kogu protsessi alustate masina ettevalmistamisega ja seadistamisega vastavalt toote spetsifikatsioonidele. Peale selle valmistate ette ka kõik reaktiivid, mida soovite segada partiireaktori abil. Niipea, kui olete ettevalmistusprotsessi lõpetanud, sisestate kõik reaktiivid reaktorisse läbi sisselaskeava ja täiendava nõelu (valikuline).

Teine etapp: segamisetapp
Siin hakkab segisti tööle, kui reaktiivid sisenevad partiireaktori paaki. Peale selle annab soojusvaheti vajalikku soojust või jahutust, mida reaktsiooniprotsess vajab, viies reaktsiooni lõpule. Protsess jätkub, kusjuures kõik tegurid jäävad püsivaks, kuna reageerijad segunevad ja moodustavad homogeense segu. See võtab märkimisväärse aja, mis tavaliselt varieerub sõltuvalt reaktantide tüübist.

Kolmas etapp:Tootesegu vabastamine
Lõpuks lasete masinal tootesegu vabastada kohe, kui segamisprotsess on lõppenud. Te märkate, et masin säilitab nii sisselaskmise kui ka väljastamise ajal omandatud omadused
.
Video Manual

Millised on Batch-reaktori kasutamise eelised?
Gp9vwGhEsR

Selle kasutamisel on üsna palju eeliseid. Siin on mõned Batch-reaktori kasutamise eelised.
  • Lihtne kasutada
Keemilise reaktori kontrollimine ja käitamine on teil lihtne. Sellel on lihtne konstruktsioon ja juhtimissüsteem, mis on kasutajasõbralik.

  • Mitmekülgne
Võite segada mitmesuguseid kemikaale, et valmistada erinevaid psühhoaktiivseid aineid.

  • Kõrge vastupidavus
Samuti kasutate keemilisi reaktoreid väga pikka aega, kuna need on väga vastupidavad. Enamikul neist on väga suure tõmbetugevusega materjalid, mis peavad vastu keemiliste reaktsioonide survele.

  • Muutujate nõuetekohane kontroll
Tänu keemilistele reaktoritele on teil ka täiuslik kontroll kõigi reaktsioonimuutujate üle. See võimaldab teil paremini kontrollida keemiliste reaktorite rõhku ja temperatuuri.


Kuidas hooldada Batch-reaktorit
Te peate oma keemilisi reaktoreid regulaarselt hooldama, et tagada nende nõuetekohane töö. See aitab suurendada nii keemiliste reaktorite pikaealisust või kasutusiga kui ka jõudlust. Keemilisi reaktoreid saab hooldada süsteemi nõuetekohase puhastamise kaudu, et vabaneda seadmel olevatest jääkidest. Lisaks sellele peate määrima kõiki keemiliste reaktorite liikuvaid osi, et vältida kahjustusi. Samuti peate teostama masina regulaarset kontrolli, et teha kindlaks osad, mis vajavad väljavahetamist. Sellisel juhul peate vajaduse korral keemiliste reaktorite osad eemaldama ja asendama. Keemiliste reaktorite nõuetekohaseks hooldamiseks on oluline koostada nõuetekohane ajakava. Võite kasutada prognoositavat tarkvara, mis jälgib keemiliste reaktorite jõudlust ja teavitab teid kõikidest probleemidest.
Milliseid spetsifikatsioone vaatate enne Batch-reaktori ostmist?
On konkreetseid toimimismuutujaid, mida peate vaatama, kui valite keemilisi reaktoreid. Siin on peamised operatiivsed muutujad, millele pöörate väga suurt tähelepanu. Teete oma valiku, vaadates, millist tüüpi keemilised reaktorid on võimelised käitlema rakenduse nõudeid.
Keemilise reaktori mudel

Peaksite kaaluma keemiliste reaktorite kõige usaldusväärsemate mudelite kasutamist. Sel juhul peaksite konsulteerima teiste ravimitootjatega, kes viitavad teile konkreetsetele mudelitele, mis toimivad hästi.



Viibimisaeg
Te peaksite teadma, kui kaua konkreetsed reageerijad keemilistes reaktorites viibivad. See aitab osta täiusliku keemilise reaktori, mis suudab taluda erinevate reaktantide vahelist reaktsiooniaega. Tavaliselt kasutatakse ravimite tootmisel klaasist reaktoreid.

Maht või maht

Enamik keemilisi reaktoreid on väga suured ja mahutavad erinevaid koguseid reaktante. Enne valiku tegemist kaalute reaktsioonis segatavate reaktantide kogust.
Rõhu ja temperatuuri nõuded
Siin kaalute oma sünteesi maksimaalse ja minimaalse temperatuuri nõudeid.


Millised tegurid mõjutavad keemiliste reaktorite maksumust?

Niipea, kui teil on idee osta keemiline reaktor, peab teil olema korralik eelarve. Keemiliste reaktorite eelarve koostamisel peate vaatama konkreetseid tegureid, nagu näiteks.
  1. Keemiliste reaktorite kvaliteet. Siinkohal, mida kõrgem on keemiliste reaktorite kvaliteet, seda rohkem maksate keemiliste reaktorite eest.
  2. Keemiliste reaktorite võimsus. Sellisel juhulmaksate kõrgemat hinda keemiliste reaktorite eest, mis suudavad töödelda suuremat võimsust või mahtu.
Üldiselt maksavad keemilised reaktorid 500 kuni 250 000 USA dollarit.

Tarnijad

On arvukalt ettevõtteid, mis toodavad ja müüvad Batch-reaktoreid. Teie valik sõltub teie eelarvest, kohale saatmise ajast ja impordieeskirjadest. Siin on esindatud mõned tarnijad, kellel on erinevad hinnad 100 l klaasist Batch-reaktori jaoks. Hinnad kehtivad 02.2022.
UMBhOqPRjo
Lab1st Scientific - https://www.lab1st.com
Shanghai Yuanhuai Industrial Co., Ltd - https://www.pharmasources.com
Lab Society - https://labsociety.com
Across International - https://www.acrossinternational.com
Nantong Purui Technical Instrument Co., Ltd
- http://purui.sn-led.com/
 
Last edited by a moderator:

Chernobyl1932

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 31, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
sellise reaktoriga, kas ma saan kogu mdma sünteesi protsessi läbi viia? Sellisel juhul puuduksid ju ainult tooted?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Selles reaktoris ei saa teostada kogu MDMA sünteesi. Ainult mitu osa.
mida? Ma ei saa teist aru.
 

Beeber

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 17, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Taotlege destillatsiooni ja refluksreaktori meetodit.
R6DLuflm0q
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Mida te silmas peate?
 

Beeber

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 17, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Kuidas seda kasutada?
destillatsioon ja refluks
 

Beeber

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 17, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Kas protsess, mida ma pean vaakumis destilleerima, vajab vaakumit?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Loomulikult. Kas te lugesite teemasid, mille ma saatsin?
 

Beeber

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 17, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Suur tänu teie teadmiste eest
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Millised osad?

Otsin peagi midagi alustada. Kui kaugele ma jõuan sünteesiga PMK glütsidaadist PMK-ks. Ja PMK-st MDMA-ks? milliste osade jaoks saan ma seda reaktorit kasutada?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Esiteks, õppige foorumis sünteesimeetodeid. Teil ei ole vaja partiireaktorit, kui teil ei ole sünteesioskusi. Peate alustama väikesest koormusest ümarpõhjalises kolvis.
 
Last edited by a moderator:

phantomwriter

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 10, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Tere vennad. Kas keegi ostis partiireaktorit lab1ist, Shanghai Yuanhuai Industrial Co., Ltd, Nantong Purui Technical Instrument Co., Ltd ? Millised on teie hinnangud?
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Kas ma saan teha amfetamiini p2np, kuidas ma jahutan amfetamiini reaktsiooni
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Tänan teid väga, te alati julgustate ja aitate. Tänan teid väga
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
On mõned probleemid, mis see on? Lihtsalt näitefoto, mille ma leidsin.. Tänu
 

Attachments

  • 9zveUOk6wV.jpg
    9zveUOk6wV.jpg
    261.9 KB · Views: 391
Last edited:

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Ma ei ole kindel, mis on need ümmarguse põhjaga kinnitused..ja kas see kondensaator on al/hg redutseerimiseks OK? Näete, kuidas kondesnor on ühendatud mingi kumera asjaga, mille all on teine ümmargune põhi, millel on kraan... Mis see kõik see värk on, ei tundu õige. Ma arvan, et see vasakpoolne ümmargune põhi on mingi lisa?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Al/Hg amfetamiini süntees ei ole skaleeritav üle ~100 g koormuse. Kas olete kindel, et soovite osta partiireaktorit?
Partiireaktori jaoks on see okei. See kolb on vajalik aurustunud lahusti kogumiseks. Seadmete skeem on sama nagu rotovap masina puhul.
See kolb on tõenäoliselt mingi tilgutuspudel, kuid ilma voolikuta. Ma arvan, et te peate ise paigaldama sobiva vooliku.
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18

Keskendun peamiselt al/hg MDMA sünteesile ja skaleerin hea saagisega kuni 1,1 kg. Temperatuur tõuseb umbes 80c dumpingu hulgimüügini ilma jahutamata. Ma eeldan, et ma suudan seda kontrollida lisamisega ümmarguse põhja või peaksin lihtsalt kasutama tavalist pidevat rõhu lisamist ?

Töötab boro vähendamine, ei ole olnud võimalust seda proovida, kuid ma arvan, et see oleks minu vajadustele sobivam. Oleks keskeltläbi jahedam reaktsioon.
 
Top