Keemiline partiireaktor

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
aitĂ€h 👍 ma ei ole seda veel proovinud, ainult peas. aga ma tunnen, et see ei ole probleem. te teate, kellega ma katsetan, ta on keemik. kui vahendid saabuvad ja me valmistame midagi maitsvat, tahan ma seista seal nagu keegi, kes teab, mida ta teeb, mida ta teeb, mida ta kĂŒsib... aga kĂ”igepealt on see kindlasti vĂ€ike samm. Teen esimese katse video ja kirjelduse ja laotan selle ĂŒles
 

runforestrun

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 5, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Hei vennad, kas see reaktorkeetja on hea adb-b tootmisprotsessi jaoks. mul on lÀhteaine ja muud koostisosad
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Patton, kas mĂ”ned siin loetletud partiireaktorid sobivad vÀÀrismetallkatalĂŒsaatorite kasutamiseks?

Ma tean, et parr-reaktoreid kasutatakse tavaliselt survereaktsioonide jaoks, kuid ma ei tea, kas need sobivad.
 

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
34
Points
18
Tere G.Patton.

Im mĂ”tleb osta ĂŒhe kihi klaasreaktori, sest selle temperatuuri on lihtsam kontrollida, pannes silikooni partiile. Lisaks reaktorile on vaja osta vakumipump ja veekĂŒlmik jah?

Manteliga klaasreaktori puhul, mis on masin, mis kontrollib temperatuuri jahutamiseks ja kuumutamiseks? Ma ei mÔista teie postituse ''soojusvaheti'' toimimist.

TĂ€nan teid.
 

humax

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 8, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Points
1
Huvitav. TÀnan teid selles foorumis pakutavate teadmiste eest. Ma olen tÀnulik, et olen sattunud siia.

TĂ€nu
 

Que!

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Ma hindan seda, see on vÀga kasulik
 
Top