Keemiline partiireaktor

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Okei, kas teil on küsimusi?
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Kas oleks parem kasutada konstantse rõhu lisamise lehterit või lihtsalt kaasasolevat ümmargust lehterit ja lisada sobiv voolik? Ma olin segaduses, kui ma nägin neid suuri ümmarguse põhja väljanägemisega asju. Tervitused
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
ei ole erinevust
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Suur on liiga pikk :( tal on pikendus koos sfäärilise liigendiga, millele kondensaator läheb, see teeb selle liiga kõrgeks. Kas on võimalik hankida mingi kerakujuline adapter emakale ja kinnitada kondensaator niimoodi või ei ole võimalik? Mulle tundub, et oleks parem, kui see oleks lihtsalt sirge vooluga kondensaatorile. Segisti on elektriline :/ kas see on probleem?

Mis puutub boro vähendamisse, siis mida võiks 100L klaasreaktori MDP2P abil korraga ära teha?
 
Last edited:

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Ma mõtlesin, et kondensaatoril on meesühendus, mida ma tahaksin proovida, et minna sfääriline naissoost ühendusse. Tundub, et ühendus on sfääriline mingil põhjusel võib-olla laienemine ?

Aitäh <3
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Arvan, et parem on arutada reaktori tarnijaga. Ta peab seda paremini teadma. Mis on probleem elektrilise ülemise segisti puhul?
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
I
Ma eeldan, et eelistatud on pneumaatiline segisti, nagu kui toimub mingi õnnetus, ei läheks elektrilise segisti lähedale plahvatusohtlikud aurud, või on need konstrueeritud nii, et need ei tekita sädemeid?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tõenäoliselt on need tehtud, et vältida igasugust sädelust. Parem on aru saada tehnilistest juhistest
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Partneritel ei ole minu jaoks 100L anuma jaoks õigeid lisasid, nad ütlesid mulle, et see on 6,5 jalga tegevuskõrgus, kuid see on nagu 8,5 jalga. Nüüd nad kinnitasid sitt vooliku kleeplindiga ja me jooksisime 1.5kg perspektiivis reaktor oli nii külm, et see hoidis reaktsiooni väga chill. Nii et palju suitsu ei pääsenud. I

Nüüd ütlevad nad mulle pidevalt, et ma pean iga kord, kui ma saavutan uue eesmärgi, ma läksin 200g-lt 1,1k-le 1,5 nüüd 4-le, isegi ilma yeilds arvutamata ja ilma minu korraliku reflux-kondensaatorita.


Ma ei taha tõesti 4kg reaktsiooni joosta teibiga voolikuga... Voolik ei ole isegi vertikaalne, 1,5kg selles anumas võib olla OK, kuid 4kg kuumutab seda ja seal on gaasid ja aurud põgenevad. Ma näitan ühele neist, mida teha, siis hoian distantsi a d vaatan vist.
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Ma olin täna hommikul veidi nurisev, selle allot surve, kui boss survestab mind nii kiiresti mastaapseks, ilma et ma tõesti mõtleksin asju läbi ma olen keemik ja ma ei paneks oma pmk neid reaktsioone ilma tõesti aega mõtlema... Ma kulutaksin nädal või nii, et uurida oma numbreid ja teha rohkem uuringuid jne.

1.1kg reaktsioonid läksid hästi, kuid see oli kohene skaala kuni 1.1kg x 3 korraga...ja segajad ebaõnnestuvad vasakule ja paremale see ei olnud lahe...ma kavatsesin näidata neile proceess ja toota peene toote näidata osta nad lõpetasid dumpingu tonni toiduvärvide sisse ja rikkus selle ja ma pidin edasi puhastama ja toota valmis toode, samas skaleerida ja teha suuremad reaktsioonid selle tüütu ma lootsin, et näidata neile ja siis nad saavad aidata mul skaleerida ja tegeleda hankimisega, kuid see kõik sõltub minust, selle w.e ja mulle on makstud kümme, kuid ma saan aru, et nad investeerisid $ ja annavad mulle oppurinuty õppida ja teha $ kuid see peab olema meeskonnatöö mul on ainult assistent, kellel ei ole keemia taustaga ja nad tahavad mind toota ja oroccess 50kg selle reaktoriga, see ei tundu võimatu selle lihtsalt mõned succesfull reaktsioonid ja workups ... Lihtsalt tüütu, sest mul ei ole isegi labori seadistus täielikult ja minu keemiad käepärast, nad mõtlevad osta nagu 9 kannud meoh reaktsiooni kohta ei ole minu selline asi lol
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Teie probleemi on raske ette kujutada. Kas te saate näidata pilte nendest voolikutest ja kondensaatorist?
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
IIm

Kujutage ette 100L klaasreaktorit, kuid kondensaatori asemel on lisatud lihtsalt väljalaskevoolik, kuid ei tööta isegi nagu kondensaator see lihtsalt väljalaskevoolik ja voolik horisontaalne väljapoole minek... Idk

Eelistatavalt on mul see kondensaator kinnitatud külma veega, mis jookseb läbi reaktsiooni ajal cuz nad ei saa aru, kui palju suitsu võib väljuda see võib saada kuum teha 4kg idk kui ma olen valmis sulgeda reaktsiooni, sest voolik ebaõnnestub oma tööd.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Nagu ma õigesti aru saan, on teil probleemiks labori lae kõrgus ja reaktori kõrgus. Saate selle vooliku kinnitada reflux-kondensaatorile armastaja kõrgusel. Kondensaadi saate käsitsi reaktorisse tagasi keerata. Süsteem näeb välja nagu Dean Stark trap.
QH1EZyqxew
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
hi GR-30L mantliga klaasreaktor. kas see reaktor sobib A-õli valmistamiseks ?? Soovin teha sünteesi NaBH4/CuCl2-ga 1 kg P2NP-st. palun kontrollige enne tellimist . Tänan teid
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Kas te saate seda linki kontrollida? On palju müüjaid, kellel on 30 L mantliga klaasreaktorid.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
tänan teid vastuse eest.
 

Attachments

  • QOD5xg3y46.jpg
    QOD5xg3y46.jpg
    6.6 MB · Views: 742

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Seadmed ja klaastarbed:
  • 50 L partiireaktor koos tagasivoolukondensaatori, ülemise segisti ja kuumutusseadmega seadeldises;

Kas 30 L on piisav 50 L vee jaoks?
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
tänan teid vastuse eest. Ma loen kõike kaks korda, mitte ei küsi lollusi 🤔🙃
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Hea päev, palun vaadake seda reaktorit 50L. kas see sobib minu jaoks? Ma asendasin selle selle. nii Reaktor varustatud, vaakumpump, klaastooted, reaktiivid. rotovap ei ole nüüd vaja, eks?
 

Attachments

  • UK5ykWCQXw.jpg
    UK5ykWCQXw.jpg
    189.1 KB · Views: 321
  • OYP1wLXMtU.jpg
    OYP1wLXMtU.jpg
    189.1 KB · Views: 325

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Kas olete proovinud seda sünteesi väikeses mahus? Reaktor on korras.
 
Top