BK-MDMA SÜNTEESI LIHTNE JA KIIRE MEETOD.

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Lahendus vesipõhise kihi eraldamiseks kuubikuteks on lihtne, lihtsalt kasutage 5-liitriseid hermeetilisi kotte ja valage kuubik otse kotti ja oodake faaside eraldumist, kui see on faasid eraldanud, suleti kott ja asetati nii, et üks külg on kallutatud, tehes eraldussahvri kuju, seejärel lõigatakse kääridega ots, mis võimaldab peene voolu välja tulla ja te saate hõlpsasti eraldada kihid
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Feebasse mul on peal :)
 

Attachments

  • XJqYo6lL0j.jpeg
    XJqYo6lL0j.jpeg
    4.6 MB · Views: 369
  • aQz2IZCMmi.jpeg
    aQz2IZCMmi.jpeg
    4.4 MB · Views: 414

wavyUK

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Pls saate mulle saata pm
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
2 päevaga tehtud:)
 

Attachments

  • 8UVL6mX9Zp.jpeg
    8UVL6mX9Zp.jpeg
    6.8 MB · Views: 553
  • D04jdYBx7y.jpeg
    D04jdYBx7y.jpeg
    6.5 MB · Views: 501
  • S5NkQYRi6a.jpeg
    S5NkQYRi6a.jpeg
    4.9 MB · Views: 217

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Paistab väga kena bro!!!..
kuid teie vaba aluse värvuse järgi aiman, et see on MMC, õige muidu peaks mdmc vaba alus olema Coca-Cola värvi, kui see on määrdunud ja valge pärast H2O pesemist naatriumbikarbonaadiga. Samamoodi õnnitlused ja mul on hea meel, et minu juhised on teeninud teie edu. õnnistused vend!!!.
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
314 gr bkmdma ümberkristalliseeritud 99% isopropüülalkoholi abil algsest 400 gr bkmdma, kokku 52190 kasutatud: 750g. Minu jaoks vastuvõetav saagis.

Proovin uuesti ümberkristalliseerida, kasutades 1,5 ml vett ja 1 ml isopropüülalkoholi iga 1 gr bkmdma kohta, lisasin algselt kogemata liiga palju HCl, nüüd kipitab see sissevõtmisel, võib lisada segule naatriumvesinikkarbonaati, et neutraliseerida liigne HCl, kui 2. ümberkristalliseerimine ei toimi.

@Acidosis, sa oled jumal


ZxJLoENM3q
 
Last edited:
View previous replies…

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Kas tohib teada, kust te ostsite lähteaine 2-Bromo-3',4'-(metüleendioksü)propiofenooni ja millise värvi ja kujuga see teile jõudis?
ja kust te ostsite metüülamiini 40% vesilahust (CAS: 74-89-5)?
Tänan teid!!!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
kuid see ei tohiks pärast ümberkristalliseerimist sügeleda, ma kristalliseeriksin selle uuesti destilleeritud h2o ja metanooli ja atsetooni segus järgmises vahekorras: iga 1 grammi toote kohta lisage 1 ml metanooli ja 1 ml atsetooni ja 50cl h20, kokku 2 '5ml vedelikku iga grammi pulbri kohta, lahustage oma segu hästi, kuni ei ole mingeid pulbriklompe madalal kuumusel ja pange see oma konteinerisse ja ärge liigutage seda üldse 4 päeva jooksul, et kristallid moodustuksid hästi, kui te liigutate kõige vähem konteiner ei kristalliseeru nagu peaks. õnnistused bro
 

PokemonGO

Don't buy from me
New Member
Joined
May 15, 2023
Messages
12
Reaction score
7
Points
3
Kui u tahad dcm soojuse 40°C ON 2H sa saad 810G POWDER✓
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Katinooni metülooni lähteaine (CAS
52190-28-0) on 2-Bromo-3',4'-(metüleendioksü)propiofenoon? Kas ma võin teada, milline on selle koostis? Enamik Hiina tarnijaid müüb seda pulbri ja väikeste pruunide kivide kujul, kuid olen kirjandusest lugenud, et tegemist on valge kristallilise pulbriga.
Metüülamiin (CAS: 74-89-5) võiks täita sama funktsiooni nagu metüülamiin (40% vesilahus)?
soolhape (CAS:
7647-01-0) peaks olema 36% või võiks seda kasutada ka 37%-lisena?
Miks ei kasutata selle keemilise sünteesi puhul kuumust ega laboriseadmeid? Ma olen üllatunud
Ja mis puutub isiklikku ohutusse, siis milliseid riideid peaksin kandma, et vältida mürgiste gaaside sissehingamist ja vältida kemikaalide imbumist nahale ja põletuste tekkimist...?
aitäh!!! :)
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
teil on õigus, kõik teie kahtlused on nagu te väidate, lähteaine peab olema väga tumepruun kristalliline pulber, viidates metüülamiini mis tahes 2 vormi teeb oma tööd suurepäraselt, lihtsalt kui te kasutate metüülamiini HCL see peaks minema lahustatud vees koos naatriumhappega, hcl allkirjastada soola 35-36% on täiuslik... õnnistused antrax... c.d.s!!!
 
View previous replies…

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
mille üle te naerate? Ma küsin, sest ma ei tea, mis värvi see on, ja 99% Hiina kemikaalide tarnijatest saadab mulle sellise foto.
 

PokemonGO

Don't buy from me
New Member
Joined
May 15, 2023
Messages
12
Reaction score
7
Points
3
Kuna on määrdunud ka müüa 2b4m kujul India sama pruun määrdunud pulber
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
kuid see on tegelikult originaal CAS, eks? ainult, et sellel on lisandeid ja sellepärast pruun värvus, mis värvi ja tekstuuriga on see puhtas olekus?
Probleem on selles, et kõik kemikaalide tarnijad müüvad seda sama värvi (pruun) ja tekstuuriga (tolmune ja väikeste kividega). Ma ei ole näinud ühtegi tarnijat, kes müüks seda erineva värvusega.
aitäh!!! ;)
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
See ON väga tume, kuid on võimalik Hiina on partii selle värvi, attaché teile imagen normaalne.
 

Attachments

  • CEcJbOT5ax.jpg
    CEcJbOT5ax.jpg
    359.4 KB · Views: 167

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Antrax mul on järgmisel nädalal cas 52910-28-0 tugeva kvaliteediga valmis Euroopasse... mis tahes arvata võtke minuga ühendust
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
peaks see olema sama värvi? või millist värvi see peaks olema puhtal kujul
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Ma ei tee makseid ette, vaid ainult turvalised maksed alibaba trade assurance või paypal kaudu.
BK-MDMA süntees, mida te foorumis jagasite, kust te selle saite?
sest ma olen näinud, et te kommenteerite teist metülooni keemilist sünteesi, mida üks teine kasutaja jagas.
 

PokemonGO

Don't buy from me
New Member
Joined
May 15, 2023
Messages
12
Reaction score
7
Points
3
On palju parem viis tehtud bk mdma ja palju puhtam nagu ta näitab
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
kas olete proovinud sünteesi?
 

Wacd75

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 14, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Ma sain sama eelkäija, see töötab koos sellega
 
Top