BK-MDMA SÜNTEESI LIHTNE JA KIIRE MEETOD.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ma ainult naeran, sest ainus asi, mis on selles lihtne, on reaktsioonid, ma vaatasin selle esimese cas#, ja jah, ma arvan, et me varastame seda, JUST LIKE ON BREAKING BAD! Ma saan nüüd aru, hea! 🤷
 

Richardrahl

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2023
Messages
37
Reaction score
12
Points
8
2-Bromo-3,4-metüleendioksüpropiofenoon on enamikus maailmas reguleerimata, kui te ei ela Floridas.
 
View previous replies…

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Lõplik protsess 500g 2b3'4mp 390g puhtast BK-MDMA Brown cola kristallidest.
 

Attachments

  • Ek1tclWuq0.jpg
    Ek1tclWuq0.jpg
    4.6 MB · Views: 557
  • 7ZfNqpW4Rj.jpg
    7ZfNqpW4Rj.jpg
    3.8 MB · Views: 542
  • gDbkU1xEoH.jpg
    gDbkU1xEoH.jpg
    4.6 MB · Views: 529
  • VA5UHKLByM.jpg
    VA5UHKLByM.jpg
    4.5 MB · Views: 538
  • 4BaWFLbngl.jpg
    4BaWFLbngl.jpg
    4.2 MB · Views: 524
  • 78epyjGXKZ.jpg
    78epyjGXKZ.jpg
    3.8 MB · Views: 496
  • cBFpW6X2m0.jpg
    cBFpW6X2m0.jpg
    5.4 MB · Views: 951
  • fv6YiZePMg.jpg
    fv6YiZePMg.jpg
    5.4 MB · Views: 942
  • tSW0P18hQs.jpg
    tSW0P18hQs.jpg
    4.2 MB · Views: 514
  • 79S1fiI62s.jpg
    79S1fiI62s.jpg
    4.4 MB · Views: 554
View previous replies…

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Keemilises sünteesis ütlete, et 500 grammi lähteainega saate 490 grammi metüloonvesinikkloriidi, nüüd ütlete, et 500 grammi lähteainega saate 390 grammi kristalliseerunud metülooni, st et metüloonvesinikkloriidi ümberkristalliseerimisel kaotate 100 grammi metüloonvesinikkloriidi?
vaadates metülooni kristallide fotosid, on see värvus tingitud lisanditest, kuna puhas metüloon on valge, kuidas te puhastaksite neid pruuni värvi metülooni kristalle?
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
MrQTJ8gC3A


2. partii tehtud, kvaliteet on tipptasemel, testijad eelistasid seda võrreldes ringluses olevate mdma-pillidega.

Üks probleem on siiski see, et kasutati 50g 52190 ja omandati ainult 7 gr lõpptoodet. Võib olla, et me kasutasime dcm lahuses metüülamiini hcl segatud naatriumhüdroksiidiga, ilmselt väljub liiga palju metüülamiini gaasi. 40% metüülamiini lahus on veel teel, nii et saagis võib selleks ajaks paraneda. Ei ole teinud ekstraheerimist ka vesikihist, nii et see seletab ka seda. Kas magnetilise segisti kasutamine viiks ka kehvema tootlikkusega?

Edit: Ma ka lõpuks lisan HCl otse DCM-i freebase lahusega pärast kuivatamist naatriumsulfaadiga. Kas DCM tuleks vaakumiga aurustada ja seejärel lisada HCl koos atsetooniga, kuidas see toob kaasa teistsuguse tulemuse võrreldes minu senise meetodiga?

Teine asi, mis mind huvitab, kuidas te teete kihtide eraldamist ämbritega? Ma saan aru, et väiksema koguse puhul saab seda teha eraldussahvriga, aga ämbritega tundub, et seda on keerulisem õigesti teha.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Mu sõber, ma loodan, et teil on kõik korras, miks te ütlete, et palju metüülamiinigaasi väljub? Foorumis kirjeldatud keemilise sünteesi kohaselt öeldakse, et mahuti peab olema avatud kogu sünteesi ajal, seega on normaalne, et metüülamiinigaasid pääsevad välja, kuna see ei mõjuta lõpptoodet.
Aitäh!!!
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Kas keegi on seda sünteesi proovinud? Ma kardan, et kulutan raha kemikaalidele ja ei ole edukas
 

Sleazy2023

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Hei, mul on probleeme oma vaba aluse selgeks saamisega , olen seda mitu korda h20 abil pesnud, ikka ei ole selge / valge . Olen isegi kasutanud h20 ja söögisoodat ikka ei ole selge.

Kas keegi võib mulle anda sisendit .



Samuti jätsin vahele veekihi eraldamise etapi ja ma ei lisanud etüülatsetaati.

Lõpuks on magneesiumsulfaat lisada ämbrisse jaoks
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Kui teie vaba alus on juba mitu korda pihustatud veega ja ka bikarbonaadiga, jätkake rahulikult oma vaba aluse soolamist, ei ole täiesti vajalik, et see jääks laitmatult valgeks, kui kõigi teie pesude korral on neil jätkuvalt tumedam värv, võib-olla on viga mitte See on puhastusfaas, võib-olla ei ole kõik selle lähteaine reageerinud ja on mõned jäljed lisanditest, kuid hiljem ümberkristalliseerimise faasis lahendab see probleemi. Mine edasi, ära takerdu sellesse väikesesse detaili.
 

Sleazy2023

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Samuti, mitu ml hci & atsetooni on vaja aluste jaoks. Ma saan aru, et me lisame, kuni alus on ph 5, kuid see atsetoon 250ml & hci 250ml ? Kas hci on 350ml ja atsetoon 150ml?
 

Sleazy2023

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Mida tähendab bikarbonaat ? Kuidas ma bikarbonaat .

"võib-olla ei ole kogu selle lähteaine reageerinud ja selles on mõningaid lisandeid"

Kui see on nii siis ma peaksin laskma dcm ja presscor 40% metüülamiini lahusega pikemalt seguneda ?
 

bababy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 15, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Kas keegi võiks teha selle kohta video?
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Sain just 1 kg lähteainet (CAS: 52190-28-0) 2-Bromo-3′,4′-(metüleendioksü)propiofenooni Hiina tarnijalt.
Ma maksin 280 dollarit 1kg eest koos saatmisega, alates 25kg maksan 200 dollarit kilogrammi eest koos saatmisega, see on kallis lähteaine, puhtus on 99%, värvus on pruun ja formaat on väikesed kivid ja pulber.
sellel on tugev lõhn (ma ei tea mis täpselt, aga see ei ole halb lõhn) formaat meenutab ka pruuni suhkrut.
 

Attachments

  • SMmL4G9Z5f.jpeg
    SMmL4G9Z5f.jpeg
    5.6 MB · Views: 433

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
see lähteaine, mida Hiina müüja saadab, on määrdunud liiga palju bromi on sees ...... see lähteaine peab olema kena valge kristalliline vorm, kuid on määrdunud pulber....
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
RewlBrtfLY
 

Attachments

  • LwfmuPeCdk.jpeg
    LwfmuPeCdk.jpeg
    6.3 MB · Views: 494

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
alustasin 10 grammi lähteainega (CAS 52190-28-0), mille ma lahustasin 50 ml DCM-iga, seejärel segasin hästi käsitsi lusikaga, kuni lähteaine oli korralikult lahustunud, seejärel lisasin lahustatud lähteainele 20 ml metüülamiini 40% vesilahust ja väga lühikese aja jooksul pärast lusikaga käsitsi segamist tekkis 2 kihti, Eraldasin pipeti abil vesikihi alusest ja lisasin 6ml etüülatsetaati vesikihile pärast lühiajalist segamist lisasin uuesti etüülatsetaadiga segatud vesikihi alusele, seejärel lisasin alusele 10ml vett, et seda pesta ja segasin, kuni moodustusid 2 kihti, kuid enne vee lisamist moodustusid samuti 2 kihti, pärast aluse vesikihi eemaldamist lisasin 2 grammi magneesiumsulfaati ja lasin veidi aega kuivada, seejärel kontrollisin pH-d ja see oli 7, siis tegin 9ml lahust 35-38% laboratoorsest soolhappest koos 1ml atsetooniga ja segasin seda hästi, siis lisasin lahust tilkhaaval alusele ja kontrollisin iga kord pH-d ja see oli ikka 7 ja siis lisasin veel natuke lahust ja pH oli alla 1, selle asemel peaks olema 5 ,5. Kokku lisasin umbes 5ml lahust ja ületasin koguse, siis võtsin filterpaberi, filtreerisin ja väidetavalt jätsin metüloonvesinikkloriidi kuivaks, siis tegin metüloonivastase testi ja arvan, et see ei olnud positiivne, ei tea.
 
View previous replies…

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
teie saadud tulemus on kooskõlas sellega, mida mina saan, ümberkristalliseerimine aitaks seda paremaks muuta ja kõrvaldada liigse HCl. Kui te ei ole kindel, kas see on psühhoaktiivne ja/või ohutu, proovige hankida laboratoorset roti ja arvutada mg/kg.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
kuid te saate hinnata narkotesti värvi, see ei tundu olevat punane, nagu metülooni positiivse puhul märgitud, vaid pigem pruun.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
kui ta tegi kristalli ta kaotas palju toodet ja on väga raske pesta seda määrdunud paska, et saada kena klaas.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
nüüd pean ootama mitu päeva, kuni kristallid moodustuvad.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
normaalne on 1 päev tehtud kristall
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Usun ka, et minu keemiline lähteaine (CAS: 52190-28-0) on ebapuhas ja määrdunud.
Hiina tarnija sõnul on selle puhtus 99%, kuid ma arvan, et ta petab mind, kuidas ma saan seda teada, st küsida temalt mingit laboratooriumi dokumenti, milles ta teatab, et nimetatud keemilisel lähteainel on selline puhtusprotsent.
 

acidtobase125

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 1, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Tere heineken, kas ma saaksin sinult kontakti mõne turvalise krüpteeritud messengeri kaudu, et saaksin sulle tekstisõnumit pv ?
 
Top