Cannabidioli (CBD) isomeerumine psühhoaktiivseteks kannabinoididideks

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Nii et ma segasin nüüd 20g toidusoodat (ma panin niikuinii enne ära, nii et miks mitte jätkata). Segasin seda umbes 1h segamispulgaga. Etanooli ei olnud piisavalt, et eralduda, seega lisasin (enne segamist) 40ml etanooli.

J0vNamVctE


Eemaldasin pealmise kihi süstlaga - naljakas, see oli lõpuks 50ml, nii et umbes 13ml on ikka veel sooda - ja viskasin selle keedukannu (madalaim kuumutuskoht 56°).


SoG74csAHi


Suitsetan seda paska varsti. Lõhnab ikka veel, aga palju paremini kui varem.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Täname teid aruande eest! Teine kord teeb paremini.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Küsimus meetodi kohta HCL-ga:

Mis juhtub HCLiga, kui seda kuumutada ~70°-ni? Kas see ei aurustu ära reaktsiooniaja jooksul (4h-12h++)? Ma tean, et HCL muudab oma keemistemperatuuri sõltuvalt kontsentratsioonist, kuid ma ei tea, kuidas see täpselt toimub.

Teine küsimus: Kuidas me ikkagi HCL-i pärast reaktsiooniaega eemaldame?
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
44
Points
18
Mitte mingil juhul. Täpsemalt tuleks öelda, et vaba hapet ei tohiks olla. Kui pärast vesinikkloriidi saamist jääb üleliigset hapet, siis võib aine lahustada etanoolis ja etanooli õrnalt keetes aurustada.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Mis on vaba hape?

Nii et kui ma õigesti aru saan, siis etanooli kuumutamisel koos HCL-ga peaks HCL aurustuma ära? Mind ei huvita, kui ma kaotan etanooli.

Ofc refluksiga siis HCL langeb tagasi õigetes tingimustes madala külmikutemperatuuriga?

Ja nüüd tead, miks ma küsisin suletud süsteemi kohta, ma kardan, et HCL aurustub ära.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Kas siin ei ole kuskil arvutusviga:

1. 1 g CBD-d lisati 35 ml 95% etanoolile 50 ml RBFis.
2. Asetati kuumale veevannile temperatuuril 70 *C.
3. Kui CBD oli lahustunud, lisati lahusele 47,3 ml 37% soolhapet, nii et lõppkontsentratsioon oli 0,05% HCl ja pH alla

Kas ei peaks olema "Pärast CBD lahustamist lisati lahusele 0,0473 ml 37% soolhapet, mille lõppkontsentratsioon oli 0,05% HCl ja pH alla"?
 
Last edited:

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
44
Points
18
Vaba hape - seega jäi see lahusesse, kuid ei läinud reaktsiooni. Üldiselt on HCl gaasiline. Antud juhul, kui ma kõigest õigesti aru sain, on lõpptootes selgelt märgata HCl. Nende eemaldamiseks võib lihtsalt segada toodet etanooliga ja seejärel aurustada. Hape väljub koos etanooliauruga.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
1. Puhastage kõik seadmed puhta etanooliga (mitte puhastusalkoholiga, sest see sisaldab aineid, mis panevad teid torkima).
2. Kasutatud ~99,84375ml 96% etanooli segatud 12g 99,7% CBD-ga.
3. Valmistasin veevanni 70° juures (ei ole kindel, kas veevann oli õigesti seadistatud, vaadake pilte, aga vesi on kõrgemal kui etanool)
4. Lahustati CBD vahepeal etanooliga
5. Kui veevann oli 70°, panin sinna "gangsta refluxi".
6. Pärast 10-20min lisasin sinna ~0,15625ml 32% HCL-i.
6. Nüüd: Lasin sellel istuda umbes 12h 17h
6a. Nüüd: Vahetage kõik 2h või nii vett uue jääga (ma tean, et kuivatatud jää on parem, sest see puudutab otse "külmkappi").

Vaata manus 3017
 
Last edited:

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
6c. Segu muutis värvi umbes 4h pärast oranži/kollase värvusega
6d. Segu muutis värvi umbes 12h pärast rohkem punaseks/pruuniks
7. Segu pandi siledale klaasist alusplaadile (lihtne ära kriimustada, impregneerimine on teisel pool, nii et selle täiesti "sileda sileda")
8. Tahtsin ülejäänud etanooli 60° juures ära aurustada, kuid see ei õnnestunud, sest "temperatuuripulk" ei olnud õigesti paigutatud, nii et ma kuumutasin seda üle (ei keenud küll) ja etanool aurustus palju kiiremini kui oodatud ja olen kindel, et suur osa tootest läks siin ülekuumenemise tõttu kaduma
9. Laske sellel jahtuda, kuni see on soe/kuum, nii et see on ikka veel enam-vähem vedelik, värvus on sama, mis THC-kassettide puhul oodatakse, see lõhnab nagu THC-kassettide sisu
10. Jahutatakse täielikult toatemperatuurini (22°) ja see on tahke.

Nüüd kraapin selle välja, panen selle kuidagi padrunisse või crack-piibusse ja suitsetan seda. Saagikus ei ole suur, kuid läheb järgmine kord paremini.

Vaata manus 3124

11. Kuumutasin kõik 85°C-ni, et seda vedelikku koguda, kui see jääb kinni, sest on väga kleepuv, siis saab kuuma lusikaga ülejäänud kraami kokku korjata.

Edit: Saagis oli 10,2g ja osa jäi "aurustusklaasi", mis on palju parem kui ma ootasin. Ma kartsin, et ülekuumenemine võis osa toodetest hävitada, kuid tundub, et suurem osa jäi ellu.

Ma just suitsetasin seda vape'iga 226°C juures ja mees see on hea, tõsiselt see on kuradi hea, teeb kõrgeks ja blablabla, hahaha ma olen rly fucking õnnelik, nii õnnelik, et mu riist on kõva kui kurat. Võib-olla on see platseebo, aga ma ei usu, las ma suitsetan veel, et olla 100% kindel.
 
Last edited:

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Hea tava! Isomeriseerimistooted aruannete järgi annavad tõesti "kõrge" efekti
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
CBD sisalduse määramine leeliselise kiirte test:

Selle abil saate kindlaks teha, kas teie toode sisaldab 50% või rohkem CBD-d.

1. Valmistage reagent 5% kaaliumhüdroksiidiga etanoolis massi järgi nt 1g KOH 24ml/19g etanoolile.
2. Visake oma toode reaktiivi sisse
3. Andke sellele mõned minutid aega (reaktsioon peaks toimuma "koheselt")
4. Kui see muutub punaseks/lillaks, siis on CBD kontsentratsioon kõrge (50%+).

Proovipilt:


WMZyh2UAQv

Allikas: https://www.reddit.com/r/delta8testing/comments/pn9azd
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Miks on minu toode nii hägune ja mitte kuldne/valge?

Välimus erinevates mahtudes:

Sama toode erinevates mahtudes:

XN9wgJUMkt


Valgus võib välimust muuta:

Sama toode erinevate valgusallikatega:

AimP98D6sY
Lgx3KT45ZG


Etanoolpesu "hägususe" eemaldamiseks.

Ma ei ole kindel, miks see võib juhtuda, kuid ma kujutan ette, et sisu ei ole sama tihedusega (erinevad õlid tooted segatud kokku):

3naRqNV5Bh


Peske seda etanooliga, kuni see muutub selgeks.

Miks on minu lahus punane?

THC Delta 8 looduslik värvus on roosa/punane, kuid turul leidub kuldse ja selge välimusega tooteid, need tooted on "pleegitatud" (tundub, et on erinevus tõelise pleegitamise kui keemilise protsessi ja "pleegitamise" vahel, mille eesmärk on muuta midagi selgemaks).

On ka teisi tegureid, mis mängivad rolli seoses toote värvusega:

- Oksüdeerumine: Oksüdeerumine võib lisada tootele rohkem kollast värvi.
- Kuumus: Lisab teie tootele rohkem pruuni/punast värvi.
- Muutused pH-s ja tagasivoolamine võivad mõlemad põhjustada ekstrakti roosaks muutumist.

Kuidas "pleegitada" oma toodet kuldse/selge välimusega tooteks (ei soovitata):

Selgeid tooteid peetakse peaaegu alati puhtamaks (kuigi tehniliselt nad seda ei ole).

Üks lihtsamaid meetodeid delta 8 THC tootmiseks on ekstrakti refluksimine koos bentoniitsaviga. See meetod on odav ja võib siiski põhjustada lõpptootes saastumist, tootes selget ekstrakti.
Bentoniidi pleegitamine ei ole pleegitamine.

Bentoniiti kirjeldatakse kui "pleegitavat" mitte sellepärast, et see sisaldab pleegitusvahendit, vaid sellepärast, et sellel on teatavad omadused, mis võimaldavad tal siduda ja eemaldada värviosakesi. Tulemus näeb välja nagu oleks midagi pleegitatud, kuid nende tulemuste saavutamiseks ei ole vaja mingeid vastikuid kemikaale.

Bentoniitsavi on täiesti inertne - see on sama aine, mida leidub mudas või savimaskides koduses nahahoolduses.
 
Last edited:

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Kas denatureeritud alkoholi on võimalik kasutada?

Ilmselt sõltub see sellest, milliseid aversiivseid aineid (nt kibedusained) on lisatud. Minu puhul sisaldaks 100L "etanooli" 4L vett, 3L isoproüülalkoholi, 3L metüületüülketooni (butanooni), ülejäänud on tõeline etanool.

Puhtus oleks tehniline puhtus.

Minu küsimus on, kas metüületüülketoon (butanoon) jääb lahusesse või aurustub see ära?

Metüületüülketooni (butanooni) keemistemperatuur on 79,64 °C, kuid etanooliga segatuna on selle keemistemperatuur väga lähedal etanooli keemistemperatuurile.
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
CBD isomeerimine THC-ks, kasutades sidrunhapet

Palun olge ohutu, vähemalt teesklege, et olete eksperimendi tegemisel professionaalne keemik, kandke prille ja kindaid ning hoidke tulekustuti käepärast

Oluline on märkida, et see protsess on mõeldud selleks, et kasutada kergesti kättesaadavaid materjale ja reaktiive ning muuta CBD THC-ks võimalikult tõhusalt nii saagise kui ka aja tõhususe mõttes, ning see ei ole võrreldav professionaalsete laboratoorse tehnikaga.

Reagendid.
Sidrunhape
CBD
Destilleeritud vesi
Naatriumbikarbonaat või naatriumkarbonaat
Mittepolaarne lahusti

Seadmed:
Väike kolb (ärge täitke keedukolbi üle poole täis).
väike leibig-kondensaator (200 mm piisab)
Väike pump kondensaatorile, akvaariumipump võib olla
Väike toru, mis sobib kondensaatori liitmikule
väike ämber, kuhu pump panna
kolbile sobiv soojusallikas, eelistatavalt magnetilise segamisega kuumutusmantel
PH-testiribad
grammi täpsusega skaala
dosaatorisahtel


Isomeerimine.

Määrake oma partii suurus ja seejärel määrake, kui palju vett soovite kasutada. Võite minna nii madalale kui 1gr H2O:1gr CBD, kuid võite kasutada ka rohkem vett, et muuta mehaanika veidi lihtsamaks. 1g partiide puhul kasutan tavaliselt 5g vett, 5g partiide puhul kasutan tavaliselt 10g vett.

Lisage soovitud kogus destilleeritud vett keedukolbi, kasutades väikest segamisriista. Selleks lisage veevaba sidrunhapet vähemalt 15% massist, toiduainekvaliteediga. (Nii et 1g vett sisaldab 0,15g sidrunhapet, ei ole oluline, kui palju CBD-d kasutate). Kinnitage tagasivoolukondensaator kolbi külge ja kinnitage see metallklambrite ja toruklambritega. Täitke kondensaator ja jätke akvaariumipump pidevalt tööle. Lülitage segamine sisse ~75 rpm, kuumutage ~120C-ni ja viige lahus keema. Refluksige 4 kuni 12 tundi, sõltuvalt soovitud CBD/D8/D9 segust. Mida kauem kestab reaktsioon, seda rohkem D8 saate ja seda vähem D9 saate. Mina eelistan umbes 8 tundi. Võite teha väikepartiide teste, et näha, millise tagasivooluajaga saate soovitud toote. Kui soovite 100% D8, laske reaktsioonil töötada 10-12 tundi või kuni test on negatiivne.

Järeltöötlus.

Neutraliseerimine: Kui ettenähtud aeg on möödas, lülitage soojusallikas välja ja laske lahusel jahtuda toatemperatuurini. Pidage meeles, et teie sihtmärk on vees lahustumatu ja toatemperatuuril tahke. Pärast jahutamist peaks kolbis olema suured tahke toote tükid, mis hõljuvad vee peal ja on kolvi seinte vastu klompides. Neutraliseerige sidrunhape natriumbikarbonaadiga (3 mooli naatriumbikarbonaati 1 mooli sidrunhappe kohta). Võite lisada bikarbonaati otse oma lahusele ja testida pH-d või valmistada kontsentreeritud bikarbonaadi lahust ja lisada seda kolbi, see ei tee suurt vahet. Testige pH-paberiga, et kinnitada ~7 pH (ei pea olema täpne, 6-8 on hea).

Ekstraheerimine.

Järgmisena lisage sellesse kolbi osa NPS-i. peate katsetama, et näha täpselt väikseimat kogust, mida saate kasutada, kuid teie sihtmolekul lahustub kergesti DCM-is või EtOAc-is toatemperatuuril. 5 g partii jaoks kasutan tavaliselt ~20-30 ml DCM-i. Keerake NPS-i ja näete, et teie toode on lahustunud. Eraldage vesifaas ja visake ära (ma teen seda eraldussahvris). Peske NPS-i võrdse koguse dH2O-ga (20 ml NPS-i 20 ml dH2O-ga), et eemaldada kõik füüsiliselt tootesse kinni jäänud/piiratud lisandid. Eraldage uuesti. Kui orgaaniline faas muutub häguseks, siis on sellesse imendunud veidi vett. Kuivatatakse MgSO4-ga, kuni lahus on taas selge. MgSO4 eemaldamiseks dekanteeritakse või filtreeritakse.

Eraldatakse toode.

Teie toode on nüüd lahustunud NPSis. Ideaaljuhul saate selle NPSi ekstraheerida ja taaskasutada, vähendades seega oluliselt kulusid ja keskkonnamõju. Kui see ei ole võimalik, võite lihtsalt kuumutada lahust, et võimaldada NPSi aurustumist. Tehke see toiming hästi ventileeritud kohas.
 
View previous replies…

Dr.Chocolate

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 24, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Kui kaua ma peaksin d9 saamiseks refluksima, kui ma kasutan väävelhapet ja etanooli?
 

Python

Don't buy from me
Member
Joined
May 13, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Proovisin seda ja sain lihtsalt kuldse goey pasta, ma ei tea kas ma lihtsalt pean laskma sellel veel kuivada aga ei tundu kuidagi kasutatav olevat, kus ma võisin sinu arvates selle segi ajada?
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Ei ole kahtlust, et kui CBD on teie piirkonnas seaduslik ja THC on teie piirkonnas kallis, saab CBD-st hõlpsasti ja kiiresti toota THC-d isomeriseerimise teel kodulaboris. Olen tootnud palju THC-tooteid ja vastan teile hea meelega mõnele küsimusele.

Ma tahaksin teilt kõigilt küsida, kui palju maksab CBD ostmine teie piirkonnas kilo kohta?

Minu piirkonnas on mõned eelised ja tulevikus loodan, et saan foorumis müüa CBD ja e-sigaretiseadmeid THC e-sigaretiõli jaoks ja õpetada inimestele paremat isomeeriseerimisprotsessi : )
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Kas keegi palun aidata mind äädikhappe meetodi Olen harjutanud väikestes kogustes ja on olnud positiivseid tulemusi isomeerides tugevat thc kuid eemaldades tooteid ma belive naatriumatsetaat oli lõksus toote ja ilma kasutades bikarbi ja lihtsalt keetmine ära kõrge temp oli kergelt äädikas, teinud keegi teab midagi või on mingeid näpunäiteid
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Ma arvan, et te peaksite kasutama bikarbonaati äädikhappe neutraliseerimiseks, seejärel kasutage NP-d, et eraldada thc, seejärel aurustage NP, et saada toode, kui kemikaale on raske saada seal, kus te olete, võite proovida sidrunhappe meetodit


Kas ma võin küsida cbd hinda teie piirkonnas?
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Ma kasutasin naatriumbikarbonaadi oma teisel katsel ja lõpp thc toode oli soolane, esimesel korral ma lihtsalt keetsin ära 100c juures palju etanooli nad mõlemad töötasid ja said mind kõrge söödav, kuid ma ei usu, et see oleks ohutu vape või suitsu, cbd on väga mitmekesine eriti suvel saab kilo eest £ 100 ümber Euroopa ja Aasia, kuid ma maksan umbes 370 kilo eest
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Teie toode maitseb soolase maitsega, sest te ei ole THC-d puhastanud, kui te kasutate reaktsioonilahustina veevaba etanooli ja katalüsaatorina äädikhapet, peate te lahustit aurustama, kuni toode on vaevu voolav, seejärel lisage vett ja ekstraheerige mittepolaarse lahustiga, seejärel hoidke mittepolaarset lahustit, võite pesta orgaanilise faasi veega, seejärel kuivatage ja aurustage orgaaniline faas veevaba naatriumsulfaadi või veevaba magneesiumsulfaadiga, teoreetiliselt See, mis jääb alles, on puhas THC, kogu atsetaat, väike kogus alkoholi ja äädikat jäävad vette.

Ma arvan, et parem oleks kasutada sidrunhapet, kui te saate seda hankida

Ma arvasin, et CBD on enamuses Euroopas kallis ja ma kaalusin selle aine müümist enne kuidagi
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Kas keegi võiks mind palun käia läbi sammude või videoga, kuidas eemaldada hape ja puhastada thc
 
Top