Karfentanüül, fentaloogid ja nitatsiinid Euroopa katinoidide tarvis

magnesium_sulphate

Moderator in Lithuania section
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
19
Solutions
1
Reaction score
21
Points
3
Tere, kallid liikmed,

Ma viin läbi oma väikese vaatluse, puhtast uudishimust karfentanüüli, fentaloogide ja nitasiinidega varustatud katinoonide kohta Euroopa katinoonide pakkumises.

Viimase umbes 12 kuu jooksul on üha enam ja enam jõudnud kohalikule turule katinoonid (peamiselt 3-CMC ja vähemal määral 4-MMC), mis sisaldavad märkimisväärselt suuri jälgi tugevatest sünteetilistest opioididest nimetatud tüüpidest. Olen teadlik kolmest juhtumist, kus kolm noort poissi on surnud pärast karfentanüüliga rikastatud 3-CMC nuusutamist (kasutajad olid noored poisid, kes olid väga keemiliselt naiivsed), ning arvukatest üledoosidest, mis, tänu Jumalale, päästeteenistuse kiire reageerimisega nalaksooniga kõrvaldati. Juhtumid olid nii rasked, et kõik need inimesed, kes Jumala armust ellu jäid, pidid isegi pärast rohkem kui kahe nalaksooni manustamist paariks päevaks haiglasse jääma. Tahaksin lisada, et tavalised tahtlikud opioiditarbijad, kes siin väga sageli üledoosi võtavad, elustuvad edukalt pärast ühte või kahte nalaxooni manustamist (iga manustamine koosneb 1 mg/1 ml nalaxooni). Nii et nende opioidide lisatud kogused on kohutavad mahult ma eeldan. See ei ole mingi kesklinna, hullu narkomaanide hirmujutt, see on midagi, mida ma olen ise näinud (kõik mainitud juhtumid, mida ma olen teadlik esimesest käest), ja mul oli võimalus rääkida meditsiinitöötajaga, kes töötab kahjude vähendamise valdkonnas ja puutub iga päev kokku kõrge riskiga kasutajatega.
Sooviksin kuulda teiste inimeste arvamust, kes on kuulnud sellistest juhtumitest oma riigis, kes on seda võib-olla omal nahal kogenud või kellel on teadmisi, kuidas seda tehakse (pitsimine). Katinoonid, mis on pitseeritud, ei erine kuidagi välimuse, lõhna, maitse või muu objektiivse välimuse poolest, mis tähendab, et nad on kristallilisel kujul. Ma teeksin järelduse, et kohalikud narkodiilerid teevad seda ise, kui toode oleks purustatud kristallide, peene pulbri kujul. Toote ümberkristalliseerimine ei ole midagi, milleks kohalikud narkodiilerid on võimelised. Ja mul ei ole põhjust arvata, et Hiina või India tootjad teeksid seda oma laborites - aga ma võin eksida; praeguseks ei üllataks mind miski nende inimeste rikutud inimliku eetika puudumine.

Kas keegi, kellel on selles küsimuses teadmisi või rohkem arusaamist, võiks mind selle teema osas valgustada? Kas te arvate, et katinoonide pitsitamist kristallide kujul saab tõhusalt teha, pihustades võib-olla mingit lahust otse kristallidele? Või on tõenäolisem, et pitseerimine toimub tootmise käigus ja tootmisrajatistes?
Igasugused esmased kogemused pitseeritud katinoonidega on huvitav ja sisukas lugeda ka.

Tänan teid.
 

Morda

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Tundub, et tarnijad püüavad kliente tappa. (sõna otseses mõttes teadmatus sellise aine olemasolust on päris palju surnud lause igale kasutajale (kelle mõtlemine on puhas mcat või mõni muu stim). Välja arvatud juhul, kui nad üritavad teid opioode sõltuvusse saada ja on u töötab nagu cr3ck hd.
muud seletust ei ole.

omamoodi kontraproduktiivne, et opioode on sellises tootes.


Fentanüüli ja muu op. toote süntees tundub väga populaarne nendel päevadel, ma ei imestaks, kui nad lihtsalt ei puhasta ümber palju, enne keedavad midagi muud.
Noh, jääge ohutuks, testige oma jama (on olemas OP. test saadaval)
 
Top