Täielik amfetamiini freebase (A-õli) süntees P2P-st (10L skaala)

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
See on hea saagis, kui kaua kulub teil 8,5L freebase'i aurudestilleerimiseks?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Mitu tundi, kuid sõltub ka seadmetest, minu puhul pean ootama 1 tund ainult selleks, et aur oleks vajalikul temperatuuril, mis on protsessi halvim osa ausalt öeldes, kuid kõigil on sama "probleem", kui teil on vaja destilleerida õli veega isegi auruga.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ok ok sa tabasid mind ma ei teinud seda on võimatu petta inimesi nii intelligentne kui sa sankharaKokosDreams, tweaker2... ei tea, kuidas sa ei ole avastanud mind enne!
Tänan teid, et jagada oma väärtuslikku aega foorumis, sest teie detektiivi oskused nad on kuni ülesanne FBI, DEA,EUROPOL...

Nüüd, et sa paljastasid mind ma selgitan teile tõde:

Ma olen lihtsalt igav teismeline ilma töö, ilma sõpradeta ja kardan minna välja. Ainus kontakt maailmaga on minu arvuti.
Ma pidin keskkoolist lahkuma, sest nad segasid mind,naersid minu üle...

Ma nägin Netflixis Breaking Bad'i ja hiljem leidsin selle foorumi ja mõtlesin, et võib olla lõbus postitada võltsitud teavet, sünteesi, pilte... ja kujutada inimeste nägu pärast täiesti väljamõeldud sünteesi tegemist. Te ei tea, mida ma olen tulnud naerma kujutades neid nägusid hahahaah kui rumalad on nad

Nüüd, kui sa oled mind jahtinud ma ei tea, mida ma teen kogu päeva jooksul see foorum oli minu peamine meelelahutus, ma ei tea, kas ma suudan seda ületada ja ma kardan teha midagi hullu enda vastu. Kui see juhtub, siis langeb see teie südametunnistusele ja te peaksite sellega elama.

PD: Nende jaoks, kes ei mõista seda sõnumit, võtan selle kokku:

Ma ei postita midagi muud, või aidata kedagi PM või muul viisil, mis on see, mida te saavutasite, kui kohtlemine nagu see altruistlik inimesed ilma igasuguse majandusliku või isikliku huvi lihtsalt julgustust jagada kogemusi. Võiks olla võimalik olukord, mida foorumi administraatorid peavad kaaluma, et püüda vältida tulevasi, kui nad peavad seda asjakohaseks. Igatahes sa elad ilma minuta ärge muretsege kõik on ok.
Palju õnne ja tänu.
 
Last edited:

tweaker2

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 29, 2022
Messages
18
Reaction score
20
Points
3
see kirjutis on prügi.esiteks temperatuur formamiidiga on liiga madal 140-150 kõlab umbes õige, kui kasutate ammooniumformiaati, kuid formamiid vajab kõrgemat temperatuuri, kui ma mäletan õigesti ja teiseks N-formüülamfetamiin on tahke mass mitte vedelik ja miks sa üritad seda reaktsioonisegust ekstraheerida täiesti kasutu samm see ainult kahjustab teie saagist kolmandaks teie hüdrolüüs on vale te kasutate 11l hcl mis on hullumeelne isegi kui teil oleks 11 kilo N-formüülamfetamiini kogus oleks lähedal 2,5 liitrit hcl mitte 11l selle 1:1 molaarse massi, mitte mahu järgi.Miks teete kõik nii keeruliseks Leuckart on lihtne tagasivooluhüdrolüüs ja seejärel basifitseerimine ja seejärel aurudestilleerimine kõik samas potis, nii et ei ole vaja ekstraheerimist või lahusteid ma väga kahtlen, et te olete seda reaktsiooni kunagi teinud ja kui olete, siis on teie saagis nullilähedane, kui teete seda nii, nagu te ütlete. okei, häid jõule kõigile im lähen magama im purjus kui põrgu
 
View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
n-formüülamfetamiin on kergelt kollane õline vedelik
 
View previous replies…

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
152
Reaction score
67
Points
28
See läks prügikasti. Ma ei tea, mis kurat on minu Leuckartil viga. Reaktsiooniaeg 20 tundi, temperatuur: 150-160 C (formamiid) ja kõik reagendid olid õigetes kogustes. Kas see, et mu magnetiline segisti on katki ja ma ei sega seda sagedamini või mis. Minu N-formüülamiin on alati must. Kas ma põletan seda? Ja kui ma teen alushüdrolüüsi, ei teki palju või üldse ammoniaagigaasi, nii et minu N-formüül "amiin" ei ole üldse amiin?! Kas keegi oskab mind aidata. Minu P2P oli 8 grammi kogus + muud reagendid.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
152
Reaction score
67
Points
28
OK. Mis oli valesti, see oli minu nn "P2P", mis ei olnud P2P.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Kui te ajate leukart 140 150 juures ammoinaformiaadiga, laguneks see niikuinii ainult formamiidiks
 
View previous replies…

tweaker2

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 29, 2022
Messages
18
Reaction score
20
Points
3
ammooniumformiaat hakkab lagunema temperatuuril 170-180c
 

tweaker2

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 29, 2022
Messages
18
Reaction score
20
Points
3
jah formamiid on aga nii on ka ammooniumformiaat leuckart koos formiaadiga jookseb 135c-160c vahel see varieerub mõned poisid jooksevad seda jahedamalt mõned kuumemalt
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Ja theres ei ole midagi viga happe kogus hüdrolüüsiks . Kas te olete seda sünteesi enne tweakerit teinud?
 

tweaker2

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 29, 2022
Messages
18
Reaction score
20
Points
3
hüdrolüüsiga pole midagi viga? jah, seal on peaaegu kõik. jah, ma olen seda sünteesi oma sõbraga juba ammu teinud.
 
View previous replies…

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Ma luban u ei ole ma olen jooksnud hüdrolsis selle suhtega selle reaktsiooni kohta. Ma saan teile mitmeid kirjutisi ja artikleid, mis kasutavad seda suhet ka
 

tweaker2

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 29, 2022
Messages
18
Reaction score
20
Points
3
vahekord on täiesti vale, võib-olla on need üleskirjutused tehtud mikroskaalal, kas te arvutasite molaarsuse? kui nad tõesti kasutavad nii palju hapet, siis ei ole see kindlasti kontsentreeritud ja pigem lahjendatud hape.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Milline on suurim saagikus, mida olete näinud leuckartist. Mul on kunagi olnud ainult 48%, mis teil. Need saagised on väga kõrged selle kirjutamise kohta
 

tweaker2

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 29, 2022
Messages
18
Reaction score
20
Points
3
saagis ei olnud väga hea kuskil 700-800 grammi kuiva amfetamiini 1 liitrist p2p kui ma mäletan õigesti,me ei ole kunagi arvutanud õli me lihtsalt soolasime seda pärast destilleerimist
 

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Kõlab nagu kulla saagiks. Kas te kasutate katalüsaatorit oma lecukartsis?
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Tahaksin teada tho btcboss, kas te kasutate otsest refluksit või dekaani ja haiblikat? Kas te vabanete veest ect ect?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Tere @btcboss2022
mis värvi on teie N-formy välja ? pH ?

Ma leidsin midagi väga kummalist. minu N-formy oli tumepruun
Ma hoian oma ammooniumkarbonaati ( segu ) eelmisest ajast ja seal oli lihtsalt natuke N-formy pudelis ülemine kiht
see oli jäänud üle eraldamisest võibolla 5ml 1 liitrisesse pudelisse. Ammooniumkarbonaat.
nüüd 6 nädalat hiljem on see muutus värvi heleroosa ja kogus on x3 minimaalselt arvan 15ml

nii et võibolla on ammooniumkarbonaadi viis ( tiitritakse ph7 ) kuldne, kui võtta aega
võibolla kasutame liiga palju soojust ja liiga vähe aega .
igatahes järgmine kord alustan mõned nädalad ilma soojuseta siis soojus ja jälle lase see jääda nädal ja siis eraldada

võibolla monster saagikus
 
Last edited:

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ma arvan, et te ei lugenud seda minu viimast postitust, eks?
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
152
Reaction score
67
Points
28
Mõnikord kuumutan oma reaktsioonisegu umbes 4-5 tundi, siis magan. Jällegi. Mõned magavad. jne jne ...
Üks kord võttis reaktsioon 5 päeva! :) On mingi tekst Festers Meth vol. 8:th, et kui lasta reaktsioonisegu 4-5 päeva seista ja neid kuumutada 160 C 1 tund, siis on see täielik! See oli mingi vene keemik IIRC ... Ise pole seda kunagi proovinud.
 

jokerr

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 25, 2022
Messages
15
Reaction score
13
Points
3
Tänan, suurepärane meister
 

williwonkaa

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Lisasin 2 N-formüülamfetamiini hüdrolüüsi viisi ja nagu alati on MINU viis ja see töötab MINU jaoks ei tähenda, et see on ainus ja ametlik viis.

N-formüülamfetamiin
1. Pange 10L P2P reaktorisse, lisage 15L formamiidi ja 7L sipelghapet, aeglane segamine tagasivooluga 5 tunni jooksul 140/150C juures.
2. Lõpetage kuumutamine ja jahutage temperatuurini, kus saab lisada H2O ilma suure aurustumiseta, lisage 13,33L H2O segu ja laske kihid eraldada.
3. Hoidke ülemine kiht (õlikiht)
4. Alumine kiht (veekiht) ekstraheeritakse DCMiga, laske kihtidel täielikult eralduda, lisage alumine kiht (DCM kiht) punktis 3 säilitatud kihile, segage neid, kuivatage see veevaba Na2SO4 või MgSO4 abil, filtreerige ja aurustage DCM (vabatahtlik).
5. Te peaksite saama umbes 11L N-formüülamfetamiini.

N-formüülamfetamiini hüdrolüüs HCL-meetodil

1. Pange 11L N-formüülamfetamiini reaktorisse, lisage aeglaselt 11L (1:1) 37% HCL-i, aeglaselt segades ja tagasilöögiga 2 tunni jooksul 80/90C juures.
2. Lõpetage kuumutamine ja jahutage kuni 25C, lisage 10L DCM-i segada ja laske kihid eraldada.
3. Hoidke ülemine kiht, alumine kiht (DCM kiht visatakse ära).
4. Lisage külm ülemine kiht eelnevale külmale lahusele 1,66kg NaOH + 2,66L H20, laske jahtuda RT 12 tundi.
5. 2 eraldatud kihti hoitakse ülemine kiht(õlikiht)
6. Alumine kiht (veekiht) ekstraheeritakse DCMiga, laske kihtidel täielikult eralduda, lisage alumine kiht (DCM kiht) punktis 5 säilitatud kihile, segage neid ja aurustage DCM (vabatahtlik).
7. Segu destilleeritakse auruga 140-145C juures, et saada läbipaistev õli, 100C juures hakkab õli välja jooksma jahuti 130C juures lülitage aur sisse ja ärge kuumutage üle 150C, sel juhul saate kollast õli.
8. Laske täielikult eraldada oma destilleerimise vastuvõtukolvi 2 kihti, hoidke ülemine kiht (õli kiht)
9. Alumine kiht (veekiht) ekstraheeritakse DCMiga, laske kihid täielikult eralduda, lisage alumine kiht (DCM kiht) punktis 8 säilitatud kihile, segage neid, kuivatage see veevaba Na2SO4 või MgSO4-ga, filtreerige ja aurustage DCM (vabatahtlik).
10. Saadakse 8,3 l amfetamiini vababaasi.

N-formüülamfetamiini hüdrolüüs NaOH abil
1. Pange 11L N-formüülamfetamiini reaktorisse, lisage 13L eelnevat külma 65% NaOH lahust aeglaselt segades tagasivooluga 2-3 tunni jooksul 110C juures.
2. Lõpetatakse kuumutamine ja jahutatakse temperatuuril RT
3. Hoidke ülemine kiht (õlikiht)
4. Alumine kiht (veekiht) ekstraheeritakse DCMiga, laske kihtidel täielikult eralduda, lisage alumine kiht (DCM kiht) punktis 3 säilitatud kihile, segage neid ja aurustage DCM (vabatahtlik).
5. Segu destilleeritakse auruga 140-145C juures, et saada läbipaistev õli, 100C juures hakkab õli välja jooksma jahuti 130C juures lülitage aur sisse ja ärge kuumutage üle 150C, sel juhul saate kollast õli.
6. Laske oma destilleerimise vastuvõtukolvi 2 kihti täielikult eraldada, hoidke ülemine kiht (õli kiht)
7. Alumine kiht (veekiht) ekstraheeritakse DCMiga, laske kihid täielikult eralduda, lisage alumine kiht (DCM kiht) punktis 6 säilitatud kihile, segage neid, kuivatage see veevaba Na2SO4 või MgSO4 abil, filtreerige ja aurustage DCM (vabatahtlik).
8. Saadakse 8,5 l amfetamiini vababaasi.
Aitäh. Kas te võiksite öelda, millise reaktori te võtsite? Milliseid materjale ma vajan, kui tahan toota suures mahus? 1000L reaktor?
Kuidas te reaktorit soojendate?
 
Top