Täielik amfetamiini freebase (A-õli) süntees P2P-st (10L skaala)

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Kas see pilt on pärast sisemist aurudestillatsiooni?
Kas te destilleerite oma p2p 70% saagise saamiseks , või kasutasite seda otse bmk-st ?
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Jah, see on .

Ma kasutasin The P2P kohe pärast konverteerimist 5449-st, ma ei destilleerinud seda.
 
View previous replies…

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Kas peate pärast teisendamist kohandama p2p-i ph-d või saate seda kasutada sellisena, nagu see on?
 

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Okei, ma proovin uuesti. Esimesel korral sain mõnusalt lõhnava kollase õli, kuid pärast edasist töötlemist ei saanud mingit valmistoodet tagasi. Ma arvan, et minu õli ei olnud täielikult muundatud.
 

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Ma proovisin nii hcl kui ka fosforhappeid. Siis nabh4 reduktsiooni mõlemal korral. Ma dm teile fotosid, kui ma leian selle üles
 

tucoxXx1

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
head pärastlõunat ! Mulle tõesti meeldib see süntees, olen seda mitu korda teinud. kuid saagis, kui ma pean nformi saama, on sel hetkel väike. Ma saan 5L nformi 10L määrdunud P2P-st ja 1,5L veekihist. nii et lõpuks, pärast aurudestillatsiooni, saan 8,5L saagise asemel alati 3-4L. Ma ei puhasta õli ühegi protseduuri käigus. Ma arvan, et aur puhastab seda. palun keegi, kes oskab nõu anda, aitäh palju.
 

ossi

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 15, 2022
Messages
69
Reaction score
29
Points
18
N-formüülamfetamiini hüdrolüüs NaOH-meetodil
1. Pange 11L N-formüülamfetamiini reaktorisse, lisage 13L eelmist külma 65% NaOH lahust aeglaselt segades tagasilöögiga 2-3 tunni jooksul 110C juures.
2. Lõpetatakse kuumutamine ja jahutatakse temperatuuril RT

kasutada siin metanooli + vähem vett ja NaOH või KOH (minu jaoks KOH parem), metanooliga minna 85-90C.
näete suurt erinevust
 

ossi

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 15, 2022
Messages
69
Reaction score
29
Points
18
1 liitri n-formüüli jaoks segatakse1,2-1,5 liitrit metanooli, 700-850 gr KOH ja 0,3-0,6 liitrit vett. lahustada KOH täielikult. Pärast seda, kui see on veidi jahtunud, panna see paariks tunniks külmkappi. panna see segu segamise all n-formüülile ja lasta segada pool tundi ilma kuumuseta. pärast minna 85-90C.
85-90 bacause keemistemperatuur metanoolist on madalam kui vesi.
see on palju rohkem saagikust, ma ei keedaks kunagi ilma metanooliga.
ja lõpuks auru destilleerimine on hädavajalik! (madal temperatuur, suurem saagikus)
ja sa saad suurema saagise, kui kasutad p2p formamiidi ja veidi rohkem sipelghapet.
kui teil on rohkem sipelghapet, võite keeta 140-145 juures, see annab suurema saagise.
 

Researcherr

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Kui palju peaks olema NaOH ja metanooli suhe 1L n-formüüli kohta?
Kui kasutada KOH asemel NaOH-d?

@ossi
 

Researcherr

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
@btcboss2022 tänu vastuse eest ja kui palju vett lisada selle koguse kohta?
1L vesi - 820g NaOH - metanool 3L - 1L n-formüül?
Ja miks nii palju metanooli?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
1:3 suhe lahustiga on väga levinud suhe erinevates reaktsioonides, see on üks neist.
 

Researcherr

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Mida kasutada:

Vesi 1L
Naoh 820g
Metanool 1L
N-formüül 1L

Kas see suhe oleks ka hea?
 

Researcherr

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Igaüks, kellel on NaOH + metanooli hüdrolüüsi kogemus, palun aidake õige vee, naoh, metanooli, n-formüüli suhe
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ma ütlesin teile, kuid ok jätkuvalt küsida, kui vaja ei ole probleemi
 

Researcherr

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
@btcboss2022 jah ma tean, et sa ütlesid mulle, aga kui palju vett kasutada 820g naoh + 3l metanooli kohta? Või ei mingit vett?
 

TsssssXxX

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 8, 2023
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Tere. niipalju kui ma tean, et mida puhtam on p2p ja n-formamf, seda suurem on lõpuks saagis. Kasutan p2p puhastamiseks. 2L määrdunud p2p, lisan 2L kuuma vett, segan tugevalt, jätan valima kihi. ülemine kiht on vesi, alumine kiht on p2p. kas sellest piisab? n-formi puhastamine: Lisan aeglaselt ja tugevalt segades 2L määrdunud n-formile 10% söögisooda lahust. Lisan seda aeglaselt, sest see vahutab tugevalt. Valan bikarbonaadi lahust kuni saan ülemise kihi. kas see on vastuvõetav? tänan vastuste eest
 

Sig

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 30, 2023
Messages
42
Reaction score
27
Points
18
On see; 1. Pange 11L N-formüülamfetamiini reaktorisse, lisage 13L eelmist külma 65% NaOH lahust aeglaselt segades tagasilöögiga 2-3 tunni jooksul 110C juures. Võimalik klaasreaktoris, sest täna keegi ütleb mulle, et see purustab klaasi.(naoh lahus) ma töötan ainult enne varastatud reaktoriga... selle proovimiseks on liiga kallis... 🙈
 

damakemi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 26, 2023
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Ma tegin Naoh viisil mõtlesin, kas on võimalik destilleerida õli kohe pärast 2-3 tundi refluks, pärast punkti 2 ?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Aurudestillatsioon jah.
 

damakemi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 26, 2023
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
aitäh vastamise eest, kas ma saan teha suurema koguse formamiidi ja sipelghappe segu ja seda ladustada?
 
Top