L-metallist D-metalini

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Tere poisid,

Võib-olla noobquestion, kuid kas on olemas tee või tee L-metüülisomeeri muutmiseks D-isomeeriks?
Ma mõtlen, et pärast u eraldada raseemiline segu viinhappega, millised on võimalused L-stereoisomeeriga?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Mida tähendab "valikud"?
Te võite teha sama protseduuri metaga, mida siin on kirjeldatud amf. puhul.
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Jah, ma tean, kuidas eraldada ratsemaat D-ks ja L-ks.

Ma mõtlesin, et pärast ratseemi eraldamist on võimalik muuta L-isomeer D-isomeeriks?

Ainult D-isomeeri müüakse siis metamfetamiinina, mida teevad siis suured tootjad L-isomeeriga? Seda ma mõtlesin "valikuvõimalustega".
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
no
Nad müüvad seda ka D-isomeerina või müüvad seda rassemaatina.
 
Last edited by a moderator:

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Ma tean, et selle optiline inversioon on teoreetiliselt võimalik.
Ill võtta sukelduda selles küsimuses ja hoida kõik kursis
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Üks küsimus: mis juhtuks, kui te muudaksite L-metamfetamiini amfetamiiniks? Saaksite L-amfetamiini, eks? Mis ei ole täiesti kasutu.
 

sharetea

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
19
Reaction score
8
Points
3
kui olete eraldanud d ja l..
protsess on cslled racemitatuon..

mis siis konveets oma l met tagasi racetize segu... l / d uuesti...
te lahendate ja kordate protsessi.


RRR racemitatsioonilahendus ja i thinm viimase ris recycle.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
S Patent 2797243

Parandatud meetod l-amfetamiini muundamiseks d-l-amfetamiiniks



Käesolev leiutis käsitleb täiustatud meetodit soovitud optiliselt aktiivse isomeeri suurema saagise saamiseks ratseemilistest segudest ja eelkõige meetodit, mille puhul optiliselt aktiivsed isomeerid muudetakse vastavateks optiliselt mitteaktiivseteks ratseemilisteks segudeks.

Näide 1:

50 g l-amfetamiini ja 5 g Raney-nikli segu täideti Magne-Dash-autoklaaviga ja pomm survestati vesinikuga algsele rõhule 100 naela. Segu segati ja kuumutati 95-100*C juures 5 tundi, mille järel reaktsioon jahutati ja nikkel eemaldati filtreerimise teel. Töödeldud alus näitas pöörlemist -3,1*. See tähendaks umbes 65% algselt olemasoleva l-aluse rassemiseerumist.

Näide 2:

135 g l-amfetamiini, 50 g Raney-nikli ja 1,7 g ammoniaagigaasi segu 10 cm3 metanoolis täideti Magne-Dash pommi ja survestati vesinikuga 100lbs. Seejärel kuumutati segu 150*C-ni ja hoiti sellel temperatuuril segades 19 tundi. Seejärel jahutati reaktsioon, gaasid tuulutati ja reaktsioonisegu filtreeriti, et eemaldada nikkelkatalüsaator. 50 g alikvooti destilleeriti, saades 37,4 g (75%) amfetamiini; BP: 83-87*C/15mmHg ja 4,8 g jääki, mis koosnes diamiinist. Põhiliselt d-l-amfetamiini pöörlemine oli -0,3*.

Näide 3:

135 g l-amfetamiini, 50 g Raney-nikli ja 0,5 g ammoniaagigaasi segu 10 cm3 metanoolis täideti Magne-Dash autoklaaviga ja survestati algsele rõhule 100 lbs vesinikuga. Reaktsiooni kuumutati 150*C juures segades 13,5 tundi. Gaasid eemaldati jahtunud reaktsioonianumast ja segu filtreeriti katalüsaatori eemaldamiseks. 50 g alikvooti destilleeriti vähendatud rõhu all, et saada 37,4 g amfetamiini; BP: 83-86*C/15mmHg. ja 10,4 g diamiini jääk. Amfetamiini saagis oli 74,5% ja sisuliselt d-l-amfetamiini pöörlemine oli -0,2*.

Näide 7:

35,5 g l-amfetamiini täideti Magne-Dash-pommi, mis sisaldas kasutatud Raney-nikkelkatalüsaatorit. Seda segu jahutati jääl ja töödeldi 2,2 g ammoniaagigaasi ja 10 cm3 metanooli külma lahusega. Seejärel raputati seda segu vesiniku atmosfääris (algne rõhk 100lbs) ja temperatuuril 150-155*C 10 tunni jooksul. Selle kuumutamisperioodi jooksul tekkis rõhk 250 naela. Pommi jahutati, nikkelkatalüsaatoril lubati settida ja alus valati dekanteerimise teel välja. Lahusti metanool eemaldati vaakumis destilleerimise teel ja jääkõli fraktsioneeriti. BP: 82-86*C/15mmHg., saagis oli 30g (85%), ei esiisaldust ja ainult väike kogus destillatsioonijääki. Pöördumine oli -2,4*.

Teised näited olid olemas, kuid väiksema saagise ja väiksema raseerumisega.
 

Amphibian

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 30, 2022
Messages
9
Reaction score
9
Points
3
Euroopa Narkootikumide ja Narkomaania Seirekeskusest (EMCDDA):

HEF13fANcT
Allikas: https://www.emcdda.europa.eu/publications/eu-drug-markets/methamphetamine/main-production-methods-europe_en
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Ma olen oma küsimusele vastanud ja tundub, et RRR või sarnased menetlused on vajalikud.
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Kuigi see töötaks... mõned neist kemikaalidest on raske saada või võivad olla ohtlikud, nagu minu kasutajanimi, selle asemel peaksite kasutama naprokseeni ja kasutama papa-peachy koos NASID Naproxeniga. Olen postitanud täieliku juhendi allpool
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Hei @azides Tänan teid vastuse ja info eest. Käisin just kõik läbi ja püüan ikka veel sisu seedida. Ma ei ole keemik, nii et ma lihtsalt püüan seda mõista. Põhimõtteliselt saan ma aru, et kui me võtame levo-methi ja lisame naprokseeni ja kuumust, saame me selle muuta raseemiliseks? Või ei saa ma õigesti aru?
Ma pean küsima - kui see on nii lihtne, siis miks keegi ei räägi sellest või ei tee seda? Kas teil on töö või mingi info selle protseduuri kohta?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Ma annan sellele kindlasti võimaluse. Mind huvitab, kas keegi on ekstraheerinud "Levomefamfetamiini 50mg" sisaldavaid ninainhalaare - milline on parim protsess selle tegemiseks ja kas see kristalliseerub nagu jää hakkab? Või millise välimusega võib oodata isoleeritud toodet?
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Ma ei öelnud kunagi, et see on ma ütlesin, et see on kõige kättesaadavam ja parem kui tavaline viinhape ;)
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ma sain aru, et oli parem resolutsioon ja et ainult kuumutamine L-meth saadud selle resolutsiooni see cames racemic Im sorry, kui ma eksisin.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Im väga väga lähedal selle saavutamisele!!!!;-)
 

riahisunak

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 19, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Kas te kavatsete postitada selle venna
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Läbi selle tee... või minu lihtsam ma postitasin allpool rekvisiidid, kui sa läksid läbi kogu selle vaeva XD
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Mis kuradi jama see on? See on BBgate/ uus taru.. AIBN, metüültioglükolaat, dimetüülperoksükarbonaat tioglükoolhape? Kas keegi saab neid lihtsalt või odavalt? Kas see on ohutu avg keemik?

Shit lihtsalt googeldades DIMYRISTYL PEROXYDICARBONATE laguneb vägivaldselt või plahvatuslikult temperatuuril 0-10°C tänu isekiirenevale eksotermilisele lagunemisele; mitu plahvatust ei kõla väga ummmm ebaturvaliselt avg keemiku jaoks, kes seda foorumit loeks. Kurat, see meenutab natuke seda kuti kasutajanime. Ja kuigi metakeemikud on kasutanud AIBNi metamfetamiini racemateerimiseks lahtiselt D-viinhappega.

Clandestine keemikud on kasutanud ka NAPROXENi ammu, et muuta L kuumusega racemaatiks. ... jah jah NASID. See on tegelikult 2 korda eelis lisaks sellele, et on ohutu, nii et tegelikult 3, 4 kui arvestada on see kättesaadav kui kõik põrgu . Marsruuti nimetatakse papa-peachy ja ma dokumenteerin kõik teile see on tõesti nii lihtne kui see kõlab ;)

Trikk on leida odavaim optiliselt aktiivne hape, mis seob ühe isomeeri, kuid mitte teise ja mis muudab lahustuvust piisavalt, nii et üks produktidest (olgu see siis reageerimata freebase või reageerinud amiid, sulfonaat või mis iganes) saab pesta teise lahustisse (mis on esimese lahustiga mittesegunev), nii et üks isomeer lahustuks esimeses lahustis, teine isomeer aga teises lahustis.

Seejärel on metamfetamiinitootjate poolt kasutatav lahe vigur - AIBNi kasutamine (mida te kõik juba praegu kasutate), mis reageerib sekundaarse amiiniga (imiini kaudu), nii et 50% vähem aktiivsest/inaktiivsest isomeerist muundub aktiivseks isomeeriks).
Allpool on toodud näited eespool nimetatud dokumendis nimetatud rassemiseerimise klassi kohta. AIBN (asabisisobutürloonitriil) on radikaalreaktsiooni katalüsaatoriks
https://www.academia.edu/81633940/T...Racemization_of_Nonactivated_Aliphatic_Amines


Kuid see naprokseeni uurimine see põhines... midagi uut lihtsalt vana kraam, kuid pane 2 ja 2 ja bingo oli tema nameo ideaalne Pope-Peachy. Sellel lahustamisel võib olla praktiline rakendus, sest lahustamise efektiivsus on samas suurusjärgus kui viinhappega, kuid 1 molilise aluse lahustamiseks on vaja ainult 0,25 molaarset ekvivalenti lahustavat ainet. Chirality 11:373-375, 1999. © 1999 Wiley-Liss, Inc.


Igatahes PROFF see töötab meta ohh IDK võib-olla see
N-metüülamfetamiini optilise eraldamise mehhanismi uurimine diastereoisomeersete soolade moodustamise kaudu Pope-Peachey eraldamismeetodiga, nagu seda hiljem retordis arutatakse

https://sci-hub.wf/10.1016/s0957-4166(00)86170-4

https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S0957416600861704

Kuid ... AIBNi asemel kasutame naprokseeni, et muuta l kuumusega raseemiliseks . .Ilmselt selle retordi põhjal leidsin ka ... Sama Papa-Peachy poolt varem mainitud .

Nagu ma varem ütlesin...kui trikk on leida odavaim optiliselt aktiivne hape, mis seob ühe isomeeri, kuid ei seo teist ja mis muudab lahustuvust piisavalt, nii et ühe toote (olgu see siis reageerimata vababaas või reageerinud amiid, sulfonaat või mis iganes) saab pesta teise lahustisse (mis on esimese lahustiga mittesegunev), nii et lõpuks on üks isomeer lahustunud esimeses lahustis, teine isomeer lahustunud teises lahustis.

http://www1.udel.edu/chem/sametz/Sa..._Diastereomeric_Salt_Formation__Naproxen.html

Skeem https://dump.li/image/ac34d7b4b88983a0.jpeg

Retort

Enantiomeeride lahutamine diastereomeersete soolade moodustamise teel: Naprokseen

Minu biokeemia slaididel CHE322-st on analgeetikum naprokseeni lahustatud väga sarnaselt CHE321-s käsitletule. Naprokseen on kiraalne karboksüülhape ja aktiivse ravimina müüakse (d)-(S)- enantiomeeri.
Raseemiline naprokseen eraldatakse klassis õpitud soolade moodustamise tehnika modifikatsiooni abil. Protokollile on lisatud kaks muudatust, mis muudavad protsessi veelgi kasulikumaks enantiomeeriliselt puhta naprokseeni kaubanduslikuks tootmiseks. Esiteks kasutatakse Pope-Peachy meetodina tuntud pöörde puhul ainult pool ekvivalenti kiraalsest amiinist. Selle asemel kasutatakse pool ekvivalenti odavamat, optiliselt mitteaktiivset amiinbaasi. See mitte ainult ei tee protsessi odavamaks, vaid annab ka suurema erinevuse lahustuvuses. Soovitud (d)-(+)-enantiomeeri konjueeritud alus kristalliseerub koos kiraalse amiini konjueeritud happega suure selektiivsusega. See jätab lahustisse (l)-(-)-naprokseeni lahustuvama soolaprodukti ja ahiraalse amiini.
Teiseks keerdkäiguks on see, et "emalahuse" (pärast filtreerimist järelejäänud lahus) lihtsal kuumutamisel saab naprokseeni soovimatu enantiomeeri muuta tagasi ratsemaatiks. Te saate CHE322-s teada, et karbonüüli kõrval asuvad prootonid on mõõdukalt happelised; see tähendab, et kui karbonüüli kõrval on metiin stereotsenter, peate alati olema ettevaatlik, et selle konfiguratsioon võib deprotonatsiooni/reprotonatsiooni teel "segi minna". Antud juhul tahame aga, et konfiguratsioon tasakaalustuks tagasi raseemiliseks seguks, ja selleks piisab kasutatud achiraalsest alusest ja kuumusest.
See protsess võimaldab naprokseeni sünteesida lihtsama ja odavama marsruudi abil ühe enantiomeeri asemel rassemaatina. Selle protsessi abil ei saa mitte ainult lahutada kahte enantiomeeri, vaid "soovimatu" enantiomeer muudetakse soovitud enantiomeeriks, selle asemel et seda kõrvale jätta - see kahekordistab tõhusalt toote saagise.
Viide: Harrington, P.J.; Lodewijk, E. "Twenty Years of Naproxen Technology". Organic Process Research and Development, 1997, 1, 72-76.
Või see Raseemiliste α-arüülalkaanhapete mitteensümaatiline dünaamiline kineetiline lahutamine: kiraalsete mittesteroidsete põletikuvastaste ravimite (MSPVA) täiustatud asümmeetriline süntees.
Töötati välja tõhus protokoll kiraalsete 2-arüülalkaanhappeestrite tootmiseks suure saagisega (kuni 99%) ratseemilistest karboksüülhapetest, kasutades happekomponentidest saadud segaanhüdriidide rassemiseerimist pivaliinanhüdriidiga atsüülülekande katalüsaatori juuresolekul. Käesolev DKR hõlmab rassemaatiliste 2-arüülalkaanhapete enantio-diskrimineerivat esterdamist ja kiraalsete 2-arüülalkaanhapete kiiret rassemiseerimist sobivatel reaktsioonitingimustel, kasutades pivalanhüdriidi, diisopropüületüülamiini, ja bensotetramisooli (BTM) polaarses lahustis ning seda meetodit rakendati edukalt mittesteroidsete põletikuvastaste ravimite (MSPVA), nagu ibuprofeen ja naprokseen, farmakodünaamiliselt aktiivsete (S)-enantiomeeride valmistamiseks.

https://pubs.rsc.org/en/content/articlelanding/2012/cy/c2cy20329d

https://doi.org/10.1039/C2CY20329D


Keegi ütles mulle, et nad kasutavad naprokseeni, kuid ei leidnud midagi... nii et ma kaevasin natuke.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Viis, kuidas im testimine ei ole seotud, et tooted ja protsessid, AIBN viis on väga raske skaala kuni ma tean ainult võimalik väike skaala ja lõhn on üks halvemaid, mis on olemas.
Tegelikult on lihtsam, et kõik see niikuinii igaüks saab teha, mida nad tahavad mingit probleemi.
Umbes postitada või mitte kõigepealt ma pean saavutama seda täielikult ja kui see võib-olla pakutakse lisainfot juhendamisteenuse klientidele.
 
Top