L-metallist D-metalini

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Kuigi see töötaks... mõned neist kemikaalidest on raske saada või võivad olla ohtlikud, nagu minu kasutajanimi, selle asemel peaksite kasutama naprokseeni ja kasutama papa-peachy koos NASID Naproxeniga. Olen postitanud täieliku juhendi allpool
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Naprokseen ei tundu olevat parim lahusti:
https://www.designer-drug.com/pte/12.162.180.114/dcd/pdf/meth.chiral-sep.distn.pdf
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Ma ei öelnud kunagi, et see on ma ütlesin, et see on kõige kättesaadavam ja parem kui tavaline viinhape ;)
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ma sain aru, et oli parem resolutsioon ja et ainult kuumutamine L-meth saadud selle resolutsiooni see cames racemic Im sorry, kui ma eksisin.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
OK, ma saadan teile PM-i ja me läheme edasi, OK? Mul on selleks kõik vajalik olemas ja mul pole midagi paremat teha, nii et vaatame, kas mind saab ka usklikuks teha.
 
View previous replies…

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Pärast soldadoDeDrogaga rääkimist ei ole uus mesilane. Aga tõenäoliselt õppiv vastne. Ei solvata me kõik alustasime suures osas lööb TS2 raamatuid. (See on kõigile teistele) nagu ta juba sai süvendatud juttu.

Igatahes kui tegemist on selle reaktsiooniga seda saab hinnata pooleldi lihtne ja mõista alates EASY keegi nagu mina, mis on vahepealne lihtne kuni raske uus kommer

See kõik steemed alates post.2 nädalat tagasi



Notdrugs

Veidi aega tagasi kuulsin, et mõned laborid kasutasid Naprokseeni (nagu NSAID) kui enantiopuhastit. Aga ma ei ole suutnud selle meetodi kohta üldse infot leida, nii et ma tõesti ei oska seda kindlalt öelda

Mina kaevan...


u/Notdrugs

Ilmselt selle retoorika põhjal? Nagu ma juba ütlesin... Trikk on leida odavaim optiliselt aktiivne hape, mis seob ühe isomeeri, kuid ei seo teist ja mis muudab lahustuvust piisavalt, et ühte produktidest (olgu see siis reageerimata vababaas või reageerinud amiid, sulfonaat või mis iganes) saaks pesta teise lahustisse (mis on esimese lahustiga mittesegunev), nii et lõpuks on üks isomeer lahustunud esimeses lahustis, teine isomeer lahustunud teises lahustis. Selle põhjal, mida see ütleb, mida te arvate.

http://www1.udel.edu/chem/sametz/Sa..._Diastereomeric_Salt_Formation__Naproxen.html

Siis ei ole narkootikumide vastus...


Notdrugs
- 13 päeva tagasi - Muudetud 13 päeva tagasi

See on tõesti huvitav! Ma näen, kuidas need hoiatused muudavad kommertstootmise palju lihtsamaks. Ei ole liiga tihti, et me saame "lahtise tootmise üksikasjad" piiritletud põhiõpetuses, nii et tänan teid selle eest.

Hiljem, sel nädalal
isegi kui lahuses moodustab mononaatrium-d-tartraat siis eelistatult d-metamfetamiiniga vees lahustuva soola, samas kui l-metamfetamiini (mis jääb endiselt vabal kujul) saab ekstraheerida mittepolaarse lahustiga...

Ma arvan, et teil on raskusi arusaamisega... see on tõepoolest elujõuline

https://www.reddit.com/r/TheeHive/s/J1b0573Y7V

https://www.reddit.com/r/TheeHive/comments/18ycbjh1Asool
- 6 päeva tagasi

Naprokseen oleks huvitav reagent kiraalsete amiinide eraldamiseks

PsychedStrawberry
- 6 päeva tagasi

Kuidas nii?



SunderedValley
- 6 päeva tagasi

Seda on varemgi tehtud IIRC.
Ma kiirelt lugesin seda päris kõvasti, aga konsensus tundus olevat "töötab väga hästi saab mõnikord isegi odavamalt teha teisi meetodeid kasutades". Peaks olema kas siin, drugnerds sub või Vespiary.


1Azole
- 6 päeva tagasi

Kättesaadav, enantiomeeriliselt puhas, kasulik karboksüülhappe funktsionaalsus, suur pi-süsteem, arüülmetoksü, kõik need muudavad selle kasulikuks kandidaadiks, kusjuures kaks viimast kirjeldust on põhjused, miks see võiks olla eriti huvitav.

Siis miks minu postitus on parem

Ei ma ei anna üksikasju nagu temp ja aeg see kõik on ORIGINAL paavsti virsik.

Ei kui sa saad DCM benseeni jne jne ma ei kavatse öelda teile sobivat lahustit kasutada, kuna kõik on USE FUCKING SEARCH ENGINE Google, siin hive, jne... on kõik vastused.

Ja ei ma ei hakka arvutama teie moole. Ja kui veel 1 inimene, kes küsib minult täpsustusi aega jne...

Neid ignoreeritakse kõik on hästi dokumenteeritud
 
Last edited:

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Pärast soldadoDeDrogaga rääkimist ei ole uus mesilane. Aga tõenäoliselt õppiv vastne. Ei solvata me kõik alustasime suures osas lööb TS2 raamatuid. (See on kõigile teistele) nagu ta juba sai süvendatud juttu.



Igatahes kui tegemist on selle reaktsiooniga seda saab hinnata pooleldi lihtne ja mõista alates EASY keegi nagu mina, mis on vahepealne lihtne kuni raske uus kommer



See kõik steemed alates post.2 nädalat tagasi







Notdrugs



Veidi aega tagasi kuulsin, et mõned laborid kasutasid Naprokseeni (nagu NSAID) kui enantiopureeritud hapet. Aga ma ei ole suutnud selle meetodi kohta üldse infot leida, nii et ma tõesti ei oska seda kindlalt öelda



Mina kaevan...





u/Notdrugs



Ilmselt selle retoorika põhjal? Nagu ma juba ütlesin... Trikk on leida odavaim optiliselt aktiivne hape, mis seob ühe isomeeri, kuid ei seo teist ja mis muudab lahustuvust piisavalt, et ühte produktidest (olgu see siis reageerimata vababaas või reageerinud amiid, sulfonaat või mis iganes) saaks pesta teise lahustisse (mis on esimese lahustiga mittesegunev), nii et lõpuks on üks isomeer lahustunud esimeses lahustis, teine isomeer lahustunud teises lahustis. Selle põhjal, mida see ütleb, mida te arvate.



http://www1.udel.edu/chem/sametz/Sa..._Diastereomeric_Salt_Formation__Naproxen.html



Siis ei ole narkootikumide vastus...





Notdrugs

- 13 päeva tagasi - Edited 13 päeva tagasi



See on tõesti huvitav! Ma näen, kuidas need hoiatused teevad kaubandusliku tootmise palju lihtsamaks. Ei ole liiga tihti, et me saame "lahtise tootmise üksikasjad" piiritletud põhiõpetuses, nii et tänan teid selle eest.



Hiljem, sel nädalal

isegi kui lahuses moodustab mononaatrium-d-tartraat siis eelistatult d-metamfetamiiniga vees lahustuva soola, samas kui l-metamfetamiini (mis jääb endiselt vabal kujul) saab ekstraheerida mittepolaarse lahustiga...



Ma arvan, et teil on raskusi arusaamisega... see on tõepoolest elujõuline



https://www.reddit.com/r/TheeHive/s/J1b0573Y7V



https://www.reddit.com/r/TheeHive/comments/18ycbjh
1Azole

- 6 päeva tagasi



Naprokseen oleks huvitav reagent kiraalsete amiinide eraldamiseks



PsychedStrawberry

- 6 päeva tagasi



Kuidas nii?







SunderedValley

- 6 päeva tagasi



Seda on varemgi tehtud IIRC.

Ma kiirelt lugesin seda päris kõvasti, aga konsensus tundus olevat "töötab väga hästi saab mõnikord isegi odavamalt teha teisi meetodeid kasutades". Peaks olema kas siin, drugnerds sub või Vespiary.





1Azole

- 6 päeva tagasi



Kättesaadav, enantiomeeriliselt puhas, kasulik karboksüülhappe funktsionaalsus, suur pi-süsteem, arüülmetoksü, kõik need muudavad selle kasulikuks kandidaadiks, kusjuures kaks viimast kirjeldust on põhjused, miks see võiks olla eriti huvitav.



Siis miks minu postitus on parem



Ei ma ei anna üksikasju nagu temp ja aeg see kõik on ORIGINAL paavsti virsik.



Ei kui sa saad DCM benseeni jne jne ma ei kavatse öelda teile sobivat lahustit kasutada, kuna kõik on USE FUCKING SEARCH ENGINE Google, siin hive, jne... on kõik vastused.



Ja ei ma ei hakka arvutama teie moole. Ja kui veel 1 inimene, kes küsib minult täpsustusi aega jne...



Neid ignoreeritakse kõik on hästi dokumenteeritud



Jällegi kõigile veel 1 kord



Notdrugs



Natuke aega tagasi kuulsin, et mõned laborid kasutasid Naproxenit (nagu NSAID) enantiopureeritud happena. Aga ma ei ole suutnud selle meetodi kohta üldse infot leida, nii et ma tõesti ei oska seda kindlalt öelda



Mina kaevan...





u/Notdrugs



Notdrugs



- 13 päeva tagasi - Redigeeritud 13 päeva tagasi







See on tõesti huvitav! Ma näen, kuidas need kavalerid teevad kommertslik tootmise palju lihtsamaks. Ei ole liiga tihti, et me saame "lahtise tootmise üksikasju" piiritletud põhijuhendis, nii et tänan teid selle eest.



jälle teooria L VICKS D metile . Kas see on VÕIMALIK jah. Kas keegi, kes ei ole välja töötanud mdma tee ei ole hästi dokumenteeritud teha seda, jah. Kas keegi küsib, kas nad saavad kasutada 40% etanooli , DSMO vs DCM jne jne nad ei ole valmis



Kas saab teha MDA / MDMA kohvist / kofeiinhappest vms... jah. Kas 12% yeild to cost tundub elujõuline, kui piperonal acatate või muud analoogid on pennides $ ja saab teha piperonal 1-2 sammu ja sealt safrooli või isosafrooli ... lihtsalt sellepärast, et saate ei tähenda, et saada 10g vicks inhalaatorite on "kuluefektiivne "

Sa pead võib-olla kaevata igaüks, kes loeb, kuid igaüks, kellel on arusaam ts2 teha oma OMA prekursorid või preprekursor see on mõttekas. Kui te järgisite seda kui kaarti ja kompassi ja mitte retsepti

Kuigi kõik tahavad selle olevat A+B + vedelik + soojus teha kemikaali X ja see töötab 0-80-95% ajast.

On aeg, kui sa üritad teha kooki, kuid teha leiba.

Nagu näiteks lisades 1 liiga palju süsinikke jne jne. Ümberkristalliseerimine ja eraldamine polümorfismi või eraldi entiomenid on omaette kunst.

Kahjuks on minu kraam NOVEL MDMA ja MDP2P tootmine ja vähem kiraalne resulatsioon, kuid ma võin lugeda paavsti piisavalt, et seista 99% toetusega ja kui keegi tahab auke torkida, siis olgu. Ja ma räägin, kuid palun mitte mis lahusti küsimusi või arvutused mols kõik on postitatud varem ja see on def elujõuline
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Jällegi on kõik postitatud kõik on elujõulisem kui varem postitatud AIBN väiksemas keskkonnas.

Aga pidage meeles, et see on tõesti huvitav! Ma näen, kuidas need hoiatused muudavad kaubandusliku tootmise palju lihtsamaks. See ei ole liiga tihti, et me saame "lahtise tootmise üksikasjad" piiritletud põhiõpetuses, nii et tänan teid selle eest.

Sul on vaja lahtist mastaapi. Mitte 1,5g vicks L. Kasutades määrdunud või lihtsalt purustatud naprokseeni. Ostke lihtsalt seda kuradi soola
 
Last edited:

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
@azides Jällegi, inglise keel ei ole ilmselgelt teie emakeel või teil on probleeme arusaamise, mõistmise või suhtlemisega tervikuna, võib-olla olete lihtsalt väga kõrgel. Mis iganes põhjus on, ma ei suuda ennast sulle selgeks teha ja sa lihtsalt kordad oma juttu, mitu korda PM-is ja nüüd jälle tagasi põhiteemal. Ma saan kõigest aru, mida sa räägid, ja ma ei õpi täpselt midagi ega avalda muljet, nii et ma ei saa enam aru, mis on sinu mõte. Sa kulutad kogu selle aja, et räägid sellest ja postitad viiteid, mida ma ei küsi. Kuid ei suuda lihtsalt öelda mulle, kas süsivesinikku saab asendada või mitte, või vaadata üle minu "kavandatud töö" ja öelda, kas ma võin edasi minna või kas on viga. Keegi ei palunud teil töötada või mõelda.

Ma olin lõpuks nõus tegema selle meetodi kohta "lihtsa katse", pärast kogu teie lakkamatut provokatsiooni, et see asi ära lõpetada, ehk teisisõnu, et teid vait oleks. Naljakas nüüd, kui keeruliseks, üle jõu käivaks ja nõudlikuks on see protseduur muutunud, kui ma astun üles. Milline drastiline muutus. Kogu see asi muutub nüüd tõesti üleliigseks. See teema oli L-i muutmisest D-ks ja ma küsisin inhalaatorite kohta. Sa tõstsid mind esile ja ei ole mind juba peaaegu nädal aega selle kohta rahule jätnud, ma ei tea, mida SINA ootasid...., sest ma juba maksin kõik edasi. Kellest sa arvasid, et selline küsimus tuleb?

Ma arvasin, et ma ütlesin enne selgelt välja, mis on minu praegune seisukoht, nii et veelkord: Jah. See ei ole mingi saladus. HEI KÕIK, ma ei ole keemik. Ma olen kuraditosinult pankrotis. Mul ei ole lähteaineid, reaktiive, seadmeid, klaasi. Mul ei ole midagi. Ma töötan praegu rangelt OTC, väga piiratud kogemuste ja teadmistega, mis, nagu ma saan aru, on mõnede jaoks lõbusalt lõbus. Ma olen mänginud ringi mikroskaala partiidega, vanade meetoditega, improviseerides, kus vaja, mis on kõikjal, ainuüksi praktiliste kogemuste ja teadmiste saamiseks, pluss see võib olla lõbus ja mul ei ole midagi paremat teha. Kui ma ennast natuke üles ehitan, saan ma proovida ka teisi eksperimente, aga kusagilt peab ju alustama, eks ole? Ma teen seda "väikese mehe" jaoks nagu mina. Püüan õppida, mida saan, ja anda seda edasi järgmisele inimesele, kui see midagi tähendab. Ma ei viitsi olla ginuea siga, kui see ei ole liiga kallis või ohtlik.

Küsisin, kas DCMi asendamine tolueeniga või naftaga, et vabastada alus või kas minu pakutud meetod pillide või vatiinide puhastamiseks sobib. Kas oli võimalik edasi minna sellega, mis mul käepärast oli, või kas mul oli vaja hankida erinevaid koostisosi. Selle asemel, et lihtsalt öelda jah või ei ja võib-olla miks, et ma saaksin midagi õppida. Sa oled siin palju, palju kauem kui vaja mõnevõrra sidusalt edasi rääkinud sellest, kuidas "TEMA EI OLE MINU JA MINE EI OLE SEE, MIS PEAKS TEGEMA." ..olgu siis nii. Jäta siis rahule, nagu ma palusin. Sul võib olla õigus nii palju kui tahad. Jäta mind sellest välja.

Nii et viimaks, tänan teid teie aja, vaeva ja kannatuse eest. Ma ütlesin sulle oma viimases PM-is, et ma ei taha sellest enam rääkida ega kuulda, mind ei huvita nii või teisiti. Mul on suuremad kalad, mida praadida. Sul on kõik arusaamad, teadmised, kogemused, seadmed ja "100 metamfetamiini lähteainet" jne. nii et sa kuradi teete seda siis. Kindlasti postita oma enda kirjutis (lase ka inglise keele oskaja seda esmalt korrektuuris lugeda) ja lõpeta teiste inimeste jama 10 korda copy past'ile, patendist, millel pole mingit seost sellega, mida sa üritad välja pakkuda, peale sinu või mõne teise foorumikasutaja selgitamise "Ainult reaktsioonis kasuta selle asemel seda." Nagu aitaks sama sõnasõnaline kordamine ikka ja jälle, et see lõpuks ometi sisse vajuks. SA SAAD MINUST ARU?

(KOKKUVÕTTEKS - SIIRALT, TÄNUD KOGU INFO EEST! MA HINDAN TEIE AEGA JA VAEVA, AGA, MIND EI HUVITA ENAM. MIND EI HUVITA SINU ÕHUPADJA LUGU VÕI SEE, KUIDAS SA OMA NIME SAID JA MIDA SEE TÄHENDAB. LÕPETAGE MINU AJA RAISKAMINE, PALUN JA AITÄH).
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Bro ja ma ütlen teile...

Proovin teha seda MIKROSKAALA OTC ebapuhtas PÕHJA...

EI TOIMI, BRO.

Jah, ma tean, et sa oled katki. Jah, ma ütlesin, et OOTA, kuni sa saad raha, et seda õigesti teha. Ma ütlesin teile, et te vajate kuumutusplaati / segamist (muidu on teie tootlikkus 25% vs 55/60%.

Teiseks GIGO garbage in garbage OUT

SINA TAHAD KASUTADA KLAARI naprokseeni pillidest... tahad teha MINGI MITTE VÄGA VÄGA PUHASTUSEST. See on VÄGA PAHA MENTALITEET. keemia mõttes

JA TAHAVAD LIHTSALT NÄHA, KAS SEE TOIMIB...

NÜÜD KUULAKE 1 VIIMAST KORDA

keemia ei ole nii lihtne kui A +B + HEAT =MDMA VÕI D meth.

MOREOVER YOU SAYING I don't care about purity I just wanna try it..

Bro.FFS sa VAJAD PUHAST TOITMISVARUSTUST

Sa mõistad, et võttes oma LMETH saastunud CAMPHOR, MENTHOL AND WHATEVER THE HELLSE ELSE. sul on tonnide kaupa "vabu radikaale" hunnik OLFENS, jne. Nad konkureerivad reaktsioonis. See on kõik postiivsed ja negatiivsed ioonid, mis teevad tasakaalu

See on kamboor ja MENTHOL ja mis iganes rämps, mida sa ei puhastanud LMETH-st, hakkab REAKTSIOONI TÕHENDAMA...

SEE EI OLE MITTE HAPSIVESINIK ja NITROGEEN PÜÜSIB JÕUDA TASAPAIGUSSE JÄÄMA . Postiivsed ja negatiivsed ioonid ennast tasakaalustada.

IM EI ÜTLE, ET ÄRGE TEHKE MIKROSKAALA. IM EI ÜTLE, ET SEE EI TÖÖTA.

IM ÜTLEN, ET SA PROOVID SEDA ILMA KUUMA PLAADI/STIIRIGA, ILMA POLIMEETRITA. NO PURE REAGENTS no GCMS. jah, te saate seda teha OTC, kuid mis tahes IMPURTIES IN YOUR L METH THAT YOU DID NO CLEAN WILL EFFECT THE REACTION.

Juba 1-2 grammi L METH-i saamine VICKS IMPURE-st on väga kallis.

Jah ma tean, et sa oled kuraditosin, sa ütlesid seda mulle PM-is.

TEE SEDA SIIS KUI SUL ON RAHA FFS JA PAREM ARUSAAMINE THATS IT THATS ALL. KUI SINA KASUTAB IMPURE TOOTMISVARUSTUST L meth'i ei huvita mind "kuidas see välja kukub"

Ära kuri sa tegid dimmerit või midagi, mis on AKTIIVNE, kuid ei olnud D METH

See on see. Tehke mikro JUST kuradi pärast DONT TELL ME ei hooli puhtusest ja veel võttes OLFENS ETC ETC võib põhjustada kõrvalreaktsioone.

Kui sa tahad seda MICROSKALE teha. osta PURE CHEMICALS kui sul on raha. OSTA METH, mis on puhas vs ma lihtsalt L meth koos kambori ja olfeniga ja ei anna sittagi.

See on VALE MENTALITEET BRO.

HANKIGE RAHA, TEHKE SEDA ÕIGESTI VÕI ÄRGE TEHKE SEDA ÜLDSE.

samas saab L meth ekstraheerida OFF BRAND VICKS. koguse, mida sa vajaksid. Et saada grammi või teha seda piisavalt puhtaks.. lihtsalt osta tänavanoopi ja eraldada see. See on odavam.

Nüüd 100 TIME, kui sa tahad tunda erinevust sa võiksid teha 100 erinevat analoogi, sest ebapuhtused naprokseenis, mida sa ei puhastanud, sinu lahustites, L meth n kamfoor kõik põhjustavad kõrvaltoimeid sa kannatamatu harimatu reaktsioon.

Nii et jah, ma olen selge

Saa RAHA, SAA PURE REAGENTS JA FEEDSTOCK THEN GET BACK. muidu on sul ton of side reactions
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
See mees tuli välja omaenda teoreetilise "MDMA-tee", ma olen nii muljetavaldav. Kas keegi võiks talle anda BBGATE MVP "COOK OF THE YEAR" auhinna või midagi, et ta kinni panna?
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Bro 100s liikmed teevad oma mdma marsruute. Me ei räägi, sest kõik tahavad lühikesi marsruute.
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Ma ei püüa olla ebaviisakas või vihane ega ole need suunatud kellelegi, vaid rohkem üldiselt vastustes, mida ma sain, ja ma tahan, et need lõpetaksid teiste inimeste poolt, kui ei ole TÕELISELT sisulist. . Nad on kas aruandes ja inimesed on laiskad lugema ja need on inimesed, kes teevad toodangut, nii et lõpetame selle laisa looky toodangu loosi

Teisest küljest ma ei kavatse käega lüüa üldiselt kedagi kui inimesed ei saa seda nad ei saa seda. Kui nad tahavad sub DCM benseeni või mida iganes inimesed tahavad kasutada, ärge tulge minu juurde pärast seda, kui te Calc oma moles ja lõi "ebaõnnestunud reaktsiooni", kuna igal lahustil on oma bp nii im ei ole kindel, mida keegi vajaks temp wise. Sellest, mida ma saan öelda, et reaktsioon on kuumutatud eksotermiline osaliselt vähemalt alguses... Ma ei oska öelda, kuidas teised lahustid käituvad. Teie riikide seadused jne jne.

Viimaks peaksite def aru saama. TE EI TOHI usaldada kedagi või mingeid sõnu internetis...

Jah see tähendab patente maailma kontoris.

1)asjad kuraditosin tõlgetes
2) firmad valetavad, et hoida patenti isegi kui see on jama, et hoida mingit muud aspekti maha
3) patent on reaalne. Aga modifitseeritud, et teised ei saaks seda varastada. Peakontoril on "tõeline tee" Google ja kontorites on teine, mis on jama. Nad muudavad mida redigeeritud aastal 2099 kui kutsutakse välja nad väidavad ärisaladust. Rääkige meile kohtus ja me ütleme 3. osapoolele nii palgatud teie ja meie poolel ja me näeme, mida nad ütlevad, kuid sa pead meid kohtusse NDA ya know...
4. Seal on kuradi inimesed öelda teile seda teha, kuid te teete termiit või toru pommi väetisega cuz nad on kurjad. Arusaamine on oluline nimetada fakt, kork või äkki las ma uurin rohkem
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Püha kurat kustutage see jäledus
 
Top