L-metallist D-metalini

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Kuigi see töötaks... mõned neist kemikaalidest on raske saada või võivad olla ohtlikud, nagu minu kasutajanimi, selle asemel peaksite kasutama naprokseeni ja kasutama papa-peachy koos NASID Naproxeniga. Olen postitanud täieliku juhendi allpool
 
View previous replies…

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Töötlus on varem avaldatud, kuid taas

See on ....

N-metüülamfetamiini optilise eraldamise mehhanismi uurimine diastereoisomeerilise soola moodustamise kaudu Pope-Peachey eraldamismeetodiga, nagu seda hiljem retordis arutatakse

https://sci-hub.wf/10.1016/s0957-4166(00)86170-4

https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S0957416600861704


refensioonid ja märkused
I.) Newman,P. Optical Resolution Procedures for Chemical Compounds, vols.l-3, optical Resolution Informztion
Catre, Manhattan College, New York, 1978-84;

2.) Jacques,J.; Collet,A.; Wilen,SH. Enantiomers, Racemates and Resolutions, Wiley and Sons, New York,
1981,378.p.

3.) Fogassy,E.; hs,M.; Faigl,F ; Rohonczy,J, Ecsery,Z. J.Chem.Soc.Perkin Trans.2, 1986, 1881
4.) Pope,W.J.; Peachey,S.J. J.Chem.Soc.,1899,75,1066

5.) 7,84 g (0,0525 mol) ratseemilist N-metüülamfetamiini ja 9,73 g (0,0525 mol) ratseemilist N-
metüülamfetamiinvesinikkloriid lahustati 70 ml abs. etanoolis ja 7,91 g (0,0525 mol) R,R-amfetamiinvesinikkloriidi ja 7,91 g (0,0525 mol) R,R-amfetamiinvesinikkloriidi.
tartakshapet 56 ml abs. etanoolis. Mõlemad põhilahused jagati viieteistkümneks mahuühikuks, kasutades selleks
büretile ja reageeriti temperatuuril 22+1 "C. Segud seisid segamata 15, 90 minutit ja 5, 24, 1 IS
tundi, seejärel filtreeriti ja kuivatati sademed. Iga soola 0,4 g-st vabastati alus ccNaOH-ga
ja ekstraheeriti vesifaasist dikblorometbaniga.
6.) Kõik katsed viidi läbi samal tööpinkil 2Ul'C toatemperatuuril. Varulahused
ratseemiat ja lahutusainet kasutati, et vältida kaalumõõtmise viga. Kõik kasutatud kolvid
olid ühesuguse suuruse ja kujuga
7.) Soolade tartraat- ja hüdrokloriidisisaldus määrati potentsiomeetriliselt RADIOMETER-iga
85 TTT automaatne tiitraator 0,1 N NaOH ja 0,1 N AgNO, abil.
8.) Spetsiifilisi pöördeid mõõdeti Perkin Elmer 241 polarhneteriga. Spetsiifiline pöörlemine
optiliselt puhas R-N-metüülamfetamiin on [a]: - -18,90 (c 0,1, IN HCI).
9.) Soolasid ei pestud filtreerimisel. Soolades leitud väike hüdrokloriidi kogus on tõenäoliselt pärit
soolade pinnale kleepunud ja kuivatatud emalahusest.
10.) See on kooskõlas tulemustega3 , et R-l II on stabiilsem sool kui S-1.11.

Kui soovite rohkem võite lugeda ka retordi allpool kõik peaks olema https://sci-hub.wf poolt suures ulatuses kuigi ;)

Selle asemel on selles väändes kasutatud ainult pool ekvivalenti kiraalset amiini. Selle asemel kasutatakse pool ekvivalenti odavamat, optiliselt mitteaktiivset amiinialust. See mitte ainult ei tee protsessi odavamaks, vaid annab ka suurema erinevuse lahustuvuses. Soovitud (d)-(+)-enantiomeeri konjueeritud alus kristalliseerub koos kiraalse amiini konjueeritud happega suure selektiivsusega. See jätab lahustisse (l)-(-)-naprokseeni lahustuvama soolaprodukti ja ahiraalse amiini.
 
Last edited:

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Ma ei tee seda lihtsaks, peate arvutama oma mols.
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Teil on vaja palju kristalliseerumisi ainuüksi sellepärast, et teie tootes on mentool ja kamboor
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ma lugesin seda resolutsiooni varem ja on ainus, mis ütleb, et kasutades RR-viinsoola(d-viinsoola või L+viinsoola) jääb N-metüülamfetamiini R enantiomeer tahkesse.
Ma lugesin seda mitu korda uuesti, et mõista, miks ja ma ei saanud veel aru, nad võivad selles katses öelda, mida nad tahavad, kuid ma võin teile kinnitada ja tõestada, et pärast sadu tehtud lahustusi, et N-metüülamfetamiini R enantiomeer, kasutades RR-viinsuhkrut, jääb vedelikku, see on fakt, isegi see katse.
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Te jätate vist "twist" või retort subbing naprokseeni asemel? Selle asemel, et kasutada -tartarikku või L+tartarikku, kasutage naprokseeni

See mitte ainult ei tee protsessi odavamaks, vaid annab ka dramaatilisema erinevuse lahustuvustes. Soovitud (d)-(+)-enantiomeeri konjugeeritud alus kristalliseerub koos kiraalse amiini konjugeeritud happega välja suure selektiivsusega. see jätab lahustisse (l)-(-)-naprokseeni lahustuvama soolaprodukti ja ahiraalse amiini.
 
Last edited:
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ma rääkisin just teie saadetud lingi dokumendist, mitte naprokseeni protsessist.
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
See kõik põhineb paavstil virsil... lihtsalt variatsioonid nd, et seda saab ja on kasutatud raseemilise metamfetamiini tagasi L
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Minu puhul ei ole sellest, et ma teen visata rohkem loogiline viis näeme, kui ma saavutan seda täielikult mul on see osaliselt hetkel.
Igatahes siin testitud paljud happed isegi naprokseeni ja tundub, et O,O'-dibensoyltartariinhape toimib paremini( ma ei kasuta seda)
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Vabandust, ma ei saanud sellest vist täielikult aru. Ma ei püüa lahendada raseemiat d- ja l- ja eraldi. Ma püüan aru saada, kas on võimalik l- raseemiliseks regenereerida. Millega ma olen ikka veel segaduses, sest ma ei tea, kas sa tegid trükiviga. See töö räägib racemilise metamfetamiini laadimisest ja viinhappe asendamisest 1 osa HCl-ga ja 1 osa naprokseeniga eraldamiseks? Jällegi üritan aru saada, kas oli võimalik muuta l- ninaalsetest inhalatsioonivahenditest AIBN/Thioli asendaja abil racemiliseks. Palun andestage minu segadust. Tänan teid.
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ta ütles, et lihtsalt kuumutades l isomeeri segu sellest meetodist muutub raseemiliseks.
Im töötab teise võimaluse
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Thr kommentaar allpool on õige. Aga te soovite sub koos sobivate mols.
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Püüan aru saada, kas on võimalik l- ringlusse võtta ratseemilisteks


jah mate me oleme seda öelnud
Seda nimetatakse RRR lahendatud ratsemaat ja recycle Resolution OR

Resolution-Racemization-Recycle


Te eraldate naprokseeni vs L+tartariiniga

Kuumalahuse L met koos naprokseeniga ja see muundub DL metaks üle aja.

Eraldage uuesti naprokseeniga

Kuumuta uuesti, et teha DL

Rohkem pole midagi vaja ja kõik on aruandes üksikasjalikult kirjeldatud. Selle asemel te sub naprokseeni molaarsetes kogustes spetsifikatsioonis peate lugema nii retorti kui ka algset paavsti, et saada idee, mida teha


Lahendus-Ratsemise-Retsüklopeerimine
See on üsna selge, mida teha. Mul on kahju, et see ei ole teile mõttekas, sest see on juba üsna selge, mida teha.

Siin oli rohkem kui piisavalt infot, et iga UUSIKAS saaks alustada.
 
Last edited:

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Võib-olla, kui te seda veel kord kopeerite, saan ma ehk aru. Võib-olla peaksite oma hämmastava avastuse eest saama Nobeli rahupreemia või peaksin ma lihtsalt oma raha kokku hoidma ja mitte oma aega raiskama. Tänan siiski.
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
7,84 g (0,0525 mol) ratseemilist N-metüülamfetamiini ja 9,73 g (0,0525 mol) ratseemilist N-
metüülamfetamiinvesinikkloriid lahustati 70 ml abs. etanoolis ja 7,91 g (0,0525 mol) R,R-
tartakshapet 56 ml abs. etanoolis. Mõlemad põhilahused jagati viieteistkümneks mahuühikuks, kasutades selleks
büretile ja reageeriti temperatuuril 22+1 "C. Segud seisid segamata 15, 90 minutit ja 5, 24, 1 IS
tundi, seejärel filtreeriti ja kuivatati sademed. Iga soola 0,4 g-st vabastati alus ccNaOH-ga
ja ekstraheeriti vesifaasist dikblorometbaniga.
6.) Kõik katsed viidi läbi samal tööpinkil 2Ul'C toatemperatuuril. Varulahused
ratseemiat ja lahutusainet kasutati, et vältida kaalumõõtmise viga. Kõik kasutatud kolvid
olid ühesuguse suuruse ja kujuga
7.) Soolade tartraat- ja hüdrokloriidisisaldus määrati potentsiomeetriliselt RADIOMETER-iga
85 TTT automaatne tiitraator 0,1 N NaOH ja 0,1 N AgNO, abil.
8.) Spetsiifilisi pöördeid mõõdeti Perkin Elmer 241 polarhneteriga. Spetsiifiline pöörlemine
optiliselt puhas R-N-metüülamfetamiin on [a]: - -18,90 (c 0,1, IN HCI).
9.) Soolasid ei pestud filtreerimisel. Soolades leitud väike hüdrokloriidi kogus on tõenäoliselt pärit
soolade pinnale kleepunud ja kuivatatud emalahusest.
10.) See on kooskõlas tulemustega3 , et R-l II on stabiilsem sool kui S-1.11.

Kui soovite rohkem, võite lugeda ka alljärgnevat retorti kõik peaks olema https://sci-hub.wf poolt suures ulatuses kuigi ;)

Selle asemel on selles keerutuses kasutatud ainult pool ekvivalenti kiraalset amiini (naprokseeni). Selle asemel kasutatakse pool ekvivalenti odavamat, optiliselt mitteaktiivset amiinbaasi. See mitte ainult ei tee protsessi odavamaks, vaid annab ka suurema erinevuse lahustuvuses. Soovitud (d)-(+)-enantiomeeri konjugeeritud alus kristalliseerub koos kiraalse amiini konjugeeritud happega suure selektiivsusega. See jätab lahustisse (l)-(-)-naprokseeni lahustuvama soolaprodukti ja ahiraalse amiini.
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Selle asemel, et see naprokseeniuuring see põhines... midagi uut lihtsalt vana kraam, kuid pane 2 ja 2 ja bingo oli tema nameo ideaalne Papa-Peachy. See lahutus võib omada praktilist rakendust, sest lahutuse efektiivsus on samas suurusjärgus kui viinhappega, kuid 1 molaarse aluse lahutuseks on vaja ainult 0,25 molaarset ekvivalenti lahustavat ainet. Chirality 11:373-375, 1999. © 1999 Wiley-Liss, Inc.

Te kasutaksite 0,5 kuni 0,25 mol vähem vs. viinhappesoola
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
@azides Ma arvan, et teil on raske mõista oma enda, minu või selle teema üldist teavet. See on BS, see teema oli juba mõnda aega tagasi surnud, ma ei tea, miks sa seda pidevalt peksad.
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Mis teema mate.... ? isegi kui lahuses moodustab mononaatrium-d-tartraat seejärel eelistatult d-metamfetamiiniga vees lahustuva soola, samas kui l-metamfetamiini (mis jääb endiselt vabal kujul) saab ekstraheerida mittepolaarse lahustiga...

Ma arvan, et teil on raskusi arusaamisega... see on tõepoolest elujõuline



h ttps:// www.reddit.com/r/TheeHive/comments/18ycbjh
1Asool
- 6 päeva tagasi

Naprokseen oleks huvitav reagent kiraalsete amiinide eraldamiseks

PsychedStrawberry
- 6 päeva tagasi

Kuidas nii?



SunderedValley
- 6 päeva tagasi

Seda on varemgi tehtud IIRC.
Ma kiirelt lugesin seda päris kõvasti, aga konsensus tundus olevat "töötab väga hästi saab mõnikord isegi odavamalt teha teisi meetodeid kasutades". Peaks olema kas siin, drugnerds sub või Vespiary.


1Azole
- 6 päeva tagasi

Kättesaadav, enantiomeeriliselt puhas, kasulik karboksüülhappe funktsionaalsus, suur pi-süsteem, arüülmetoksü, kõik need muudavad selle kasulikuks kandidaadiks, kusjuures kaks viimast kirjeldust on põhjused, miks see võiks olla eriti huvitav.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
OK, ma saadan teile PM-i ja me läheme edasi, OK? Mul on selleks kõik vajalik olemas ja mul pole midagi paremat teha, nii et vaatame, kas mind saab ka usklikuks teha.
 
View previous replies…

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Pärast soldadoDeDrogaga rääkimist ei ole uus mesilane. Aga tõenäoliselt õppiv vastne. Ei solvata me kõik alustasime suures osas lööb TS2 raamatuid. (See on kõigile teistele) nagu ta juba sai süvendatud juttu.



Igatahes kui tegemist on selle reaktsiooniga seda saab hinnata pooleldi lihtne ja mõista alates EASY keegi nagu mina, mis on vahepealne lihtne kuni raske uus kommer



See kõik steemed alates post.2 nädalat tagasi







Notdrugs



Veidi aega tagasi kuulsin, et mõned laborid kasutasid Naprokseeni (nagu NSAID) kui enantiopureeritud hapet. Aga ma ei ole suutnud selle meetodi kohta üldse infot leida, nii et ma tõesti ei oska seda kindlalt öelda



Mina kaevan...





u/Notdrugs



Ilmselt selle retoorika põhjal? Nagu ma juba ütlesin... Trikk on leida odavaim optiliselt aktiivne hape, mis seob ühe isomeeri, kuid ei seo teist ja mis muudab lahustuvust piisavalt, et ühte produktidest (olgu see siis reageerimata vababaas või reageerinud amiid, sulfonaat või mis iganes) saaks pesta teise lahustisse (mis on esimese lahustiga mittesegunev), nii et lõpuks on üks isomeer lahustunud esimeses lahustis, teine isomeer lahustunud teises lahustis. Selle põhjal, mida see ütleb, mida te arvate.



http://www1.udel.edu/chem/sametz/Sa..._Diastereomeric_Salt_Formation__Naproxen.html



Siis ei ole narkootikumide vastus...





Notdrugs

- 13 päeva tagasi - Edited 13 päeva tagasi



See on tõesti huvitav! Ma näen, kuidas need hoiatused teevad kaubandusliku tootmise palju lihtsamaks. Ei ole liiga tihti, et me saame "lahtise tootmise üksikasjad" piiritletud põhiõpetuses, nii et tänan teid selle eest.



Hiljem, sel nädalal

isegi kui lahuses moodustab mononaatrium-d-tartraat siis eelistatult d-metamfetamiiniga vees lahustuva soola, samas kui l-metamfetamiini (mis jääb endiselt vabal kujul) saab ekstraheerida mittepolaarse lahustiga...



Ma arvan, et teil on raskusi arusaamisega... see on tõepoolest elujõuline



https://www.reddit.com/r/TheeHive/s/J1b0573Y7V



https://www.reddit.com/r/TheeHive/comments/18ycbjh
1Azole

- 6 päeva tagasi



Naprokseen oleks huvitav reagent kiraalsete amiinide eraldamiseks



PsychedStrawberry

- 6 päeva tagasi



Kuidas nii?







SunderedValley

- 6 päeva tagasi



Seda on varemgi tehtud IIRC.

Ma kiirelt lugesin seda päris kõvasti, aga konsensus tundus olevat "töötab väga hästi saab mõnikord isegi odavamalt teha teisi meetodeid kasutades". Peaks olema kas siin, drugnerds sub või Vespiary.





1Azole

- 6 päeva tagasi



Kättesaadav, enantiomeeriliselt puhas, kasulik karboksüülhappe funktsionaalsus, suur pi-süsteem, arüülmetoksü, kõik need muudavad selle kasulikuks kandidaadiks, kusjuures kaks viimast kirjeldust on põhjused, miks see võiks olla eriti huvitav.



Siis miks minu postitus on parem



Ei ma ei anna üksikasju nagu temp ja aeg see kõik on ORIGINAL paavsti virsik.



Ei kui sa saad DCM benseeni jne jne ma ei kavatse öelda teile sobivat lahustit kasutada, kuna kõik on USE FUCKING SEARCH ENGINE Google, siin hive, jne... on kõik vastused.



Ja ei ma ei hakka arvutama teie moole. Ja kui veel 1 inimene, kes küsib minult täpsustusi aega jne...



Neid ignoreeritakse kõik on hästi dokumenteeritud



Jällegi kõigile veel 1 kord



Notdrugs



Natuke aega tagasi kuulsin, et mõned laborid kasutasid Naproxenit (nagu NSAID) enantiopureeritud happena. Aga ma ei ole suutnud selle meetodi kohta üldse infot leida, nii et ma tõesti ei oska seda kindlalt öelda



Mina kaevan...





u/Notdrugs



Notdrugs



- 13 päeva tagasi - Redigeeritud 13 päeva tagasi







See on tõesti huvitav! Ma näen, kuidas need kavalerid teevad kommertslik tootmise palju lihtsamaks. Ei ole liiga tihti, et me saame "lahtise tootmise üksikasju" piiritletud põhijuhendis, nii et tänan teid selle eest.



jälle teooria L VICKS D metile . Kas see on VÕIMALIK jah. Kas keegi, kes ei ole välja töötanud mdma tee ei ole hästi dokumenteeritud teha seda, jah. Kas keegi küsib, kas nad saavad kasutada 40% etanooli , DSMO vs DCM jne jne nad ei ole valmis



Kas saab teha MDA / MDMA kohvist / kofeiinhappest vms... jah. Kas 12% yeild to cost tundub elujõuline, kui piperonal acatate või muud analoogid on pennides $ ja saab teha piperonal 1-2 sammu ja sealt safrooli või isosafrooli ... lihtsalt sellepärast, et saate ei tähenda, et saada 10g vicks inhalaatorite on "kuluefektiivne "

Sa pead võib-olla kaevata igaüks, kes loeb, kuid igaüks, kellel on arusaam ts2 teha oma OMA prekursorid või preprekursor see on mõttekas. Kui te järgisite seda kui kaarti ja kompassi ja mitte retsepti

Kuigi kõik tahavad selle olevat A+B + vedelik + soojus teha kemikaali X ja see töötab 0-80-95% ajast.

On aeg, kui sa üritad teha kooki, kuid teha leiba.

Nagu näiteks lisades 1 liiga palju süsinikke jne jne. Ümberkristalliseerimine ja eraldamine polümorfismi või eraldi entiomenid on omaette kunst.

Kahjuks on minu kraam NOVEL MDMA ja MDP2P tootmine ja vähem kiraalne resulatsioon, kuid ma võin lugeda paavsti piisavalt, et seista 99% toetusega ja kui keegi tahab auke torkida, siis olgu. Ja ma räägin, kuid palun mitte mis lahusti küsimusi või arvutused mols kõik on postitatud varem ja see on def elujõuline
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Jällegi on kõik postitatud kõik on elujõulisem kui varem postitatud AIBN väiksemas keskkonnas.

Aga pidage meeles, et see on tõesti huvitav! Ma näen, kuidas need hoiatused muudavad kaubandusliku tootmise palju lihtsamaks. See ei ole liiga tihti, et me saame "lahtise tootmise üksikasjad" piiritletud põhiõpetuses, nii et tänan teid selle eest.

Sul on vaja lahtist mastaapi. Mitte 1,5g vicks L. Kasutades määrdunud või lihtsalt purustatud naprokseeni. Ostke lihtsalt seda kuradi soola
 
Last edited:

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Ensüümid kui lahustid
Üks ensüümide klass, mis on selles osas erilist tähelepanu saanud, on esteraasid,
mis katalüüsivad estrite hüdrolüüsi (punkt 14.1C), et saada alkoholi ja karboks-
happe saamiseks. Illustreerime seda meetodit (R,S)-naprokseeni lahutamise kirjeldamisega. .
(R)- ja (S)-naprokseeni etüülestrid on tahked ained, mille lahustuvus vees on väga väike.
Seejärel kasutavad keemikud (S)-estri selektiivseks hüdrolüüsimiseks esteraasi leeliselises lahuses,
mis läheb vesilahusesse (S)-karboksüülhappe naatriumsoolana. .
(R)-estrit need tingimused ei mõjuta. Leeliselise lahuse filtreerimisel saadakse tagasi
(R)-estri kristallid. Pärast kristallide eemaldamist hapestatakse leeliseline lahus.
et sadestada puhas (S)-naprokseen. Taaskasutatud (R)-estrit saab rassemiseerida (ümber kujundada).
R,S-seguks) ja uuesti esteraadiga töödelda. Seega taaskasutades (R)-estrit,
kogu ratseemiline ester muudetakse (S)-naprokseeniks.

https://pa01000125.schoolwires.net/cms/lib/PA01000125/Centricity/Domain/366/Chap6%20Chirality.pdf


Elfspice eeldas ekslikult, et NaOH lisati lahusele lisatud amiinvesinikkloriidi vabastamise eesmärgil. See ei ole nii. Kasutatakse vababaasilist amiini ja NaOH eesmärk on teha viinhappe (mis on dikarboksüülhape) naatriumsoola.

Lahuses moodustab d-naatriumd-tartraat seejärel eelistatult d-metamfetamiiniga vees lahustuva soola, samas kui l-metamfetamiini (mis jääb endiselt vababaasivormis) saab ekstraheerida mittepolaarse lahustiga.

Kõik see juhtub seetõttu, et d-viinhappe molekuli kuju on selline, et lahuses sobib ta paremini kokku d-metamfetamiiniga kui l-metamfetamiiniga, kui on võimalus valida (kuid moodustab vabalt soola mõlema vormiga, kui on olemas piisavalt hapet, seega on iga viinhappe molekuli üks karboksüülhappe rühm "keelatud" ühe ekvivalendi NaOH lisamisega).

Selle asemel kasutatakse sel juhul naprokseeni ja see peaks olema tahke, ma eeldan, et
 
Last edited:

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Elfspice eeldas ekslikult, et NaOH lisati lahusele lisatud amiinvesinikkloriidi vabastamise eesmärgil
 

Attachments

  • DjhIJ016Pn.png
    DjhIJ016Pn.png
    191.3 KB · Views: 61
Top