Kas keegi siin on proovinud IV 4-MMC Mephedrone'i?

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
36
Reaction score
25
Points
18
IV on kindlasti vähem levinud RoA 4-MMC Mephedroni jaoks, kusjuures nuusutamine ja suukaudsed marsruudid on palju populaarsemad. Kas keegi on proovinud mefedrooni IV? Kas on mingeid eeliseid, mis muudavad selle väärtuslikuks? Eriti kui proov, mille ma sain BioHackersist, oli nii meeldiv lõhn (ma ei saa aru, kust tuleb jutt, et see lõhnab nagu kassipiss) ja nina on pehme, mis muudab selle millekski, mida tahaks nuusutada, mitte vältida nagu mõned teised ained.
 

TheMapleSyrup

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 7, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Proovisin seda mitu aastat tagasi paar korda, kui ma lihtsalt tundsin, et pean kõike kogema. Minu tavaline RoA on boofing, millele järgneb suuline. Ma ei saa seda paljude asjadega võrrelda, sest ma lõpetasin süstimise niipea, kui mu veenid hakkasid keerlema, et vältida nõela ja õde kommenteeris seda.

Rush on... wow. See on suur rush. See tugev tunne kestab paar minutit ja siis hajub õrnalt normaalseks 4MMC-kogemuseks. Kui te ei ole varem infusiooni andnud, siis veenduge, et teete uuringuid selle kohta, kuidas seda ohutult teha. Kui te jätate süstimise vahele, muutub suur ala selle ümbruses, kuhu te süstisite, tuimaks ja selle taastumine võtab nädalaid, seega olge ettevaatlik.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Jah, IV Cat ... on ... nii-öelda ... kassi miau .... Ma ütleksin, et see on tõenäoliselt palju levinum ja populaarsem, kui te arvate. Ma alati vihkasin kasside nuusutamist. Ma vihkasin selle lõhna ja maitset ning see kraam, mida ma tarvitasin, põles nagu põrgu. Enamik inimesi, keda ma tean, eelistaks IV seda võrreldes teiste marsruutidega. Tõenäoliselt kõige intensiivsem rush/elamus, mida ma suudan mõelda iseseisvalt seistes. See on intensiivsuse poolest seal üleval koos IV kokaiiniga, kuid palju rohkem, ma arvan, pluss see kestab natuke kauem, nii et isegi parem... sa saad asuda sellesse ja nautida seda. See on hea kaks süsti, enne kui "maagia" kaob ja see on lihtsalt stimuleeriv. Teisisõnu, tolerantsus saavutatakse kiiresti. Umbes 30 minutit pärast süstimist olete kõrgemal kui mofo, suuremate annuste puhul (.25g ja rohkem) on teil nägemishäired (.3-.4 on tõesti hea annus, mis tahes rohkem ja te olete tõesti selles, et võita seda. Hoidke läheduses külma vett, et juua ja pritsida ehk pähe (mulle meeldib seda teha) - mul läheb nii kuumaks, et vesi hakkab minust ära aurustuma ja mul tuleb peast auru.

Igatahes, umbes 30 minuti pärast hakkad sa alla tulema ja ilmselt tahad siis umbes siis uuesti doseerida, kui saad. Te olete veel tund või kaks pärast esialgset kiirust, kuid see väheneb, ja loodetavasti saab magada mitte liiga kaua pärast seda. Alandamine ei ole liiga halb, mitte nii halb kui koksi IMO. Tõesti aitab mingi maandumisvahend. Opiaat, benso, võib-olla isegi mingi rahusti - seroquel (kvetiapiin) ja zyprexa (olantsipiin) teevad imesid krahhi ja ärevuse tapmiseks ja teevad suurepärase kogemuse.

Olen varem märganud, et kui ma paar päeva enne kassi kasutamist kokaiini tegin, eriti IV, siis kogemus vähenes oluliselt. Mõned võivad isegi arvata, et neile müüdi punk narkootikume või see lihtsalt ei olnud nii hea. Ma IV'ed cat üks või kaks korda enne, kui ma sain REAL täis kogemus, ja see oli suur erinevus. Nii et kui saate, andke endale pausi enne kasside kasutamist, kui saate, ja andke see nõuanne edasi kõigile, kes mõtlevad kasside kasutamist. See on peaaegu nagu MDMA kogemus. Te tahate veenduda, et teie aju on kena ja värske ja laetud ning valmis, et olla üle ujutatud maagiaga. Vastasel juhul ei kasuta see oma täielikku potentsiaali ja see on lihtsalt mingi raiskamine.

Kui sa lähed IV-le, siis sa ei "saadad seda koju" enne, kui sa tead, et sa oled selles veenis hea. Hangi endale kena lipp/register ja testi seda vere võtmisega, kui see voolab sisse ... siis löö seda jama ja hoia kinni! See ei ole midagi, mida sa tahad võtta aega ja teha aeglaselt. Viimane asi, mida sa tahad teha, on lüüa pooleks ja siis pead tassima, et uuesti registrit saada. Teadke oma annust, leidke see üles ja saatke see mutha fucka lihtsalt ära. Kasuta iga kord uut nõela ja seo hästi maha. Kasuta piisavalt vett, et kass ei hakkaks kristalliseeruma, samuti mitte liiga palju, et süstla käsitsemine oleks raske. .05g 0,1ml kohta on minu arvates hea suhe. Nii et .5 mahub 1cc süstlasse. Nii et .3-.4 on umbes 60-80 senti. Üldiselt aitab palju, kui soojendad lahust enne süstlasse tõmbamist ja muidugi kasutad filtreerimiseks vatti, aga ilma selleta peaks hästi tõmbama. See on tõesti kõik, mida pead teadma.

Jääge ohutuks ja nautige o7
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
kassipissilõhn ei tähenda aine lõhna, vaid seda, kuidas teie higi ja uriin lõhnab pärast selle kasutamist.

ja ma leian, et see väide on 100% tõene, kasutaja absoluutselt HINGAB kassikuse järele.

mul on kass, oli umbes 5, nii et ma tean täpselt, kuidas see lõhnab. kuid kassikuse teooria ei tähenda tingimata, et see lõhnab nagu kassikuse, teate?

see ei ole nagu täpselt sama lõhn, see on umbes, kuidas see sitt haiseb. intensiivsus ja asjaolu, et sa EI SAA sellest lahti saada.

sa võid oma riideid ja voodipesu pesta, aga see lõhn on ikkagi olemas. täpselt nagu kassipiss, sellest on raske vabaneda, aga see lõhn on ka sarnane.

kujutage ette, mida see paska teie organitega teeb lol

aine ise lõhnab nagu hapukurk või vanilje või mõlemad. see peaks olema lõhnatu aga ma garanteerin sulle, et sa ei leia lõhnatu 4mmc.

see on üks mephi omadusi ja on selle äratundmise võti.

sorry my english is fucked idk why, im lost words and cant find the right ones...
 

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 3, 2024
Messages
10
Reaction score
11
Points
3
Te rääkisite lihtsalt hästi mees. Ma olen ameeriklane
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
haha jah, ma tean, et mul on lihtsalt raske leida mõnikord sobivaid sõnu ja ma pean panema neid, mis ei sobi päris hästi minu mõttega.

üks kord ütles keegi kommentaarides, et ta on üllatunud minu inglise keelest ja ütles, et ma rääkisin täiesti ilma vigadeta ühe väga pika kommentaari all, mille ive tegi, ja ma panin lõppu "sorry for my english its not my first language" hahah
 

TheMapleSyrup

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 7, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
See, et mefedroon lõhnab alati kassi kuse järele, oli varem tõsi. Kuid inimesed on nüüdseks välja mõelnud teisi võimalusi selle sünteesimiseks, mis ei tekita mingit lõhna. See võib tulla ja tuleb nüüd lõhnatu väga kerge puhta valge koheva pulbrina ja see ei jäta teile mingit lõhna. FTIR-testid näitavad ikka veel, et see on puhas.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
hmm interesring, ma proovisin seda esimest korda sel aastal ja sellest ajast alates ive teinud nagu 50gs võib-olla.

ma olin täiesti teadlik sellest, KUI PALJU ma lõhnasin.
ma mõtlen, et ma teadsin, et ma lõhnasin, aga ma ei mõistnud, et inimesed võivad seda 3 m kauguselt haista.

aga kuidas on võimalik, et erinev sünteesi viis kõrvaldab lõhna, kui aine ise on sama?

ma tean, et see võib olla HCl ja kristallina, aga ma arvan, et HCl jättis ka lõhna. olen sellest palju lugenud.

äkki siis ei ole see mefedroon?
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Pidage meeles ka teisi analooge - mefedroon, metüloon, etüloon jne. Olen märganud, et metüloon lõhnas tõesti halvasti, oli roostepunase värvusega ja tegi hea kogemuse. Etüloon oli kahvatukollane, ei lõhnanud üldse ja kogemus oli ilmselt umbes sama pikk, kuid ei olnud kaugeltki nii eufooriline või intensiivne kui metüloon.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Ei ole kindel, miks ma selle anekdoodi omal ajal lisasin, tagantjärele on see ebaoluline. See oli umbes 10 aastat tagasi ja ausalt öeldes ei ole ma täpselt kindel, mis mul oli, kõik, mis mul tol ajal oli, oli müüjate maailm. Kõik käis tol ajal ringi kui "molly" või "m1" Erinevad värvid, erinevad lõhnad. Enam-vähem sama mõju, kestus, tugevus jne. erineval määral. On täiesti võimalik, et see, mida nad nimetasid m1 või metülooniks, oli tegelikult mefedroon. Lõhn on minu mäletamist mööda peaaegu identne 4mmc prooviga, mille sain Glitchy'lt.

Ma kiirendasin selle kraamiga sel ajal vähemalt kaks korda päevas 2/3 kuud, ma ei omandanud mingeid pikaajalisi terviseprobleeme. Peale inimese skeletiks olemise ja süstla enda veenide kahjustamise. Ma ei ole midagi märganud. Mul oli üks sõber, kellel oli kombeks lüüa nagu .5-.6 süstid... (kuradi hull) ... tulla vannitoast välja rahulikult kui hindu lehm, vestelda hetkeks seltskonnaga, enne kui ta oma kabinetti tagasi tõmbub, et jumal teab mida endaga teha. .3 oli mul tunne, nagu oleksin just lõpetanud püstijooksu - mulle piisab sellest. Igatahes märkasime võõrutusnähtusid pärast lõpetamist pärast korralikku järjepidevat kasutamist, vähemalt paar nädalat. Aeg-ajalt, juhuslikult, ilma hoiatuseta, jäi aju kuidagi maha ja pidi järele jõudma. See oli peaaegu nagu aju aevastamine - või "ajupõrge"... isegi torkimine. Peaaegu nagu elektrilöök oleks sind tabanud. Te näete mingisugust välgatust oma nägemises ja teie vaatevälja võib-olla mingisugusel moondumisel tagasi või ette või külgedele, mitte erinevalt pearingluse tundest ehk... Ma ei tea, mis juhtus selle "poolakaga", kellele paar postitust allpool viidati, võib-olla oli see halb partii? Võin kindlalt öelda, et see ei ole ainele(te)le endale iseloomulik.

Ma ei ole seda kraami kunagi nuusutama hakanud, olen seda vaid paar korda teinud. Ma vihkan seda lõhna ja maitset ja see põles nagu põrgu. Kord langetasin langevarju. Ei ole kunagi boofinud seda. Infusioon on üsna ainus tee, mida ma olen nende ainete puhul kasutanud. See on tee, mida ma eelistan. Siiski ei soovita ma kellelegi, et ta harjuks infusiooniga, teeks sellest harjumuse või isegi prooviks ...paska. Nad ütlevad, et süstla ise muutub sõltuvuseks. See on päris vastik harjumus.
 
Last edited:

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
need värinad on aju zaps, normaalne asi pärast tugevate serotoniini vabastavate ainete kuritarvitamist.

minuga ei ole kunagi juhtunud näiteks pärast 3cmc, ma mõtlen, et hiljuti juhtus, kuid pärast mephi kuritarvitamist 3 kuu jooksul.

see juhtub serotoniini allareguleerimise tõttu.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Jah, sellest võib omamoodi järeldada, et see on teie aju, mis üritab end ümber juhtmestada pärast seda, kui kõik sünapsid on kärbitud ;].
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
67
Points
28
Deals
7
@TheMapleSyrup Mefedroon ei ole lõhnatu. Kui avate suletud pakendi, on sellel lõhn. See sõltub paljudest teguritest, kas on muid lõhnu.
 

TheMapleSyrup

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 7, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Olen kasutanud mefedrooni juba enne keelustamist. Samuti lasen iga saadud partii professionaalselt testida FTIR-testimisega, mis on siin Vancouveris tasuta. Ma ei ole orgaaniline keemik, kuid olen teadlik mitmest erinevast 4MMC sünteesimise viisist. 4MMC võib tulla kollakate kristallidena. See oli algne süntees, mis andis kassikuse lõhna. See võib tulla ka puhaste valgete killustikena. Sellel on mingi lõhn, kuid palju vähem kui kollasel. Kui te olete Kanadas ja tellite seda siin valmistavast laborist, siis saate alati väga heledat, kohevat, valget pulbrit. See ei haise üldse. Efektid on identsed olenemata sellest, millist sünteesi kasutatakse. On ilmselge, et lõhn on põhjustatud protsessis kasutatavast reaktiivist, mis ei ole kollakate kristallide puhul täielikult välja pestud. Arvestades, et originaalkraam tuli kõik Hiinast, ei ole see üllatav. Labor, mis seda Kanadas valmistab, on väga professionaalne ettevõte, mis on juba pikka aega tegutsenud ja teeb pikka nimekirja erinevatest ühenditest. Ja meph on nii puhas kui võimalik. Samuti palju kallim kui Euroopas.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
mefedroon võib välja näha mis tahes, sõltub sellest, mida te kasutate selle kristalliseerimiseks.

ja lõhn on alati olemas, ma pesin oma mefedrooni ja see oli ikka veel vaniljekurki lõhnaga
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Enne kõike veenduge, et teil on puhas ja puhas toode, te ei taha, et muud räpased lõikematerjalid lähevad otse teie vereringesse.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
67
Points
28
Deals
7
Ma ei saa pakkuda allikat, kuid mmc/cmc ei tohiks rakendada IV kaudu, sest see on väga hävitav veenide jaoks, ei ole oluline, kas see on puhas või mitte
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
CMC-de infusioon on enesevigastus ja sirgjooneline surma soov, piiripealne retardseerimine

kes seda teeb, tuleks sulgeda isolatsiooniosakonda.
 
View previous replies…

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
36
Reaction score
25
Points
18
See on (eriti) destruktiivne veenidele. Arvan, et meditsiinitöötaja väidaks, et kõik veeni kaudu manustatavad ebaseaduslikud ained on veenidele hävitavad, nii et ma ei tea, kas mmc/cmc paistab selles osas silma.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
No mõelgem siis natuke, eks ole?

stimulandid
on kõige hävitavamad ja kahjulikumad ained, see on fakt.

pole organit, pole kehaosa, mida nad ei mõjuta ja ei kahjusta.

mõned neist on päris söövitavad kokkupuutel nahaga, eriti ninaga.
loogiliselt on nad veel kahjulikumad veenides. olen kindel, et see ei ole nii kõigi puhul, aga CMC-de puhul on see kindlasti nii.

see kraam teeb nina sisse augud, oled sa seda kunagi nuusutanud? pärast seda kui sa proovisid 3cmc, 4mmc on nagu kohevaid pilvi hingata, seda on isegi päris meeldiv nuusutada tegelikult. nii et loogiliselt on see uskumatult hävitav sinu südame-veresoonkonna sees.

3cmc kui kukub vedelal kujul nina sisse, põletab su ninasõõrmed, põletab absoluutselt su huuled sügavpunaseks, teel huultele põletab see suu ja nina vahelist ala ja jätab punakaid põletusjälgi.

ma olen seda 2 aastat sageli teinud, mingil hetkel märkasin, et mu ninas ei ole ühtegi karva, ja haavad, mida sitt jätab sinu nina sees või ninasõõrmete ümber, paranevad üsna aeglaselt.

MMC-d ei söö ära teie nahka ega teie ninaõõnsust, nii et ma arvan, et nad on veenidele palju vähem karmid, kuid kindlasti on nad siiski kahjulikud, enamik katinoone on nii, enamik stimpe on nii.

pealegi, ma arvan, et ma mäletan, et ma lugesin IV'ing cmc'i kohta ja keegi hoiatas selle eest ja ütles, et seda ei tohi kunagi teha, ma ei taha levitada valeinfot, sest ma ei mäleta tõesti, kuid lühidalt, ta tundis end äärmiselt haigena.

ma püüan leida midagi selle kohta aga pidage meeles, et peate seda poola keelest tõlkima.
 
Top