Kas keegi siin on proovinud IV 4-MMC Mephedrone'i?

TheMapleSyrup

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 7, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
See, et mefedroon lõhnab alati kassi kuse järele, oli varem tõsi. Kuid inimesed on nüüdseks välja mõelnud teisi võimalusi selle sünteesimiseks, mis ei tekita mingit lõhna. See võib tulla ja tuleb nüüd lõhnatu väga kerge puhta valge koheva pulbrina ja see ei jäta teile mingit lõhna. FTIR-testid näitavad ikka veel, et see on puhas.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
hmm interesring, ma proovisin seda esimest korda sel aastal ja sellest ajast alates ive teinud nagu 50gs võib-olla.

ma olin täiesti teadlik sellest, KUI PALJU ma lõhnasin.
ma mõtlen, et ma teadsin, et ma lõhnasin, aga ma ei mõistnud, et inimesed võivad seda 3 m kauguselt haista.

aga kuidas on võimalik, et erinev sünteesi viis kõrvaldab lõhna, kui aine ise on sama?

ma tean, et see võib olla HCl ja kristallina, aga ma arvan, et HCl jättis ka lõhna. olen sellest palju lugenud.

äkki siis ei ole see mefedroon?
 
View previous replies…

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
need värinad on aju zaps, normaalne asi pärast tugevate serotoniini vabastavate ainete kuritarvitamist.

minuga ei ole kunagi juhtunud näiteks pärast 3cmc, ma mõtlen, et hiljuti juhtus, kuid pärast mephi kuritarvitamist 3 kuu jooksul.

see juhtub serotoniini allareguleerimise tõttu.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Jah, sellest võib omamoodi järeldada, et see on teie aju, mis üritab end ümber juhtmestada pärast seda, kui kõik sünapsid on kärbitud ;].
 
Top