• Vitajte v slovenskej časti fóra. Pamätajte, že publikácia kontaktov (Jabber, Telegram, Signal a ďalšie) spôsobí trvalý zákaz! Ak sa rozhodnete kupovať alebo predávať bez použitia väzby a strate peniaze, nebudeme vám môcť pomôcť.

Another City Tere Slovakkia

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Zdravim Vas
 

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Tere Spiritus, tere tulemast... tutvustage end aadressil ...., et saaksime alustada siin alustatavate teemade struktuuri ülesehitamist...
 
View previous replies…

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Minu soovitus on alati kanda kaasas suurt märga rätikut ja hoida igas olukorras jahedat pead. Õnnetused on osa sellest, nii et olge alati nendeks valmis ja selge pea on
viis, kuidas minna.
 

Ladas

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 28, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
Ahooj ahoj aj ja ta zdraviim
 

megatresk

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2023
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Kuid millistes linnades oleks ?


btw... :) Tere ma olen ka siin uus )
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
millistes linnades ? hea küsimus, kui keegi teab, kuidas selles rühmas küsitlust korraldada, siis tahaksime hääletada
Slovakkia on väike me võiksime loetleda kolm suurimat linna
Bratislava, Banska Bystrica ja Košice iga slovakkia osa kohta, eriti linna, kus oleks surnud tilgad
Ma ei tea kas meid on siin piisavalt palju, kas see tasuks ära ja samuti peaksime välja selgitama mis kaalu on kõige parem panna antud dead dropile kas grammi või kümme grammi ja konkreetselt millised narkootikumid huvitaksid kas mdma või amfetamiini jne.
kas keegi võiks minna Slovakkia tšehhi gruppi dreadile ja kutsuda teisi inimesi siia
http://g66ol3eb5ujdckzqqfmjsbpdjufmjd5nsgdipvxmsh7rckzlhywlzlqd.onion/d/czskclub

või luua uus tuba dreadis

kasutada oma individuaalset viited link, et teil on oma profiili iga kutsutud külaline, kes saab siin BBforum läbi oma linki saad 2usd oma kontole, kui jõuate 100usd nii nad maksavad teile
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Kas keegi saab lahendada eu bmk pulbri või õli. Ma ei taha pikka ooteaega Hiinast. Olen tänulik igasuguse info eest. Või kui keegi Hiinast soovib liituda
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
Olen ringi vaadanud, kuid kahtlen, kas te leiate BMK-d ELis
Ma leidsin PMK, kuid see on MDMA eellane, ma arvan, ja ma ei tea, kuidas sellist kontrollitavat ainet tellida.
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
ilmselt peaksite proovima teha P2P-d kasutades benseeni atsetooni ja broomi need latid on saadaval ja süntees ei ole nii keeruline ma arvan, et foorumis on video postitatud ja youtube'is on üksikasjalik protseduur P2P valmistamiseks
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
Olen loonud küsitluse selle slovakia surnud languse kohta, kui soovite hääletada
 

megatresk

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2023
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
ja hindadega on see nagu, mis huvitaks mind peamiselt pärast seda, mis (G) on... hmmm ?
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
hästi sõltub see konkreetsest müüjast
 

megatresk

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2023
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
sest see näib olevat kontraproduktiivne, kui meil ei ole kedagi,... või ?
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
olenemata sellest, kas meil on müüja või mitte, saame ikkagi teha uurimistööd, et saada teavet ja kinnitada see siinkohal
võib-olla ilmub müüja aasta pärast, võib-olla kuue kuu pärast, ja võib-olla osutatakse meile ikka veel ainult välisriikidesse
 

megatresk

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2023
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Mul võib isegi olla üks, kuid probleem on selles, et tuleb leida viis, kuidas teda motiveerida... see ei tule mulle meelde
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Ta mida, kus te kõik fromtial
 
Top