Kuidas te meist kuulsite? See on meie jaoks oluline.

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Esimest korda leidsin teid Darkneti indeksis, ma arvan, et see oli darknet.live, siis kaotasin lingi ja mõned päevad tagasi saatis mu laboratooriumi tarnija ASAP Marketist mind siia, et teha oma keemia kodutööd enne tootmise alustamist.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
uus foorum,veetis viimased kolm päeva analüüsides breaking bad video a-pvp sünteesi,nüüd im siin,oleks pidanud olema siin juba aastaid tagasi,selle tõeline lugu.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Kaks inimest, keda ma ei tunne, kutsusid mind 2 päeva jooksul redditist, kus ma osalen keemia ja ravimite alarubriikides.
 

KlintoL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
just youtube'is :D
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Kahjuks on meie youtube'i kanal sulgemise äärel, mõned videod on juba kustutatud.
 

KlintoL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Jah tõepoolest, ma märkasin, et amfetamiini süntees p2np + al amalgaamist kadus :(

noh selle youtube ju:')
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Valmistame ette mõned tõeliselt revolutsioonilised sünteesimeetodid. Loodetavasti on meil aega neid enne kanali sulgemist avaldada.
 

m1000

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Surfates Tor brauseris, otsides linke, mis olid veel elus. Lõpuks viis mind siia.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Seda näitas mulle üks usaldusväärne sõber, kelleom olin mõnevõrra kaasa aidanud praksisteemaliste tumedate kunstide harimisel.
 

lokozombo

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 20, 2023
Messages
11
Reaction score
4
Points
3
Kui youtube'i filmid dissapear hakkasin kõik teadmised kõikjalt alla laadima. Kui ma otsin midagi, mida tahan paremini tundma õppida, siis on mul alati rohkem lõpus. Ma arvan, et see oli vk.com
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Jah, tänan kommentaari eest. thats what im learning to do.get information while its availableable and save it.
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Ma kuulsin teie täiesti uskumatutest YT-videodest. See oli üsna irooniline, sest ma püüdsin sünteesida 4-FA-d NaBH4 redutseerimismeetodit kasutades ja mul oli sellega raskusi.
Siis sa postitasid video, mõne päeva jooksul. See oli nagu märk kõikvõimas narkootikumide jumalate poolt! lol.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Jagage oma kogemusi 4-fa sünteesi kohta. See on huvitav aine, mida on kõige lihtsam saada amfetamiini tüüpi eufooridest.
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Ausalt öeldes ei tunne ma midagi erinevat kui tavaline amfetamiin, mida ma tegin. Mul on tunne, et võib-olla on see sellepärast, et see on raseemiline segu. Ma sain just mõned D-(-)-Viinhape ja ma annan optilise eraldusvõime proovida, et näha, kas D-4-FA isomeer annab tõepoolest eufooriat.

Samuti mõtlesin, et võib-olla ainult mina ei tunne sellest mingit eufooriat, nii et ma saatsin selle üle sõbrale, kes on amfetamiinide osas kogenum, ja ta ütles, et ka tema ei tunne midagi.

Ma ei ole kindel, mida ma tegin valesti, kui üldse midagi, sest ma saan sellest tavalist amfetamiini reaktsiooni.

P.S. Kõik reaktiivid, mida ma kasutasin 4F-P2NP valmistamiseks, olid ACS-klassi ja ma kristalliseerisin 4F-P2NP mitu korda ümber. Nii et ma kahtlen, et see oli see.
 

adiggels

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 23, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Esimene nägin oma yt videod, mis on absoulty parim ja nii helpfull nii hakkasin teha mõned kaevamine ja komistasin foorumid nii õnnelik ma tegin !
 
Top