Kuidas te meist kuulsite? See on meie jaoks oluline.

kaoticneurotic

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 6, 2021
Messages
3
Reaction score
4
Points
1

TheHusky

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 21, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Leidsin teid Youtube'ist, kui otsisin uut sünteesi, mida proovida. Üks kõige professionaalsemalt tehtud keemiavideosid, mida ma seni olen leidnud. Tänan teid oma töö jagamise eest!
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Tere sõber, ma otsisin teavet Rhodium arhiivi,teadus hullumeelsus ja reddit ma usun, siis nägin BB logo paar korda enne kui ma mõistsin, et see on ilmselt see, kuhu ma peaksin minema, ja nüüd olen uus tellija. Tänud ette!
 

Brennos

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 4, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Üks mees postitas teie lingi LeLoupBlanc'is, prantsuse foorumis, ja im rõõmus, et ta seda tegi, see on ilus foorum ja ma olen tõesti põnevil, et lugeda kõiki teemasid ja vastuseid ! :)
 

m03

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 16, 2022
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Ehh algselt läbi DarkNetLive enne uuendamist, on olnud lurker, kuid lõpuks tegi konto lol. Nägin ka mingit juttu sinust TheeHive subredditis mingil hetkel.
 

victorplum

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 20, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Tere, uus siin, olen leidnud kuulutuse Dread paar kuud tagasi.

Ma ei näe ühtegi reeglite teemat, kuid olen piisavalt foorumeid kasutanud, et ise teada, kuidas kasutada tervet mõistust + olen lugenud Heisembergi allkirja (mida ma oleksin juba lugenud terve mõistuse alla). Lugege teid ümber, rahu :)
 

hustla

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 20, 2022
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Ma otsisin mingit keemilise aine põhilist valmistamist, mida ma nüüd ei mäleta, ja see oli lihtsalt youtube. Ja siis yt soovitas mulle bb.expert kanali videot ja poof - siin ma olen.
 

Nacho

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 24, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
YouTube'i video. Armastage seda siin. Te olete teinud suure teene inimkonnale ja kõigile, kes hindavad tõelist vabadust. Suurepärane töö ja ma tänan teid!!!
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Ma usun, et olen kuskil teistes foorumites näinud BB mainimist, kuid tavaliselt jään selle juurde, mida ma tean. Kas siis ya'll potsatas darkfaili või midagi sarnast? Võttis mul veel paar nädalat, et tegelikult avada sait küll, ma arvan, et keegi postitas süntesaatorist ja linkis siia. Ma tegelikult kahetsen, et ma magasin sellel saidil, kuid nii palju pettusi darknetis ei saa kunagi olla liiga ettevaatlik.
 
Top