Kuidas saan juurdepääsu RC-osale?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Juurdepääsu saamiseks peate olema foorumi aktiivne osaleja. RC-osas avaldame kõige väärtuslikumad tööd. Näiteks legaalse kannabinoidi süntees (WoW!).
Foorumi kõige aktiivsematel kasutajatel on õigus anda kellelegi kutse.
Kirjutage taotlusi kutse saamiseks siia.
 
Last edited by a moderator:

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Kas RC-osakonda on endiselt võimalik pääseda juurde fourms/gruppides osalemise ja panustamise kaudu? Mul ei ole palju teadmisi keemiast, kuid ma tean palju ravimitest ja mõningast farmakoloogiat.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Jah, see on alati asjakohane. Umbes 20 inimesel on juurdepääs sellele sektsioonile ja ainult 2 või 3 inimest on selle juurdepääsu ostnud.
 

Bigskin7

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 19, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hei, loodetavasti saan ma lähitulevikus kutse rc-osakonda. Loodan, et saan siin varsti rohkem panustada sünteetiliste noidide kohta
 

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Olen juba palju õppinud ja minu arvates on keemia hämmastav. Ma olen uus keemia peale klassi keskkoolis, nii et ma olen vaadanud you tube'i.
 

Bigskin

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 27, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
See on omamoodi repost siin, ei saa juurdepääsu minu vanale kontole. Olen väga huvitatud rc sektsiooniga liitumisest. Ma andsin aastatepikkust kogemust kannabinoidide ja muude rc-de hulgimüügi pakkumisel, otsin uusi reaktiivide allikaid ja uusi sünteesimeetodeid ning loodan anda oma panuse siinsesse hämmastavasse kogukonda.
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Hea pärastlõuna,
Soovin kandideerida RC-osakonda.
Olen teinud palju erinevaid sünteese ka sünteesi RC-dest nagu näiteks 3cmc.
Ma jagan teadmisi, aitan inimesi nende sünteesi ja ma olen siin aktiivne.
 

c69c

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ma tean, et ma olen uus ja ma ei postita tegelikult, kui mul ei ole midagi olulist öelda. Mul on olnud keskkooli keemia, kuid olen üsna palju iseõppija ja pidevalt õppimas. Ma olen teinud palju rp / i ja dd hästi ja nüüd ma õpin, kui palju muid võimalusi on võimalik. im taotlen sissepääsu r / c, et edendada minu õppimist, kui lubatud ja ill saada aktiivsem kui ma saan rohkem mugavam siin. Plz&tyvm
 

Charlenedelarosa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Ill olla nii aus im sõna otseses mõttes vajavad tõelist ausat allikat tugevaimate võimalike kannabinoidide jaoks, et saata uk...
im ei ole kõige teadlikumad selles, kuid im väga innukalt õppida ...
Tänan ette
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Alates minu suhte algusest teiega olen olnud väga huvitatud juurdepääsust rc-osale. Palun lahkesti teie luba sellele juurdepääsuks. Olen siiani saanud sellest foorumist palju teadmisi. Ma soovisin seda laiendada. Niikaua kui see foorum on aktiivne Oleks hea meelega liige siin
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
jep, kui ma saan nõu, kui tihti peab postitama, et saada õigus juurdepääsuks ( või on see seotud kvaliteediga? )
Kas tasu on võimalus saada juurdepääs ilma töö tegemata või on see vajalik, kuid mitte piisav? Mulle tundub, et esimene on nii.
Aitäh
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Oluline ei ole mitte postitamise sagedus, vaid kvaliteet. Jah, makse annab kohese juurdepääsu igavesti.
 

Beeber

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 17, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Kas mul on õigus osaleda? Ma tahan liituda RC
Suur tänu oma suurepärase platvormi ja teadmiste eest.
 

bigusdickus

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 13, 2022
Messages
9
Reaction score
13
Points
3
RC mulle poisid! Palun! Ärge muretsege, ma ei ole siin "retseptide" (lol) varastamiseks, mind huvitab teadus uute psühhoaktiivsete ühendite sünteetilistest teedest. Ma olen nii lahe! Tõesti!

.... miks ma peaksin maksma, kui ma saan kaasa aidata ? Kas see ei ole väärtuslikum?
 
Top