Kuidas saan juurdepääsu RC-osale?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Juurdepääsu saamiseks peate olema foorumi aktiivne osaleja. RC-osas avaldame kõige väärtuslikumad tööd. Näiteks legaalse kannabinoidi süntees (WoW!).
Foorumi kõige aktiivsematel kasutajatel on õigus anda kellelegi kutse.
Kirjutage taotlusi kutse saamiseks siia.
 
Last edited by a moderator:

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Tere!

oleks väga huvitatud RC'S valdkonna rakendusest, kas see on võimalik?
tnx
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
RC-le juurdepääsu saamise tingimusi on eespool mitu korda kirjeldatud.
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Ma lugesin rc-osale juurdepääsu saamise juhiseid, kuid tahtsin küsida avalduse kohta, mis käsitleb taotluse jätmist siia, (taotlus?) Ja ma pean siia painduma, et saada juurdepääs? Ma olen müüja, kuid ma olen lihtsalt ta on stent müümise liikmetele nad on uued
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Te ei ole meie foorumi müüja. Kuid jääge tähelepanelikuks, olete lähedal sellele, et saada tasuta juurdepääs.
 

fibinachi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
Ma tahan lihtsalt öelda, et kui ma leidsin selle foorumi, põlesin, sest ma olen aastaid otsinud keemial põhinevat foorumit toimeainete kohta. Oli suur lõhe taru ja roodiumi kuni praeguseni. Lisaks sellele, et õppida kõik, mida ma saan toimeainete sünteesi kohta, ja panustada, kus ja millal iganes ma saan, juhtub, et uurimiskemikaalid on minu tõeline huviala. Mul on kogemusi mitmete uurimiskemikaalidega ja iga päev veedan aega, vaadates olemasolevaid poode ja märkides, milliseid müüjaid võib veel usaldada ja millised on hakanud pettust tegema. Ma ütlen seda, et viimase kahe aasta jooksul on kogu see ala saanud suure löögi. Tundub, et petturite ja tõeliste müüjate suhe suureneb iga päev, ja kuna mõned kõige märkimisväärsemad allesjäänud Hiina müüjad on suhteliselt hiljuti maha võetud, on asjad muutumises. Lisage sellele, et reddit keelab mitmeid alamrubriike hankimise tõttu või rarechems on häkkerite poolt üle võetud, olen lihtsalt õnnelik, et leian uue kodu seoses oma hobiga.
Soovin õppida kõike, mida ma saan, teenida oma elatist ja aidata kaasa.
 

awesomesteaks

Don't buy from me
New Member
Joined
May 28, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Tere kõigile, id tahaks kutsuda RC sektsiooni, im newie, kuid ma püüan jääda aktiivseks ja õppida palju! im äärmiselt huvitatud keemia õppimisest ja viisidest, kuidas teha lähteaineid lähteainetele, tänan teid selle foorumi ja väärtusliku teabe eest.
 

eduardo salamanca

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 13, 2022
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Kuni viimase ajani arvasin, et tänapäeval ei ole teadmistel enam isegi kindlat määratlust, nähes, et internetist saab peaaegu igasugust teavet. Kuid kuna ma hakkasin huvi tundma ravimite vastu, olen näinud, et on palju varjatud sünteese ja meetodeid ravimite tootmiseks (mitte ainult siin foorumis), mida internetist ei saa. Alguses ei olnud ma selle üle õnnelik, sest see tähendas, et ma ei saa lihtsalt otsida üles ükskõik millist uimastit ja saada selle valmistamise parimat meetodit. Aga siis mõistsin, et see võib olla hea asi. Peale selle, et paljud inimesed teevad madalakvaliteedilisi-potentsiaalselt ohtlikke uimasteid, kuna igaüks võib olla kõige paremini informeeritud kõigest, muutub ühiskond sageli väga polariseerunuks ja see oli minu jaoks üsna demoraliseeriv, kui ma tahtsin mingit teemat uurida, teades, et kogu teave on juba olemas. Asjaolu, et narkootikumide kohta on olemas teave, mis on mõeldud ainult kõige geniaalsematele keemikutele, annab mulle lootust. Samuti lisab see keemiale väga müstilise aspekti, mis on minu arvates üsna lõbus.
 

matbuhahah202

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 14, 2022
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Kus on see RC-osa, olen seda kogu aeg otsinud. kas see on peidetud liikmete jaoks, keda ei ole kutsutud?
 

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8
Mis on RC-osas? Tahaksin näha.
Ma nägin peaaegu iga ravimi struktuuri, kuna uurimiskemikaalid ilmus, ma arvan, et ma näen midagi, mida ma enne nägin.
 

abbadon

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 4, 2022
Messages
50
Reaction score
11
Points
8
Tere, HEISENBERG
Kas ma saan juba juurdepääsu RC-osale?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Tervitused. Ei, veel ei saa, ma ei näe, et te olete foorumisse piisavalt palju panustanud, et seda teha.
 
Top