Kuidas saan juurdepääsu RC-osale?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Juurdepääsu saamiseks peate olema foorumi aktiivne osaleja. RC-osas avaldame kõige väärtuslikumad tööd. Näiteks legaalse kannabinoidi süntees (WoW!).
Foorumi kõige aktiivsematel kasutajatel on õigus anda kellelegi kutse.
Kirjutage taotlusi kutse saamiseks siia.
 
Last edited by a moderator:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Me võime anda juurdepääsu RC-osale ka kasutajatele, kes on sihtrühma tootjad/keemikud/reaktiivide tarnijad/vaimulikud (oleme valmis ka maksma meie foorumi reklaami eest neile).
Üldiselt oleme avatud koostööle ja otsime liiklust, et meelitada sihtrühma.
 

itsRude

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 9, 2022
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Tere kõigile, ma olen siin pikka aega, ma olen hea lugeja, kuid ma ei ole veel sellele foorumile panustanud... sorry.
Aga ma tahaksin näha RC sektsiooni, kui see on mõistlik. Ka ma töötan kõvasti, et aidata kaasa.
 

Skylinesales1983

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 26, 2022
Messages
21
Reaction score
7
Points
8
Kas ma saan juurdepääsu rc sektsioonile,olen olnud üsna aktiivne foorumites. im protsessis keetmine ja tahaksin abi. Ma armastan 😍 kannabinoide
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Tere, kuigi minu kasutaja on uus, olen lugenud siin palju head keemiat ja olen kindel, et minu praktilise orgaanilise keemia tase ja kogemus on siin soovitav, samuti asjaolu, et ma olen bioloog / biokeemik B.Sc. Olen teinud vähemalt viimase pooleteise aastakümne jooksul psühhoaktiivsete ainete rakenduslike eksperimentaalsete uuringutega ja leidnud mõned uued ühendid ning huvipakkuvad meetodid. Minu valmisolek jagada potentsiaalselt ohtlikke teadmisi tundub mulle kõige paremini mõnes piiratud juurdepääsuga valdkonnas. Küsimus on selles, et investeerimine kaotatud ja ümberehitatud laboritesse jätab mind positsiooni, kus finantse ei ole kõige parem investeerida RC-osa juurdepääsusse (ükskõik kui palju ma seda soovin)... Ma eelistaksin investeerida kemikaalidesse, millest ma unistan või seadmetesse, nagu minu pöörlev aurusti remont ja minu suurte reaktorite stendi ehitamine, mis on pitty neist lihtsalt on ja mida ei ole kunagi kasutatud. Küsimus, mis jääb, kuidas ma saan kõige paremini tõestada oma väärtust juurdepääsu?
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Tundub veidi rumal, et peaks maksma 1000 dollarit, et saada juurdepääs millelegi, millest ma ei saa isegi aimu, mida see sisaldab.
Ehk kui ma saaksin vaadata teemade pealkirju/kirjeldusi või midagi sellist. Aga praegu tundub see lihtsalt pettumuse valmistajana.

Kui te saaksite reklaamida, mis on RC-sektsioonis (st: vähemalt näidata teemade pealkirju), siis ehk oleks see registreerimist väärt. Aga 1000 dollarit selle eest, et sa ei tea sellest sõna otseses mõttes midagi, on natuke röövellik (kogu austusega)
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Uurimiskemikaalide osa on meie jaoks üsna kallis.
Paljud valemid on sünteesitud ja eksperimentaalselt testitud.
Uute potentsiaalselt aktiivsete ainete tuvastamiseks kulutame palju aega otsingutele.
Teadlased, kes on valmis oma kogemusi jagama, saavad sektsioonile tasuta juurdepääsu ja 1000 dollarit maksavad edasimüüjad ei maksa midagi. Samal ajal võib üks valem tuua selle aine eduka kasutamise korral miljoneid dollareid.
Me kardame ka pealkirju postitada, et sektsioonist ei lekiks laialdaselt andmeid, paljude riikide eksperdid analüüsivad RC-turgu, et keelata sellised ained esmajärjekorras.
 
Last edited by a moderator:
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Ma olen selline teadlane, kelle uusi ühendeid ei ole kunagi katsetatud ja teremendiline arv projekte ei ole isegi veel sünteesitud... Ma võtan vajaliku aja ja tegevuse, et lasta oma väärtust testida.
 

curiousgeorge

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Seega oleks see osa pigem tegelikele keemikutele ja tootjatele? Kui mõni nimetatud ainetest oleks masstootmises, siis oleks need sellel turul või tavalisel clearnet RC turul, eks?

Ma olen selle jaotise suhtes uudishimulik. Ma ei viitsiks maksta 1000 dollarit, et saada eksklusiivne juurdepääs tootjatele, kes toovad välja uusi/legaalseid RC-sid, kuid see ei tundu olevat see sektsioon.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Mul on valus öelda, et ma ei oma raha ja kaotasin oma viimase teaduslabori, kuid mul on suured lootused, et mul on sel aastal uus laboratoorium loodud. Ma olen kirjutanud palju märkmikke molekulaarprojekte ja minu pühendumine preparatiivsele keemiale koos üle keskmise teadmiste keemilise neuroteaduse ja psühhofarmakoloogia kohta (kõik akadeemilise toetusega) võib olla väga kasulik, kuid kuna ma ei tooda midagi ja ei müü midagi, võin ainult nõuda ja igal ajal tõestada oma väärtust, et mulle antakse juurdepääs sellele sektsioonile, kuna see on minu keskne huvi siin peale keemia õppimise kuulutamise, enne kui püüan hooletult praktiseerida tumedaid kunste, pidades silmas raha. Tagasi, kui ma olin aktiivne salajane keemik, andsin enamiku asju tasuta ära ja minu filosoofia oli teha neid narkootikume selleks, et nad oleksid narkootikumid ja näidata inimestele, mida tähendab materjalide tegelik puhtus (see tõi mulle veidi probleeme, kuid saavutas ka austuse ja teatud vaikiva ja tingliku sallivuse minu psühhoaktiivsete uuringute suhtes ametivõimude poolt).
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Sooviksin siseneda RC-osakonda, olen olnud siin lühikest aega, kuid sooviksin siseneda, kui mitte nüüd, siis tulevikus.
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Tere, ma tahaksin saada juurdepääsu RC-osale, kuid ausalt öeldes on see minu jaoks lihtsalt hea lugemine ma ei ole viimase ~ 2 nädala jooksul olnud väga aktiivne, kuna olin hõivatud, kuid alati, kui mul on aega, püüan alati vaadata foorumeid ja postitada mõned vastused ja võib-olla proovida aidata, mida ma saan, kuid see ei ole ilmselt veel palju.
 

Wendy DreamerScam

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2022
Messages
5
Reaction score
18
Points
8
Deals
24
Ma tõesti otsin juurdepääsu RC-osale,,, ma olen aktiivne osaleja ja ma annan parimad toorained ja lähteained ülemaailmseks ohutuseks
 

Grandthumb123

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
36
Reaction score
37
Points
18
Taotlen juurdepääsu.
Tere, ma loodan, et ma saan siia foorumisse natuke teadmisi tuua ja mulle meeldib lugeda ja õppida kõike, mida see foorum pakub!
Tänan teid!
 

HigherSense

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Ma tean, et ma ei saa veel juurdepääsu, sest ma olen uus, kuid ma tahaksin lihtsalt jätta kommentaari, andes teada, et olen huvitatud.
 

DrDealGood

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2022
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Heisenberg... tõepoolest midagi on mõeldud ainult teadjatele.
Ma küsin juurdepääsu RC-osakonnale. Ma olen kaevanud ja otsinud ja otsinud teadmisi selle kohta, mis miks, kuidas, ja minu salajane uudishimu ulatub kaugele, kaugele, kaugele tagasi roodiumile, siis hive'ile ja siis vesparyle ja nüüd siia. Elu muutub igavaks, siis muutub see hõivatud ja uurimistöö on minu viis, kuidas saada läbi oma päevast päeva. Minu ajakaart on kontrollitud. Igal juhul on kõik hea ma olen siin, et jääda juurdepääs või mitte ma olen liige For life.
 

peeve

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
ma tean, et ma olen uus, kuid mul on tohutu kogemus rc'dega, ma tean, mis müts, mis mõju ja kuidas muutused molekuli juures muudaksid mõju. mul on palju ideid uute ravimite jaoks (nagu juba mainitud 2-metüül,3,4-metüülendioxy-pyrovaleroon näiteks).
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Tahaksin väga saada juurdepääsu RC-osale:)
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
kui soovite juurdepääsu RC-osale, peate kas maksma selle eest või kulutama piisavalt foorumis ja panustama oma teadmisi või teenuseid.
 
Top