Kuidas saan juurdepääsu RC-osale?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Juurdepääsu saamiseks peate olema foorumi aktiivne osaleja. RC-osas avaldame kõige väärtuslikumad tööd. Näiteks legaalse kannabinoidi süntees (WoW!).
Foorumi kõige aktiivsematel kasutajatel on õigus anda kellelegi kutse.
Kirjutage taotlusi kutse saamiseks siia.
 
Last edited by a moderator:

Grandthumb123

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
36
Reaction score
37
Points
18
Taotlen juurdepääsu.
Tere, ma loodan, et ma saan siia foorumisse natuke teadmisi tuua ja mulle meeldib lugeda ja õppida kõike, mida see foorum pakub!
Tänan teid!
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Tahaksin väga saada juurdepääsu RC-osale:)
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
kui soovite juurdepääsu RC-osale, peate kas maksma selle eest või kulutama piisavalt foorumis ja panustama oma teadmisi või teenuseid.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Tere, ma sooviksin taotleda juurdepääsu rc vahemikule. Et laiendada oma uurimistööd. Tänan teid väga
 

Harticus

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Lihtsalt otsin mõned erinevad retseptid, olen teinud DMT-d mimosa hostilisist ja metamfetamiini ühe poti meetodil. Endine heroiini Ja fentanüüli kasutaja olen 2 kuud puhtad opioididest ja 20 aastat opioidsõltuvusest edasi ja tagasi. Praegu ainult kiiruse kasutamine ja rohi ja aeg-ajalt bensod. Kui olete varem fentanüülisõltlane olnud, siis teate, et kiirus on nagu vein ja fentanüül on kuradi moonshine, mis on pitsitatud absintiga. Kui te ei ole kunagi kasutanud opiaatide palun ärge te poisid tõesti. SEE IMEB U SISSE ESIMESEL KORRAL, KUI TE SEDA KASUTATE, KUI TEILE MEELDIB DOWNERS!!!!!. ÄRGE VIITSIGE OPIAATIDEGA TEGELEDA. Kõik muu noh kuradi alkohol on minu arvates kõige hullem narkootikum ilmselt võrdselt fentanüüli/ heroiini. Kõik muu mõõdukalt siis on ok. Ma olen 19 korda avalikult purjus olnud, heroiini olen 0 korda üleannustanud ja fentanüüli olen 10+ korda üleannustanud. Kui te kasutate fentanüüli ja ütlete, et te olite nagu mina, sest ma proovisin umbes aasta jooksul loobuda. Nii et umbes kord kuus ma loobusin umbes poolteist päeva ja ei saanud sellega hakkama ja siis võtsin ühe tabamuse ja OD. Ma olen 6,0 230lbs suitsetamine fentanüül kogu päeva iga päev 3 aastat sirge asi on see ei ole nagu heroiin, sest teie fent tolerantsus väheneb dramaatiliselt isegi pärast mitte kasutada 1 päev ja nagu ma ütlesin ma ausalt öeldes üleannustatud täpselt nii prob 5 või 6 korda. Igapäevane kasutamine oli bong ja nektarikoguja kiirus ja fentanüül ma segasin neid koos fooliumil see muutub lillaks, kui sa segad neid fooliumil. Aga ma olen abielus ja ma töötan ikka veel (mida nad nimetavad toimivaks sõltlaseks) ainus põhjus, miks ma toimisin, oli minu narkootikumide harjumuse toetamine. Igatahes ma tahaksin olla kaasatud mis iganes mu kuttide ma olen 37 aastat vana ja elan Orange County CA, Garden Grove ja jah see on, kus suurim bänd kunagi on pärit. SUBLIME!!!!!!

R.I.P. Bradley Noel
 

Attachments

  • 4YuoVLAkSw.jpeg
    4YuoVLAkSw.jpeg
    3 MB · Views: 258

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Tere päevast, ma tahaksin hea meelega saada juurdepääsu RC-osale. Loodetavasti saan ma anda oma panuse,

Tänan!

@HEISENBERG
 

Entropic0blivion

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 24, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tere tulemast! Ka mina sooviksin juurdepääsu RC-osale. Ma arvan, et mul on mõned head ideed, millega saaksin sektsiooni panustada. Head päeva kõigile
 

JuicyG

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 13, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tahaks ja kutse ja olla aktiivne osaleja selles foorumis ja panustada nii palju kui võimalik.
 

Sailor

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 24, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Lugupeetud BB administraator, ma panustasin oma teadmisi seoses CBD muundamisega kõrge D8-ga kõigile huvilistele ja sooviksin taotleda juurdepääsu RC-osale.
 

Nasty19659669

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 23, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Okei, kõigepealt, kas sellepärast ei saa ma videoid vaadata?
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
;)

BB SOLUTION Ent.
HQ1 001
010101 BB
BLANCO HEAVEN

BB FOORUM
online 0-01
101010 BBF
MAAILMA VEEBIS,

Blanco Heaven, kohal

Seoses: RC juurdepääsutaotlus

Lugupeetud härra Heisenberg,

Soovin kandideerida RC Accessi liikmeks.

Jagada oma motivatsiooni avalikult siin ei oleks kõige targemad käigud praegu, kuid kui vaja ma armastan isiklikult selgitada oma motivatsiooni ja kavatsused nii avatud selleks, kui vaja.

Ma olen kindel, et ma olen tugev kandidaat pakutud võimalusi ja olen kindel, et ma saan olla lisaväärtust.

Eeldades, et olen suutnud anda teile piisavalt teavet ja ma ootan vastust.

Lugupidamisega,

SWIBB
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
View previous replies…

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
selle lai valik...kulutused targalt.... te teate, jätke see selleks, mis see on, ei vaja seda. aitäh.
 

Anubis

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 24, 2022
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Ma loodan, et saan juurdepääsu RC, selle pikk teekond läbi, enne kui ma saan siia.
 
Top