Kuidas saan juurdepääsu RC-osale?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Juurdepääsu saamiseks peate olema foorumi aktiivne osaleja. RC-osas avaldame kõige väärtuslikumad tööd. Näiteks legaalse kannabinoidi süntees (WoW!).
Foorumi kõige aktiivsematel kasutajatel on õigus anda kellelegi kutse.
Kirjutage taotlusi kutse saamiseks siia.
 
Last edited by a moderator:

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Sooviksin pääseda RC-osakonda, sest seal on suurem osa minu kogemustest ja seal saan ma kõige rohkem panustada.
 

Doc/Rackstackers

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 21, 2022
Messages
4
Reaction score
12
Points
3
Ma olen olnud üsna aktiivne liige alates oma esialgsest registreerimisest ja loodan, et muutun ainult aktiivsemaks, kui aeg seda võimaldab. Tahaksin väga, et mulle antaks juurdepääs rc-osale, ja võin teile kinnitada, et suhtuksin foorumisse lugupidamise ja professionaalsusega. BB on olnud majakas "mida teha" nendel rasketel aegadel darknet originaalide jaoks. Vaadates, kuidas üks ankru sait teise järel langeb ahnuse, pettuste ja LE alla, on põhimõtted, mille järgi te ennast ja oma kogukonda hoiate, see, mille poole iga purist peaks püüdlema. Sõltumata sellest, kas ma olen lubatud juurdepääsu RC sektsioonile või mitte, teadke, et BB on minu kodu dn ja ma olen äärmiselt tänulik kogu raske töö eest, mida te teete!!!
 

ProxyProxy

Don't buy from me
New Member
Joined
May 23, 2023
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Tere, soovin taotleda rangelt mitteärilist juurdepääsu RC-osale. Pean end entusiastiks ja mitte tootjaks, kuna mul puudub laboratoorium ja ma ei hakka seda niipea hankima. Seega on minu huvi RC-sektsiooni vastu puhtalt selleks, et rahuldada oma intellektuaalset uudishimu ja olla kursis viimaste sündmustega salajases valdkonnas seoses sünteesi tehnikate ja struktuuri-funktsiooni suhetega. Ma saan aru, kui palju raha, aega ja vaeva kulub uute RC-de tootmiseks. Selle tulemusena järgin ja austan teie vajadust salastatuse järele. Mul ei pruugi olla kõige rohkem postitusi võrreldes teiste foorumi liikmetega, kuid ma püüan alati teha need võimalikult pikaks ja informatiivseks, kuna see on parim viis intellektuaalse arutelu edendamiseks. Olen tänulik, et kaalute minu kandidatuuri. Kui te ei ole minu motiividest seni veendunud, siis soovin pakkuda oma teenuseid, et aidata laiendada foorumi Wiki osa, vastutasuks juurdepääsu eest RC-osale. Kui olete huvitatud, palun saatke mulle PM-i, et öelda, kuidas ma saan aidata. Tänan teid.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Tere, ma olen kohe aus, ma tahan saada RC-osakonda, et teenida raha. Olen praegu väga raskes olukorras, kuid minu vanad õpingud ja piiritu armastus keemia vastu on toonud mind siia, teie foorumisse. Ma austan väga teie tööd ja pärast erinevate ainete sünteeside videote vaatamist veendusin üha enam teie professionaalsuses. Olen väga tänulik positiivse otsuse korral.
 

sizofrexx

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2022
Messages
14
Reaction score
10
Points
3
Tere, ma tahan juurdepääsu RC-osale, kuid mul ei ole nii palju raha. Ma ei saa oma töö tõttu foorumisse siseneda, ma püüan siseneda nii palju kui võimalik.
 

ginadin

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
2
Reaction score
12
Points
3
Ma ei saa oodata, et veeta piisavalt aega kuulda ja luua piisavalt hea maine, et saada juurdepääs RC grupile
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
RC-osale juurdepääsu taotlemine. Püüan postitada asju, mis võivad aidata teisi, ja olen väga huvitatud, et näha kõiki uurimiskemikaale, mis on ümberringi
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
364
Reaction score
177
Points
43
Pärastlõunal võin ma palun liituda 😃
 

SkylineSalesCannaboids

Don't buy from me
Resident
Joined
May 11, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Ma tahaksin hea meelega saada juurdepääsu RC-osale. Ma olen protsessis, et teha kõike, et olla müüja ja tootja. Olen spetsialiseerunud sünteetilistele kannabinoididele. Olen valmistanud 5fadb, mdmb-4en-pinaca aka 5cladba, adb-pinaca, 5fmdmb2201 ja adb-butanica. Hindan kogukonda ja tahaksin oma teadmisi jagada kõigi nendega, kes soovivad alustada oma laborit. Rahu ✌️ ☮️ ja heaolu ✨️. Head päeva.
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Sooviksin saada juurdepääsu rc sektionile.
Mulle meeldib töötada välja ja katsetada uusi ravimeid ning oleksin rõõmus, kui saaksin arutada mõningaid ideid.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Hei ther, ma olen profist kaugel. Ma olen lihtsalt newbe ja tahan rohkem õppida keemia kohta.
 

BlueCat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
17
Reaction score
9
Points
3
Tere. Tõenäoliselt olen ma uus registreerimisaeg, kuid tõenäoliselt teate juba, millistes terminites ma panustan foorumite kasvu. Oleksin tänulik, kui te avate selle ukse ka mulle.
Tänan 😊
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Soovin juurdepääsu RC-osale. Ma varjan sageli, postitan sageli ja püüan teha foorumite jaoks head sisu
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Hei, kas ma saan palun juurdepääsu RC-osale? Olen keemiatehniline assistent, kellel on teadmised nii orgaanilise kui ka anorgaanilise analüütilise keemia kohta. Mul on kirg molekulidega nuputamist ja võimalike uute ainete kaalumist, uurides võimalusi nende muutmiseks nii, et need ei langeks enam kehtivate õigusnormide alla, või analoogide leidmist, mis võiksid olla potentsiaalselt tõhusad nii olemasolevates kui ka täiesti uutes keemilistes rühmades. Ma olen autist ja veedan sageli kogu oma päeva neisse "erihuvidesse" süvenedes, sest need on oluline osa minu elust. Mul on palju ideid, mida ma meeleldi teiega arutada ja ma mõtlen peaaegu iga päev välja uusi ja põnevaid kontseptsioone. Kahjuks ei saa ma kõiki neist ellu viia, kuid need köidavad jätkuvalt mu huvi (mida ma eelistaksin hoida privaatselt). Mul ei ole vajalikke vahendeid, et osta juurdepääsu sellele alale, sest ma olen veel väljaõppes, kuid ma usun, et minu ideed võiksid olla sellele kogukonnale tõeliseks abiks. Palun andke mulle võimalus vahetada ideid nende ainete kohta. Ma olen tõesti huvitatud teie mõtetest minu ideede kohta ja sellest, kas nende hulgas võib olla mõni tõeline pärl.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Hei, ma tahaksin rc sektsiooniga liituda!

Im siin õppida ja lõpuks olen leidnud foorumi, kus on kogu teave, mida ma otsisin.

Oleks tore, kui saaksin liituda!
Olen huvitatud kohtuda sama mõtlemisega inimeste ja saada oma teadmisi!
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Tere, ma tahan juurdepääsu RC osa, nagu te ser im väga ActiveX, ja rohkem
 

ALab

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 28, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tere, olen huvitatud RC-osast. Ma kaalun tasulist varianti, kuid vihje nimekiri, mida võib leida, on väga teretulnud. Lugupidamisega,
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Tere. Projekti jagu uute psühhoaktiivsete ainete kohta. BB foorumi meeskond avaldab siin uusi seaduslikke aineid kannabinoidide, opiaatide ja dissotsiatiivsete ainete klassidest, millel on võimalik positiivne psühhoaktiivne toime. Samuti leiate teavet potentsiaalsete uurimisainete kohta, mida on juba katsetatud.
 
Top