Question kui palju maksaksid inimesed grammi pseudoefedriini eest?

sideofpills

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 31, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Kui palju oleksid inimesed valmis maksma grammi pseudoefedriini eest, mis on ekstraheeritud pillidest? Kavatsen siin tulevikus müüa, kui olen keemiat õppinud.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
Ma tean, et hiinlased müüvad palju odavat efedriini. Neil on madalaimad tootmiskulud, sest elekter on seal maailmas kõige odavam ja ka sellised tegurid nagu orjandus jne.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
Mida te mõtlete, sest ma ei saa aru
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Vabandan. ma mõtlen ainult seda, et paljud Hiina ettevõtted on asutanud kodumaiseid reagendipoode ebaseaduslike ainete jaoks. Huvitav, kas teil on eri riikides ladusid riigisiseste saadetiste jaoks või on see ainult rahvusvaheline tarne? Im Kanadast, kui see selgitab midagi.
 

biotechwix

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 1, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
no offse man aga mis tähendab, et ma müün sudo kui ma õpib bout keemia, wow sa näed välja nagu mina, kui ma tegin armchair cook juures maa-alune hive või kell wetdreams/zonez aastat.
Esiteks, kuidas sa kogud lähteaineid? kui sa oled ELis, siis tead nagu mina, et kuna seal ei ole d-methi suuremat diilerit peale Tšehhi Vabariigi ja mõne Tai kogukonna, kes kasutavad ja müüvad shaboo ja roosa yaba tablette ainult Tai inimestele.
ka rc stseen siin eu-s oli tohutu ja im räägin mitte tänapäeval, vaid alates uk stseeni algusest, uk keelust ja siis oli stseen hämaram, ma mõtlen, et mind peaaegu tapeti bromodragonfly-st, mida ma tol ajal kasutasin uudiste kaupluses, sest enne Hiina keelustamist siin EU-s olid internetipoed poolast ja e-posti müüjad nagu till.i.come, kes müüsid pse ekstraheeritud pillidest, kuid ma mõtlen, et sa ei saa raha teenida pse tootmise üle.
samuti pidage meeles, et enamik meetodeid, mida te leiate, ei ole enam kasutatav, eriti USAs.
parimad on valge 60 või 120 mg, isiklikult kasutan ainult 60 mg pse 2,5 tsetirisiini, mida saab tõmmata hea yeilds või 120 koos povidooniga.
ka meeles pidada, et kirjuta siinsetelt legendaarsetelt kuttidelt, kes jagavad seda jumala tööd, on alati lõpuprotsessi pikk tee täis ebaõnnestunud katseid ja katsetusi.
ja ka minimaalne pse, et hea algaja koks oleks minu kogemuse järgi 8/10 grammi pse fb,
 

yim1984

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Dec 8, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
3
Ma olen uus selle bro.may ma tean tsetirisiini tabletist, kas me saame ekstraheerida?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Ütlesin oma mehele kell 5:20. Ta istus minu laua juures, suitsetades metat ja ütles, et ta uus hunnik kodutuid, kes võtaks tema raha apteeki ja ostaks paki Rameni eest karbi Sudafedi. Ütlesin talle, et maksan 25 dollarit karbi eest. 120mg×20 tabletti. 2400 mg, 25 dollarit. Väljatöötamata. Need maksavad 13 dollarit.
 
Top