Kratomi happelis-baasiline ekstraheerimine

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1

Q5ZzWUGrkI

Sissejuhatus
E3jagdOrTy

Iga Kratomi kasutaja võib kinnitada, kui tüütu on lämmatada mitu grammi töötlemata pulbrit, et saavutada oma isiklik õndsuse seisund. Olles hiljuti ekstraheerinud DMT-d erinevatest taimeallikatest, mõtlesin, miks ma ei võiks kasutada samasugust metoodikat, et ekstraheerida aktiivseid alkaloide (eriti mitraagüniini ja 7-hüdroksümitraagüniini) Kratomipulbrist, et toota kergemini allaneelatav kristalliline lahus. Pärast ulatuslikku uurimistööd sel teemal leidsin ainult käputäie käsiraamatuid sel teemal (mis kõik kasutasid erinevaid meetodeid ja olid mõnikord teoorias vastuolulised) ja veelgi vähem teavet lõpptoote subjektiivsete mõjude kohta, kasutades erinevaid manustamisviise.

Seadmed ja klaastooted.

  • 0,5 L Pyrex-kaussi;
  • 0,5 L (x2) ja 200 ml (x2) keeduklaasid;
  • magnetilinesegisti koos küttepinnaga;
  • silmatilk (või Pasteuri pipett);
  • Razor tera.

Reaktiivid.

  • 30 g kratomilehti (pulber);
  • 200 ml 5% äädikhapet (AcOH);
  • ~ 40 g NaOH *;
  • ~ 40 ml tolueen;
  • ~ 200 ml destilleeritud (H2O).
* - NaOH on tugev alus, mida tuleb alati käsitseda äärmiselt ettevaatlikult. NaOH ja vee ühendamisel tekib eksotermiline reaktsioon ja seetõttu tuleb seda alati väga aeglaselt H2O-d sisaldavale lahusele lisada; ÄRGE kunagi valage H2O-d NaOH-d sisaldavasse purki, vaid lisage NaOH alati stabiilse vedeliku lahusesse.

Menetlus

1. Kuumutasin 30 grammi oma Bali Kratomi ja lisasin keeduklaasi 200 ml Heinz'i destilleeritud äädikat (5% äädikhape), mis oli just piisav, et pulber täielikult katta. Seejärel segasin seda segu ja lasin sellel seista, kuni ma ei märganud Kratomi edasist lahustumist, misjärel lisasin võrdse koguse (200 ml) sooja destilleeritud H2O-d.

2. Käivitasin kuuma veevanni (veel paremini toimiks elektriline kuumutusplaat) ja asetasin lahuse sellesse, vahetades pidevalt leiget vett peaaegu keeva veega välja
.
HYlrW1cOIy
KCPIO2qsrE
GHTCa6lrQJ
3. Lisasin NaOH vesilahust, kuni pH tõusis 11-ni.

4. Pärast tunni möödumist (hoides pidevalt oma kuuma veevanni kuumana) lisasin tolueeni. Kasutada umbes 1 ml tolueeni 1 g kasutatud lehe kohta. Nüüd lisage see oma soojale/kuumale lehe lahusele ja segage hästi
.
O6mYuLRGfv
2D3TyYteom
Kui te olete kasutanud lahuse soojana hoidmiseks Bunseni põletit või alkoholileeki, siis veenduge, et need on kustutatud enne, kui te isegi tolueeni pudelit avate. Tolueeniaurud on väga tuleohtlikud. Ärge muutuge statistikaks. Kasutage selle asemel eespool nimetatud kuuma veevanni meetodit. Kui olete seganud tolueeni sooja/kuumasse lahusesse umbes 5-10 minutit, laske sellel seejärel eralduda.
Mzv0TX95kJ
5. Teil on kaks erinevat kihti, tõmmake ülemine kiht (tolueen) klaasist pipetiga maha. Teie lahus pipetis (või Pasteuri pipetis) peaks nägema välja kollane, peaaegu nagu lapik Mountain Dew.
S8MZxECwPY
NjqMgPGl1D
6. Dekanteerige oma tolueenikiht lamedasse klaasist kandikule (Pyrex). Seda kasutate oma toote kogumiseks ja tolueeni aurustamiseks. Ekstraheerimise saagise suurendamiseks peate korrata samme 4-5, lisades tolueeni veel 2 korda.
9v17xGcmVw
C7Y4GiZXlI
7. Aurustage tolueen ära ventilaatori ees. Eelistatakse seda teha väljas, kuid kõik elamisolud ei võimalda seda teha. Kui peate seda tegema sees, veenduge, et te ei ole ühegi pistikupesa lähedal. Samuti on ülioluline tagada piisav ventilatsioon, avades kõik aknad või uksed, mis võivad tagada õhuvahetuse.
KmQaUu23xk
8. Kui tolueen aurustub, jääb teil kandiku põhja oranžikaskollane kiht, mis lõhnab väga lillelikult. Võtke tera ja kraapige kogu materjal üles, ja lõpuks saate selle (vt allpool). Siinkohal tegin ühe atsetoonipesu ja aurustasin lamedas Pyrexi kandikus, et saada puhtad kristallid. Seejärel kraapisin selle üles, et saada oma lõpptoode.
Z1QCfTXxUV
TjyGwHaBQS
Pärast 40 g ekstraheerimist sain lõpuks umbes 400 mg neid Kratomi kristalle. See on ~ 1% saagis.
 
Last edited:

PossumKid

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 17, 2022
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Kaunis. Kuidas te olete kunagi proovinud mingeid oksüdatsiooniprotsesse ekstraktile, et suurendada 7-HO & pseudoindoksüüli (ja nii edasi) taset?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Jah, see ei ole nii lihtne kui ekstraheerimine. Selleks on vaja 3 sammu, mõningaid reaktiive ja klaasnõusid. Ma teen teema koos kasutusjuhendiga. Jääge häälestama.
 
Last edited by a moderator:

PossumKid

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 17, 2022
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Mul on olnud edu nii UV-, h2o2- kui ka biokonversioonidega, kasutades aspergillus oryzae't.

Milliseid meetodeid olete proovinud?
 

NevaBetta

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Hei opossum! Kas sa võiksid täpsustada oma h2o2 meetodit?

im kavatsen seda ise proovida ainult h2o2, kuid ka h2o2 & pleegitajaga.

Kas sa võiksid jagada, mida sa kasutasid, samuti kui kaua sa jooksid RX-i? Mul on mõned 36% mitragyniini ma tahan mängida ja õppida konverteerida hea saagikus.

Mul on ka rose bengal, mida mul oli õnne osta, nii et ma töötan ka fotoksüdatsiooni katsetamise kallal. Ma jätsin paar minutit tagasi kommentaari sellele teemale. Ma töötan ikka veel välja, et eemaldada kõrvalsaadused ja reageerimata rose bengali alkaloididest.

kõik üksikasjad on teretulnud. Kirjutan ja postitan iga meetodi ja tulemused järgmiste nädalate jooksul loodetavasti hea eduga!

Tänan!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Kas saate kirjeldada oma manipulatsioone? Kas te saate selgitada, kuidas te oma tulemust kontrollisite?
 

PossumKid

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 17, 2022
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Üks võib suurendada 7-OH vaid päikesevalguse abil. Püüan täna õhtul leida teavet teiste marsruutide kohta.
Vaatan ka, kas ma saan midagi teha, et rakendada mõnda uut ibogaiiniga seotud keemiat, mida olen hiljuti õppinud, mis tahes kratomist saadud ühenditele
"Samuti leiti, et sama ümberkujundamine võib olla ka
puhtalt läbi viia, kasutades singlet-hapnikku, mis tekib nähtava valguse kiiritamisel nähtava valguse juuresolekul
roosibengali abil õhu või puhta O2 atmosfääri all, kuid saagis oli siiski tagasihoidlik (skeem S1A).
Huvitaval kombel leiti ka, et see fotooksüdatsioonireaktsioon võib toimuda toatemperatuuril
temperatuuril päikesevalguses, ilma et oleks vaja lisada välist redutseerivat ainet.
ainet, kuigi madala saagisega (8% NMR-meetodil). Seetõttu on mõeldav, et sarnane protsess toimub ka
taimes endas või, mis on tõenäolisem, kuivas lehtede materjalis, mis on õhu käes viibinud
mis on pikka aega õhus olnud, kusjuures tugevalt värvitud fütokemikaalid (nt porfüriinid) toimivad kui
roosibengali asendajana. See nähtus võib seletada 7-OH täheldamist mõnes
Mitragyna speciosa proovides, kuid mitte käesolevas aruandes analüüsitud proovides."

https://pubs.acs.org/doi/full/10.1021/acscentsci.9b00141
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43

kas neid kristalle saab niimoodi võtta? kui jah, siis kuidas? suuliselt?
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
mingeid annustamisandmeid söögikristallide kohta? :)
 
Last edited:

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
5% äädikhappe puhul, kas me saame äädikhapet 80% lahjendada H2O-ga ?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Muidugi. 5% AcOH-d saab osta igast toidupoest
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43

nagu see on ok ?
UAWhjaBbiz
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Palun saatke siia oma eduaruanne, see aitab meie kogukonda!
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Mul oli mõte jagada siin foorumis iga kogemust, mida ma proovin... no worries
Ma lihtsalt loodan, et ma ei reosta mõnda teemat

ps: kratom ei ole nendel päevadel planeeritud, kuid ma postitan, kui see on tehtud!
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Kas tolueeni asemel võib kasutada etüülatsetaati?

või arvate, et selline kaubanduslik tolueen on ok ? (puudub teave... lihtsalt : tolueen-3.3.b )
GybfTFQHKi
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Benseen ja selle homoloogid. Etüülatsetaat ei ole alkaloidide ekstraheerimiseks parim valik.
 

OttoBulletproof

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
18
Reaction score
15
Points
3
Kas naftat saab kasutada ekstraheerimiseks?
 
Top