Kratomi happelis-baasiline ekstraheerimine

OttoBulletproof

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
18
Reaction score
15
Points
3
Kas naftat saab kasutada ekstraheerimiseks?
 

OttoBulletproof

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
18
Reaction score
15
Points
3
Proovisin täna teie samme järgida.
Z3AVCkId1X

30g Kratom Leafi pulbrit lisati 1L Erlenmeyeri kolbi koos 200ml 5% äädikaga. Segu segati magnetilise segisti abil umbes 15 minutit, kuni Kratomipulbrit ei olnud enam kobaraid.
D68Jn3pgmh

Lisati 200 ml sooja dH20 ja segu pandi kuumale veevannile, mille temperatuur jäi vahemikku 60-80°C.
YqOUhdC3Sl

Ma ei mõõtnud naatriumhüdroksiidi kogust, kuid arvan, et see oli umbes 7-8 lusikatäit. Segu muutus punaseks/magenta värvusega. Proovisin mõõta ph-d, kuid kratom sattus alati ph-ribadele ja tegi tulemused ebaselgeks, nii et ma lihtsalt arvasin.
Q5VgFYEtJ8
MVXgCw3NLD

Pärast tund aega kuumas veevannis lisasin 40ml naftat.
CTsV4HA5nJ

Viskasin naftat segusse, keerutasin seda ja lasin 15 minutit seista. Naftat sai nüüd tõesti tumedaks ja ei olnud enam näha. Ilmselt oli mul emulsioon. Lisasin natuke NaCl ja proovisin emulsiooni lõhkuda telefoni vibraatorirakendusega. Ma ei tea, kas see purunes täielikult tho. Panin naftat nõusse ja lasin avatud akende ja ventilaatoriga kuivada.
Ge5EZJ2p6n

Pärast kahte tõmmet sain ainult selle koleda välimusega kraami tassi välja kraapida. Kus ma valesti läksin?

KsXvlygR6D
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tere, vabandust pika vastuse eest.
Kas need olid lauakommid või teelusikad? Ma arvan, et see oli liiga palju.
Kas olete proovinud seda kraami kasutada? Tõenäoliselt on teie toode seal nendes õlised tükkides. Sa pead seda lihtsalt kristalliseeruma. Kui sul pole tolueeni, võid protseduuri korrata ksüleeniga. Ilmselt lahusti mängib siin võtmerolli.

Lisage sellele tootele lauaklappi ksüleeni ja proovige seda klaastaabi või kahvliga keraamilisel või pyrex-ainelisel taldrikul kriimustada. Peavad tekkima väikesed kristallid.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Kratomi ekstrakt, mida ma endale ostsin, nägi täpselt nii välja. Need ei olnud kristalliline pulber, vaid nägid välja nagu peaaegu musta värvi paksenenud vaigud.
 

OttoBulletproof

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
18
Reaction score
15
Points
3
Tabelis lusikad. Ma proovisin seda niimoodi ja see oli vähe, kuid mõningane aktiivsus. Olen lugenud, et tegelikult ekstraheerib naftat ainult rasvad kratomist ja ainult tühine kogus alkaloide. Aga see oli lõbus proovimine mõned amatöör keemia uuesti. :)
 

JimmyyJammzz

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 22, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
See on päris kena. Ma olen väga noor keemik, kuid see tundub piisavalt lihtne, et see ei ole isegi väljakutse. Ma olen põnevil, et seda proovida.
 

Agilent1100DAD

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
30
Reaction score
74
Points
18
@G.Patton Ma tegin varem üsna palju kratomi/kavalaktooni ekstraktsioone. Töötasin välja 7-OH mitragyniini sublingvaalse ravimi manustamissüsteemi opioidsõltuvuse jaoks ja dihüdrokavaini transdermaalse plaastri suitsetamisest loobumiseks. Selle postituse keskmes on kratomi ekstraheerimine, kuigi samu "järeldusi" täiustatud ekstraheerimismeetodite kohta võib kohaldada ka kava suhtes. Ma soovin, et ma mäletaksin oma protseduurist piisavalt, et kirjutada täielik aruanne... kuid sellegipoolest jagan mõningaid fotosid, mida ma protsessi ajal tegin. Meil õnnestus ka hea ja jõuline kvantitatiivne analüüs selliste alkaloidide määramiseks nagu korünantheiin, 7-hüdroksümitraagüniin, isokorünantheiin, mitraagüniin, paynantheiin, speciociliatiin ja speciogyniin. Me ühendasime Agilent 1100 kolmekordse quad-massispektri. Kolonn oli Waters Acquity BEH C18 kolonn (1,7 μm, 2,1 × 100 mm) ja liikuvad faasid olid ammooniumatsetaatpuhver (A) ja ACN (B). Samuti töötasime välja meetodi enamiku kavalaktoonide, nagu desmetoksüangoniin, dihüdrokavain, jangoniin, kavain, dihüdrometüstitsiin ja metüstitsiin, eraldamiseks ja kvantitatiivseks analüüsiks; see oli tõeline vaev. Kahjuks ei ole mul kromatograafe kava analüüsiks.

Di9teSzX24

Mäletan, et mul õnnestus eraldada ja koguda umbes 50 mg puhastatud paynanteiini kiirkromatograafia abil ja see raputas mu maailma. Ma soovin, et sünteesiteedid ei oleks nende ühendite puhul nii keerulised!!! Allpool on minu make shift flash chroma süsteem lol. Ma kasutasin peristaltilist pumpa koos digitaalse juhtimisega ja redisep flash-kolonni.

CMJ5WYPA7e



Minnes tagasi kratomi ekstraheerimise juurde, parim esialgne ekstraheerimismeetod, mille ma leidsin, oli võtta pulbriline kratom ja lisada sellele etüülatsetaat. Me kasutasime 5L reaktsioonikolbi ühe 24/40 kaela. Kasutasime sonikatsiooni ja kuumuse kombinatsiooni koos tagasivoolukondensaatoriga. Alloleval fotol on vasakul kratomi ekstraheerimise seade ja paremal kava ekstraheerimine.

RuVUl65Y8M


Seejärel filtreerisime, aurustasime lahusti ja tegime mingi A/B ekstraheerimise. Lõpuks saime need tumerohelised kristallid, mis on pildil allpool.

BV1fU7qnvk


Lõpuks mäletan, et kratomi ja kava jääkide talvitamine / rasvatustamine töötas väga kenasti
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Kas te oskate mulle kromatogrammidest veidi lähemalt rääkida? Mind huvitab pilt: kas need kromatogrammid on iga proovi ühest partiist, kas need on erinevad partiid?
 

Mr. F

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 18, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3



 

Attachments

  • lKAh8eLYGz.jpg
    lKAh8eLYGz.jpg
    6.1 MB · Views: 668

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tere, ma vajan rohkem sisendandmeid, et teid aidata. Kirjutage siia palun oma samm-sammuline protseduur. Tegelikult tundub kena, ümberkristalliseerige see.
 

Mr. F

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 18, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Alguses proovisin lahustada 40g Kratomipulbrit 200mL 5% äädikhappes, mis ei toiminud ootuspäraselt, sest see oli ikka veel tahke ja mitte lahustunud olekus, nii et lisasin veel 200mL hapet ja segasin segu paar minutit magnetilise segisti peal. Seejärel lisasin 200mL sooja/kuuma destilleeritud vett ja segasin veel 5-10 minutit.

Seejärel tegin NaOH lahuse (kuid destilleeritud vee asemel tavalise veega, sest ma ei mõelnud, et ka NaOH lahuses olev vesi peaks olema destilleeritud 😃) ja lisasin seda umbes 300mL, sest alguses kasutasin lahuses vähem NaOH-d ja pH ei tõusnud nii kiiresti. Viimane pH mõõtmine oli umbes 12-13, kus lahus oli tumepunase kuni pruunika värvusega.

Pärast seda lasin lahusel segada umbes tund aega ja hoidsin seda soojana magnetilisel segamislaual oleva soojendusplaadiga.

Seejärel lisasin umbes 40mL tolueeni, segasin hästi ja lasin kahel faasil paar minutit eralduda. Võtsin tolueeni faasi Pasteurpipette'iga (mis oli põrgulik protseduur, järgmine kord kasutan eraldussahvrit ) ja tilgutasin selle lamedasse Glas pyrexi. Ekstraheerisin veel kaks korda 40mL tolueeniga.

Lasin lahustil üle öö õues aurustuda ja siis kraapisin õhukese kihi, mis jäi alles habemenuga. Sain P
pulber, mis oli veidi tumedam kui pildil, mille ma postitasin.

Ma lahustasin pulbri Like 20mL atsetoonis, filtreerisin selle ja panin jälle Glas pyrexile. Pärast Acetoni lahustamist sain selle oranži pulbri, milles on mõned kristallid, mis lõhnab lilleline, nagu te kirjeldasite põhipostituses. Ma ei ole seda veel kaalunud, sest ma tahan teha veel ühe Acetoniga pesu, loodan, et saan paremad kristallid.
 
Last edited:

Sir_Smokealot

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
@G.Patton Kas ma võin tolooli asemel kasutada ka ksüleeni?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tere, mis see on? Kas te mõtlete Tolueni? Jah, ma arvan, et ksüleeni võib kasutada.
 
Last edited:
Top