Kratomi happelis-baasiline ekstraheerimine

PossumKid

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 17, 2022
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Mul on olnud edu nii UV-, h2o2- kui ka biokonversioonidega, kasutades aspergillus oryzae't.

Milliseid meetodeid olete proovinud?
 

NevaBetta

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Hei opossum! Kas sa võiksid täpsustada oma h2o2 meetodit?

im kavatsen seda ise proovida ainult h2o2, kuid ka h2o2 & pleegitajaga.

Kas sa võiksid jagada, mida sa kasutasid, samuti kui kaua sa jooksid RX-i? Mul on mõned 36% mitragyniini ma tahan mängida ja õppida konverteerida hea saagikus.

Mul on ka rose bengal, mida mul oli õnne osta, nii et ma töötan ka fotoksüdatsiooni katsetamise kallal. Ma jätsin paar minutit tagasi kommentaari sellele teemale. Ma töötan ikka veel välja, et eemaldada kõrvalsaadused ja reageerimata rose bengali alkaloididest.

kõik üksikasjad on teretulnud. Kirjutan ja postitan iga meetodi ja tulemused järgmiste nädalate jooksul loodetavasti hea eduga!

Tänan!
 

Sir_Smokealot

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
@G.Patton Kas ma võin tolooli asemel kasutada ka ksüleeni?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tere, mis see on? Kas te mõtlete Tolueni? Jah, ma arvan, et ksüleeni võib kasutada.
 
Last edited:

NevaBetta

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Okei, poisid. Ma sain hiljuti kätte roosbengali ja ma olen uurinud palju, kuidas ma saan MIT-i 7-ööseks konverteerida.

Ma kavatsen kasutada

95% etanooli
36% MIT ekstrakti

Siin on meetod patendist, mille ma leidsin.


7-hüdroksümitraginiin: Fotooksüdatsioon õhu all. Mitragyniini (319 mg, 0,800 mmol) ja roosbengali Na-soola (8,0 mg) lahus (8,0 mg) in
MeOH (1,6 ml) kiiritati 500 W halogeenlambiga 0 °C juures õhu all 32 h. Lisati veel MeOH (5,0 ml) ja Na2SO3 (504 mg, 4,00 mmol) lahus vees (4,5 ml) ning roosat segu segati tugevalt toatemperatuuril, kuni massispektromeetria näitas hüdroperoksiidi vaheühendi kadumist (23 h).
Seejärel lahjendati reaktsioon veega (20 ml) ja ekstraheeriti Et20-ga (3 x 20 ml). Ühendatud orgaanilised ained pesti veega (2 x 20 ml) ja soolveega (20 ml), kuivatati Na2SO4 peal ja kontsentreeriti, et saada vahutav oranž tahke aine (215 mg). See materjal puhastati kolonnkromatograafiliselt (6:4 heksaanid:EtOAc + 2% Et;N), et saada
puhas toode kollase amorfse tahke aine (114 mg, 34%), mille spektraalsed omadused on identsed PIFA oksüdeerimisel saadud materjaliga (eespool).

Mul on siiski mõned küsimused.

Kuidas te seda reaktsiooni teeksite? Plaanin kasutada metanooli asemel etanooli.

kas kellelgi on ideid, kuidas eraldada roosbengali alkaloididest, mis ei hõlma kolonnikromatograafiat?

Kas keegi on kunagi edukalt 7-oh'd konverteerinud h2o2 & naatriumhüpokloriidiga? Tahaksin kuulda teie protsessi, sest ka mina kavatsen seda proovida!

Palun aidake! Ma kavatsen seda ise katsetada ja eksida, kuid ma tahaksin saada tagasisidet, kuna ma ei ole kunagi töötanud fotosensibiliseerijatega.
 

MorphinianDesign

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 8, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Kas olete juba proovinud konverteerimist? Ma kavatsen sama teha, kui ma saan Mit ekstraheerimise alla. Ma armastan absoluutselt 7-OH mõju
 

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Ma ebaõnnestusin täielikult oma HCl ekstraheerimisel :(😬
(kasutasin sama protsessi paljude teiste alkaloidide puhul edukalt)
Ma hoolitsesin pH-ga, peaaegu 2, nii et mitte liiga palju happeline, kuid midagi ei ekstraheerunud.
Ma alustasin 10g kaubandusliku peene Kratomi pulbriga. Üks minu tõeline probleem oli, et tolueen ei hõljunud segu kohal, isegi pärast öö...
Ma pidin segu tsentrifuugima... Ma lihtsalt korjasin 19mg rohelist blokki, kes on soolhappes lahustumatu.
See on nagu vaik ainult lahustuv etanoolis või lahusti nagu vaik.

Kas te arvate, et see alkaloidid on väga tundlikud ? HCl võiks hävitada selle molekuli ja mitte äädikhape ?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Propaply. Mitraagüniini ja 7-hüdroksümitraagüniini molekulidel on küllastumata sidemed ja esterrühmad.
 

MorphinianDesign

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 8, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
See on ju täisspektriline ekstraheerimine? Mitte ainult mitraagüniini ekstraheerimine? Kui see on täisspektri ekstraktsioon, siis kas teil on mingeid samme ainult Mitragyniini edasiseks isoleerimiseks?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tere, see on aktiivsete alkaloidide segu ekstraheerimine. Kui soovite neid eraldada, peate selleks kasutama flash-kromatograafiat.
 

songbird87

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Mitraginiin: ülevaade selle ekstraheerimisest, identifitseerimisest ja puhastamisest
meetodid
Amriantoa,b, Sumail Sidik Ode Ishakb, Nanda Putrab, Syefira Salsabilab, Laode M.R. Al Muqarrabunb,*



Kiirendatud
lahusti
ekstraheerimine
(ASE)
M. speciosa
Lehed
ASE roostevabast terasest ekstraktsioonikamber täideti 10 gga
jahvatatud lehtedega. Ekstraheerimistemperatuur oli 60oC 5 minutit ja
tehti kaks tsüklit. Lahustina kasutati vett ja EtOH-d,
EtOAc ja MeOH.

Ma ei leia seda paberist uuesti, kuid mitra laguneb üsna kiiresti tugevates hapetes, seejärel tugevates alustes. puhas vesi + lahusti ekstraktid on tee, mida tuleb kasutada.
 

songbird87

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
IMO peaks olema võimalik ka peaaegu puhta mitra kolonniväline ekstraheerimine. See võtab mul küll aega, et seda välja mõelda
 
Top